فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,034
لایک لایک:  729
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 44 از 112 نخستنخست ... 3442434445465494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 1120

موضوع: پرسش و پاسخ پیرامون مرغ مینا

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    نقل قول نوشته اصلی توسط razaelo نمایش پست ها
    ببخشید الان مینام دچار یبوست شده طوری که وقتی مبخواد دستشویی کنه مقداری از مدفوع اش به بدنش میچسبه و خشک میشه!
    چرا با وجود میوه و پلیت و شربت ب کمپلکس دچار یبوست شده؟؟؟؟
    حالا چکار کنم ؟
    راستی مگه مرکبات واسه پرنده ها مثل مینا بد نیست؟ وس چرا میگید پرتغال یه حبه بهش بدم ؟
    سلام ، يبوست بخاطر خوب كار نكردن كبدشه . ٣-٤قطره روغن زيتون بهش بديد و مقعدشم يه كم باهاش چرب كنيد

درسته ، مركبات بخاطر سختي هضمش بايد محدود استفاده بشه ، براي همين گفتم يك حب . ميتونيد هفته اي يك يا دو بار يك حب بهش بديد . بخاطر ويتامين ث گفتم. چون الان ضعيف شده ، غذاي مقوي و اهن دار هم مصرف نميكنه كه ويتامين ث بخاطر جذب اهن براش خطرناك باشه . ب كمپلكس هم اين نيازو تامين نميكنه . اگه نگران هستيد فعلا بهش نديد تا مشكل يبوستش برطرف بشه . از ميوه هاي ديگه اي كه خدمتتون عرض كردم بخوره

کاربر میهن پت ali1380 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    علی محمدی
    علایق
    طبیعت .حیوانات .موسیقی
    حیوان خانگی
    مرغ مینا.اکواریوم
    شماره عضویت
    13885
    میانگین پست در روز
    0.09
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، ميشه بيشتر توضيح بديد. غذا نميخوره؟ مدفوعش ابكيه ؟ حمامش داديد؟ خارش يا ريزش پر داره؟ محيطش خيلي خنكه؟ چشمهاش اشك الود نيست؟ بينيش مرطوب نيست؟
    سلام سال نو مبارک انشالله سال خوب و پر برکتی داشته باشید
    مینا حالش خوب شده تقریبا.سرحاله ..من نبودم اومدم دیدم چند کلمه ای حرف میزنه .صدا در میاره .دارو هارو مرتب مصرف کرده .
    ولی هنوز لاغر هست .چه تغذیه ای بکار ببرم که به اصطلاح تپل بشه؟ .بدنش قوی و مقاوم بشه ؟.پلت بدون اهن هم براش گرفتم .یعنی دکتر گفت خوبه اینا
    ممنون میشم راهنمایی کنید

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1380 نمایش پست ها
    سلام سال نو مبارک انشالله سال خوب و پر برکتی داشته باشید
    مینا حالش خوب شده تقریبا.سرحاله ..من نبودم اومدم دیدم چند کلمه ای حرف میزنه .صدا در میاره .دارو هارو مرتب مصرف کرده .
    ولی هنوز لاغر هست .چه تغذیه ای بکار ببرم که به اصطلاح تپل بشه؟ .بدنش قوی و مقاوم بشه ؟.پلت بدون اهن هم براش گرفتم .یعنی دکتر گفت خوبه اینا
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام ، ممنون ، سال نوي شما هم مبارك .

خداروشكر كه بهتره . خيلي روي تپل شدنش متمركز نشيد .غذاهايي كه براي پرندگان استفاده ميشه چون فاقد چربيه خيلي تأثيري روي شكل فيزيكيشون نداره . مهم اينه كه مواد لازم به اندازه به بدنشون برسه نه اينكه فقط درصدد درشت بودنشون باشيم حتي كاذب.

شما علاوه بر پلت ، تمامي غذاها و ميوه هايي كه توي صفحات قبلي خدمتتون عرض كردم بهش بديد. هفته اي دوبار هم قطره ويتامين با همون دوزي كه عرض كردم . مواد نشاسته اي مثل برنج كته بدون روغن ، پوره سيبزميني ، گندم و ذرت و لوبياي پخته له شده تا حدودي براي وزن گيريش كمك ميكنه ، غير از خاصيت هايي كه داره مثل كلسيم ، فسفر ، ويتامين ب ، منيزيم ، پتاسيم و غيره

ماهي پخته هم هفته اي يكبار ، يك تكه كوچك ورقه شده بخوره. سينه مرغ پخته هم دوبار در هفته .
    ویرایش توسط animal lover : 31st March 2016 در ساعت 03:25 PM

نام و نام خانوادگی
    علی محمدی
    علایق
    طبیعت .حیوانات .موسیقی
    حیوان خانگی
    مرغ مینا.اکواریوم
    شماره عضویت
    13885
    میانگین پست در روز
    0.09
    سلام ، ممنون ، سال نوي شما هم مبارك .

خداروشكر كه بهتره . خيلي روي تپل شدنش متمركز نشيد .غذاهايي كه براي پرندگان استفاده ميشه چون فاقد چربيه خيلي تأثيري روي شكل فيزيكيشون نداره . مهم اينه كه مواد لازم به اندازه به بدنشون برسه نه اينكه فقط درصدد درشت بودنشون باشيم حتي كاذب.

شما علاوه بر پلت ، تمامي غذاها و ميوه هايي كه توي صفحات قبلي خدمتتون عرض كردم بهش بديد. هفته اي دوبار هم قطره ويتامين با همون دوزي كه عرض كردم . مواد نشاسته اي مثل برنج كته بدون روغن ، پوره سيبزميني ، گندم و ذرت و لوبياي پخته له شده تا حدودي براي وزن گيريش كمك ميكنه ، غير از خاصيت هايي كه داره مثل كلسيم ، فسفر ، ويتامين ب ، منيزيم ، پتاسيم و غيره

ماهي پخته هم هفته اي يكبار ، يك تكه كوچك ورقه شده بخوره. سينه مرغ پخته هم دوبار در هفته .

ممنون ..منظورم از تپل شدن این بود جوری باشه مثل قبل نشه .استقامتش در برابر بیماری زیاد باشه .از اون نظر گفتم
    باشه حتما اینارو بهش میدم ..ممنون از راهنمایی تون

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    ممنون ..منظورم از تپل شدن این بود جوری باشه مثل قبل نشه .استقامتش در برابر بیماری زیاد باشه .از اون نظر گفتم
    باشه حتما اینارو بهش میدم ..ممنون از راهنمایی تون
    بله متوجه منظورتون شدم. غذاها هم براین اساس گفتم. جوانه گندم هم بهش اضافه کنید

نام و نام خانوادگی
    علی محمدی
    علایق
    طبیعت .حیوانات .موسیقی
    حیوان خانگی
    مرغ مینا.اکواریوم
    شماره عضویت
    13885
    میانگین پست در روز
    0.09
    بله متوجه منظورتون شدم. غذاها هم براین اساس گفتم. جوانه گندم هم بهش اضافه کنید
    ممنون از راهنمایی هاتون
    واقعا ارزنده و خوب هست
    میخوام اگه شد یه دونه جوجه بگیرم خودم بزرگ کنم به نظرم اینجور بهتر میشه .

نام و نام خانوادگی
    علی محمدی
    علایق
    طبیعت .حیوانات .موسیقی
    حیوان خانگی
    مرغ مینا.اکواریوم
    شماره عضویت
    13885
    میانگین پست در روز
    0.09
    میخوام امسال جوجه مینا بگیرم ولی میترسم برم بگیرم زیاد خوب نباشه و تلف بشه ..کی بگیرم خوبه ؟سری اول که اومد بگیرم یا بزارم برای تیر .مرداد ؟چه اندازه بگیرم جوجه گوشتی باشه بهتره یا پر دار باشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    میخوام امسال جوجه مینا بگیرم ولی میترسم برم بگیرم زیاد خوب نباشه و تلف بشه ..کی بگیرم خوبه ؟سری اول که اومد بگیرم یا بزارم برای تیر .مرداد ؟چه اندازه بگیرم جوجه گوشتی باشه بهتره یا پر دار باشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سلام ، بهترين فصل خريداريش خردادو تير هست ، چون أوايل سال جوجه هاي مريض زياد توي بازاره، و قاطي اونها جوجه هاي پا كستاني و أفغاني هم وارد ميكنن كه با ابو هواي ايران سازگار نيستن .
    شما اگه تجربه بزرگ كردن جوجه گوشتي داريد بهترين گزينست ولي اگه نه ، ممكنه از عهدش بر نياين تلف بشه . يكماهه هم بايد باشه . و موقع خريد ، پاها ، بال ، بيني ، مقعد ، سر ، دهان ،چشمها چك بشه . چشمها شفاف باشه نه پف الود، بالها جمع شده باشه نه اويزان. پاهاو انگشتان أستوار و طبيعي باشه، كج ، تاول دار، زخمي يا متورم نباشه. سر، محكم روي بدن قرار گرفته باشه و سست و ناتوان نباشه. مقعد هم الوده به مدفوع نباشه . بيني خيلي مرطوب يا خيس نباشه. داخل و اطراف دهان هم زخم يا جوش نباشه.موفق باشيد

نام و نام خانوادگی
    علی محمدی
    علایق
    طبیعت .حیوانات .موسیقی
    حیوان خانگی
    مرغ مینا.اکواریوم
    شماره عضویت
    13885
    میانگین پست در روز
    0.09
    سلام ، بهترين فصل خريداريش خردادو تير هست ، چون أوايل سال جوجه هاي مريض زياد توي بازاره، و قاطي اونها جوجه هاي پا كستاني و أفغاني هم وارد ميكنن كه با ابو هواي ايران سازگار نيستن .
    شما اگه تجربه بزرگ كردن جوجه گوشتي داريد بهترين گزينست ولي اگه نه ، ممكنه از عهدش بر نياين تلف بشه . يكماهه هم بايد باشه . و موقع خريد ، پاها ، بال ، بيني ، مقعد ، سر ، دهان ،چشمها چك بشه . چشمها شفاف باشه نه پف الود، بالها جمع شده باشه نه اويزان. پاهاو انگشتان أستوار و طبيعي باشه، كج ، تاول دار، زخمي يا متورم نباشه. سر، محكم روي بدن قرار گرفته باشه و سست و ناتوان نباشه. مقعد هم الوده به مدفوع نباشه . بيني خيلي مرطوب يا خيس نباشه. داخل و اطراف دهان هم زخم يا جوش نباشه.موفق باشيد
    ممنون از راهنمایی ولی خیلی سخته همشو در نظر گرفت .تونستم با یکی که کار بلد باشه میرم
    راستی تو منطقه ما زیاد مینا هست اگه لونشو پیدا کنم جوجه هاشو بردارم میشه ؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    ممنون از راهنمایی ولی خیلی سخته همشو در نظر گرفت .تونستم با یکی که کار بلد باشه میرم
    راستی تو منطقه ما زیاد مینا هست اگه لونشو پیدا کنم جوجه هاشو بردارم میشه ؟
    علي اقا !!!از شما بعيده اينكار!!شما كه عاشق حيواناتيد ، اصلا جوانمردانه نيست جوجه ها رو از مادرشون جدا كنيد ، گناهدارن هم مادر هم جوجه ها. شما اول ببينيد از عهده اين ميناي بزرگسالتون بر مياين يا نه ، اگه موفق بوديد بعدا مسئوليت يه جوجه رو با اون شرايط سختش قبول كنيد . ضمنا مگه نگفتيد اكثرا منزل نيستيد و چندروز يكبار تشريف مياريد ، پس تكليف جوجه چي ميشه ؟ كي ميخواد هر يكساعت بهش غذا بده و ترو خشكش كنه؟!! فكرشو كرديد؟

صفحه 44 از 112 نخستنخست ... 3442434445465494 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)