فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 210 از 411 نخستنخست ... 110160200208209210211212220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,091 به 2,100 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر بسیار فعال armin 1 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    عروس هلندی. مرغ عشق و قناری . ماهی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام مرغ عشق نرم رو به یه جای دیگه ببرم که فاصله اش با ماشین حدود 15 دقیقه است.چه جوری ببرمش که اذیت نشه؟
    از اونجاىى که جابه جايى باعث استرس در پرنده مىشه نمىشه کاريش کرد. در بازار قطره هاى آرامش بخش براى پرنده موجود هستش مىتونىن از اونها استفاده کنىن. مواظب باشىن هوا خىلى گرم نباشه.
    از انسان های احساساتی بیشتر بترسید؛
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

کاربر میهن پت yasamin آواتار ها
    علایق
    حیوانات و موزيك🎧
    حیوان خانگی
    مرغ عشق، ماهى جنگجو
    شماره عضویت
    7879
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin 1 نمایش پست ها
    از اونجاىى که جابه جايى باعث استرس در پرنده مىشه نمىشه کاريش کرد. در بازار قطره هاى آرامش بخش براى پرنده موجود هستش مىتونىن از اونها استفاده کنىن. مواظب باشىن هوا خىلى گرم نباشه.
    من قبلا یک بار جا به جایی رو انجام دادم اما اون موقعی بود که مرغ عشق ماده ام زنده بود و در موقع تخم گذاری بود که یکی از دوستان گفتند که روشون یه چیزی بکشم که بیرون رو نبینن و در شب ببرم که آرامش بیشتری داشته باشن و جواب داد و هر دو آروم بودند.من این کار رو هم میتونم دوباره بکنم؟
    من این سوال رو مطرح کردم چون میخواستم ببینم که باید براش چیکار کنم و آیا شرایطش با قبلا فرق میکنه؟

کاربر بسیار فعال armin 1 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    عروس هلندی. مرغ عشق و قناری . ماهی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    من قبلا یک بار جا به جایی رو انجام دادم اما اون موقعی بود که مرغ عشق ماده ام زنده بود و در موقع تخم گذاری بود که یکی از دوستان گفتند که روشون یه چیزی بکشم که بیرون رو نبینن و در شب ببرم که آرامش بیشتری داشته باشن و جواب داد و هر دو آروم بودند.من این کار رو هم میتونم دوباره بکنم؟
    من این سوال رو مطرح کردم چون میخواستم ببینم که باید براش چیکار کنم و آیا شرایطش با قبلا فرق میکنه؟
    شرایطش با قبل تغییر چندانی نکرده .پس میتونین با رعایت همون نکات قبل مشکل رو حل کنین.
    از انسان های احساساتی بیشتر بترسید؛
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

مدیر فنی میهن پت sepideh آواتار ها
    شماره عضویت
    4445
    میانگین پست در روز
    0.04
    از قطره های آرامبخش استفاده نکنید دوست عزیز .

همین که روی قفس رو بپوشونید و دمای ماشین رو ثابت نگه دارید ( سرد نباشه ) و باد بهشون نخوره کافیه . مشکلی پیش نمیاد

کاربر میهن پت sp66 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سعیدرضا پیشداد
    تخصص
    چاپخانه
    حیوان خانگی
    مرغ عشق آکواریوم
    شماره عضویت
    9073
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام من چند روزه میبینم که مرغ عشق هام به هم غذا میدن بعد لونه براشون گذاشتم ولی تا به امروز توش نرفتن میشه منو راهنمایی بکنید چه بکنم؟
    تخم مرغ هم تحریک میکندشون؟

کاربر عادی rasoul051 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    rasoul beheshti
    حیوان خانگی
    فنچ قناری مرغ عشق
    شماره عضویت
    7959
    میانگین پست در روز
    0.40
    سلام دوستان 2تا سوال داشتم
    1 . از کجا باید بفهمم که مرغ عشقام جفتن ؟
    2 . سن تشخیص داد؟
    ممنون

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط sp66 نمایش پست ها
    سلام من چند روزه میبینم که مرغ عشق هام به هم غذا میدن بعد لونه براشون گذاشتم ولی تا به امروز توش نرفتن میشه منو راهنمایی بکنید چه بکنم؟
    تخم مرغ هم تحریک میکندشون؟
    مرغ عشقات جفتگیری کردن ؟ اگه جفت گیری نکردن گذاشتن لونه کاملا بی معنیه
    در ضمن باعث میشه لونه واسه پرنده بی تجربه قبل جفتگیری به یه پناهگاه تبدیل بشه نه به یه لونه.
    این که به هم غذا میدن نشونه خوبیه .لونه رو بردار تقویتشون بکن تخم مرغ تاثیر چندانی نداره از جعفری و شاهدونه ( به مقدار کم ) و قطره آد3ای استفاده کن وقتی جفتگیری کردن میتونی لونه بذاری

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul051 نمایش پست ها
    سلام دوستان 2تا سوال داشتم
    1 . از کجا باید بفهمم که مرغ عشقام جفتن ؟
    2 . سن تشخیص داد؟
    ممنون
    1.جفت شدن فقط موقعی 100% هستش که جفتگیری پرنده رو دیده باشی... نوک به نوک شدن و خواروندن سر و.... اصلا دلیل بر جفت بودن نداره
    2. سن مرغ عشق رو میشه از عنبیه چشمش فهمید عنبیه سیاه تو باجی نشون دهنده اینه که پرنده زیر 4 ماه سن داره /// بین 4 تا 8 ماهگی عنبیه خاکستری و از 8 ماهگی به بعد به سفید مایل میشه
    تو رنگ های غیر سفید و زرد توی باجریگار های زیر 4 ماه خطوط تیره روی پیشانی وجود داره که به تدریج کمرنگ تر میشه

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9133
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
    مرغ عشقات جفتگیری کردن ؟ اگه جفت گیری نکردن گذاشتن لونه کاملا بی معنیه
    در ضمن باعث میشه لونه واسه پرنده بی تجربه قبل جفتگیری به یه پناهگاه تبدیل بشه نه به یه لونه.
    این که به هم غذا میدن نشونه خوبیه .لونه رو بردار تقویتشون بکن تخم مرغ تاثیر چندانی نداره از جعفری و شاهدونه ( به مقدار کم ) و قطره آد3ای استفاده کن وقتی جفتگیری کردن میتونی لونه بذاری

1.جفت شدن فقط موقعی 100% هستش که جفتگیری پرنده رو دیده باشی... نوک به نوک شدن و خواروندن سر و.... اصلا دلیل بر جفت بودن نداره
    2. سن مرغ عشق رو میشه از عنبیه چشمش فهمید عنبیه سیاه تو باجی نشون دهنده اینه که پرنده زیر 4 ماه سن داره /// بین 4 تا 8 ماهگی عنبیه خاکستری و از 8 ماهگی به بعد به سفید مایل میشه
    تو رنگ های غیر سفید و زرد توی باجریگار های زیر 4 ماه خطوط تیره روی پیشانی وجود داره که به تدریج کمرنگ تر میشه

ایا این امکان وجود داره که مرغ عشق ها مثلا ماده فیبرش قهوه ای باشد و تخم بزاره و جوجه بدنیا بیاد ولی جوجه بمیره بعد از 20 روز (تغذیه عالی) فیبرش سفید و کم کم روشن بشه؟
    (ارزن کتان جوانه گندم و عدس تخم مرغ مولتی ویتامین کف دریا گشنیزو جعفری و شویدو هویج و سیب فلفل سبز و هفت تخم )
    چرا ما هرچی به چشمهاشون نگاه میکنیم اصلا دایره سفید رنگ نمیبینیم؟ اگه اینها بالغ نبودن چطور تخم کردند و جوجه به دنیا اوردند؟ الانم فقط اواز میخونند و میخورند؟ اما نه جفتگیری نه تو لونه رفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط minanasab نمایش پست ها
    ایا این امکان وجود داره که مرغ عشق ها مثلا ماده فیبرش قهوه ای باشد و تخم بزاره و جوجه بدنیا بیاد ولی جوجه بمیره بعد از 20 روز (تغذیه عالی) فیبرش سفید و کم کم روشن بشه؟
    (ارزن کتان جوانه گندم و عدس تخم مرغ مولتی ویتامین کف دریا گشنیزو جعفری و شویدو هویج و سیب فلفل سبز و هفت تخم )
    چرا ما هرچی به چشمهاشون نگاه میکنیم اصلا دایره سفید رنگ نمیبینیم؟ اگه اینها بالغ نبودن چطور تخم کردند و جوجه به دنیا اوردند؟ الانم فقط اواز میخونند و میخورند؟ اما نه جفتگیری نه تو لونه رفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در مورد سوال دوم مرغ عشق تو 6 5 ماهگی اگه اشتباه نکنم بالغ میشه و اینکه چشم مرغ عشقتون سفید نیست دلیل بر جوجه بودن هم نیست امکان داره 7 یا 8 ماه هم داشته باشه
    اول یه عکس واضح از چشم و فیبر ماده بذارید .
    توی سوال اول هم منظورتون از بیست روز ، 20 روز بعد از مردن جوجه بود /؟ جوجه چند روزه بود که مرد ؟ دلایلی وجود داره که میتونه باعث کاهش مستی و عدم امادگی ماده بشه مثل پرریزی( تو دوران پرریزی اصلا جفتگیری اتفاق نمیوفته اگر هم جفتگیری صورت گرفته باشه و پرنده تو دوره پرریزی قرار بگیره تخم نمیکنه)

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9133
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
    در مورد سوال دوم مرغ عشق تو 6 5 ماهگی اگه اشتباه نکنم بالغ میشه و اینکه چشم مرغ عشقتون سفید نیست دلیل بر جوجه بودن هم نیست امکان داره 7 یا 8 ماه هم داشته باشه
    اول یه عکس واضح از چشم و فیبر ماده بذارید .
    توی سوال اول هم منظورتون از بیست روز ، 20 روز بعد از مردن جوجه بود /؟ جوجه چند روزه بود که مرد ؟ دلایلی وجود داره که میتونه باعث کاهش مستی و عدم امادگی ماده بشه مثل پرریزی( تو دوران پرریزی اصلا جفتگیری اتفاق نمیوفته اگر هم جفتگیری صورت گرفته باشه و پرنده تو دوره پرریزی قرار بگیره تخم نمیکنه)
    نه 20 روزه این جفت و من دارم
    اینهارو با تخم خریدم و به شرطه تخم و جوجه و مولد بودن
    7 روز بعدش فقط یکی جوجه شد 4 روز بعداز 5 تا تخم همون یکی هم مرده و 4 تاش خراب بود
    از اون روز به بعد هم با تغذیه (بیشتر گرم )به توصیه دوستان خواستم اماده شون کنم اما هیچی
    پر ریزی اصلا نداره وقتی لونه رو برداشتم تا 2 روز تو خودشون بودن ولی کم کم شنگول شدن بیشتر روز میخونندو میخورند و همدیگرو تیمار میکنند
    امروز دیدم فیبر ماده انگاری کمرنگتر شده و به سفیدی میزنه ولی واسه نر که بنفش بود کم کم داره ابی میشه
    اینها تا زمانی که تخم و جوجه داشتند مرتب هر روز صبح جفتگیری میکردند ولی بعد از برداشتن لونه و تمیز کردنش و گذاشتن داخله قفس نه جفتگیری نه داخله لونه
    شاید از داخله لونه رفتن بعد از اون ماجرا میترسن؟؟؟

صفحه 210 از 411 نخستنخست ... 110160200208209210211212220260310 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)