صفحه 8 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 337

موضوع: سیستم نور led

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_hapali نمایش پست ها
    دوستان امن قصد توهین و جسارت نداشتم و از همتونم عذر میخوام
    بلوتانگمو خیلی دوست داشتم و وقتی مرد روحیمو داغون کرد
    من بعد مرگ ماهی عزیزم از 36 تا 9تاشو کم کردم و الان 27تا ال ای دی دارم 8تا ابی و 19 سفید
    گفتم بقیشم اضافه کنم بزارم بقیشونم بمیرن
    دوست عزیز به پاسخ هایی که چه در این فروم یا فروم های دیگه به شما داده میشه اکتفا نکنید و خودتون هم تحقیق کنید اگه این بخش رو کامل مطالعه میکردید نتیجه بهتری میگرفتین. امید وارم که دیگه ازین اتفاق ها برا آبزیانتون نیافته! من هم برای ماهیتون متاسفم

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_hapali نمایش پست ها
    من به حرفتون گوش کردم و واسه یه تانک tl550 ماهیرانی برداشتم 36 ال ای دی یک وات 20000 کلوین استفاده کردم
    به محض اینکه روشن کردم نور شدیدش باعث شد بلوتانگم که سالیان سال تو تانکم زندگی میکرد و خیلی ام دوستش داشتم درجا در اثر استرس بمیره
    تازشم من اتاقو قبلش روشن کرده بودم
    از دوستان خواهشمندم در مورد چیزی که اطلاعی ندارن اظهار نظر نفرمایند چه بسا بعضیها مثل من فکر کنن شما از روی تجربه این حرفو زدید نه از روی هوا یه چیزی گفته باشید
    علی جان مشکل از اونجایی بوده که 20000 کلوین هات واقعا 20000 کلوین نبودن چون معمولا 20000 کلوین تقریبا 60 درصد لومن 10000 کلوین رو باید دارا باشه . بهترین ترکیب نصف - نصف سفید 10000 و رویال بلو هستش که برای تانک شما 24 تا 28 وات کفایت میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    سلام
    کسی تجربه استفاده ازال ای دی سان رایز را داره 1واته و 14000 کلوینه که ماهان الکتریک داره

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط foood نمایش پست ها
    سلام
    کسی تجربه استفاده ازال ای دی سان رایز را داره 1واته و 14000 کلوینه که ماهان الکتریک داره
    من دوبار مغازه ماهان رفتم پیش اقایه غلامی و محصولاتی که میفروشه به نظرم کیفیت مناسبی نداره در مقابل محصولات خوب تو بازار
    من چنتا ال ای دی سئول ازش گرفتم خیلی تعریف میکرد ازشون و با این که از درایور هپ استفاده کردم و هتسینک خوبی هم براش گرفتم ولی طول عمر چندانی نداشتن
    در مقابل ال ای دی اذیسون از فروشگاه روژان گرفتم از نظر کیفیت ساخت فوق العاده بود و هنوزم بد یک سالو خورده ای دارمشون و تنورشون هم خیلی عالیه
    البته من برایه رفیجیوم از ال ای دی استفاده میکنم و ال ای دی های سفید این مغازه مد نظرم هست که کیفیت چندانی نداشتن با وجود تعریف هایی که میکرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    من دوبار مغازه ماهان رفتم پیش اقایه غلامی و محصولاتی که میفروشه به نظرم کیفیت مناسبی نداره در مقابل محصولات خوب تو بازار
    من چنتا ال ای دی سئول ازش گرفتم خیلی تعریف میکرد ازشون و با این که از درایور هپ استفاده کردم و هتسینک خوبی هم براش گرفتم ولی طول عمر چندانی نداشتن
    در مقابل ال ای دی اذیسون از فروشگاه روژان گرفتم از نظر کیفیت ساخت فوق العاده بود و هنوزم بد یک سالو خورده ای دارمشون و تنورشون هم خیلی عالیه
    البته من برایه رفیجیوم از ال ای دی استفاده میکنم و ال ای دی های سفید این مغازه مد نظرم هست که کیفیت چندانی نداشتن با وجود تعریف هایی که میکرد
    ممنون مصطفی جان متاسفانه الان فقط ماهان ال ای دی 14000 داره که فقط مارکش سان رایزه ادیسون که کلا" نمونده تو بازار متاسفانه همش چینی شده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط foood نمایش پست ها
    سلام
    فواد جان این led کاملاً کاتالوگش ساختگیه . از جمله data sheet اون
    شما تو خود سایت سان رایز برو اصلاً این طور led نداره .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    14007
    سلام دوستان عزیز اکواریوم اصلی من بدون سامپ 50.50.50 من 1wگیر اوردم توی دیتا شیتش نوشته 18000 تا 20000 کلوین حالا من چندتا باید استفاده کنم چند تا سفید یخی چند تا ابی رویال بلو راستش بخوام uvدار هم استفاده کنم چند تا استفاده کنم چه مارکی بعد زمانی که روشنه به چشم اسیب نمیرسونه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اب شور
    شماره عضویت
    12583
    با سلام به دوستان و اساتید محترم
    من حدود 5 ماهه که تانکمو راه انداختم و میخواستم بدونم این دستگاه کنترل نور (روز و شب ) کجا گیرم میاد و قیمتش چنده ؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط violet2006 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان و اساتید محترم
    من حدود 5 ماهه که تانکمو راه انداختم و میخواستم بدونم این دستگاه کنترل نور (روز و شب ) کجا گیرم میاد و قیمتش چنده ؟؟؟
    سلام
    بجای اساتید از کلمه دوستان استفاده کنید قشنگ تره
    من درست نفهمیدم منظورتون رو اگه تایمر میخاید برای خاموش روشن کردن چراغا باید برید از الکتریکی ها بگیرید که معمول ترینش اون تایمر های المانی هست که دورش برای هر ربع ساعت دورش یه شستی داره !
    قبلا 15 هزار تومان بود الان که رفته بالا حتمالا 35 اینجوریاس دیگه!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اب شور
    شماره عضویت
    12583
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام
    بجای اساتید از کلمه دوستان استفاده کنید قشنگ تره
    من درست نفهمیدم منظورتون رو اگه تایمر میخاید برای خاموش روشن کردن چراغا باید برید از الکتریکی ها بگیرید که معمول ترینش اون تایمر های المانی هست که دورش برای هر ربع ساعت دورش یه شستی داره !
    قبلا 15 هزار تومان بود الان که رفته بالا حتمالا 35 اینجوریاس دیگه!
    \

نه منظورم
    اونی هست که وقتی روشنش کنی از نور کم led رو روشن میکنه و کم کم پر نور تر میشه

صفحه 8 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)