صفحه 9 از 113 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    1ماهه رو گذاشتين توي قفس؟؟؟؟؟
    پر هاي روي چينه دان در اومده؟؟؟؟؟
    خيلي زوده براي قفس دوست عزيز ملنگو شما هنوز ياد نگرفته روي چوب يا ميله قفس بايسته و مي افته و چينه دانش خدايي نكرده ضربه ميخوره و الي ......

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای زینتی - مرغ عشق -قناری
    شماره عضویت
    7074
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABBASS11 نمایش پست ها
    من یه جوجه باجریگار (مرغ عشق ) دارم که با سرنگ غذا بهش میدم لطفا ببینین اگه احتیاج به چیزه دیگه هست که تو ش بزارم راهنمائیم کنین و اصلا این واسش خوبه یا احتیاج به اصلاح داره جوجه هم حدود 13- 14 روزه هستش

ارزن - کتان - شاه دانه - نخودچی - گندم - کافشه - دان سیاه - پسته - بادام - بذر ریحان - بذر گشنیز همگی به صورت پودر شده و الک شده واسه هر نوبت با یه مقداری آب به صورت یه خمیر نسبتا روان با سرنگ در چندین نوبت بهش میدم گاهی اوقات هم به جای آب از آب سیب - هویج استفاده میکنم
    دوستان عزیز تو رو خدا ما رو هم نادیده نگیرین گناه داریم میرم معتاد میشم اگه راهنمائیم نکردینا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام دوست عزيز شرمنده كه دير شد(رفته بودم ناهار)
    براي جوجه مرغ عشق فكر ميكنم اين رژيم غذايي سنگين باشه و به نظر من يكي از اين 2 روش پايين رو انتخاب كن.
    1) یه سری پودر تو بازار و پرنده فروشیا هست که مخصوص غذادادن به جوجه هاست. (ب پودر مکمل هم بهش میگن) مثل سرلاکه، به مقدار لازم از پودر و آب جوش رو با هم حل می کنی و بعد از اینکه به دمای متعادل(تقريبا گرم) رسید به جوج تون میدید. روی قوطی اصلیش عکس جوجه قناری کشیده، برای پرنده های دیگه هم استفاده میشه ولی بیشتر مال قناریه(مقرون به صرفه نيست)

2) يه تخم مرغ بپزيد و زردشو جدا كنيد. اونو له كنيد و كمي آب جوش اضافه كنيد. چند تا بيسكويت مادر و نون سوخاري رو هم پودر كن و در آخر كمي آرد نخودچي بريزد و تمام مخلوط رو كاملا ميكس كن تا محصول يك دستي به عمل بياد.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABBASS11 نمایش پست ها
    دوستان عزیز تو رو خدا ما رو هم نادیده نگیرین گناه داریم میرم معتاد میشم اگه راهنمائیم نکردینا

فکر میکنم اگر برای جوجه باجیریگار هم همون دستور غذایی که برای جوجه ملنگو استفاده میکنیم رو بکار ببریم بهتر باشه

مخلوط سیب و موز که جزئیاتشو تو پستهای قبلی نوشتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوتی
    شماره عضویت
    8464
    بله پرهاش کاملا در اومده روی چوب وایسادنم قشنگ بلده با اینکه امروز دفعه ی اولش بود انداختمش توی قفس کاملا روی چوب ایستاد و از پایین قفس شروع به بالا رفتن کرد خلاصه قفس رو کاملا دور زد/وقتی میگم خیلی باهوشه باورتون نمیشه/مغز تخمه افتابگردونم دادم خودش پودر کرد خورد/امروز با یک پارک پرنده گان تماس گرفتم گفتند که بندازدش توی قفس من هم این کار رو کردم و واسه اولین بار بهش سیب و موز له کردم استقبال خوبی کرد!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    بهترین زمان منتقلش کردید به قفس
    اگر 2 هفته دیگه این کار رو میکردید با واکنش شدید طوطی مواجه میشدید.معمولا اگر دیر قفس بهشون معرفی بشه تو چند روز اول اونقدر سر و کله منقارشون رو به قفس میسایند که زخم های ناجوری در اون نواحی ایجاد میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوتی
    شماره عضویت
    8464
    سلام اقا بابک اگه عکس جوجه طوطیمو براتون بذارم توی سایت سن اونو بهم میگید؟مرسی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام بزارید تا جایی که بشه راهنماییتون میکنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوتی
    شماره عضویت
    8464
    با سلام و احترام
    این عکس جوجه ماست لطفا از وضعیتش برامون توضیح بدهید مدت 12 روز هست خریدیم ضمنا سرحال میباشد تغذیه هم روزی 3 تا 4 بار با مقدار کم بهش میدهیم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherman_2 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    این عکس جوجه ماست لطفا از وضعیتش برامون توضیح بدهید مدت 12 روز هست خریدیم ضمنا سرحال میباشد تغذیه هم روزی 3 تا 4 بار با مقدار کم بهش میدهیم

سلام

تبریک میگم جوجه خیلی سالم و سرحالی دارید و خیلی هم خوشرنگ و باله

من فکر میکنم 2.5-3 ماهش باشه

سنه خیلی خوبیه و ریسک از دست دادنش کمتره چون پراش کامله

نکته خیلی مهمی که باید بگم قفسشه که اصلا مناسب نیست. قفسهای گرد بدلیل اینکه بالاشون به صورت خورشیدی جمع میشن ممکنه پای جوجه لای میله ها گیر کنه و دچار شکستگی یا مسائل بدتری بشه

دمشم به مرور بلند میشه و این قفس باعث خراب شدن دمش میشه

صفحه 9 از 113 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859109 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)