فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 19 از 411 نخستنخست ... 917181920212969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت maya2004 آواتار ها
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    کبوتر- خروس-مرغ-مرغ عشق-قناری و سگ
    شماره عضویت
    1522
    میانگین پست در روز
    0.02
    به مرغ عشقام ویتامین میدم کاهو سبزی هویج وهر چیز دیگه ای که دکتر میگه بازم مدفوعشون می خورن دکتر میگه طبیعیه. دروغ میگه؟ مرغ عشقای من 2روزه بودن تو دستم بودن هیچ مشکلی واسشون پیش نیومد فکر کنم مشکل از مرغ عشقای منه

کاربر میهن پت m.en آواتار ها
    تخصص
    دانشجوی دامپزشکی
    شماره عضویت
    966
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط maya2004 نمایش پست ها
    به مرغ عشقام ویتامین میدم کاهو سبزی هویج وهر چیز دیگه ای که دکتر میگه بازم مدفوعشون می خورن دکتر میگه طبیعیه. دروغ میگه؟ مرغ عشقای من 2روزه بودن تو دستم بودن هیچ مشکلی واسشون پیش نیومد فکر کنم مشکل از مرغ عشقای منه
    دوست گرامی، :) دکتر ها در هر زمینه ای ممکنه نظرات متفاوت داشته باشند و به سبب همین نظرات متفاوت هست که افراد تخصص های متفاوت دریافت می کنند و تکنیک های متفاوتی رو در حین طبابتشون اعمال می کنند و به سبب اختلاف تکنیک ها و نظرات هست که طب پیشرفت می کنه. ممکنه از یک جهتی دکتر مورد نظر شما منظورشون این باشه که پرنده ی شما به این کار عادت کرده و به خاطر همین عادی شده براش و چون در طوطی های کوچکتر مثل باجریگار و کاکاتیل، احتمال دیدن چنین صحنه ای بیشتر هست، شاید باز از اون جهت دکتر عزیز این مطلب رو بیان کرده اند. خب بله اگر پرنده به این کار عادت کنه ، به صورت افراطی انجامش میده که در ویرایش پست قبلی این مطلب رو اضافه کردم و عرض کردم که در کل این عادی شدن اتفاق خوبی نیست و می تونه باعث بیماری بشه به خصوص که چند پرنده در کنار هم باشند و بیمار شدن یکی، بیمار شدن بقیه رو هم به همراه خواهد داشت از طریق مدفوع خواری. راه حلش رو هم عرض کردم که به صورت کلی مراجعه به دامپزشک متخصص پرندگان خانگی هست و ریشه یابی و تغییر عادت غلط پرنده از طریق تمیز کردن کف قفس و چوب های نشیمن و ظروف آب و غذا در فواصل زمانی بسیار کوتاه و همچنین استفاده از قفس هایی که کفشون میله ی جدا کننده داره تا پرنده به مدفوعش دسترسی نداشته باشه و در کنار این ها، استفاده از سنگ های معدنی و سایر نکات تغذیه ای به منظور حل ریشه ای مشکل. :) صحبتی که بنده عرض می کنم خدمتتون، بر اساس مقدار اندک و ناچیز اطلاعات و دانسته های قبلی هست در این مورد به عنوان یک دانشجو و علاوه بر اون، می تونم اشاره کنم به نظر دکتر رابرت موناکو ، یک دامپزشک متخصص پرندگان خانگی در نیویورک که مطلبشون رو در اختیار دارم در رابطه با coprophagy پرندگان زینتی و لینکش رو تقدیم می کنم خدمتتون در پایین همین ارسال. در مجموع اگر نظر بنده رو بخواید، توضیح یک دامپزشکی که دارای معتبرترین بورد تخصصی پرندگان زینتی هست یعنی abvp یا (american board of veterinary practice(avian و تخصص پرندگان رو اون هم در آمریکا دریافت کرده، دقیقترین نظر می تونه باشه در این مورد و صحبت های دکتر موناکو از نظر علمی بی منطق به نظر نمی رسند (لینک زیر) . البته این نظر من هستش و فقط به صورت پیشنهاد مطرح کردم تمام این ها رو و اجباری وجود نداره در پذیرش و انجام دادن نکات ذکر شده ... :) http://www.avianeducationandresource...EatingPoop.pdf با سپاس فراوان از توجه شما، مجید.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    AS
    شماره عضویت
    2905
    میانگین پست در روز
    0.00

Question رفتار غیر عادی مرغ عشق

سلام
    من دو تا مرغ عشق دارم.
    مدتی هست که مرغ عشق ماده سرش رو داخل ظرف غذا میکنه و ارزن ها رو می ریزه کف قفس.
    دلیل این کار چیه؟

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    دوست عزیز ببخشید ارزن ها رو چند وقت یکبار عوض میکنبد؟
    اگه مدت طولانی ارزن ها رو عوض نکنید پوسته ی ارزنای خورده شده میریزه رو ارزنای دیگه و اینکارو برای خوردن پایینی ها میکنه
    مشکلی نیست مثل مرغ و خروس تقریبا، که وقتی واسشون برای مثال گندم میذاری با پاش اونارو این ور اونور میزنه.

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    AS
    شماره عضویت
    2905
    میانگین پست در روز
    0.00
    ارزن تازه می ریزم هم همین کار رو انجام میده.
    ارزهای سالم رو می ریزه دور

mihalism آواتار ها
    شماره عضویت
    38
    میانگین پست در روز
    0
    سلام دوست عزیز و ممنون به خاطر توجهتون به این کوچولوها.
    دوست من مرغ عشقهاتون لونه دارن تو قفس؟
    به نظرتون ممکن نیست این کار به خاطر اعمال لانه سازی باشه؟
    بسیبشس

حیوان خانگی
    کاسکو-گربه
    شماره عضویت
    21
    میانگین پست در روز
    0
    به نظر من براش اسباب بازی تهیه کنید،مرغ عشق پرنده ایه که به بازی کردن علاقه داره اگه یه قفس بزرگ با اسباب بازی های زیاد تهیه کنید دیگه اینکارو نمیکنه.

کاربر ارزشمند
    شماره عضویت
    41
    میانگین پست در روز
    1.09
    دلیل این کار هیچ چیز نیست جز اینکه ارزن ها توشون کیفیت مختلف داره بعضیا درشت تر شاید به دهنشون خوشمزه تر!مشکلی هم نداره من تمام جفت مرغ عشقام همین کارو میکردن آخر که ارزن های توی ظرف همه تبدیلبه پوشال میشدن میرفتن مف قفس ارزن کاملهارو میخوردن..حالا اگه خیلی براتون دردسر سازه وفکرمیکنید دارن حروم میکنن یا مثثلا قفسو کثیف میکنن ظرف غذاشونو ازون هایی که فقط از یه قسمت خاص غذا میاد بیرون و به بقیه زیاد دسترسی نداره،تغییر بدید!

حیوان خانگی
    کاسکو-گربه
    شماره عضویت
    21
    میانگین پست در روز
    0
    اما مرغ عشق های من هیچوقت این کار و نمیکردن ، الان گاهی وقتا که مانی لجش در میاد و میخواد بهش توجه کنم تخمه هاشو همه رو پخش و پلا میکنه کف قفس با حالت دعوا که یعنی چرا به من محل نمیذاری

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    AS
    شماره عضویت
    2905
    میانگین پست در روز
    0.00
    لونه دارن و از تمام خوردنی های طبیعی بهره مندن
    اما کلا ظرف رو خالی میکنه قفس و من بازم براش تازه می ریزم اونم دوباره...
    شیطونه و دوست داشتنی

صفحه 19 از 411 نخستنخست ... 917181920212969119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)