فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,121
لایک لایک:  2,981
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 10 از 411 نخستنخست ... 891011122060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 4110

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط vmali نمایش پست ها
    سلام . یک مرغ عشق دارم تخم کرده اگر قفس عوض کنم یا اینکه چون خودم نیستم خونه میخوام ببرم خونه کسه دیگه بزارم رو تخم میخوابه یا نه منظورم اینکه تکان بخوره ممنونم اگر راهنماییم کنید

سلام
    معمولا بعد از تخم گذاشتن پرنده همون جایی که تخم گذاشته رو امن ترین جای ممکن میدونه و گاهی حتی اگه قفس چند سانت هم جا به جا شه دیگه رو تخم نمیخوابه پرنده ی ماده
    و اینکه سرد و گرم شدن تخم ها هم ممکنه باعث ایجاد فسادشون بشه
    همی ی اینا بستگی به خود پرنده هم داره
    پرنده ای داشتم که بیشتر از 5-6 بار تخم هاشو از لونه برداشتم و خود مولد هارو هم بیش از 1500 کیلومتر جا به جا کردم و باز هم مولد ها رو تخم خوابیدند و با اینکه فکر میکردم تخم ها خراب شدند ولی بیشتراشون تبدیل به جوجه شدند و جفتی داشتم که قفس رو 1 متر جا به جا کردم و دیگه رو تخم ننشست
    به خود مولد ها و طرز رسیدگیشون بستگی داره اما حتی الامکان نباید جا به جا شن تخم ها و قفس
    ویرایش توسط Shooman : 1st March 2012 در ساعت 10:29 PM

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    1254
    میانگین پست در روز
    0.02
    ممونم از راهنمایی تون

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    497
    میانگین پست در روز
    0.07
    ممنون دوستان راستش همون شب حاجی متاسفانه عمر شو داد به شما ومن فکر می کنم همش تقصیر ( دامپزشک ....)بود چون نذاشت همون شب ببرمش گفت فردا ساعت 8 بیا بیچاره تا صبح دووم نیاورد الان که نیست جاش واقعا خالیه چون وقتی اهنگ می ذاشتم همش اون می خوند البته بابام پریشب یکی دیگه گرفت چون یه قفس خیییییییییلللییییییییییی بزرگ براشون درست کرد گفت تازه می خواد چندتا دیگه هم بگیره:304:ولی خوب تجربه ی خیلی تلخی بود چون در عرض چند ساعت.....ا میدوارم برا کسی همچنین اتفاقی دیگه نیوفته ممنون

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان نمایش پست ها
    ممنون دوستان راستش همون شب حاجی متاسفانه عمر شو داد به شما ومن فکر می کنم همش تقصیر ( دامپزشک ....)بود چون نذاشت همون شب ببرمش گفت فردا ساعت 8 بیا بیچاره تا صبح دووم نیاورد الان که نیست جاش واقعا خالیه چون وقتی اهنگ می ذاشتم همش اون می خوند البته بابام پریشب یکی دیگه گرفت چون یه قفس خیییییییییلللییییییییییی بزرگ براشون درست کرد گفت تازه می خواد چندتا دیگه هم بگیره:304:ولی خوب تجربه ی خیلی تلخی بود چون در عرض چند ساعت.....ا میدوارم برا کسی همچنین اتفاقی دیگه نیوفته ممنون

سلام
    متاسف شدم برای پرنده هاتون
    کلا باجریگار ها خیلی حساس هستند و سیستم ایمنیشون برای تحمل یک بیماری تو یه بازه ی زمانیه طولانی خیلی قوی نیست
    امیدوارم دیگه این اتافاق برای پرنده هاتون نیفته
    موفق باشید

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    497
    میانگین پست در روز
    0.07
    ممنون مرسی یه سوال :چشم یکی از مرغ عشقام قرمز شده یه کوچولو ورم کرده ممکن از چی باشه و درمونش چیه ممنون خیلی ممنون مرسی

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    1254
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام یک سوال دارم شاید سوال جالب نباشه میگم برای مرغ عشق هام تاب گذاشتم اصلا تاب نمیخورن چکار کنم که تاب بخورن؟ بعد اینکه تا الان ندیدم مرغ عشق تاب بخوره اصلا تاب میخورن ممنون اگر راهنماییم کنید.

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان نمایش پست ها
    ممنون مرسی یه سوال :چشم یکی از مرغ عشقام قرمز شده یه کوچولو ورم کرده ممکن از چی باشه و درمونش چیه ممنون خیلی ممنون مرسی
    این سوال رو از یکی از دامپزشک های سایت بپرسید لطفا

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0
    سلام یک سوال دارم شاید سوال جالب نباشه میگم برای مرغ عشق هام تاب گذاشتم اصلا تاب نمیخورن چکار کنم که تاب بخورن؟ بعد اینکه تا الان ندیدم مرغ عشق تاب بخوره اصلا تاب میخورن ممنون اگر راهنماییم کنید.
    تاب رو براش بزارید تا بهش عادت کنه
    معمولا ازش استقبال میکنند اما اول باید بهش عادت کنند و ترسشون ازش بریزه به همین دلیل بهتره قبل از اضافه کردن هر وسیله ای به قفس چند روزی بیرون از قفس اون شی قرار داده بشه تا پرنده کم کم بهش عادت کنه و بعد اقدام به نصبش در قفس بشه
    موفق باشید .

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    1254
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام .به مرغ عشق هام مولتی ویتامین دادم همون تو روز اول بخشید اسهالی شده ازاونجای که خریدم گفته 3 روز بده دیگه نده تا هفته بعد میخواستم ببینم بهشون بدم یا نه . طریقه استفاده درستشه بهم بگید ممنون میشم

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0
    سلام .به مرغ عشق هام مولتی ویتامین دادم همون تو روز اول بخشید اسهالی شده ازاونجای که خریدم گفته 3 روز بده دیگه نده تا هفته بعد میخواستم ببینم بهشون بدم یا نه . طریقه استفاده درستشه بهم بگید ممنون میشم

سلام
    لطفا نوع مکمل رو مشخص کنید تا بشه راهنمایی کرد .

صفحه 10 از 411 نخستنخست ... 891011122060110 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)