فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 18 از 411 نخستنخست ... 816171819202868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت taranom آواتار ها
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،ماهی،فنچ
    شماره عضویت
    2705
    میانگین پست در روز
    0.11
    سلام. یه سوالی داشتم مرغ عشقای من مدفوعشونو میخورن. میخواستم بدونم علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر میهن پت maya2004 آواتار ها
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    کبوتر- خروس-مرغ-مرغ عشق-قناری و سگ
    شماره عضویت
    1522
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط taranom نمایش پست ها
    سلام. یه سوالی داشتم مرغ عشقای من مدفوعشونو میخورن. میخواستم بدونم علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام همه مرغ عشقا این کارو می کنن طبیعیه

کاربر میهن پت Mahdi-MA آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی.ع
    علایق
    حیوانات , طراحی و ...
    حیوان خانگی
    زیاد بودنـ
    شماره عضویت
    1314
    میانگین پست در روز
    0.53
    نقل قول نوشته اصلی توسط maya2004 نمایش پست ها
    سلام همه مرغ عشقا این کارو می کنن طبیعیه
    اشتباهه این حرفتون.
    سلام ترنم جان
    فقط میدونم این کارشون عادی نیست و نیاز به دارو داره برای مداوا بهتره از دامپزشک سایت یا دوستان دیگه کمک بگیرید چون من اطل
    اعی ندارم.

تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    1522
    میانگین پست در روز
    0.02
    من 8تا مرغ عشق داشتم الانم دارم تا جایی که من دیدم همشون این کارو می کنن به دکتر گفتم گفتن طبیعیه من اطلاعاتی که داشتم در اختیار دوستم قرار دادم
    ویرایش توسط maya2004 : 27th June 2012 در ساعت 04:12 AM

نام و نام خانوادگی
    مهدی.ع
    علایق
    حیوانات , طراحی و ...
    حیوان خانگی
    زیاد بودنـ
    شماره عضویت
    1314
    میانگین پست در روز
    0.53
    شاید گاهاً برای تمیز کردن لونه و یا محل زندگی اونارو با منقارشون جدا کنند اما من تاحالا در مرغ عشق هام همچین چیزی ندیدم.

تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    1522
    میانگین پست در روز
    0.02
    نه اخه من قفسشونو تمیز می کنم بازم این کارو می کنن سر اینکه کی اول این کارو انجام بده دعوام می کنن

کاربر میهن پت taranom آواتار ها
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،ماهی،فنچ
    شماره عضویت
    2705
    میانگین پست در روز
    0.11
    سلام. یه دوساعت پیش اولین جوجه مرغ عشقم به دنیا اومد. اشکال نداره یه چند دقیقه بیارمش از لونه بیرون؟؟؟؟؟؟ تا الان هم به زور جلوی خودمو گرفتم.

تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    1522
    میانگین پست در روز
    0.02
    منم شاهد به دنیا اومدن 4تا جوجه ناز بودن الان دیگه خانوم شدن واسه خودشون خیلی حس خوبیه 1 هفته دیگه می تونی از لونه بیاریش بیرون فقط زود بزاریش چون مامان باباش قهر می کنن دیگه غذاش نمی دن و مواظب باش بعضی وقتا جوجه میاد جلو در لونه میوفته بیرون هر وقت دیدی سریع بزارش سر جاش

نام و نام خانوادگی
    مهدی.ع
    علایق
    حیوانات , طراحی و ...
    حیوان خانگی
    زیاد بودنـ
    شماره عضویت
    1314
    میانگین پست در روز
    0.53
    سلام. یه دوساعت پیش اولین جوجه مرغ عشقم به دنیا اومد. اشکال نداره یه چند دقیقه بیارمش از لونه بیرون؟؟؟؟؟؟ تا الان هم به زور جلوی خودمو گرفتم.
    به هیچ وجه نزدیک قفس هم نشو.
    منم قبلاً پرسیدم توی یک فروم دیگه گفتن مشکلی نداره بیاریش بیرون منم آوردم بعد که گذاشتمش دیگه بهش غذا ندادن تا مجبور شدم با سرنگ غذا بدم که مرد...

کاربر میهن پت m.en آواتار ها
    تخصص
    دانشجوی دامپزشکی
    شماره عضویت
    966
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام . علت می تونه کمبود املاح یا وایتامین خاصی باشه . اول باید ببینید که پرنده غذای کافی در اختیار داره در طول روز یا خیر . اگر داره ، باید بریم سراغ کیفیت خوراک روزانه . اگر قرار باشه پرنده دائما دونه و اونم فقط ارزن بخوره ، خب طبیعی هست که کمبود پیدا می کنه . مثل این میمونه که من هر روز قرمه سبزی بخورم ! باید پرنده رژیم غذایی متنوع داشته باشه که بخش اعظمش رو میوه ها (هسته ی میوه ها می تونه سمی باشه.لطفا مراقب باشید) و سبزیجات تازه و تمیز تشکیل بده . برای املاح هم بهتره کف دریا از عطاری تهیه کنید و براشون قرار بدید و یا می تونید سنگ های معدنی از پرنده فروشی ها تهیه کنید که هم نوع عادی دارند هم نوع ید دار (صورتی رنگ هستش) و املاح مورد نیاز پرنده رو در بردارن . مورد بعد این هست که شما باید قفس رو به طور مداوم تمیز کنید تا پرنده این کار رو انجام نده چون واقعا کار مناسبی نیست و ممکنه بیمارشون کنه . تصور کنید شرایطی رو که یکیشون خدای نکرده در ابتدای بیماری خاصی باشه و بعد همگی مدفوعش رو بخورن و همشون مریض بشن ! و این خوب نیست ! در نهایت اگر راه های بالا (اصلاح سیستم تغذیه ، کف دریا و سنگ معدنی و نظافت کف قفس) ، پرنده های شما رو رو به بهبودی نبرد و جواب نداد، بهتره با یک دامپزشک متبحر در زمینه ی پرندگان حتما صحبت کنید تا این اشکال اخلاقی پرنده رو با پیشنهاداتشون کم کم از بین ببرند. هر چند اگر حس می کنید پرنده هاتون به صورت افراطی این کار رو انجام میدن ، پیشنهاد می کنم از همین ابتدا و بدون صبر کردن، با یک دکتر دامپزشک وارد به پرندگان زینتی مشورت داشته باشید. موفق باشید ...
    سلام . برای توضیح شیوه های نگهداری از پرنده ،گاهی مجبور هستم با انسان مقایسه کنم . تصور کنید یک پدر و مادر خوشبخت یا نسبتا خوشبخت رو که فرزند یک روزه ی تازه به دنیا اومده ی خودشون رو در آغوش گرفتن . یک موجودی رو تصور کنید با ابعاد حداقل چند ده برابر بزرگتر از اون پدر و مادر ! میشه یک غول ! درسته ؟ حالا در همین حال فرض کنید اون موجود با اون ابعاد بزرگش ، بچه ی کوچولوی این پدر و مادر رو بگیره تو دستش و باهاش صحبت کنه و قصدش هم خیر باشه ! انصافا شما جای اون پدر مادر باشید ، حتی اگه زبان اون موجود رو هم متوجه بشید، چی کار می کنید ؟ احتمالا فرار می کنید ! یا اینکه استرسی به شما وارد میشه که بی خیال بچه می شید. خب در مورد پرنده هم دقیقا به همین حالت هست . در دوران جفت گیری ، پرنده ها استرس زیاد و مسئولیت زیادی دارند . ما باید این شرایط رو براشون ساده و راحت کنیم و با دست زدن به جوجه ، تنها اتفاقی که میفته این هست که 1.ممکنه بیمار بشه ! 2.ممکنه پدر و مادرش دیگه بهش غذا ندن . پس لطفا کمی صبر کنید تا خودش از لونه بیاد بیرون . مطمئن باشید اون موقع خیلی بیشتر لذت می برید از دیدنش و نوازش کردنش . موفق باشید ، مجید.
    ویرایش توسط m.en : 29th June 2012 در ساعت 02:17 AM

صفحه 18 از 411 نخستنخست ... 816171819202868118 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)