فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 250 از 411 نخستنخست ... 150200240248249250251252260300350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,491 به 2,500 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون!من راستى نميدونم كه نرم آماده هست يا نه اما فك ميكنم كه بالغه چون فيبر باباى نوكش كاملا آبيه!
    يعنى لونه رو بر دارم الان و كي بذارم؟
    من تا الان كه نديدم جفتگيريشون رو،من حتي جفتگيري جفت قبليم كه داشتم رو نديدم،ازچه راهى ميتونم بفهمم كه جفتگيري كردن؟
    كه اگه نديدم،بفهمم كه جفتگيرى كردن!
    براى زودتر جفت شدنشون چيكار كنم؟

وقتى كه عشقيم مرد،هيچ چيز غير عاديى نداشت،فقط همش سرشو ميكرد پشتش و چرت ميزد و اون علايمى كه گفتم،وگرنه بقيه چيزاش عادى بود،اون دكتر هم نگفت كه چه بيمارييه!
    چند ماهه ديگه هم داشت مي رفت تو دو سالگى،پس فكر نكنم كه سنش بالا بوده!
    اگه کاملا ابی شده یعنی تقریبا اماده هست. غذاهایی مثل جوونه گندم،بلال، گشنیز ، مکمل ad3eو گندم پخته شده میتونن مفید باشن
    اگه امکانش رو دارید از هم جدا نگهشون دارید تو دو تا قفس مجزا و بعد ۳ ۲ هفته که مطمئن شدید اماذده هستن بندازیدشون پیش هم. نمیشه تشخیص داد جفتگیری کردن یا نه تنها راهش اینه که حدود ۴ ۵ روز پس از اولین جفتگیری شکم ماده(بین دو پاها) یه مقدار بزرگتر میشه و میشه تشخیص داد که تخم داره

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    سلام .. دوستان من ریسک کردم و جفت رو خریدم! تخفیف هم گرفتم از طرف .. توی راه کلا ماده توی لونه بود همش .. فقط میترسم تخم ها بر اثر تکان ماشین و این حرفا نشکسته باشه .. فعلا زدمشون توی اتاق و اونجا کلا نمیرم تا یکم عادت کنن .. فقط چندتا سوال من کلا دوس دارم قفس پرنده هام تمیز و مرتب باشه همیشه ولی قفس این دوتا خیلی کثیف و داغونه ... به نظر شما میشه چیکار کنم ! بعد اینکه 4تا تخم دارن چه غذاهایی بهشون بدم ؟؟؟ چه غذاهایی ندم ؟ آبتنی بزارم یا نه!؟ میله های قفسشون هم که روش میشینن خیلی کثیف و خرابه عوضشون کنم !؟ قفس و میشه بشورم!!؟ کاش میشد کلا قفس و لونه رو عوض کنم !!! مرسی میشم راهنمایی کنید.. به قول معروف هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !!! با تشکر
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر جدید
    حیوان خانگی
    مرغ عشق فنج قناری
    شماره عضویت
    6948
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام اگر هنوز تخم ها سالم هستند وروی تخم ها می خوابند ظرف آبتنی برایشان نگذار چون وقتی آبتنی می کنند بال هایشان خیس می شود ووقتی که بابال های خیس روی تخم ها می خوابند تخم ها خراب میشود ومن دو جفت مرغ عشق را در یک قفس گذاشته بودم که هردو جفت مرغ عشق تخم داشتند ولی باهم دعوا میکردند منم بهمین خاطر بک جفت از مرغ عشق را بالانه ی 4 تا تخم در یک قفس دیگر گذاشتم اما بازم روی تخم خوابیدند اما اگر مرغ عشق ترسو باشد روی تخم نمی خوابد اما اگر احساس آرامش کند روی تخم می خوابد وعلاه بر این که کتان وارزن و جوانه ی گندم غذای اصلی مرغ عشق می باشد هنگامی که مرغ عشق تخم دارد ویا قبل از جفت گیری میوه مانند سیب گلابی انجیر وپوست هندوانه و وسبزیجاتی مانند تره وکاهوو جعفری واسفناج و کرفس به مرغ عشق ها بده ووقتی که جوجه هم دارند بده چون باعث میشود عمر جوجه هادراز شود وضغیف نباشند وقوی شوندورشد مناسب وخوب داشته باشند راستی از نظر متن بهتره قفس و لانه را عوض نکنی زیرا هنوز با محیط خانه ی شما عادت نکرده وآشنا نشده

کاربر میهن پت yasamin آواتار ها
    علایق
    حیوانات و موزيك🎧
    حیوان خانگی
    مرغ عشق، ماهى جنگجو
    شماره عضویت
    7879
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
    اگه کاملا ابی شده یعنی تقریبا اماده هست. غذاهایی مثل جوونه گندم،بلال، گشنیز ، مکمل ad3eو گندم پخته شده میتونن مفید باشن
    اگه امکانش رو دارید از هم جدا نگهشون دارید تو دو تا قفس مجزا و بعد ۳ ۲ هفته که مطمئن شدید اماذده هستن بندازیدشون پیش هم. نمیشه تشخیص داد جفتگیری کردن یا نه تنها راهش اینه که حدود ۴ ۵ روز پس از اولین جفتگیری شکم ماده(بین دو پاها) یه مقدار بزرگتر میشه و میشه تشخیص داد که تخم داره

ممنونم از جوابتون.مكمل ad3e رو از كجا ميتونم تهيه كنم و روش مصرفش چجوريه؟
    امكان اينكه تو قفس مجزا بزارمشون رو ندارم،كار ديگه اى نميشه كرد؟
    يه سوال ديگه اينكه؛مكمل ad3e چه چيزى هستش؟

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام .. دوستان من ریسک کردم و جفت رو خریدم! تخفیف هم گرفتم از طرف .. توی راه کلا ماده توی لونه بود همش .. فقط میترسم تخم ها بر اثر تکان ماشین و این حرفا نشکسته باشه .. فعلا زدمشون توی اتاق و اونجا کلا نمیرم تا یکم عادت کنن .. فقط چندتا سوال من کلا دوس دارم قفس پرنده هام تمیز و مرتب باشه همیشه ولی قفس این دوتا خیلی کثیف و داغونه ... به نظر شما میشه چیکار کنم ! بعد اینکه 4تا تخم دارن چه غذاهایی بهشون بدم ؟؟؟ چه غذاهایی ندم ؟ آبتنی بزارم یا نه!؟ میله های قفسشون هم که روش میشینن خیلی کثیف و خرابه عوضشون کنم !؟ قفس و میشه بشورم!!؟ کاش میشد کلا قفس و لونه رو عوض کنم !!! مرسی میشم راهنمایی کنید.. به قول معروف هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !!! با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط فردین نمایش پست ها
    سلام اگر هنوز تخم ها سالم هستند وروی تخم ها می خوابند ظرف آبتنی برایشان نگذار چون وقتی آبتنی می کنند بال هایشان خیس می شود ووقتی که بابال های خیس روی تخم ها می خوابند تخم ها خراب میشود ومن دو جفت مرغ عشق را در یک قفس گذاشته بودم که هردو جفت مرغ عشق تخم داشتند ولی باهم دعوا میکردند منم بهمین خاطر بک جفت از مرغ عشق را بالانه ی 4 تا تخم در یک قفس دیگر گذاشتم اما بازم روی تخم خوابیدند اما اگر مرغ عشق ترسو باشد روی تخم نمی خوابد اما اگر احساس آرامش کند روی تخم می خوابد وعلاه بر این که کتان وارزن و جوانه ی گندم غذای اصلی مرغ عشق می باشد هنگامی که مرغ عشق تخم دارد ویا قبل از جفت گیری میوه مانند سیب گلابی انجیر وپوست هندوانه و وسبزیجاتی مانند تره وکاهوو جعفری واسفناج و کرفس به مرغ عشق ها بده ووقتی که جوجه هم دارند بده چون باعث میشود عمر جوجه هادراز شود وضغیف نباشند وقوی شوندورشد مناسب وخوب داشته باشند راستی از نظر متن بهتره قفس و لانه را عوض نکنی زیرا هنوز با محیط خانه ی شما عادت نکرده وآشنا نشده
    توضیحات دوستمون کامل بود
    اضافه میکنم که جوانه گندم گرمه نباید موقعی که رو تخم نشستند تا 15 روزگی جوجه ها داد
    در دوره نشستن روی تخم ارزن و کتان هفته ای 2 بار کاهو و هویج و گشنیزو یک ساقه جعفری و فقط یک بار هم یک سوم تخم مرغ پخته وسط های نشستنشون بدید عالیه
    باجی ها متاسفانه جزو مولدهایی هستن که اگر احساس کمبود کنند شروع به خوردن تخمها و جنین های داخلش می کنند
    کف دریا هم جایی باشه که راحت بهش دسترسی داشته باشند

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    سلام مجدد! دوستان نره کلا از دیشب رو سقف لونه اس به ماده هم غذا نمیده خودش هم نمیخوره ! ترسیده نمیدونم !! بعدشم اینکه ماده خودش میا غذا میخوره گاهی ! یه لحظه که ماده بیرون بود یه لحظه سقف لونه رو برداشتم سه تا تخم توی اون گودی لونه بود یکیش هم جدا بود دقت کردم دیدم یه سوراخ ریز روش بود گویا خرابه .. خواستم برش دارم ماده یه داد و بیدادی کرد !!! بیخیال شدم و دوباره رفت داخل نشست روشون !! خلاصه اینکه من تا کی صبر کنم واسه تخم ها ! چون نمیدونم کی گذاشتن که! و اینکه نره رو چیکا کنم همش رو سقف ب سر میبره و خرابکاری میکنه!! اینجوری همه پر و بال خودش هم کثیف میشه که!
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر جدید
    حیوان خانگی
    مرغ عشق فنج قناری
    شماره عضویت
    6948
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام تومطمئن هستی که تخم مال این نرهم هست ونر باماده جفت است

کاربر جدید
    شماره عضویت
    10137
    میانگین پست در روز
    0.03
    تف ب این شانس صبح رفتم یه ماده بالغ خریدم داشتم میاوردم خونه که تو راه مرد :((((((((((
    یه ماده دارم ولی بالغ نیست نمیدونم نرو با ماده بزارم یا نه .ماده خیلی پراشو تمیز میکنه جریانش چیه

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط فردین نمایش پست ها
    سلام تومطمئن هستی که تخم مال این نرهم هست ونر باماده جفت است
    آره توی پرنده فروشی یه لاوی میترکوندن که نگو !! الان نگا کردم دیدم ماده اون تخم که جدا افتاده بود و نزدیک در لونه بود رو شکسته داره میخوره !!!! شگفتا!!

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون.مكمل ad3e رو از كجا ميتونم تهيه كنم و روش مصرفش چجوريه؟
    امكان اينكه تو قفس مجزا بزارمشون رو ندارم،كار ديگه اى نميشه كرد؟
    يه سوال ديگه اينكه؛مكمل ad3e چه چيزى هستش؟
    یه مکمل برگرفته از سه ویتامین e,a,d3 هستش که توانایی جنس نر و ماده رو در دوران تولید مثل افزایش میده
    کمبود ویتامین e باعث کاهش غریزه جنس/ی، عدم نگگهداری تخمها میشه
    ویتامین a باعث افزایش باروری
    d3 متابولیسم کلسیم و فسفر رو تنظیم میکنه.
    4 قطره در 40 میلی لیتر اب// 5 روز مصرف، 10 روز استراحت ( تو 10 روز استراحت از مکمل کلسیم یا توتال هم میشه استفاده کرد)
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.bto نمایش پست ها
    آره توی پرنده فروشی یه لاوی میترکوندن که نگو !! الان نگا کردم دیدم ماده اون تخم که جدا افتاده بود و نزدیک در لونه بود رو شکسته داره میخوره !!!! شگفتا!!
    مطمئنی جوجه در نیومده ؟ بعد از اینکه جوجه از تخم در اومد معمولا جفت تخم رو میخوره
    اگه تخم خراب باشه و چیزی توش نباشه هم باز پوسته رو میخورن

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

صفحه 250 از 411 نخستنخست ... 150200240248249250251252260300350 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)