فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  323
لایک لایک:  37
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 107

موضوع: غذاهای خانگی برای گربه ها

کاربر ارزشمند
    حیوان خانگی
    کاسکو-گربه
    شماره عضویت
    21
    میانگین پست در روز
    3.49
    آره اون پمادی ها رو خیلی دوست دارن ، بامزی و هانی هم عاشقشن من فکرنمیکردم پودرشو هم به اون اندازه دوست داشته باشن ، اما دیدم حتی بیشتر هم دوست دارن و میخورن ، من که هرروز بهشون میدم ضرری نداره ، از اون پمادی ها هم داشتم روزی یه بند انگشت به هرکدوم میدادم اگه هرروز هم هم بهش بدین براشون خوبه ضرری نداره، هفته ای یه بار فکرکنم کم باشه.

کاربر ارزشمند arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    1.69
    من فکر میکنم فراست هم غذای خوبی هست ولی خوب اول رویال را میپسندم و بعدش هم سنابل را خودم رافینه را امتحان نکردم دوست دارم اونم را هم امتحان کنم ولی بیست چویس و whiskas را نپسنیدم گربه هام هم دوست نداشتن goody را هم دارم ولی یه بار بیشتر به گربه های خودم ندادم راستش نمیدونم کیفیتش در چه حده.
    در مورد مکمل ها هم فکر میکنم دوره ایی استفاده کنید یعنی یه دوره بدید یه مدت نه خیلی بهتره. خودم ترجیح میدهم تنوع غذایی باشه برای گربه ها که البته با وسواس اونها خیلی سخته.
    من فکر میکنم اول ببینید این لیس زدنهای زیاد عادی هست یا نه؟؟ البته گربه ها تو نظافت هم شخصیتهای خاص خودشون را دارند بعضی ها وسواسی تر هستند ولی حتما هر روز برس بکشید و فکر میکنم تا 6ماهگی نیاز جدی به مالت نیست ولی من هم از مالتهای عطاری ها استفاده کردم البته نه پودرش عصاره مالت را خریدم که گربه ها دوست دارند ولی کمی نگرانی شیرین بودنش هستم. به نکته دیگه اینکه مالت را باید روزانه استفاده کنید نه هفتگی.

کاربر بسیار فعال np studio آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    2049
    میانگین پست در روز
    0.31
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo505 نمایش پست ها
    من فکر میکنم فراست هم غذای خوبی هست ولی خوب اول رویال را میپسندم و بعدش هم سنابل را خودم رافینه را امتحان نکردم دوست دارم اونم را هم امتحان کنم ولی بیست چویس و whiskas را نپسنیدم گربه هام هم دوست نداشتن goody را هم دارم ولی یه بار بیشتر به گربه های خودم ندادم راستش نمیدونم کیفیتش در چه حده.
    در مورد مکمل ها هم فکر میکنم دوره ایی استفاده کنید یعنی یه دوره بدید یه مدت نه خیلی بهتره. خودم ترجیح میدهم تنوع غذایی باشه برای گربه ها که البته با وسواس اونها خیلی سخته.
    من فکر میکنم اول ببینید این لیس زدنهای زیاد عادی هست یا نه؟؟ البته گربه ها تو نظافت هم شخصیتهای خاص خودشون را دارند بعضی ها وسواسی تر هستند ولی حتما هر روز برس بکشید و فکر میکنم تا 6ماهگی نیاز جدی به مالت نیست ولی من هم از مالتهای عطاری ها استفاده کردم البته نه پودرش عصاره مالت را خریدم که گربه ها دوست دارند ولی کمی نگرانی شیرین بودنش هستم. به نکته دیگه اینکه مالت را باید روزانه استفاده کنید نه هفتگی.
    ازتوضیحاتتون بینهایت سپاسگزارم
    غذای فراست ازنظرکیفیت درحدسنابله ولی بجهت فرم خاص دونه هاش وریزبودنشه که بنرخیلی خیلی بهش علاقه نشون میده درموردلیسیدنش همون زمانی که برای واکسناسیون به مطب دکترمقدسی بردمش ازایشون سوال کردم که بعدازمعاینات کلی گفتن این مسئله توگربه هامتفاوته وتوگربه شماهم اینکارکاملا طبیعیه وخدایشم بنرفوق العاده تمیزه مالت هم ملیکاخانم گفتن که عطاری هادارن من ایم مسئله رونمیدونستم وحتمادفعه بعدازعطاری براش میگیرم فقط درموردمولتی ویتامین نظرهای زیادی شنیدم ولی واقعانمیدونم لازمه که روزی یک عدد بهش بدم؟ ازجهت مضربودن اینو عرض کردم بحرحال درموردماانسانهاهم خوردن روزانه ویتامین ممکنه عوارضی روی کلیه وکبد داشته باشه
    ویرایش توسط np studio : 6th August 2012 در ساعت 06:09 PM

نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    1.69
    من فکر نکنم تمایل بنر به خوردن فراست به خاطر اندازه دانه ها باشه بیشتر از اون بو هست که تاثیر داره. برای گربه ها بیشتر از طمع غذا بوی اون جذابیت داره. در مورد نظافت هم من عرض کردم تو گربه ها متفاوت و شخصیه. برای مکمل ها هم عرض کردم دوره ای استفاده بشه بهتره مثلا یه ماه استفاده کنید یک با دو هفته استفاده نکنید دوره های بعدی این فاصله ها را بیشتر کنید من خودم هم موافقم صد در صد نیستم ولی خوب وقتی گربه ای فقط غذای خشک میخوره (چون باور دارم کیفیت غذاهایی که در ایران موجوده خیلی هم زیاد نیست) و از لبنیات و غذاهای تازه استفاده نمیکنه فکر میکنم دچار کمبود ویتامین ها و املاح میشه.

حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    2049
    میانگین پست در روز
    0.31
    من فکر نکنم تمایل بنر به خوردن فراست به خاطر اندازه دانه ها باشه بیشتر از اون بو هست که تاثیر داره. برای گربه ها بیشتر از طمع غذا بوی اون جذابیت داره. در مورد نظافت هم من عرض کردم تو گربه ها متفاوت و شخصیه. برای مکمل ها هم عرض کردم دوره ای استفاده بشه بهتره مثلا یه ماه استفاده کنید یک با دو هفته استفاده نکنید دوره های بعدی این فاصله ها را بیشتر کنید من خودم هم موافقم صد در صد نیستم ولی خوب وقتی گربه ای فقط غذای خشک میخوره (چون باور دارم کیفیت غذاهایی که در ایران موجوده خیلی هم زیاد نیست) و از لبنیات و غذاهای تازه استفاده نمیکنه فکر میکنم دچار کمبود ویتامین ها و املاح میشه.
    ممنونم از راهنماییتون

کاربر ارزشمند Jblaq آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    شماره عضویت
    3
    میانگین پست در روز
    1.76
    آرزو جان کیفیت غذای گودی این جدیداش خیلی خوبه به نظرم بگیر و استفاده کن
    من که دو دورس دارم میدم خوب بوده
    پودر مالت رو پوکوی من انقدر دوست داره که دیگه با آب مخلوطش نمی کنم همون طوری پودرشو می خوره
    مولتی ویتامینم من مارک جیم پت میدم به گربه هام
    و کاملا مورد تایید منه تغریبا 5 سالی میشه که از این مارک میخرم و هم گربه هام دوست دارن و هم من راضیم
    من 1 بسته ی 700 تایی شو 50 هزار تومن گرفتم که از دونه ای خریدن به صرفه تر میوفته برام(دونه ای 180 تومن)

و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......

نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    1.69
    اسمارت جان اون گودی که من گرفتم هنوز بسته هاش جدید نشده بود حالا پیشنهاد شما را هم امتحان میکنم ببینم چطوریه اخه اینجا رویال پیدا نمیشه اصلا اون بار هم من از تهران خریدم ولی سنابل به نسبت هست. اتفاقا اون دامپزشکی که من میرم فقط گودی دار ولی گربه هام مخصوصا ژاسپر خیلی بد عادت شده فقط غذای خشک میخوره تازگی.

در مورد مالت هم من پودرش را نگرفتم فکر کردم عصاره اش بهتره نمیدونم

مکمل هم انواع مختلف دارم از مخمر pet active
    pre biotics DR. Clauder`a
    و همون مارک Gimpet که طعم بوقلموش(دورنگی ها) را بیشتر از همه میپسندم
    ولی هیچ کدوم را گربه ها لب نیمزنند شاید ژاسپر وسط چند تا تشویقی یه جیمپت هم هواسش نباشه بخوره ولی به روش دیگه غیر ممکنه من فکر کنم باید حل کنم با سرنگ بهشون بدم

حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    2049
    میانگین پست در روز
    0.31
    راستی آرزوخانم بنرخیلی بدشیرمیخوره واصلا بهتره بگم نمیخوره که بعضی اوقات خودم باسرنگ بهش میدم آیاچیزی بایدبرای خوردن شیرباشیرش مخلوط کرد؟

نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    1.69
    راستش این سوالها را تو تایپک سوالات کلی بپرسید بهتره دوستان بیشتری استفاده میکنند.
    ولی خوب بنر الان سه ماهش هست درسته هنوز هم کلسیم نیاز داره ولی خوب گربه هایی هستند که شیر دوست ندارند. میتونید ماست، پنیر، کره و حتی سرلاک برنج را هم امتحان کنید ببینید اینها را دوست داره یا نه.

حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    2049
    میانگین پست در روز
    0.31
    راستش این سوالها را تو تایپک سوالات کلی بپرسید بهتره دوستان بیشتری استفاده میکنند.
    ولی خوب بنر الان سه ماهش هست درسته هنوز هم کلسیم نیاز داره ولی خوب گربه هایی هستند که شیر دوست ندارند. میتونید ماست، پنیر، کره و حتی سرلاک برنج را هم امتحان کنید ببینید اینها را دوست داره یا نه.
    بله چشم حتمادر اون تایپیک سوالاتمو میپرسم. حتماجایگزینهایی روکه گفتیدامتحان میکنم بازم از راهنمایهاتون نهایت تشکرو دارم

صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)