واگذاری فوری، نیاز به یک سرپرست مهربان برای یک بچه گربه زیبا و زجر کشیده

واگذاری بچه گربه ۴ ماهه زیبا و دوست داشتنی

فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,044
لایک لایک:  744
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 3 از 115 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1148

موضوع: پرسش و پاسخ پیرامون مرغ مینا

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    497
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام دوستان مرغ مینای همسایمون پر های پشت سرش ریخته یعنی مرز بین سر و گردنش معلوم وبعضی اوقات پشت سر هم عطسه می کنن نظرتون چیه ممنون مرسی

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان نمایش پست ها
    سلام دوستان مرغ مینای همسایمون پر های پشت سرش ریخته یعنی مرز بین سر و گردنش معلوم وبعضی اوقات پشت سر هم عطسه می کنن نظرتون چیه ممنون مرسی

سلام
    ریختن پر جای نگرانی نداره مگر اینکه بعد از ریختن پر جاهایی که خالی شده علائم غیر طبیعی یا عفونی داشته باشه که این مورد بسیار خاص هست.
    تعداد عطسه ها هم اگه بیشتر از 5-6 بار در روز نباشه و علائم بیماری هم همراهش نباشه جای نگرانی نداره .

کاربر ارزشمند شيما آواتار ها
    علایق
    حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
    تخصص
    كارمند دانشگاه،روانشناسي
    حیوان خانگی
    خرگوش،مينا ،سگ و گربه
    شماره عضویت
    20
    میانگین پست در روز
    1.12
    عزيزم ما دامپزشك نيستيم نظر قطعي رو بايد از يه دامپزشك بگيري
    اما اين تجربه براي ميناي من پيش آمد و دكتر گفتن براي تغذيه هست كه موهاش ريخته و حشره حتما بايد تو جيره غذاييش باشه غذاي با پروتين بالا ميخواد
    من غذاي مخصوص ميناي kiki ميدادم بهش از پرنده پر طلاي امير ميخريدم خيلي غذاي خوبيه تو شريعتي سر دو هفته همه موهاش درومد
    توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

کاربر ارزشمند arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    1.66
    میخواهم برای مینا پسر غذایی به غیر از غذای متداول مینا بگیرم. چی غذایی را توصیه میکنید؟؟ من یه مارک تو اصفهان پیدا کردم که متاسفانه هرچی تو نت گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم و مینا هم خیلی دوست نداره در ضمن من به مینا انواع میوها و خوارکی های دیگه که مجاز هست را هم میدهم ولی خوب هیچ کدوم حشره نمیشه باید چی کار کنم؟؟ مارک ki ki تائید شده هست؟؟

این هم اون غذایی که خریدم

ویرایش توسط arezoo505 : 6th May 2012 در ساعت 12:41 AM

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo505 نمایش پست ها
    میخواهم برای مینا پسر غذایی به غیر از غذای متداول مینا بگیرم. چی غذایی را توصیه میکنید؟؟ من یه مارک تو اصفهان پیدا کردم که متاسفانه هرچی تو نت گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم و مینا هم خیلی دوست نداره در ضمن من به مینا انواع میوها و خوارکی های دیگه که مجاز هست را هم میدهم ولی خوب هیچ کدوم حشره نمیشه باید چی کار کنم؟؟ مارک ki ki تائید شده هست؟؟

این هم اون غذایی که خریدم

سلام
    من به مینای خودم میوه میدادم و گاهی خوراک توصیه ی شده ی دیگه
    ولی تا به غذای مخصوص مینا تو پت شاپ ها ندیدم
    اگه چیزی داشته باشند برای تغییر و تنوع رژیم غذاییشون خیلی خوبه

کاربر ارزشمند arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    1.66
    ممنون اقا کسری
    من امشب دیگه طاقت نیاوردمو یه بسته غذای مارک ki ki هم خریدم با اینکه فروشنده خیلی قیمتش گزاف بود. تازه بیشتر زا اون عجله داشتم و همین شبانه کمی به مینا دادم خیلی خوب استقبال کرد و دوست داشت. بیشتر زا غذای قبلی و فکر کنم غذای قبلی چون دانه های کمی بزرگ بودن باهاشون مشکل داشت حالا همون غذا را کمی خرد تر میکنم ببینم دوست داره یا نه ولی این مارک ki ki را دوست داشت
    ویرایش توسط arezoo505 : 9th May 2012 در ساعت 12:20 AM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    B
    حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    1749
    میانگین پست در روز
    0.02
    dustane azizi ke mesle man mina darand in nokteie mohemo dar nazar begiran ke HATMAN HATMAN HATMAN be minatun vitamin bedin in vitamin besurate pudre ke faghat az dr dampezeshk bayad begirin.in ghatre vitamine kudakan bbedarde mina nemikhore.mina ye man dar asare kambud vitamin pahash asib did kabedesh ab ovord bordamesh dr ba in vitamini ke dad alan halesh khube khodaro shokr.kheili narahat budamke az dastesh bedam /unam bade koli zahmat bara yadgirie kalamat.ghorbunesh beram .21kalame miharfe

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما ، ازتون خواهش می کنم که فارسی تایپ کنید :

دوستان عزیزی که مثل من مینا دارند این نکته مهمو در نظر بگیرن که حتما حتما حتما به مینتون ویتامین بدین این ویتامین بطور پودر که فقط از در دامپزشک باید بگیرین.این قطره ویتامینه کودکان ببدرد مینا نمی‌خوره.مینا یه من در اثر کمبود ویتامین پاهاش آسیب دید کبدش آب اورد بردمش در با این ویتامینی که داد الان حالش خوب خدارو شکر.خیلی‌ ناراحت بودمک از دستش بدم unam بده کلی‌ زحمت برا یادگیری کلمات.قربونش برم .۲۱کلمه میحرفه
    ویرایش توسط reza torabi : 18th July 2012 در ساعت 02:15 AM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    B
    حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    1749
    میانگین پست در روز
    0.02
    salam.minaha sali yebar par mirizan .age taghzie mina khub bashe parrizish mesle minaye shoma nemishekachalie mina nabaiad malum beshe.in alamate kambude vitamin +pr e pas vasash hatman vitamin begir.az dr dampezeshk.ye baste pudre ke baiad tu abesh berizi besurate pudre. ru baste neveshte makhsuse toyor gheimatesham 500e age darukhune dampezeshkiam nazdiketone azunjam mishe gereft hatman vasash begir vagarna ta zemestoon kachal mimoone

سلام.میناها سالی‌ یبار پر می‌ریزن .اگه تغذیه مینا خوب باشه پرریزیش مثل مینای شما نمیشه کچلی مینا نباید معلوم بشه.این علامت کمبود ویتامین +پرِ پس واسعش حتما ویتامین بگیر.از دکتر دامپزشک.یه بسته پودر که باید توی آبش بریزی بطور پودر. روی بسته نوشته مخصوص طیور قیمتشم ۵۰۰ِ اگه داروخونه دمپزشکیم نزدیکتن ازونجم می‌شه گرفت حتما واسش بگیر وگرنه تا زمستون کچل میمونه

http://behnevis.com/
    ویرایش توسط reza torabi : 18th July 2012 در ساعت 02:17 AM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مجتبی رضایی
    شماره عضویت
    3798
    میانگین پست در روز
    0.00

Thumbs up مرغ مینای من

سلام به همه . ممنون از سایت خوبتدن . من یه مینای دو سه ماهه دارم . کاملا دستیه . با من و بقیه هم جوره . چند تا سوال دارم : 1 :چرا وقتی میارمش رو دست چند لحظه بیشتر نمیایسته و خیلی زود میپره رو شونم و سرم . چکار کنم پر و بالش قشنگ تر شه . (البته قفسش کوچیکه یعنی میشه علت اینکه یکم پروپالش به هم میریزه قفس باشه؟( وسوال آخر این مینای من کنار چشمش حالت گوشتی داره )کنار چشمش گوشته و رنگ و پر نداره( چون جوجست اینجوریه؟؟؟ممنون میشم اگه زود جواب بدین؟

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    750
    میانگین پست در روز
    0.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط msbwanted نمایش پست ها
    سلام به همه . ممنون از سایت خوبتدن . من یه مینای دو سه ماهه دارم . کاملا دستیه . با من و بقیه هم جوره . چند تا سوال دارم : 1 :چرا وقتی میارمش رو دست چند لحظه بیشتر نمیایسته و خیلی زود میپره رو شونم و سرم . چکار کنم پر و بالش قشنگ تر شه . (البته قفسش کوچیکه یعنی میشه علت اینکه یکم پروپالش به هم میریزه قفس باشه؟( وسوال آخر این مینای من کنار چشمش حالت گوشتی داره )کنار چشمش گوشته و رنگ و پر نداره( چون جوجست اینجوریه؟؟؟ممنون میشم اگه زود جواب بدین؟

سلام
    در کلا مرغ مینا مانند طوطی ها نیست که راحت روی دست و انگشت بشینه یکجا ( البته این موضوع خودش به تنهایی نیازمند دادن اموزش به پرنده هست )

حتما قفس مناسب تهیه کنید , یک قفس خونه ی پرندتون محسوب میشه و در خیلی موارد میتونه در بهتر شدن تربیت و همین که خودتون فرمودید در بهتر در اومدن پر ها و ..... موثر هست

در کنار قفس و غذا ی مناسب نیازمند دارو و ویتامین و مکمل های غذایی هم هست برای براق تر شدن پر ها و کمک به رشد مناسب پرندتون

از چشمش هم حتما عکس بگیرید و در تاپیک قرار بدید

صفحه 3 از 115 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)