فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 223 از 411 نخستنخست ... 123173213221222223224225233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,221 به 2,230 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    از بالغ بودن نر مطمئن هستيد؟
    من فكر ميكنم نر شما خيلي جوان هست و هنوز به امادگي نرسيده كه جفت گيري كنه برعكس ماده كاملا اماده است. براي همين با نر درگير شده

منظورتون چيه كه ميگين نر دیر تر از ماده شروع به جفت گیری کرد؟ ماده رو كمر نر ميره؟ مثل وقتي كه جفت گيري ميكنن؟

به نظر من بهتره مرغ عشق نر رو با يه مرغ عشق نر اماده عوض كنيد تا زودتر و بهتر به نتيجه برسيد

اگه عكس مناسب ازشون قرار بديد خيلي بهتر ميشه راهنمايي كرد

موفق باشيد

همیشه عوض کردن منطقی و درست نیست؟؟؟!!! کوتاه ترین راه بهترین راه نیست

علی اقا شما تا موقعی که این جابه جایی هارو انجام میدی و مرغ عشق هات و مثل کفتر هفته ای 2 و 3 ساعت پرواز میدی نباید دنباله تخم و جوجه باشی

دلیله کتک کاریشون هم به احتمال زیاد اومدنه فصله بهار و امادگیه و مست بودنه یکی و ناتوانیه پرنده نرت هست که کتک خورده و نتونسته جوابگوی مادت بشه

بنظرم شما نرتو عوض نکن

همین نرو جوری که 2 تا قفس کناره هم باشند پرنده نرتو حسابی تقویت کن

همکار قدیمی مهرانه آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهرانه
    علایق
    كتاب، موسيقي، حيوانات و گياهان
    تخصص
    دستيار آزمايشگاه و مسئول IT
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنج، عروس هلندي،بلبل خرما،ماهي،سگ
    شماره عضویت
    4004
    میانگین پست در روز
    0.72
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها

همیشه عوض کردن منطقی و درست نیست؟؟؟!!! کوتاه ترین راه بهترین راه نیست

علی اقا شما تا موقعی که این جابه جایی هارو انجام میدی و مرغ عشق هات و مثل کفتر هفته ای 2 و 3 ساعت پرواز میدی نباید دنباله تخم و جوجه باشی

دلیله کتک کاریشون هم به احتمال زیاد اومدنه فصله بهار و امادگیه و مست بودنه یکی و ناتوانیه پرنده نرت هست که کتک خورده و نتونسته جوابگوی مادت بشه

بنظرم شما نرتو عوض نکن

همین نرو جوری که 2 تا قفس کناره هم باشند پرنده نرتو حسابی تقویت کن
    منم عرض كردم كه اگر قصد دارند زودتر به نتيجه برسند بهتره كه نر رو عوض كنند هرچند بدون ديدن مرغ نر نميشه در مورد عوض كردن نر تصميم كلي گرفت. به غير از اون به خاطر اينكه ماده مست و اماده است و نر هنوز به مرز امادگي نرسيده ، ماده عصبي ميشه و باعث درگيري بين نرو ماده ميشه و مطمئنن نر در اين درگيري اسيب ميبينه

بهترين راه اينه كه نر رو با يه نر اماده عوض كنند تا هم از فرصتي كه ماده مست و اماده است استفاده كنند و هم نر بي جهت اذيت نشه

ولي اگه زمان رسيدن به نتيجه واسشون مهم نيست ميتونند نر رو جدا كنند و صبر كنند تا نر هم از نظر جنسي اماده بشه

کاربر جدید AliFatehi آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    علی فاتحی
    شماره عضویت
    8058
    میانگین پست در روز
    0.01

الان نر خیلی کز کرده اما وقتی نزدیکش میشی زود حرکت میکنه حتی تو خونه پرواز هم میکرد اما نسبت به قبل ضعیف تر پرواز میکرد.
    بعد از این کنار هم بودن...نر قحر کرده بود...و ماده همش سمتش میرفت اما نر ازش دور میشد....
    الان دوباره اوکی شدن و حال نر بهتر شده و دون و آب رو میخوره...
    جاشونو رو هم توی انباری بالکن اوکی کردم...دیگه شب و روز بمونن همونجا نور متوسط و باد هم کمتر بهشون میخوره...
    چشمشو هم یکم باز کرده...

برای جفتگیری خیلی عجله دارم چون ماده دومین باره که فیبر دماغش قهوه ای شده و خیلی آماده اس....مطمئنم اگه یه نر خوب باشه میتونه حسابی جوجه بده....
    برای اینکه موقع خرید بتونم تست کنم که جفت میخورن یا نه راهی هست؟؟؟
    البته میدونم تو پرنده فروشی ها زیاد به مرغ عشق و اینا اهمیت نمیدن...اما برام مهمه یک سال عین بچه هام ازشون نگه داری کردم...

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliFatehi نمایش پست ها
    الان نر خیلی کز کرده اما وقتی نزدیکش میشی زود حرکت میکنه حتی تو خونه پرواز هم میکرد اما نسبت به قبل ضعیف تر پرواز میکرد.
    بعد از این کنار هم بودن...نر قحر کرده بود...و ماده همش سمتش میرفت اما نر ازش دور میشد....
    الان دوباره اوکی شدن و حال نر بهتر شده و دون و آب رو میخوره...
    جاشونو رو هم توی انباری بالکن اوکی کردم...دیگه شب و روز بمونن همونجا نور متوسط و باد هم کمتر بهشون میخوره...
    چشمشو هم یکم باز کرده...

برای جفتگیری خیلی عجله دارم چون ماده دومین باره که فیبر دماغش قهوه ای شده و خیلی آماده اس....مطمئنم اگه یه نر خوب باشه میتونه حسابی جوجه بده....
    برای اینکه موقع خرید بتونم تست کنم که جفت میخورن یا نه راهی هست؟؟؟
    البته میدونم تو پرنده فروشی ها زیاد به مرغ عشق و اینا اهمیت نمیدن...اما برام مهمه یک سال عین بچه هام ازشون نگه داری کردم...

دوستم نرت حسابی کتک خورده(بالغه اما کاملا اماده نیست)
    سنشم پایینتر از مادته
    فعلا تا تصمیم گیریت جداشون کن
    مادت مسته و اماده هستش،،، حالا راهکارها بالا به شما گفته شد
    انتخاب با خودته

نام و نام خانوادگی
    علی فاتحی
    شماره عضویت
    8058
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    دوستم نرت حسابی کتک خورده(بالغه اما کاملا اماده نیست)
    سنشم پایینتر از مادته
    فعلا تا تصمیم گیریت جداشون کن
    مادت مسته و اماده هستش،،، حالا راهکارها بالا به شما گفته شد
    انتخاب با خودته
    خوب ماده آماده اس...میترسم تلف بشه ماده اینطوری...
    یه نر دیگه بگیرم این یکی رو چیکار کنم...کتک هم خورده کسی نمیخره فکر میکنن کور شده...
    نمیدونم چیکار کنم...
    برای زخم چشم و نزدیک منقار نر چیکار کنم؟

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    Ali
    علایق
    !!! Money
    تخصص
    daneshjoo
    حیوان خانگی
    hen&fish
    شماره عضویت
    4113
    میانگین پست در روز
    0.40
    علی اقا به جای چند جا سوال پرسیدن و سر در گم شدن در اینکه چیکار باید بکنی سریعأ برای درمان اقدام کن و در طی این زمان هم تصمیمت رو بگیر...
    ماده شما از برای چی باید تلف بشه؟ ماده شما الان امادست و اگه جفت نخوره هم از امادگی بیرون میاد! یا اینکه چند تا هم تخم مستی میزاره ؛همین...
    اگه تکثیر برات مهمه نر رو عوض کن،اگه هم به همبن جفت علاقه مندی نر رو مداوا کن و شروع کن به رسیدگی هدف مند و برنامه دار و بعد هم تکثیر...
    موفق باشی

نام و نام خانوادگی
    علی فاتحی
    شماره عضویت
    8058
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    علی اقا به جای چند جا سوال پرسیدن و سر در گم شدن در اینکه چیکار باید بکنی سریعأ برای درمان اقدام کن و در طی این زمان هم تصمیمت رو بگیر...
    ماده شما از برای چی باید تلف بشه؟ ماده شما الان امادست و اگه جفت نخوره هم از امادگی بیرون میاد! یا اینکه چند تا هم تخم مستی میزاره ؛همین...
    اگه تکثیر برات مهمه نر رو عوض کن،اگه هم به همبن جفت علاقه مندی نر رو مداوا کن و شروع کن به رسیدگی هدف مند و برنامه دار و بعد هم تکثیر...
    موفق باشی
    والا تو چند جا پرسیدم تا جوابهارو با هم مقایسه کنم و به بهترینشون عمل کنم و یه جور دارم نظر سنجی میکنم که نر جدید بگیرم یا نه!

خوب شما میگی عوض کن این نر رو چیکارش کنم؟؟؟یه ماده واسش بخرم؟؟نمیدونم بتونم نگه دارم یا نه دو تا جفت رو...دردسر 2 برابر...

با این وضیعتش هم کسی نمیخره...

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    Ali
    علایق
    !!! Money
    تخصص
    daneshjoo
    حیوان خانگی
    hen&fish
    شماره عضویت
    4113
    میانگین پست در روز
    0.40
    خب اینجوری نه تنها به راه حل نمیرسی!بلکه سردر گم هم میشی!!!چون هر کسی یه راهکاری رو که بر اساس دانسته هاش هست رو به شما ارئه میده...
    معلومه که کسی با این وضعیت از شما این نر رو نمیخره...
    شما یا باید یه نر دیگه بخری و با مادت جفت بندازی و این نر رو به صورت جداگانه مداواش کنی وبعد از بهبودش حالا یا براش جفت بخری یا بفروشیش یا اینکه فعلأ فکر تکثیر نداشته باشی وهمین نر رو مداوا کنی و اماده کنی برای تکثیر در اینده...
    کسی هم نمیتونه نظری رو به شما تحمیل کنه؛پس فعلأ شروع کن به مداوای نرت و در این مدت هم تصمیم بگیر که میخوای چیکار کنی...
    موفق باشی

کاربر عادی rasoul051 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    rasoul beheshti
    حیوان خانگی
    فنچ قناری مرغ عشق
    شماره عضویت
    7959
    میانگین پست در روز
    0.40
    سلام دوستان امروز ساعت 5نج بعد ظهر بئد دیدم مرغ عشقا بد جوری دارن دعوا میکنن بلند شدم تا نره رو نجات بدم تا نزدیک شدم نره دوباره اومد پشت ماده وسوار ماده شد منم نرفتم جلو حدود 5تا 7 ثانیه سوار هم بودن می خواستم بدونم کی تخم میزارن؟الان تا حال یک بار هم ماده تو لونه نرفته !!کی باید غذای گرمو از غذاشون حذف کنم؟الانتخم کتون و شادونه میدم کی باید قطع کنم؟
    ممنون میشم سوالاتمو جواب بدین

همکار قدیمی مهرانه آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهرانه
    علایق
    كتاب، موسيقي، حيوانات و گياهان
    تخصص
    دستيار آزمايشگاه و مسئول IT
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنج، عروس هلندي،بلبل خرما،ماهي،سگ
    شماره عضویت
    4004
    میانگین پست در روز
    0.72
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul051 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز ساعت 5نج بعد ظهر بئد دیدم مرغ عشقا بد جوری دارن دعوا میکنن بلند شدم تا نره رو نجات بدم تا نزدیک شدم نره دوباره اومد پشت ماده وسوار ماده شد منم نرفتم جلو حدود 5تا 7 ثانیه سوار هم بودن می خواستم بدونم کی تخم میزارن؟الان تا حال یک بار هم ماده تو لونه نرفته !!کی باید غذای گرمو از غذاشون حذف کنم؟الانتخم کتون و شادونه میدم کی باید قطع کنم؟
    ممنون میشم سوالاتمو جواب بدین
    سلام
    اين كه ماده كي تخم ميگذاره فقط به وضعيت جسمي و امادگي ماده مربوط ميشه. نميشه زمان دقيقي گفت به خصوص اينكه ماده هنوز تو لونه نرفته. به غير از اون هفت ثانيه به نظرم براي جفت گيري كافي نيست. فكر نميكنم جفت گيري كامل صورت گرفته باشه.
    براي اينكه ماده رو ترغيب كنيد تا به لانه بره ميتونيد يه لانه ي ديگه هم داخل قفس قرار بديد تا ماده از بين دوتا لانه اوني كه بيشتر باب ميليش هست رو انتخاب كنه. بعد لانه ي اضافه رو برداريد.

غذاهاي گرم رو هم فعلا حذف نكنيد تا وقتي كه ماده شروع به تخم گذاري كرد و همه ي تخم هاش رو گذاشت بعد از اون همه ي غذاهاي گرم رو حذف كنيد و فقط بهش ارزن و تخم كتون (به نسبت 1/4 ارزن) بديد

موفق باشيد

صفحه 223 از 411 نخستنخست ... 123173213221222223224225233273323 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)