صفحه 8 از 1238 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m!g mig نمایش پست ها
    دوستان از ان جایی که تخم آفتابگردان برایخاکستری به صورت زیاد بسیار مضر هست همینجا تقاضا میکنم که فقط تخمه آفتابگردان رو به طوطی ندید بعضی دوستان می گویند به غیر از میوه چه چیزی به جای تخمه دهیم که در جواب آن ها باید گفت دان سیاه بهترین جایگزین تخمه هست
    تصویری از دان سیاه
    سلام دوست عزیز
    باید از کجا تهیه کنیم من هر جا پرسیدم نمیدونستن چیه و چطور باید بهش بدیم مثل تخمه و اگه همیشه بهش بدیم خوبه ممنون میشم کاملا توضیح بدید چه خاصیتی هم داره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    استاد خودم سلام
    ما بايد سعي كنيم تا اونجا كه مي تونيم باعث ترس و وحشت كاسكو نشيم....هر بار كه كاسكو از ما مي ترسه هرچي رشتيم پنبه ميشه.....خاموش كردن چراغ.....گرفتن با حوله و چيدن پر كار شما رو خيلي عقب مي اندازه.
    درستش اين هست كه كسي ديگه اون هم نه با اين روش پرهاي كاسكو رو كوتاه كنه .....شما الان 20 روزه كاسكو رو آوردين چطور در اين 20 روزه پرهاي كاسكو در آمده؟ من فكر مي كنم از همون روز اول به اندازه كوتاه نكردين كه مي تونسته پرواز كنه.
    توصيه من به شما اين هست كه دوباره از امروز كنتور رو صفر كنيد و 5-6 روز بزاريد آروم بشه و بعد از اون كار خودتون رو شروع كنيد.
    در مورد اينكه جيغ ميزنه بگم كه مگه شما انتظار داريد بعد از 20 روز آوردن كاسكو و همچنين زدن پرهاي اون با اون روشي كه گفتيد جيغ نزنه؟ اونهايي كه كاسكوشون رو با حوله نگرفتن و كاسكوشون از كاسكوي شما آرومتر هست باز هم اگر كنار قفس بريد جيغ مي زنند...واقعا چه بايد كرد؟...آيا كاسكو تا آخر عمرش هر كسي كه كنار قفسش ميره جيغ ميزنه؟ من قبل از اينكه جواب شما رو بدم از دوستان ديگه خواهش مي كنم نظرشون رو بگن كه براي اينكه كاسكو ديگه جيغ نزنه چه بايد كرد.[/quote]

سلام خان استاد بزرگوار
    اولا سر به سر ما نزار آقا من هنوز به گرد پای شما نمیرسم که شما منو استاد خطاب میکنی دوما شما با این همه
    راهنمایی و وقتی که برای بی تجربه هایی مثل من میزارید اینجوری سوتی میدم من از شما عذر خواهی میکنم به دلیل اینکه سر خود این کارو انجام دادم.
    درسته من باید کنتور صفر کنم واز اول کارمو شروع کنم البته باکمک شما دوستان

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    قيمت اسباب بازياش خوب بود؟؟ شما اينو چند گرفتين؟؟
    قیمتهاش خیلی از بیرون بهتره تقریبا نصفه/اینو(ستاره ای رنگی) 5100 تومن تاب کوچیک رنگی 8200 بیرون 15000 تومنه

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    با سلام خدمت دوستان
    در مورد کاسکویی که جیغ میزنه به نظر من باید یه مدت(10الی15روز)کاریش نداشته باشیم و فقط آب و غذاشو عوض کنیم و بعد ببریمش حمام بعد از چند نوبت در حدود 4الی5بار بعد شروع کنیم به غذا دادن با دست که آقا کامل در پست های قبلی توضیح دادن.فکر میکنم با این روش بشه از غار انداخت.
    البته این نظر من هستش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    در مورد کاسکویی که جیغ میزنه به نظر من باید یه مدت(10الی15روز)کاریش نداشته باشیم و فقط آب و غذاشو عوض کنیم و بعد ببریمش حمام بعد از چند نوبت در حدود 4الی5بار بعد شروع کنیم به غذا دادن با دست که آقا کامل در پست های قبلی توضیح دادن.فکر میکنم با این روش بشه از غار انداخت.
    البته این نظر من هستش

سلام دوست عزیز
    من خودم تا12 روز فقط همین کارو انجام میدادم تا اینکه بردمش حمام بار اول خیلی غار کشید ولی هرچه بیشتر تنش خیس میشد آرومتر میشد و موقع سشوار اصلا غار نکشید تا رسید به حمام دومش بعد 4 روز این دفعه خیلی غار کشید از دفعه اولم بیشتر موقع سشوار رفت چسبید به قفس یه بند غار کشید حالا از اون روز به بعد خیلی غار میکشه .

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم تا12 روز فقط همین کارو انجام میدادم تا اینکه بردمش حمام بار اول خیلی غار کشید ولی هرچه بیشتر تنش خیس میشد آرومتر میشد و موقع سشوار اصلا غار نکشید تا رسید به حمام دومش بعد 4 روز این دفعه خیلی غار کشید از دفعه اولم بیشتر موقع سشوار رفت چسبید به قفس یه بند غار کشید حالا از اون روز به بعد خیلی غار میکشه .
    سلام دوست عزیز
    به نظر من یه چیزی اونو عصبی و ناراحت کرده وگرنه نباید اینجوری باشه معمولا هر بار که میبریمش حموم نسبت به قبل آروم تر میشه خودت چک کن ببین کجای کارت ایراد داشته مثلا رنگ لباست تیره نبوده شب بهترین زمان برای حموم بردنشونه موقع حموم کردنش باهاش حرف بزن سوت بزن بهش آرامش بده سعی کن کاری نکنی که عصبی بشه
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سلام دوست عزیز همیشه برای حمام بردن کاسکو سعی کن که همیشه در یک زمان و یک ساعت معین آن را ببری.که کاسکو شما عادت کنه.البته شاید دمای حمام خیلی گرم بود ویا آبی که باش حمومش دادی ممکنه گرم بود و شما متوجه نشدید.برسی کن ببین کجای کارت اشکال داره البته گاهی اوقات هم اینجوری میشه.من هم همیشه که حمامش میدادم خیلی اذیت نمی کرد ولی دفعه قبل که بردمش تا چند روز بی حال بود و اصلا کم سوت میزد و نگرانش بودم که نکنه با من بد بشه.ولی خوشبختانه یواش یواش برگشت به حالت قبلیش و این جمعه که گذشت نبردمش حمام ترسیدم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    سلام خوشحالم که زحمتا نتیجه دادو تاپیک داغ شده
    چند سوال
    1.جدیدا صبح ها زود بیدار میشه و سر و صدا میکنه 5 6 در حالی که قبلا محال بود تا قبل 8 که پارچه قفس رو برمیدارم بیدار شه؟ میتونه بخاطر عبور نور باشه؟ و اگه از پارچه ضخیم استفاده کنم اشکال داره؟
    2.خاکستریم وقتی روی قفسه خیلی آرومه با قار آروم از دست غذا میگیره اشکالی نداره همیشه از ظهر تا شب روی قفس باشه؟زیبا تر هم هست وقتی پشت میله ها نیست!
    جان از دستم که تخمه میگیره اگه دستمو نکشم غااار یعنی فعلا نمیشه نوک و سرشو دست زد
    پیشنهاد میکنی چه کنم؟فعلا با دست بدم تا اعتماد کنه یا توجه به غارش نکنمو سعی کنم برم رو نوکش

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    [quote=emperor;1113]سلام خوشحالم که زحمتا نتیجه دادو تاپیک داغ شده
    چند سوال
    1.جدیدا صبح ها زود بیدار میشه و سر و صدا میکنه 5 6 در حالی که قبلا محال بود تا قبل 8 که پارچه قفس رو برمیدارم بیدار شه؟ میتونه بخاطر عبور نور باشه؟ و اگه از پارچه ضخیم استفاده کنم اشکال داره؟
    2.خاکستریم وقتی روی قفسه خیلی آرومه با قار آروم از دست غذا میگیره اشکالی نداره همیشه از ظهر تا شب روی قفس باشه؟زیبا تر هم هست وقتی پشت میله ها نیست!
    جان از دستم که تخمه میگیره اگه دستمو نکشم غااار یعنی فعلا نمیشه نوک و سرشو دست زد
    پیشنهاد میکنی چه کنم؟فعلا با دست بدم تا اعتماد کنه یا توجه به غارش نکنمو سعی کنم برم رو نوکش[/quo

سلام دوست عزیز
    اصلا پارچه تیره روش ننداز حتما روشن باشه سعی کن اتاقو تاریک کنی یعنی پرده ها تیره باشه که نور تو نیاد دیگه نمیشه کاریش کرد باید صدای صبحشو تحمل کنی زیاد نذاری بیرون باشه بهتره روزی 2 3 ساعت خوبه نه فعلا زوده بهش با دست فقط غذا بده مرتب تا ترسش بریزه یواش یواش پیش برو عجله نکن
    موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    114
    با سلام خدمت همه دوستان
    من الان 20 روز میشه که کاسکو رو دارم 2 بار بردمش حمام هر 2 بار هم غاار میزد
    2 روزه که شروع کردم با دست بهش غذا میدم . میگیره غااار نمیزنه ولی خیلی کم غور میزنه نمی دونم چه جوری منظورم و برسونم
    مشکلی که دارم اینه که صیحا وقتی نزدیکش میشم غاار میزنه ولی عصر و شب یعنی ساعت 4 به بعد غاار نمی زنه
    فکر میکنید دلیلش چی باشه و چی کار کنم؟
    مرسی

صفحه 8 از 1238 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627581085081008 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)