صفحه 55 از 1238 نخستنخست ... 53637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273741051555551055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 541 به 550 از 12376
    کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    آقا مال من زنگوله هم داره.
    نميدونم چرا ولي اصلا باهام راه نمياد.
    منظورتون از راه نمياد يعني چي؟چي كار بايد بكنه كه راه بياد؟شما چه انتظاري ازش داريد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima.d نمایش پست ها
    سه تا عكس ميزارم شما نظر بدين من محتاج كمكم خودم افسرده شدم راههاي عادت به غذا رو هم اكه ميشه يه توضيحي بدين ممنون از لطفتون
    خوب...دوست عزيز.....من عكسها رو ديدم اما خواسته شما از من و دوستان چيه؟سوالتون چيه؟ چرا واضح توضيح نميديد كه مشكلتون چيه؟ما از روي عكسها چه چيزي رو بايد بفهميم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوستان از این شامپو های مخصوص طوطی دیدین؟؟اصلا واقعیه؟؟ خوبه؟؟کجاها دارن؟؟
    من مارك تركيه اي اون رو با نام avidust ديدم....اصلا صلاح نمي دونم براي حمام كردن پرنده ها از شامپو استفاده بشه مگر اينكه ماده خاصي مثل روغن به پر هاش ماليده باشه و مجبور باشيم كه اون ناحيه رو تميز كنيم وگرنه بطور عادي از شامپو استفاده نكنيد پرنده ها داستانشون با سگ و گربه متفاوته.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام حسین جان
    اول از همه پارچه باید آنقدر زخیم باشد و رنگ روشن که نور از آن رد نشه و بزرگ باشه که کله قفسو بپوشونه یعنی دیگه توی قفس هیچ نوری رد نشه ولی این به آن معنی نیست که ما روی اونو بپوشونیم ولی تو خونه سرو صدا باشه نه در صورت بروز نور میشه پارچه انداخت که بخوابه ولی دوستان اگه سرو صدا باشه اون نمیتونه بخوابه پارچه جلوی نورو میگیره نه صدارو
    متوجه ام اما جالب اینجاست که با همین پارچه و همین شرایط قبلا محال بود تا وقتی پارچه هست سر صدا کنه!!
    این برام جالب بود!!
    راستی روش شما رو هم سعی کردم برم
    این اصلا گوشش بدهکار توجه اینا نیست خودش از صداش لذت میبره
    با صداش هم مشکلی نیست چون تو اتاق خودمه
    واقعا هم قشنگه یکم ساعتش بده
    ویرایش توسط EMPEROR : 29th June 2010 در ساعت 02:44 PM

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    طوطي خوبيه.
    چشماش كرمه؟يا تو عكس اينجوريه؟
    غذاهايي هم كه نميخوره اينقدر براش بذاريد تا بخوره
    آي قربون دهنت اي كاش همه اين جمله رو قاب بگيرن بزنن بالاي سر كاسكوشون((غذا هايي رو كه نمي خوره اينقدر براش بزار تا بخوره))

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    زنگوله منم مانند مال دوستمون پرنده غريبه.
    حالا ميگيد برش دارم؟آقا لطفا راهنمايي كنيد.
    دوست عزيز بعضي از زنگوله ها كه اكثرا برنجي و زرد رنگ هستن و داراي گوي ساچمه اي هستن براي طوطي ها ضرر داره وگرنه زنگوله هاي استيل كه گوي نداره و چيزي شبه ميخ ازش آويزان هست هيچ اشكالي براي طوطي بوجود نمياره.اكثر اسباب بازيهاي استاندارد و مارك دار خارجي مخصوص طوطي ها از اين زنگوله هاي استيل دارن اگر مضر بود هيچوقت يك شركت قديمي آلماني ازشون در اسباب بازيها استفاده نمي كرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    کلا توهیچ جای معتبری ندیدم زنگوله رو اسباب بازی خوبی برای طوطی معرفی کنن
    اما جالبه که طوطی بدش نمیاد
    بیشتر نگرانی و دلیل ها واسه رد کردن زنگوله در درجه اول قورت داد اون میله یا ساچمه توشه
    و دوم جنس های فلزی کلا مورد تایید نیست انگار
    منم یه خوبشو دیدم اما بی خیال شدم
    دوست عزيز
    در تمامي ماركهاي معتبر اسباب بازي طوطي ميشه زنگوله هاي استيل بدون ساچمه رو ديد پس در خيلي جاهاي معتبر ميشه ديد.

جنس فلزي استيل آبكاري شده مثل زنجير و زنگوله در خيلي از اسباب بازيهاي خارجي استفاده ميشه و هيچ اشكالي هم نداره.

راستش آقا اونقدر که رو دست اومدنش برام مهمه حرف زدنش برام مهم نیست
    سوت منو تقلید نمیکنه ..فقط یک صدا های عجیب غریب بعضا شبیه رباط در میاره صدای آیفون و تلفون هم نه!
    راستش اصولا یک طوطی بد قلق و بد اخلاق هست نمیدونین سر سردادنش خیلی سختی کشیدم و بعد 3.5 ماه تازه سر داد...در مورد روی دست اومدن هم باید به سختی بیارمش روی چوب (روی چوب هم نمیاد) بعد از قفسش دورش کنم آن وقت اگه دستمو بگیرم جلو پاش میاد و میره رو شونم اونجا دیگه نمیپره اما رو شونه اومدنش حدود 15 دقیقه طول میکشه.
    من يادم نيست كه چشم كاسكوي شما چه رنگي بود و سنش چقدر بود اما با اين توضيحات شما به نظر مياد بالغ باشه و چشم كرم يا زرد...اگر جوجه بود خيلي بهتر باهاتون راه ميامد .
    با اين حال بزاريد قصه امسال خودم رو بگم ....من الان يك ماه هست كه يك شاه طوطي جوجه نهايتا 3.5 ماهه رو به منزل آوردم كه چشماش سياه هست..اين شاه طوطي به دليل سن بسيار كمش خيلي وحشي نبود اما روي دستم نمي آمد البته سرنگي هم نبود و به شدت گاز در حد تيكه تيكه شدن دست مي گرفت و از انسان مي ترسيد....بصورت مداوم الان 3 هفته هست كه دارم باهاش كار مي كنم و اينقدر دستم رو گاز گرفته و كنده كه تمام انگشتام زخمه اما اميد داشتم كه بالاخره رام ميشه فقط بايد صبر كنم و باهاش كار كنم.....بله من هم مي تونستم بعد از چند روز كه روي دستم نمي آمد و دستم رو گاز مي گرفت بيام بگم كه چرا روي دستم نمياد و نا اميد بشم اما نشدم چون تجربه داشتم...الان 3-4 روزه كه مثل بچه آدم به محض اينكه دستم رو داخل قفس مي كنم و مي برم جلوي پاش ، خودش پاش رو بلند ميكنه و مياد روي انگشتم..بدون هيچ زور و اجباري....عزيزان تحمل كنيد...لذت بار آوردن كاسكو به همين تحمله.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    وست عزيز
    در تمامي ماركهاي معتبر اسباب بازي طوطي ميشه زنگوله هاي استيل بدون ساچمه رو ديد پس در خيلي جاهاي معتبر ميشه ديد.

جنس فلزي استيل آبكاري شده مثل زنجير و زنگوله در خيلي از اسباب بازيهاي خارجي استفاده ميشه و هيچ اشكالي هم نداره.

ممنون
    منظور بنده از معتبر فروم ها و مقاله ها بوده
    و نه تولیدی !
    و همون مارکی که شما فرمودید معتبر بنده یه اسباب بازی خریدم که بخاطر ریز بودن دونه های زنجیرش ممکن بود باعث مرگ طوطیم شه که دونه زنجیرو با بد بختی از منقارش انداخت
    به نظر بنده صرفا تولیدات تولیدی های سابقه دار حتی خارجی معتبر و درست مطلق نمیتونه باشه .که این به ما برمیگرده
    اما راجع به زنگوله فرمودتون رو ندیدیم آخه همونطور که در جریانید این ورا زیاد نمیشه همچین چیزایی رو راحت پیدا کرد! و زنگوله هایی که اینجا میفروشن اصلا مناسب نیست!
    ویرایش توسط EMPEROR : 29th June 2010 در ساعت 03:56 PM

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    دوستان یک تیکه از پرهای سینه ی الفی این قدر کم پشت شده که با کنار رفتنشون پوستش دیده میشه...مطمئنم پرکنی نیست چون حدود 1 هفته هست که این جوری هست و بیشتر نشده ..حالا چهارشنبه میبرمش بیمارستان کامرانیه تا خیالم راحت شه نظر شما چیه؟
    نظر ما هم همون نظر آقاي دكتر برهاني كيا در بيمارستان دامپزشكي تهران واقع در ابتداي خيابان كامرانيه هست.
    من ميگم يا پر كن شده و يا اون ناحيه در اثر بيماري پوستي گر شده.ممكنه قبلا در مقطع كوتاهي اون ناحيه رو كنده اما ديگه بي خيال شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY PET نمایش پست ها
    سلام آقا
    الان کاسکوی من رامه و سر میده ،بوس میده و رو دست میاد و اجازه میده به بدنش دست بزنم و حالا میخوام یه سری آموزشهایی مثل دست دادن ،بای بای کردن و یا هر ترفندی که شما میدونید،بهش آموزش بدم.
    از لطف شما ممنون.
    چشم روش آموزش باي باي رو بهنون ياد ميدم اجازه بدين سوالات بچه هارو جواب بدم بعد مفصلا توضيح ميدم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    طوطی من الان دیگه رام شده مگی برو تو میره تو قفسش...رو دست می یاد البته گاهی هم نمی یاد که فکر می کنم درست شه...ه چند که دوستان می کن بوس کردن اشتباهه ولی اگه بخوای بوس هم می ده...بازی هم می کنیم با هم.... حالا می خوام باهاش کار کنم حرف بزنه.... دوستان عزیز اگه راهنمایی در این مورد دارید ممنون می شم بگید...
    نه دوست عزيز كاسكوي شما اونطور كه بايد هنوز رام نيست و هنوز كمي از انسان ميترسه در ضمن ما اينجا قبلا بطور مفصل هم در اين تاپيك و هم در تاپيك آموزش سخن گويي به طوطي مفصلا راجع به تمرين حرف زدن صحبت كردم چرا تشريف نمي بريد بخونيد و اگر سوالي بود مطرح كنيد؟ نه ديگه نفرماييد كه حوصله نداريد چون حوصله نداشتن با نگهداري از حيوان خانگي بسيار در تضاد هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    من اومدم رو دست اومدن یادش بدم دیگه سر دادنش هم به سختی شده .. .اگه یاد بگیره رو دست بیاد درست میشه 1هفته باهاش کار کردم فقط تنها پیشرفتش این پا اون پا میگیره یا با منقارش هولش میده یا دنبال دستمه گاز بگیره.
    یه سوال دیگه من از وقتی که آوردمش پارچه روش ننداختم .ساعت هایی که الان چراغا تو خونمون خاموش میشه خیلی دیر وقته اذیت میشه از صبح تا شب چرت میزنه چی کار کنم؟؟ از الان عادتش بدم؟؟؟
    كاسكوي شما هنوز اونقدر رام نيست كه بياريدش روي دست در ضمن به نظر من درست باهاش كار نمي كنيد اين اشتباه رو تمامي بچه هاي اينجا دارن مرتكب ميشن كه هنوز كاسكوشون باهاشون رفيق نشده با ترس و لرز ميارنش روي دست......والا بلا اين كار درست نيست همه اساتيد ميگن به زور طوطي رو روي دست آوردن بسيار اشتباهه ...بايد زماني اين كار رو كرد كه طوطي با لذت و رقبت خودش دل تو دلش نباشه كه بياد روي دستتون.
    در مورد پارچه انداختن روي قفس هم بله شما از همين امشب شروع كن و عادتش بده وگرنه صبح ها گوشتون رو كر ميكنه از شلوغ بازي.

نقل قول نوشته اصلی توسط EMPEROR نمایش پست ها
    شما طبق اصول گفته شده تلاش کن یکم هم ابتکار با توجه به سلایق طوطیت قاطیش کن
    جایزه یادت نره بعد از حرکت امیدوار کننده و طول کلاس هات زیاد و خسته کننده نباشه که نتیجه عکس شه
    این یه قضیه انتخابیه بنده از وقتی اوردم عادتش دادم خودش هم راحت تره
    سر وقت میخوابه سر وقت پا میشه چه چه میزنه به نظر من خیلی خوبه
    مخصوصا که میفرمایید ساعت هاتون منظم نیست اذیت میشه
    راجع به ضخامت و رنگ پارچه دقت کنید ترجیها روشن باشه

عکس العمل ها متفاوت بوده اما اکثرا شاد میشن
    گفته میشه چسبوندن پوستر به یک طرف دیوار که قفس هست هم خیلی موثر میتونه باشه برای شادی پرنده
    بله چسبوندن پوستر نزديك قفس بسيار در شادي طوطي موثر هست و اون هم فقط به اين دليله كه دو سه روزه با منقارش ريز ريزش ميكنه و ميريزه كف زمين.
    وجود عكس منظره پشت قفس يا پاسيو كه من اتفاقا خيلي هم دنبال اين قضيه بودم و وارد كردن قفسهاي پاسيويي بزرگ شيشه دار از چين كه اتفاقا هيچ توليد كننده چيني اين قفسها رو در چين توليد نميكنه و فقط در اروپا پيدا ميشه كه خيلي هم گرونه ، به اين نتيجه رسيدم كه پوستر و عكس فقط براي لذت ماست نه لذت پرنده.پرنده از ديدن عكس يك منظره ثابت روحيش عوض نميشه اما ور رفتن به اسباب بازي و جويدنش خيلي خيلي براي روحيش خوبه و پيشگيريه خوبيه براي پر كني و پر جوي.
    اين هم چند تا عكس از اين قفسها كه من عاشقشونم .

نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام.
    من هميشه آرزو داشتم يه كاسكوي پر سر و صدا داشته باشم. بعد از اين همه مدت كه انتظار داشتن كاسكو رو داشتم، يكي خريدم ولي اين طفلكي هيچ سر و صدايي نداره. مطمئنم مريض نيست. بازيگوشي مي*كنه، غذاشم كامل مي*خوره. اما خيلي آرومه. مشكل كجاست؟
    مشكل در عجولي شماست.....صبر كن همه چيز درست ميشه.......اگر سالمه......اگر غذا ميخوره...اگر زياد چرت نميزنه.....اگر اسهال نداره.....اگر مريض نيست.....اگر پف نميكنه بي حركت بشينه كف قفس پس سالمه......هيچ مشكلي نداره......بهتون قول ميدم 3 ماه ديگه همينجا ميگيد كه اين كاسكو خيلي سر و صدا ميكنه چكار بايد كرد.....اوه اوه اون هم دم شكلاتي قار بزن...اكثر دم شكلاتي ها زماني كه در منزل حسابي جا بيوفتن و رام بشن و حتي به حرف بيوفتن در بين صداها و حرفهايي كه مي زنند يك صداي قار كلاغ گونه بلند دارن كه من كاسكوم رو به خاطر همين قارهاي گوش خراش كه صبحها ميزد فروختمش...والا راست ميگم يك كاسكوي بسيار خوشگل دم شكلاتي رامه رو دست بياي حرف بزن رو به خاطر همين قار كلاغيش فروختمش....هيچ كاريش هم نميشه كرد 90 درصد دم شكلاتي ها اين قار رو مي زنند...اين قار با جيغ زمالن وحشي بودنشون فرق ميكنه .

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    دوستان فکر نمی کنید در مورد خواب کاسکو یک مقدار دارید سخت گیری می کنید چون فکر می کنم همانطور که به مرور زمان به خود ما عادت می کنند به شرایط زندگی جدید هم خو می گیرند . اصولاً همه ما از صبح سرکار هستیم و فقط بعداز ظهر در کنار کاسکو هستیم اگر بخواهیم با کشیدن پارچه آنها را مجبور به خواب کنیم که فرصت دوست شدن با هم را از دست می دهیم .
    عسل من تازه از ساعت 7 یا 8 شب شروع می کند به سرو صدا و شیطنت و بازی تا ساعت 11 شب ، تنها زمانی که فرصت دارم باهاش کار کنم و بهش آموزش بدم .اتفاقا اصلا هم عصبی نیست خیلی هم بازیگوش و شاد هست .
    آخ آخ داريد اشتباه ميكنيد...كسي اينجا نگفته كه ساعت 7-8 روي قفس رو پارچه بكشيد كه بخوابه.....شما ساعت 11 شب روي قفس رو بپوشون و صبح هم كه تشريف مي بريد سر كار پارچه روش رو برداريد.....شما از زماني كه از سر كار ميرسيد منزل تا ساعت 11 شب باهاش كار كنيد و بياريدش بيرون و خلاصه باهاش تمرين كنيد اما 11-12 به بعد ديگه تعطيلش كنيد.....شما الان متوجه نميشيد كه چرا من روي اين قضيه تاكيد دارم اما چند ماه ديگه كه كاسكوتون پر سر و صدا شد و صبحهاي زود با حرف زدن و شلوغ بازي زياد مزاحم خواب روزهاي تعطيليتون شد پيش خودتون ميگيد كه اين پير مرد راست ميگفت اي كاش از اول عادتش داده بوديم شبها روش رو بپوشونيم....البته باز ميگم كه نهايتا بايد تا ساعت 8-8.30 صبح روي قفس رو برداريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    من کاملا با حرف شما موافقم منم از پارچه کشیدن بدم میاد و اصلا موافق نیستم ولی به شرطی که نهایتا تا ساعت 11 شب بیدار باشیم و صبحم با صدای اون مشکل نداشته باشیم ولی بعضی از دوستان تا دیر وقت بیدارن و صبحم میخوان جبران شب بیداری رو بکنن برای همین از صدای اون ناراحتن این افراد اگه مجبورن تا دیر وقت بیدار و صبحم تا دیر وقت بخوابن توصیه میشه که پارچه بندازن
    همه جاي دنيا روي پرنده هاشون رو شب ميكشن و خود من هم بارها اين اشتباه رو كردم كه نكشيدم و بعدا پشيمون شدم.....هم براي خود طوطي خوبه و هم براي ما..حيف نيست روز جمعه ساعت 5.5-6 صبح كله سحر از صداي زياد كاسكو اعصابتون خورد بشه و هزار بار در رختخواب بقلتيد؟
    [QUOTE=ARAM;3270]

این که میگن طوطیتون همش بیرونه...فکر نمی کنید مشکلی پیش بیاد؟
    چرا پيش مياد ....فردا كه كمتر صحبت كرد و پر كن شد مشكل ميزنه بيرون....خواهران....برادران.... عزيزان....دوستان.....اربابان... ..كاسكوهاتون رو نهايتا روزي 3-4 ساعت بيشتر بيرون نياريد....به ريش سفيد من رحم كنيد.

[QUOTE=ardi1234;3272]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها

مشکل که دیگه پیش اومده . و اگه بره تو قفس خل میشه ..
    آهان...ديدي گفتم بد عادتش نكن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM نمایش پست ها
    چه فرقی می کنه؟
    یعنی چرا باید همیشه یه ساعته خاص بخوابن؟آرام هر موقع ما بخوابیم می خوابه....میشه دلیلش رو بگید؟
    عزيز جان خيلي هم نبايد سخت گرفت ...حدود ساعت 10-11 روي قفس رو بكشيد ....ديگه دقيقش مهم نيست.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMPEROR نمایش پست ها
    ممنون
    منظور بنده از معتبر فروم ها و مقاله ها بوده
    و نه تولیدی !
    و همون مارکی که شما فرمودید معتبر بنده یه اسباب بازی خریدم که بخاطر ریز بودن دونه های زنجیرش ممکن بود باعث مرگ طوطیم شه که دونه زنجیرو با بد بختی از منقارش انداخت
    به نظر بنده صرفا تولیدات تولیدی های سابقه دار حتی خارجی معتبر و درست مطلق نمیتونه باشه .که این به ما برمیگرده
    اما راجع به زنگوله فرمودتون رو ندیدیم آخه همونطور که در جریانید این ورا زیاد نمیشه همچین چیزایی رو راحت پیدا کرد! و زنگوله هایی که اینجا میفروشن اصلا مناسب نیست!
    نه آقا ما خودمون بي دقت و بي توجه هستيم....اسباب بازي ككاتيل و روزيلا رو مي خريم ميزاريم براي كاسكو خوب معلومه زنجيرش قوي نيست و كاسكو با منقارش تيكه تيكش ميكنه.
    شما اگر به اسباب بازيهاي خارجي دقت كرده باشيد مخصوصا ماركهاي Trixie , Ferplast ميبينيد كه به هر اسباب بازي يك تكه مارك مقوايي كه روي اون مارك و يكي دوتا عكس طوطي هست توسط يك بست آويزان شده كه روي اون گاهي عكس مرغ عشق و گاهي ككاتيل و روزيلا و گاهي كاسكو و آمازون و گاهي هم عكس ماكائو و كاكادو هست....چرا؟ علتش چيه كه عكسها متفاوتند؟فقط براي تنوع و زيبايي؟ خير عزيز اسباب بازيها و غذا هاي خارجي از هم تفكيك شدن و در 4 گروه دسته بندي شده:

1-طوطي ها ي خيلي كوچك جثه مثل مرغ عشق و برزيلي.

2-طوطي هاي كوچك جثه مثل رزيلا و ككاتيل.

3-طوطي هاي متوسط الجثه مثل كاسكو و آمازون.

4-طوطي هاي بزرگ با منقار قوي مثل آمازون و كاكادو.

دقيقا مثل تمامي آيتمهاي زندگي ، ما ايراني ها به اين آيتم هم كم توجهيم و نگاه نمي كنيم كه اين اسباب بازي كه داريم مي خريم به درد مرغ عشق مي خوره يا كاسكو.....من چيزي در حدود 60-70 تكه از اين مقواها رو نگه داشتم و مارك اسباب بازي رو دور ننداختم دلم مي خواست اسكنشون مي كردم و ميزاشتم اينجا تا شما ببينيد.
    اين قضه در زمينهاي بازي يا جيم يا Play Ground مخصوص بازي پرنده و نشيمن پرنده با مارك تريكس هم باز وجود داره....نوع كوچكشون عكش مرغ عشق داره و نوع كمي بزرگتر عكس ككاتيل و روزيلا..اونهايي كه دارن برن ببينن من درست ميگم يا خير.
    من خودم يكي مخصوص ككاتيل و روزيلا در منزل دارم....بارها ككاتيل و روزيلام روي اون رفتن و بازي كردن و هيچ اتفاقي نيوفتاد اما الان كه يك شاه طوطي دارم ميبينم كه زماني كه طوطي روي اون مجموعه هست داره با نوكش چوبهاي اون رو خورد ميكنه و از بين ميبرش.....خوب معلومه جان اين مخصوص ككاتيل و روزيلا هست نه شاه طوطي با اون نوك قويش....اگر خوردش كرد گريه نكن پسر.
    در ضمن اون كساني كه قراره اشتباه كنن حتما ما ايراني هاي بي تجربه و بي دقت هستيم نه اون اروپاييهايي كه سالهاست دارن اين محصولات رو توليد مي كنند....آقا ما هنوز اندر خم رام كردن و سر دادن و روي دست آوردن كاسكومون گير كرديم اونوقت بياييم از اونهايي كه سالهاست فارم توليد انواع طوطي و كارخانجات ساخت قفس و اسباب بازي دارن ايراد بگيريم.....لا الله الا الله از دست ما ايراني ها.

کاربر ساده

شماره عضویت
    195
    [quote=aram;3278]
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    انواع كاسكو : كنگو ، تيمنه ، پرنسيس

1. كنگو : پر و بال خاكستري ، دم سرخ ، دم در كمتر از يك سال سرخ با لبه هاي سياه ،*منقار كاملاً*سياه ، بسيار باهوش است ، در حد يك كودك چهار ساله مي فهمد ، قدرت زيادي براي تقليد صداي آدم ندارد ولي خوب ارتباط برقرار مي كنند . كم جيغ مي زند و بسيار حساس است .

این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ نوشته شده کنگو قدرت تقلید صدا ندارددددددددددددددددددددد ددددد
    سلام دوست عزیز نوشته شده قدرت زیادی برای تقلید نداره نه اینکه اصلا نداره احتمالا در مقایسه با تیمنه گفته شده مثل میشا با اینکه 1 ساله دارم باهاش سرو کله میزنم انگار نه انگار چند باری گفت سلام و الانم دیگه هیچی بجز چندتا سوت دیگه داره نامیدم میکنه . اونم منی که این همه باهاش کار میکنم .

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    نه آقا ما خودمون بي دقت و بي توجه هستيم....اسباب بازي ككاتيل و روزيلا رو مي خريم ميزاريم براي كاسكو خوب معلومه زنجيرش قوي نيست و كاسكو با منقارش تيكه تيكش ميكنه.
    شما اگر به اسباب بازيهاي خارجي دقت كرده باشيد مخصوصا ماركهاي trixie , ferplast ميبينيد كه به هر اسباب بازي يك تكه مارك مقوايي كه روي اون مارك و يكي دوتا عكس طوطي هست توسط يك بست آويزان شده كه روي اون گاهي عكس مرغ عشق و گاهي ككاتيل و روزيلا و گاهي كاسكو و آمازون و گاهي هم عكس ماكائو و كاكادو هست....چرا؟ علتش چيه كه عكسها متفاوتند؟فقط براي تنوع و زيبايي؟ خير عزيز اسباب بازيها و غذا هاي خارجي از هم تفكيك شدن و در 4 گروه دسته بندي شده:

1-طوطي ها ي خيلي كوچك جثه مثل مرغ عشق و برزيلي.

2-طوطي هاي كوچك جثه مثل رزيلا و ككاتيل.

3-طوطي هاي متوسط الجثه مثل كاسكو و آمازون.

4-طوطي هاي بزرگ با منقار قوي مثل آمازون و كاكادو.

دقيقا مثل تمامي آيتمهاي زندگي ، ما ايراني ها به اين آيتم هم كم توجهيم و نگاه نمي كنيم كه اين اسباب بازي كه داريم مي خريم به درد مرغ عشق مي خوره يا كاسكو.....من چيزي در حدود 60-70 تكه از اين مقواها رو نگه داشتم و مارك اسباب بازي رو دور ننداختم دلم مي خواست اسكنشون مي كردم و ميزاشتم اينجا تا شما ببينيد.
    اين قضه در زمينهاي بازي يا جيم يا play ground مخصوص بازي پرنده و نشيمن پرنده با مارك تريكس هم باز وجود داره....نوع كوچكشون عكش مرغ عشق داره و نوع كمي بزرگتر عكس ككاتيل و روزيلا..اونهايي كه دارن برن ببينن من درست ميگم يا خير.
    من خودم يكي مخصوص ككاتيل و روزيلا در منزل دارم....بارها ككاتيل و روزيلام روي اون رفتن و بازي كردن و هيچ اتفاقي نيوفتاد اما الان كه يك شاه طوطي دارم ميبينم كه زماني كه طوطي روي اون مجموعه هست داره با نوكش چوبهاي اون رو خورد ميكنه و از بين ميبرش.....خوب معلومه جان اين مخصوص ككاتيل و روزيلا هست نه شاه طوطي با اون نوك قويش....اگر خوردش كرد گريه نكن پسر.
    در ضمن اون كساني كه قراره اشتباه كنن حتما ما ايراني هاي بي تجربه و بي دقت هستيم نه اون اروپاييهايي كه سالهاست دارن اين محصولات رو توليد مي كنند....آقا ما هنوز اندر خم رام كردن و سر دادن و روي دست آوردن كاسكومون گير كرديم اونوقت بياييم از اونهايي كه سالهاست فارم توليد انواع طوطي و كارخانجات ساخت قفس و اسباب بازي دارن ايراد بگيريم.....لا الله الا الله از دست ما ايراني ها.
    سلام آقا
    تمام فرمایشات شما صحیح ولی به نظر من شما ایرانی هارو دست کم گرفتین و خارجی ها رو دست بالا درسته که ایرانیها کارشون ایراد داره ولی خارجی ها هم پر از ایراد یکیشو فقط بگم مگه شما نمیگید زنجیر نباید زنگ بزنه پس چرا ماله من با دو سه بار شستن زنگ زد مارک تریکس که خودتونم گرفتین پس اینقدر تو سر ایرانیا نزنین بابا خارجیها بد ترن تازه بی سواد تر بهترین مخها و دکترا و پروفسور ها ایرانین شما این چیزا رو ندیده گرفتین

کاربر ساده

شماره عضویت
    195
    آقا این میشا همچنان نمیخواد از مغزش استفاده کنه من همه جوره دارم باهاش کار میکنم . الان تنها کارای که انجام میده سر دادن و امدن رو شونمه کاملا رامه اما چه فایده یه مدت سلام میکرد اما الان دیگه هیچی فقط یه چندتایی سوت و صداهای عجیب و غریب همین . فکر کنم میشا جزء اون دسته از کاسکوهایی که هیچوقت نمیخواد حرف بزنه و میخواد دله من و آب کنه دوست ندارم بفروشم یا عوضش کنم بنظر شما چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 55 از 1238 نخستنخست ... 53637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273741051555551055 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)