صفحه 13 از 1238 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132631135131013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    دوست گلم بنده که فکر میکنم طبیعیه
    اون سفیدا که شکل قاصدکه نرمست که زیاد خواهی دید اون گنده هه هم ببین جویده شده تهش یا خاکستریت باهاش ور میره یا نه
    در کل نگران نشو

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام
    من دو هفته هستش كه آموزش رو دست اومدن رو با كاسكوم كار ميكنم ، الان وقتي دستمو ميبرم جلوش مياد رو دستم و سريع ميره رو شونم .بايد چيكار كنم كه رو ساعدم هم بمونه؟ممنون

سلام .کاسکوی منهم مثلکاسکوس شما اهل شونست .اولا یادت باشه روی دست که میاد زیاد تکون تکون ندی.من این مشکل شما رو با دو روش حل کردم که روش دومی ساده و عالیه. یک:اونیکی دستتو بزار روی کتفت((همونجا که واکس ن زدن )) کاسکو دستتو که دید نمییاد
    روش دوم .اصلا می دونی حالت دستت مثل یه نوردبونه و کاسکو مجبو ره بیاد بالا.خوب مرد مومن دستتو به موازات شکم از ارنج نود درجه خم کن ((کاسکو نمی تونه بره بالا اخه 180 درجه می شه.من هر وقت خواستم کاسکوم بره شونم دستمو از کتف تا مچ 45 درجه کردم رفته بالا. برعکسش نود در جه کردم نشسته.خودش بعد دو سه بار می فهمه

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آقا من هر کاری میکنم نمیتونم سرشو بخارونم دیشب اینقدر قار زد نزدیک به نیم ساعت ولی تا میام بخارونم یا بر میگرده گاز میگیره یا منقارشو میچرخونه اصلا دستم به سرش نمیرسه چه برسه که بخارونم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    راستی منم یه روزه با همون روش اقا میشا رو رام کردم الان اینقد لوس شده که میاد رو پام میشنه تا نازش کنم اینم عکسش

سلام دوست عزیز
    چوب نشیمنگاه میشا فکر کنم آلودست زیر پاش کثیفه دوست عزیز و دوستان همیشه زود کثیفیه چوب و جاهایی که طوطیتون باهاش در تماسه رو بشورید با آب گرم چون مرتب با نوکش میماله بهش خیلی باید مواظب نظافتش باشید مخصوصا الان که هوا گرمه تو حموم که میبریدش قفسو کفو چوبو با آب گرم تمیز دست بکشید بشورید یه آب خالی نزنید آب گرمو رو خودش نریزید اول قفسو بشورید بعد خودشو
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم ديروز يه خاكستري گرفتم.ولي از وقتي اومده همش كف قفسه و رو چوبش نميشينه.دليل خاصي داره يا طبيعيه؟؟
    همشم كف قفسو نگاه ميكنه.دستشوييشم اسهالي و بيشترش سفيده.چيزيم نميخوره.
    ذرت تازه رو بايد خام بهش داد؟؟
    خيلي خيلي ممنون
    سلام دوست عزیز
    مبارکه دو دلیل میتونه داشته باشه اول اینکه اینا وقتی جا بجا میشن بهشون استرس وارد میشه میترسن میرن کف قفس یه کم اسهالم میگیرن به خاطر ترسه یکی دو روز بگذره درست میشه ولی یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اونم مریضیه که اونو دیگه دکتر تشخیص میده به نظر من یه دکتر ببریش همه چیزشو چک کنه پرشو کوتاه کنه واکسن نزنی بهش خوراکی اشکال نداره انگل واکسن خوراکی هم داره من بهش دادم خود دکتر بهش میده ذرت و حبوبات پخته بشه بهتره بیشترم دوست داره ماله من که اینجوریه کلا پخته برای اینکه میکروبی کپکی الودگی باقی نمونه بهتره بعضیها میگن مگه تو جنگل کسی براشون میپزه نه عزیزم ولی اونجا نه سمی هست نه الودگی نه هزار داستان دیگه که بابا اینا تو اسارت پیشه ما هستن تو این محیطای آلوده ابای آلوده نه اون جنگل پاکو تمیز که همه چیز گیرشون میاد تازه اگه اونجا چیزیشون بشه که اب از آب تکون نمیخوره کسی نه میفهمه نه ناراحت میشه ولی ما چی دوست داریم دستی دستی اونارو مریض کنیم پس احتیاط شرطه
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    آرام عاشقه هندوانست اشکالی نداره بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    چیزای رونده و سرد خیلی کم
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    آقا من الان ديدم زير قفس خاكستريم يه پر گنده و3-4تا پر سفيد كوچيك است.اين طبيعيه يا هنوز نياورده پر كن شده؟؟
    ببخشيد كه اين همه سوال ميپرسم آخه هم تا زه كارم هم نگران
    خيلي ممنون
    سلام دوست عزیز
    اگه وحشی بوده و قبلا صاحبی نداشته که یه روزه پر کن نمیشه از الان فکرخودتو با این چیزا مشغول نکن باهاش کار کن تمرین کن چند تا پر تو روز طبیعیه تازه بچه ها انقدر تو فکر پر کنیو پر کن شدن طوطیتون نباشین انقدر سخت نگیرید وقتی تو فکر یه چیز باشی و هی بترسیو بگی الان پر کن میشه همون اتفاق واست میوفته پس بی خیال باشید به کارو زندگیتون برسید هیچ مشکلی پیش نمیاد
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    آقا من هر کاری میکنم نمیتونم سرشو بخارونم دیشب اینقدر قار زد نزدیک به نیم ساعت ولی تا میام بخارونم یا بر میگرده گاز میگیره یا منقارشو میچرخونه اصلا دستم به سرش نمیرسه چه برسه که بخارونم.
    سلام دوست عزیز
    زیاد اذیتش نکن عصبیش نکن صبر داشته باش به مرور به موقش بهت سر که میده هیچ لامبادا هم میرقصه سعی کن با دست هی بهش غذا بدی مرتب دمه دستش باش هی ارتباط بر قرار کن که دیگه ازت نترسه
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    سلام آقا و با تشکر از راهنمایی های مفید شما
    من تازه امروز عضو این سایت شدم امیدوارم که اینجا مثل سایت قبلی حرف و حدیث پیش نیاید چون من فقط بدنبال سلامتی و شادابی کاسکویم هستم .
    راستی آقا
    عسل من یکی دو هفته است مابین سوت زدن ها و اداهایش شروع به حرف زدن می کند ولی خیلی گنگ است فقط ریتم آهنگ را ادامی کند اسم خودم را به صورت آهنگین ادا می کند آیا داره به حرف می افته ؟ حتی صدای پیغام گیر تلفن را که چند جمله است به صورت صوت ادا می کند .

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    زیاد اذیتش نکن عصبیش نکن صبر داشته باش به مرور به موقش بهت سر که میده هیچ لامبادا هم میرقصه سعی کن با دست هی بهش غذا بدی مرتب دمه دستش باش هی ارتباط بر قرار کن که دیگه ازت نترسه
    موفق باشی
    دوست عزیز پرنده ای غریب
    کاسکوی من هم سر نمی داد ، عصرها نوک انگشتم را با کمی عسل آغشته می کردم خیلی خیلی کم انوقت می آمد انگشتم را می خورد کم کم به دستم عادت کرد اوایل فقط با نوکش بازی می کردم و اصلا از گاز گرفتنش نترس تا به دستت عادت نکنه سر نمی ده ، اما یک روز خودش سر داد البته بعد از 2 ماه صبر و تحمل تازه الان هم اگر حوصله نداشته باشه این کار را نمی کنه هر وقت که دلش بخواید به من اجازه این کار را می دهد .

صفحه 13 از 1238 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132631135131013 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)