صفحه 9 از 246 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 2454
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با سلام دوستان من میخوام یه تانک 70-80 لیترو گیاه کنم میخواستم ببینم این نوع مهتابی برای گیاها خوبه روی مهتابی سفیده اینارو نوشته
    pll36w 230v 50hz 6400k وروی مهتابی ابیه فقط زده 50hz ودرمورد شن کف به نظر شما چطوره خوبه بابت کیفیت بد عکس ها پوزش میطلبم عکس سوم برای وقتی هستش که مهتابی خاموشه
    2405201287.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    2405201288.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    2405201289.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    2405201290.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با سلام دوستان من میخوام یه تانک 70-80 لیترو گیاه کنم میخواستم ببینم این نوع مهتابی برای گیاها خوبه روی مهتابی سفیده اینارو نوشته
    pll36w 230v 50hz 6400k وروی مهتابی ابیه فقط زده 50hz ودرمورد شن کف به نظر شما چطوره خوبه بابت کیفیت بد عکس ها پوزش میطلبم عکس سوم برای وقتی هستش که مهتابی خاموشه
    2405201287.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    2405201288.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    2405201289.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    2405201290.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    سلام دوست گرامی مهتابی سفید شما مناسب تانک گیاهی هستش دوست خوبم برای تانک گیاهی ترکیبی از نور سفید با صورتی پیشنهاد میشه بخاطر اینکه این طیف رنگ به طیف مناسب فتوسنتز نزدیک هستش، مهتابی آبی برای آب شور و آب شیرین همراه با سیچیلاید آفریقایی استفاده داره و مناسب تانک گیاهی نیست.
    شن شما به نظر نمیاد آهکی باشه بهتر بود اول با سرکه چک میکردید اما با این حال به نظر نمیاد آهکی باشه اگر قصد استفاده از گیاهان ریشوی دارید فقط با قرص های کریپتو تترا و توپی جی بی ال تقویت کنید.

موفق باشید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی مهتابی سفید شما مناسب تانک گیاهی هستش دوست خوبم برای تانک گیاهی ترکیبی از نور سفید با صورتی پیشنهاد میشه بخاطر اینکه این طیف رنگ به طیف مناسب فتوسنتز نزدیک هستش، مهتابی آبی برای آب شور و آب شیرین همراه با سیچیلاید آفریقایی استفاده داره و مناسب تانک گیاهی نیست.
    شن شما به نظر نمیاد آهکی باشه بهتر بود اول با سرکه چک میکردید اما با این حال به نظر نمیاد آهکی باشه اگر قصد استفاده از گیاهان ریشوی دارید فقط با قرص های کریپتو تترا و توپی جی بی ال تقویت کنید.

موفق باشید.
    پس برای ریشه ی گیاه مناسبه ودر مورد گیاه ها من میخوام گندمی کریپتون شویدی و ریکسیا بکارم و توش 10 تا گوپی بندازم به نظر شما co2 دست ساز جواب میده و یک مورد دیگه اگه بخوام گیاه بکارم باید سیکل طی شده باشه و co2 دست ساز تا چه مدت جواب میده ممنون
    aheidari24

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    پس برای ریشه ی گیاه مناسبه ودر مورد گیاه ها من میخوام گندمی کریپتون شویدی و ریکسیا بکارم و توش 10 تا گوپی بندازم به نظر شما co2 دست ساز جواب میده و یک مورد دیگه اگه بخوام گیاه بکارم باید سیکل طی شده باشه و co2 دست ساز تا چه مدت جواب میده ممنون
    aheidari24
    Co2 دست ساز جواب نمیده !!!
    هر چند گیاهاتون هم خیلی حساس نیستند...

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    aheidari24

اگه دست ساز بخوای استفاده کنی میتونی ولی گیاه ریکسیا رو حذف کن .
    در غیر اینصورت در فکر سیستم کپسول و رگلاتور و دفیوژر باش .

موفق باشی .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    با درود.
    تو یکی از ییلاقهای اطراف تهران (پشت سد امیرکبیر) چشمه ای جوشان که از کف آبش خارج میشه و یه رود کوچکی رو بوجود آورده یه سری گیاهان بسیار زیبا رشد کردن که گفتم چنتا عکس بگیرم و برای علاقمندان اینجا قرار بدم و امیدوارم که لذت کافی رو ببرید.

چیزی که واقعا من رو خوشحال میکرد و از دیدنشون لذت میبردم حبا به قطر 1 سانت بود که به چه سرعتی روی برگهای این گیاهان بوجود میومد و چطور فتوسنتز میکردن...
    این عکس متعلق به 1 ماه قبله.

اینم عکس چند روز قبل همون گیاه بالایی..

اینم چشمه معروف و بسیار زیبا که آبش بسیار سبکه برای آشامیدن و من که خیلی لذت میبرم . البته تو این فکرم که از آبش یه پلنت راه بندازم.ولی دمای بسیار پایینش یکم دودلم کرده..

این عکس هم جلبکهای موئی رو در خود چشمه بخاطر اینکه نور خورشید بسیار ساعات بیشتری بهش میتابه و نسبتا ساکنتره رو نشون میده..

بدرود.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها

موفق باشید.
    دوست عزیز منظورتون از اینکه با سرکه چک میکردید اینکه ببینم حل میشه یا نه دو نوع سنگ داشتم یه نوع سفید از اون موقعی که انداختم همین طوری داره ازش چیزی مثل اکسیژن میاد بالا و ته ظرف تمام تیکه های ریز مثل نمک هستش و اون سنگی که شما گفتید رو انداختم از اونم یه ذره اکسیژن مانند میاد بالا ولی کم نه به اندازه ی اون سنگ سفیده ممنون میشم راهنمایی کنید
    و یه سوا دیگه تا حالا کسی co2 دست ساز با سرکه و جوش شیرین درست کرده باز هم ممنون
    aheidari24

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    دوست عزیز منظورتون از اینکه با سرکه چک میکردید اینکه ببینم حل میشه یا نه دو نوع سنگ داشتم یه نوع سفید از اون موقعی که انداختم همین طوری داره ازش چیزی مثل اکسیژن میاد بالا و ته ظرف تمام تیکه های ریز مثل نمک هستش و اون سنگی که شما گفتید رو انداختم از اونم یه ذره اکسیژن مانند میاد بالا ولی کم نه به اندازه ی اون سنگ سفیده ممنون میشم راهنمایی کنید
    و یه سوا دیگه تا حالا کسی co2 دست ساز با سرکه و جوش شیرین درست کرده باز هم ممنون
    aheidari24
    سلام دوست گرامی اگر با ریختن سرکه روی شن حباب تشکیل بشه نشون دهنده آهکی بودن شن هستش متاسفانه اگر این علائم رو دیدین این بستر مناسب تانک گیاهی نیست.
    واکنش سرکه به جوش شیرین یک واکنش خیلی سریع محسوب میشه خیلی کارایی برای تانک گیاهی نداره البته دوستانی بودن که با تمهیداتی از این روش استفاده کردن من پیشنهاد میکنم اگر قصد استفاده از روش دست ساز دارید از روش مخمر و شکر استفاده کنید که معمول تر هستش.

مو.فق باشید.

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام دوستان
    من گیاه پلانت میخوام از کجا بگیرم من شهرستانم سایتی چیزی هست؟
    بعضی از فروشنده ها دور از جون دوستان یک چیزی میگن یک چیزی دیگه جاش میفرستن کسی قابل اعتماد هست؟
    اقای اژیده گیاه کار میکنه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با سلام دوستان من امروز رفتم شن گرفتم به اسم شن عربی کف تانک رو تا 5 سانت پر کرد ارتفاعش کافیه و در مورد دفیوژر نظرتون در مورد این جنس چیه اکواریوم 75 لیتری رو جواب میده یا نه؟
    http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13384042571.jpg
    و یه چیز دیگه من اکواریوم ر. با اب تصفیه شده پر کردم
    ممنون aheidari24

صفحه 9 از 246 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859109 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)