فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 11 از 411 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    1254
    میانگین پست در روز
    0.02
    رو جعبه نوشته فقط مولتی ویتامین .نوشته برای پیشگیری و کمبود ویتامین در طیور پودر که در داخل اب ریخته میشه اینهم لینک عکس مولتی ویتامینhttp://ian.comlu.com/photos/6a93ba89a5b5.jpg

همکار قدیمی reza torabi آواتار ها
    علایق
    دامپزشکی و عشق به حیوانات به معنای واقعی
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    انواع حیوانات آسیب دیده ، گاه به گاه مهمان من هستند
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط vmali نمایش پست ها
    رو جعبه نوشته فقط مولتی ویتامین .نوشته برای پیشگیری و کمبود ویتامین در طیور پودر که در داخل اب ریخته میشه اینهم لینک عکس مولتی ویتامینhttp://ian.comlu.com/photos/6a93ba89a5b5.jpg
    سلام دوست عزیز ، این پودری که شما گرفتی رو ما بیشتر برای مرغ ها و کبوترهای خونگی میدیم که هر روز توی آبشون اضافه کنن، کیفیت بالایی نداره ( اینو میشه از قیمتش فهمید) ، برای مرغ عشقتون من پیشنهاد می کنم در درجه اول از یه قطره مخصوص پرندگان زینتی که کیفیت خوبی هم داره مثل اینی که عکسشو برات میذارم استفاده کنی ( البته قیمتش هم بالاست):

[IMG]http://up6.********.com/images/24041119495380072193.jpg[/IMG]

در درجه دوم باز هم بهتره به جای استفاده از ویتالین ( با اون خاصیت ناچیزش) از همین قطره هه یا شربت های مولتی ویتامین کودکان انسانی استفاده کنی....اما باز هم تاکید می کنم اون قطره که عکسشو برات گذاشتم خیلی بهتره

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza torabi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، این پودری که شما گرفتی رو ما بیشتر برای مرغ ها و کبوترهای خونگی میدیم که هر روز توی آبشون اضافه کنن، کیفیت بالایی نداره ( اینو میشه از قیمتش فهمید) ، برای مرغ عشقتون من پیشنهاد می کنم در درجه اول از یه قطره مخصوص پرندگان زینتی که کیفیت خوبی هم داره مثل اینی که عکسشو برات میذارم استفاده کنی ( البته قیمتش هم بالاست):

در درجه دوم باز هم بهتره به جای استفاده از ویتالین ( با اون خاصیت ناچیزش) از همین قطره هه یا شربت های مولتی ویتامین کودکان انسانی استفاده کنی....اما باز هم تاکید می کنم اون قطره که عکسشو برات گذاشتم خیلی بهتره

ممنون رضا جان

اوی سول هم خیلی خوبه اما پیشنهاد اول شخصه من برای تامین کلسیوم اوی مینرال هست و بعد اوی سول و اوی ویت و تابرنیل
    البته متاسفانه تقلبیشون تو بازار خیلی زیاد شده
    به خصوص اوی مینرال که اصلش ترکی هست .
    به زودی یه مطلب از نحوه ی استفاده ی این دارو ها میزارم تو سایت

همکار قدیمی reza torabi آواتار ها
    علایق
    دامپزشکی و عشق به حیوانات به معنای واقعی
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    انواع حیوانات آسیب دیده ، گاه به گاه مهمان من هستند
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    ممنون کسری جان، حتما" مطلب جالبی میشه!

البته سوال ایشون در مورد مولتی ویتامین بود که من اینو گفتم، در مورد کلسیم که قطعا" حق با شماست! هیچ مولتی ویتامینی کلسیم نداره! مگر اینکه مولتی ویتامین +مینرال باشه!

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    497
    میانگین پست در روز
    0.07
    سلام یکی از مرغ عشقای دوستم رو نوکش مثل پوست اضافه ومثل قارچ داره بعد یه طرفش یه لکه ی قهوه ای زده از چی اینجوری شده باید بهش هویج بده مر300 من جایی راجب این مطلب نخوندم ممنون می شم اگر یه کوچولو در مورد نوکشون توضیح بدین مر300 ممنون

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان نمایش پست ها
    سلام یکی از مرغ عشقای دوستم رو نوکش مثل پوست اضافه ومثل قارچ داره بعد یه طرفش یه لکه ی قهوه ای زده از چی اینجوری شده باید بهش هویج بده مر300 من جایی راجب این مطلب نخوندم ممنون می شم اگر یه کوچولو در مورد نوکشون توضیح بدین مر300 ممنون

سلام
    حتما یه عکس بزارید تا بشه راهنمایی کرد.

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    1254
    میانگین پست در روز
    0.02
    با تشکر از همه دوستان که من رو راهنمایی کردید

کاربر میهن پت m.en آواتار ها
    تخصص
    دانشجوی دامپزشکی
    شماره عضویت
    966
    میانگین پست در روز
    0.04
    ممنون مرسی یه سوال :چشم یکی از مرغ عشقام قرمز شده یه کوچولو ورم کرده ممکن از چی باشه و درمونش چیه ممنون خیلی ممنون مرسی

مشکل چشم در پرنده ها اگر به وجود اومد باید سریع حل بشه تا وضع وخیم نشه و نباید صبر کنید. پس وقت رو از دست ندید و به دامپزشک متخصص پرندگان مراجعه داشته باشید تا درمان آغاز بشه و نظر دکتر رو باید در این مورد بپرسید. بد نیست توجه داشته باشید که درمان ها برای یک موجود حساسی مثل باجریگار قابل ارائه از طریق اینترنت نیستند و باید یکسری از فاکتور ها توسط دامپزشک پرندگان بررسی بشه و بعدش دارو تجویز بشه .

منقار پرنده خیلی حساس و مهم هست چون اگر طوری بشه که نتونه درست غذا بخوره ، اتفاقات خوبی نمیفته . پس بهتره در اینجور موارد از دریافت راهنمایی های دورادور پرهیز بشه و به دامپزشک متخصص پرندگان مراجعه کنید تا مشکل حل بشه . ضمن اینکه هر تغییر رنگ یا پوسته پوسته شدنی نشانه ی قارچ نیست . بهترین کار این هست که به دامپزشک مراجعه داشته باشید تا یک درمان مناسب رو شروع کنه یا حتی اگر لازم باشه و مورد خاصی باشه بتونه نمونه برداره و بررسی کنه علت رو . پوسته پوسته شدن می تونه هم بر اثر بعضی بیماری ها به وجود بیاد هم بر اثر تغذیه ی نادرست پرنده و ... پس بهتره معاینه ی دقیق صورت بگیره به نظر من . البته همونطور که آقا کسری گفتن ، اگر بتونید یک یا چند تصویر با کیفیت خوب و از جهات مختلف از منقار ارسال کنید و اگر شد یک تصویر کامل از پرنده که وضع عمومی پرنده رو نشون بده ، شاید بهتر بشه راهنمایی کرد.

موفق باشید ،
    مجید.

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    1254
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام. دوستان اگر ممکنه فوری جواب بدید .مرغ عشق هام جوجه هاش بدنیا امده 1یا2 روزه دنیا امده میخوام جای قفس کنم ببرم جای دیگه مشکلی داره مسافت راهم زیاده هست .تشکر

کاربر میهن پت Mahdi-MA آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی.ع
    علایق
    حیوانات , طراحی و ...
    حیوان خانگی
    زیاد بودنـ
    شماره عضویت
    1314
    میانگین پست در روز
    0.52
    نقل قول نوشته اصلی توسط vmali نمایش پست ها
    سلام. دوستان اگر ممکنه فوری جواب بدید .مرغ عشق هام جوجه هاش بدنیا امده 1یا2 روزه دنیا امده میخوام جای قفس کنم ببرم جای دیگه مشکلی داره مسافت راهم زیاده هست .تشکر
    روی قفسشون پارچه بکش که نور داخل نره و قفس هم تکون نخوره و جابه جاش کن.
    من خودم مرغ عشق با تخمهاش آموردم به این روش مشکلی هم پیش نیومد.

صفحه 11 از 411 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)