نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22

کمک به اسب های دانشگاه تهران ، مرد اباد

سلام به همگی دوستای گل

الان از طریق یکی از دوستان متوجه شدم که تو دانشگاه دامپزشکی تهران اسب هایی هستند که از فرط گرسنگی رو به مرگ هستند و تعدادی از اونها هم از گرسنگی و بی توجه ایی مسئولان مردن

من به شخصه برای دیده بان حقوق حیوانات ایمیل زدم و این مطلب بهشون گزارش دادم و چند جای دیگه هم می ذارم.....ممنون می شم دوستان هم پیگیری کنن شاید صدایی بشیم برای این حیوانات بی گناه

کسی باورش میشه تو دانشکده دامپزشکی یه مادیون خوشگل به دلیل سوءتغذیه در حال مرگه ؟!!!!!
    پرزیدنت به خیلیا با صبوری سواری داده ولی حالا هیچ کس نیست که به دادش برسه ....واقعا باعث تاسفه......
    این 4 رمین اسبه که تو ماه گذشته به خاطر گرسنگی به این روز افتاده 3 تای قبلی مردند به همین راحتی.....

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    اجازه ندارم در مورد دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران این جا حرفی بزنم. چون بر خلاف قوانین هست. شخصا خیلی موارد ازشون دیدم . و واقعا براشون متاسفم . سارا جان برای کمک به این اسب هر کمکی باشه انجام می دم. می تونید روی من هم حساب کنید.

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    ای کاش کاری از دستم بر میومد ! ای کاش فقط ناظر این اتفاقات نبودم ! سارا جون متاسفم !:smile (141)::smile (227):

کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    ممنون بهنوش و نسیم عزیزم

من به دیده بان گزارش دادم و اونا گفتن که اطلاعات بیشتری می خوان و منم تا جایی که می دونستم گفتم..بهنوش جون ممنون می شم اگه اطلاعات بیشتری داری بهم بدی
    دوستان من ایمیل فرستادم برای این دو جا .....شما هم اگه این کارو ادامه بدید مطمعنا نتیجه بهتری می ده

infoiranspca.com
    animalrightswatch.com

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    قبلا موردی بوده در مورد یک سگ ماده و 8 توله ی اون که قرار بوده برای تشریح از اون ها استفاده کنند. در شرایط خیلی بدی بودند و جای بسیار کثیف و بد بو و بدون آب و غذای خوب . به کمک دانشجوهای خود دانشکده و چند تن دیگه نجات پیدا کردند ( تا جایی که اطلاع دارم ) و اجازه ندادند که اون جا بمونند. . برای این که بتونیم برای اسب کاری انجام بدیم باید از دانشجوهای خود دانشگاه کمک بگیریم. برامون اطلاعات بیارن که اطلاعاتشون درست باشه.
    چند باری هم که به کیلینیک دانشگاه رفتم دیدم که در یه قسمت که به اسم پانسیون خونده می شه سگ ها رو در وضعیت خیلی خیلی بدی نگه داری می کنند !!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)