یوکوهاما، ژاپن / یوشیکازو AFP
Hachibei کوسه آکواریوم بهشت دریایی در یوکوهاماست که در حال بازی با غواصی است که به او غذا می‌دهد.«لوسیانو» و «رالف»، دو فک دریایی هستند که در مرکز تحقیقات دریایی در «سن بارتولوی» پرو نگهداری می‌شوند.
پاتنا، هند / عکس: دانیل برلاک Getty Images
بزرگترین بازار احشام جنوب شرق آسیا، هر ساله در ماه نوامبر در ایالت بیهار هند و در محل تلاقی رود گنگ و گنداک برگزار می‌شود. Sonepur mela آیین باستانی است که در آن، مردم در گذشته اسب و فیل و دیگر احشام مورد نیاز خود را در این بازار داد و ستد می‌کردند و اکنون نیز برای پاسداشت این آیین به مدت دو هفته بازار سنتی فروش احشام در هند برپاست.درگیری در دریای زرد، نیروی دریایی کره جنوبی گروهی از کشتی های ماهی گیری چینی را در دریای زرد توقیف کرد.


پس از پیروزی ۳ بر ۱ تیم ملی عراق برابر اردن مردم این کشور در خیابان ها به شادی پرداختند از جمله این مرد و خروسشکشف یک محموله قاچاق شاخ کرگدن در بندر هنگ کنگ

فیل‌های آذین بسته شده برای جشنواره Sonepur Mela در هند آماده می‌شوند؛ هر ساله در ماه نوامبر، بنا بر یک آیین قدیمی، هندوها در محل تلاقی رود گنگ و گنداک، حیوانات خود را آذین بسته و در یک بازار محلی موقت، خرید و فروش می‌کنند.