فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 216 از 411 نخستنخست ... 116166206214215216217218226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,151 به 2,160 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت immortal آواتار ها
    شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام...
    ديشب به مرغ عش ام نگاه كردن پر هاي بالاي چشمش يكم سيخ شده بود.. مرغ عشق نر... امروز صبح نگاه كردم يه حالت اينگا سياه كرده بود يه حلقه دور چشمش...خوب نگاه كردم ديدم پايين چشمش يه قسمت پرهاش كنده شده مشكلش چيه؟! ........ صبح يه بنده خدايي همون جا دراز كشيده بوده... موهاش وحشتناكه همينو بگم اگه توي تاريكي ببيني سكته ميزني... خلاصه اونجا دراز كشيده بود نا خواسته همين تا بلند ميشه پرنده نره بيچاره كلي مي ترسي و بال بال ميزنه و فك كنم خودشو زياد به قفس ميماله.. ممكن هست كه به خاطر اين پريدن هاي زياد و خودشو به قفس ميزده پرهاي زير چشمش ريخته باشه؟ حال پرنده اينطوري كه من مي بينم خوب و سر حاله.. فقط همون زير چشمش اينجوري بي پر شده نگاهش ميكني فك ميكني بيماره.. ولي مثل روز هاي قبل حالش خوبه... فكر كنم دور چشمش حلقه سياه هست به خاطر ريخته شدن پر هاست؟! امان از دست مردم آزار

شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    راستي داخل ارزن هايي كه ميريزم براشون خورده سنگ و در واقع خورده ِگل هست اشكالي نداره يا پاكشون كنم بريزم جلوشون؟

شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    امروز اومدم كف خونه رو تميز كنم ديدم به شكم و پاي جوجه ها فضولات چسبيده و به راحتي كنده نميشد.. تقريبا يك فته اي دارند.. راهي هست كه كند اونها رو مرسي ببخشيد

راستي داخل ارزن هايي كه ميريزم براشون خورده سنگ و در واقع خورده ِگل هست اشكالي نداره يا پاكشون كنم بريزم جلوشون؟
    سلام.خیر مشکلی نداره.بطور طبیعی هم پرنده ها برای هضم دونه ها سنگ و شن و اینجور چیزا میخورن.لازم نیست جداشون کنید

امروز اومدم كف خونه رو تميز كنم ديدم به شكم و پاي جوجه ها فضولات چسبيده و به راحتي كنده نميشد.. تقريبا يك فته اي دارند.. راهي هست كه كند اونها رو مرسي ببخشيد
    یه ظرف اب گرم و دستمال بردارید.نم دارش کنید و اروم پاکشون کنید.فقط طوریکه اذیت نشه انگشتاشون

تو عکس اول هم به شخصه چیزی نمی بینم.یکی که چشمه و اون یکی هم به دلیل کم شدن حجم پرها منفذ گوشش مشخص شده.درست میشه

چرا سیستم پاسخگویی انقدر کنده اینجا...

جانی و دلی.ای دل و جانم همه تو....

کاربر بسیار فعال armin 1 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    عروس هلندی. مرغ عشق و قناری . ماهی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    دوست عزيز نسرين خانم همه نکات رو گفتن فقط يک نکته اضافه کتن اون هم اىىن هستش که از چوب هاى طبىعى براى مرغ عشقاتون استفاده کنيد.
    از انسان های احساساتی بیشتر بترسید؛
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

سلام من یه جفت مرغ عشق جوان گرفتم دستی هستن می خواستم بدونم چه کاری انجام بدم تا دوباره وحشی نشن؟
    بیشتر چه چیزی رابطه اونا با انسان رابهتر میکنه ؟
    دیروز گذاشتم تو قفس تا امشب تو قفس بودن تا از قفس درشون آوردم میرن روی قفس الان هم روی قفس چرت میزنن؟
    پرنده ها بايد به صورت جدا نگهداشته بشن تا براى ارتباط به شما احساس نياز کنن.
    آرمین جان ببخش تو کارت دخالت می کنم اما این دوستمونگفت هر دو دستین
    اینی که شما میگی واسه وقتیه که بخوایم دستیشون کنیم
    برای اینکه اهلی بمونن حداقل روزی یه ساعت باید بیاریدشون رو دستتون تا کم کم دستی بودن یادشون نره
    سابقا یه جفت عروس دستی داشتم اما به دلیل مشغلم مجبور شده بودم فقط برای اب و دون دادن براشون وقت بزارم
    بعد چندماه عروسایی که خودم دستی کرده بودم در حدی که تو فضای باز روستایی هم میبردمشون گردش رو درختا و تکونم نمی خورد!
    حتی از نزدیک شدنم به قفس وحشت می کرد و به کل وحشی شده بود
    دیگه چه برسه به مرغ عشق
    من خودم عشقی دستی و وحشی رو باهم دارم.اگه چندروز نیارمش بیرون رو دستم عصبی میشه و گاز می گیره
    بعد که مدام باهاش مشغول میشم دوباره مثل اول میشه
    حافظشون در حدی نیست که مدت ها شما رو بخاطر داشته باشن و زود یادشون میره

جانی و دلی.ای دل و جانم همه تو....

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    سلام به دوستان

پرنده نرم مرتب ریز خونی میکنه و خیلی فکر کنم مسته و پرنده ماده هم نا ارومه میره روی چوبه پایینی روزی چند ساعت یک مسیری رو میره و میاد دیروز میخواست نرم برو رو کمر ماده اما فرار کرد

من مطمئنم از نظر تغذیه هیچ کس انقد به مرغ عشقهاش نرسیده که من میرسم

ارزن و کتان همیشه.کف دریا و پودره صدف دریا همیشه.هر روز یک غذای تقویتی

کاهو-سیب- هویج-جوانه گندم-جوانه عدس-سفیده تخم مرغ-جعفری و گشنیزو شوید-کلم سفید و قرمز-فلفل دلمه ای-گندم پخته-هفت تخم هفته ای یک بار- جوانه های هفت تخم-کافیشه و شاهدونه 20 عدد 10 روز یک بار.
    3 نوع قطره با تجویز دکتر داروخانه دامپزشکی (
    که گفت هر روز 3 قطره یکی و بریز داخله ابشون و 10 دقیقه زیر نور افتاب ببرشون 10 روز بعد جای تخم بهت جوجه میدن؟)
    مولتی ویتامین
    ad3e
    kimligo

سرتون رو درد نیارم با برنامه پیش میرم و غذاهای تقویتی و رو اصول و خوب براشون میزارم اما از وقتی جوجه شون مرد و منم یک هفته ای لونه رو برداشتم دیگه نه تو لونه رفتن و نه جفتگیری و ...(وقتی تخم و جوجه داشتند با اینکه تازه گرفته بودمشون هر روز صبح 10 دقیقه ای جفتگیری می کردند)
    الانم 40 روزه که من دارمشون 10 روزه بعد خریدشون با تخمها که اونطوری شد الانم یک ماهی شده و ما کار تغذیه رو انجام میدیم و خیلی خوب هم می خورند

عکسه 2 و 5 نر
    1و 3 و 4 مادهم است

نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

پرنده نرم مرتب ریز خونی میکنه و خیلی فکر کنم مسته و پرنده ماده هم نا ارومه میره روی چوبه پایینی روزی چند ساعت یک مسیری رو میره و میاد دیروز میخواست نرم برو رو کمر ماده اما فرار کرد

من مطمئنم از نظر تغذیه هیچ کس انقد به مرغ عشقهاش نرسیده که من میرسم

ارزن و کتان همیشه.کف دریا و پودره صدف دریا همیشه.هر روز یک غذای تقویتی

کاهو-سیب- هویج-جوانه گندم-جوانه عدس-سفیده تخم مرغ-جعفری و گشنیزو شوید-کلم سفید و قرمز-فلفل دلمه ای-گندم پخته-هفت تخم هفته ای یک بار- جوانه های هفت تخم-کافیشه و شاهدونه 20 عدد 10 روز یک بار.
    3 نوع قطره با تجویز دکتر داروخانه دامپزشکی (
    که گفت هر روز 3 قطره یکی و بریز داخله ابشون و 10 دقیقه زیر نور افتاب ببرشون 10 روز بعد جای تخم بهت جوجه میدن؟)
    مولتی ویتامین
    ad3e
    kimligo

سرتون رو درد نیارم با برنامه پیش میرم و غذاهای تقویتی و رو اصول و خوب براشون میزارم اما از وقتی جوجه شون مرد و منم یک هفته ای لونه رو برداشتم دیگه نه تو لونه رفتن و نه جفتگیری و ...(وقتی تخم و جوجه داشتند با اینکه تازه گرفته بودمشون هر روز صبح 10 دقیقه ای جفتگیری می کردند)
    الانم 40 روزه که من دارمشون 10 روزه بعد خریدشون با تخمها که اونطوری شد الانم یک ماهی شده و ما کار تغذیه رو انجام میدیم و خیلی خوب هم می خورند

عکسه 2 و 5 نر
    1و 3 و 4 مادهم است
    پزنده نرتون مست هست و آماده جفتگیری ولی ماذتون اینطور نیست.برای این میتونین یک ماذه که مست هست رو پیدا کنین و برای نرتون بزارین تا جفتگیری کنند.ولی میتونین روی همین ها هم سرمایه گزاری کنین و مادتون رو تقویت کنین.تغذیشئن خوب هستش ولی کار adecرو هم مواد طبیعی میکنند مواد طبیعی رو جایگزین مواد مصنوعی کنین .و میوه و سبزی زو به غذاشون اضافه کنین
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin 1 نمایش پست ها
    پزنده نرتون مست هست و آماده جفتگیری ولی ماذتون اینطور نیست.برای این میتونین یک ماذه که مست هست رو پیدا کنین و برای نرتون بزارین تا جفتگیری کنند.ولی میتونین روی همین ها هم سرمایه گزاری کنین و مادتون رو تقویت کنین.تغذیشئن خوب هستش ولی کار adecرو هم مواد طبیعی میکنند مواد طبیعی رو جایگزین مواد مصنوعی کنین .و میوه و سبزی زو به غذاشون اضافه کنین
    ارمین جان به نظرت جفتگیری باقی مرغ عشق ها میتونه اینهارو تحریک کنه
    قفس ها کنار همند؟

نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    ارمین جان به نظرت جفتگیری باقی مرغ عشق ها میتونه اینهارو تحریک کنه
    قفس ها کنار همند؟
    نه تا وقتى مادتون آماده نباشه هيچ عاملى موثر نيست. پس بايد صبر کنين تا مادت آماده شه.
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

صفحه 216 از 411 نخستنخست ... 116166206214215216217218226266316 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)