فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,121
لایک لایک:  2,981
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 207 از 411 نخستنخست ... 107157197205206207208209217257307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,061 به 2,070 از 4110

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9133
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin 1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزىز بهتر هست که در لونه رو برندارىن. چون باعث استرس پرنده هاتون مىشه. اگر ىکى جوجه شده پس اىن امکان که بقىه هم جوجه بشه هست. پس باىد صبور باشىن اىن که دىگه تماىلى به جفتگيرى نداره کاملا عادى هست و مشکلى نيست. اىن هم که توى لونه مىمونه و بىرون نمىاد عادى هست. بزارىن جفت در آرامش کامل جوجه هاشون رو بزرگ کنن و شما به تغذىشون رسىدگى کنىن و کمى که بزرگتر شدن باىد به نظافتشون هم رسىدگى کنىن موفق باشىن
    هیچکی نتونست بهم کنه؟
    اخرش این شد...
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0032.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0033.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0034.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0035.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0036.jpg

وقتی خواستم قفس و تمیز کنم مجبور شدم بیارمشون بیرون مادهه من گاز گرفت دستم خون اومد منم با هر مکافاتی بود جابه جاش کردم اما احساس کردم چیزی داخله شکمش ترکید(حدس میزنم)
    الانم هر دو رو چوبند و تکون نمی خورند فقط ماده یکم میلرزه و بالاش و یکم پف کرده
    لونه رو بزارم؟

کاربر میهن پت immortal آواتار ها
    شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط minanasab نمایش پست ها
    هیچکی نتونست بهم کنه؟
    اخرش این شد...
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0032.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0033.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0034.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0035.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/Photo-0036.jpg

وقتی خواستم قفس و تمیز کنم مجبور شدم بیارمشون بیرون مادهه من گاز گرفت دستم خون اومد منم با هر مکافاتی بود جابه جاش کردم اما احساس کردم چیزی داخله شکمش ترکید(حدس میزنم)
    الانم هر دو رو چوبند و تکون نمی خورند فقط ماده یکم میلرزه و بالاش و یکم پف کرده
    لونه رو بزارم؟
    محترم نبايد بيرون مي آورديشون :| توي پرنده فروشي ها اگه رفته باشي اصلا قفس رو تميز نميكنند كه.. طوريشون هم نميشه حتي به نظافتشون هم من نديدم برسند:|:| ولي واسه تميز كردنش بايد با يه چيزي بكشي كفش مثلا با يه تيكه تيغ يا يه چيز كه راحت باشي كفش رو تميز كني... حالا كه ديگه تموم شده از قرار معلوم ولي براي دفعات آينده... خدا تخم هاي عشقي منو از اين بلايا حفظ كنه

آقا ببخشيد من يه سوال داشتم ميگم عشقي ها به دنيا اومدن واسه خفه نشدن جوجه ها راهي نيست؟ آخه يك محترمي 7 تا تخم داشت 5 تاش جوجه شدن ولي فقط 2تاش بزرگ شدن!3تاي ديگه خفه شدن!! ميخواستم بدونم راهي چيزي هست كه جوجه ها خفه نشن؟ و اين كه خفه ميشه زير پاي مادرشون هست؟ يا مشكل از لونه هسعت تشكر.

کاربر بسیار فعال armin 1 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    عروس هلندی. مرغ عشق و قناری . ماهی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط immortal نمایش پست ها
    محترم نبايد بيرون مي آورديشون :| توي پرنده فروشي ها اگه رفته باشي اصلا قفس رو تميز نميكنند كه.. طوريشون هم نميشه حتي به نظافتشون هم من نديدم برسند:|:| ولي واسه تميز كردنش بايد با يه چيزي بكشي كفش مثلا با يه تيكه تيغ يا يه چيز كه راحت باشي كفش رو تميز كني... حالا كه ديگه تموم شده از قرار معلوم ولي براي دفعات آينده... خدا تخم هاي عشقي منو از اين بلايا حفظ كنه

آقا ببخشيد من يه سوال داشتم ميگم عشقي ها به دنيا اومدن واسه خفه نشدن جوجه ها راهي نيست؟ آخه يك محترمي 7 تا تخم داشت 5 تاش جوجه شدن ولي فقط 2تاش بزرگ شدن!3تاي ديگه خفه شدن!! ميخواستم بدونم راهي چيزي هست كه جوجه ها خفه نشن؟ و اين كه خفه ميشه زير پاي مادرشون هست؟ يا مشكل از لونه هسعت تشكر.
    اين که خفه ميشن به خاطر افزايش رطوبت و کمبود هوا هستش. براى اىن منظور کنار لانه رو به تعداد کمى سوراخ ميکنىم که هوا بهتر بهشون برسه
    از انسان های احساساتی بیشتر بترسید؛
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    اين که خفه ميشن به خاطر افزايش رطوبت و کمبود هوا هستش. براى اىن منظور کنار لانه رو به تعداد کمى سوراخ ميکنىم که هوا بهتر بهشون برسه
    تشكر. سر لونه رو سوراخ كنم هم همون حالت رو داره ديگه؟ يعني مشكلي نيست سر لونه رو سوراخ كنم ببخشيد اين سوال مي پرسما.. ولي الان روي تخم خوابيده ديگه نميشه كاريش كرد جز اين كه سر رو سوراخ كنم يا اگه بايد كنار لونه سوراخ باشه كه ديگه همون كنار هاي لونه رو سوراخ كنم؟

نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشكر. سر لونه رو سوراخ كنم هم همون حالت رو داره ديگه؟ يعني مشكلي نيست سر لونه رو سوراخ كنم ببخشيد اين سوال مي پرسما.. ولي الان روي تخم خوابيده ديگه نميشه كاريش كرد جز اين كه سر رو سوراخ كنم يا اگه بايد كنار لونه سوراخ باشه كه ديگه همون كنار هاي لونه رو سوراخ كنم؟
    فعلا که گذشته دىگه کارىش نداشته باشىن ولى بعدا کنار لونه رو سوراخ کنين .فقط سوراخ ها طورى باشه که هوا جريان داشته باشه و سوراخ ها خىلى بزرگ نباشن.
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    فعلا که گذشته دىگه کارىش نداشته باشىن ولى بعدا کنار لونه رو سوراخ کنين .فقط سوراخ ها طورى باشه که هوا جريان داشته باشه و سوراخ ها خىلى بزرگ نباشن.
    چشم.. نميشه بدون سوراخ كردن لونه وقتي 2تا جوجه ها از تخم بيرون اومدن از اون موقع سر لونه رو يك خورده كج بزارم كه هوا بره داخلش و با يه چيزي ببندمش به ميله هاي قفس كه نيافته داخل لونه؟

شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    آقا يه سوال ديگم هست چرا ماده حالا كه ديگه تقريبا 12 روز از روز تخم گذاري گذاشته زياد مياد بيرون از لونه؟! مثلا تا ديروز فقط سريع مي اومد و ميرفت تو شايد 1 دقيقه.. ولي امروز ديدم هي مياد بيرون ....

اگه واسه پست هاي ارسال يه دكمه ويرايش مي گذاشتين بهتر بود .. الان خواستم ويرايش كنم نشد مرسي

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    چشم.. نميشه بدون سوراخ كردن لونه وقتي 2تا جوجه ها از تخم بيرون اومدن از اون موقع سر لونه رو يك خورده كج بزارم كه هوا بره داخلش و با يه چيزي ببندمش به ميله هاي قفس كه نيافته داخل لونه؟

آقا يه سوال ديگم هست چرا ماده حالا كه ديگه تقريبا 12 روز از روز تخم گذاري گذاشته زياد مياد بيرون از لونه؟! مثلا تا ديروز فقط سريع مي اومد و ميرفت تو شايد 1 دقيقه.. ولي امروز ديدم هي مياد بيرون ....

اگه واسه پست هاي ارسال يه دكمه ويرايش مي گذاشتين بهتر بود .. الان خواستم ويرايش كنم نشد مرسي

الان دیگه نباید کاری کنی زیادم حتی نزدیک نشو سوراخ کردنو بزار واسه بعد الان دیره
    سر لونه رو نباید به هیچ عنوان کج بزاری و همونطوری که هست باید بمونه
    موقعی ماده این کارو میکنه که جوجه ها در حاله بیرون اومدن باشند احتمالا بیشتر از 12 روز شده و دیگه چیزی به بیرون اومدنشون نمونده

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9133
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام دلیله اینکه ماده من غذایی زیا نمی خوره چیه؟ حد اکثر روزی یکی دو بار بره سمته دون خوری و غذا بخوره و و از غذاهای کمکی هم یکم میخوری مثلا به سیب 3 تا نوک میزنه میره روی چوب میشینه بیشتر به یک جا خیره است و تحرکش کمه یکم هم باد کرده است کلا انگار ناراحته ولی مرغه عشقه نرم برعکس چند برابر اشتها داره و عاشقه کتان و سبزیه اگه تخم مرغ یا چیزی ته قفس بزارم میره یکم میخوره اما ماده نه این جفت که عکس هاشون هستش 3 روز پیش لونه رو برداشتم و یک دونه جوجه شون رو که هم به دنیا اومده بود مرد و دارم اماده شون میکنم

نام و نام خانوادگی
    armin
    علایق
    حىوانات ومطالعه
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8291
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط minanasab نمایش پست ها
    سلام دلیله اینکه ماده من غذایی زیا نمی خوره چیه؟ حد اکثر روزی یکی دو بار بره سمته دون خوری و غذا بخوره و و از غذاهای کمکی هم یکم میخوری مثلا به سیب 3 تا نوک میزنه میره روی چوب میشینه بیشتر به یک جا خیره است و تحرکش کمه یکم هم باد کرده است کلا انگار ناراحته ولی مرغه عشقه نرم برعکس چند برابر اشتها داره و عاشقه کتان و سبزیه اگه تخم مرغ یا چیزی ته قفس بزارم میره یکم میخوره اما ماده نه این جفت که عکس هاشون هستش 3 روز پیش لونه رو برداشتم و یک دونه جوجه شون رو که هم به دنیا اومده بود مرد و دارم اماده شون میکنم
    اين امکان هست که مادتون توى پررىزى رفته باشه. نشانه هاى ديگه اى نداره? مثل اسهال ىا تغيير توى فعاليت ىا تغذيه?
    آن ها قادرند ناگهانی،
    دیگر گریه نکنند؛
    دوست نداشته باشند؛
    و قیدِ همه چیز را بزنند،
    حتی " زندگی "...

صفحه 207 از 411 نخستنخست ... 107157197205206207208209217257307 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)