نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نعنای خندان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ تریر کوچولو- 2تا کاکتیل- 1 ماهی فایتر 2.5ساله
    شماره عضویت
    4852

نعنای خندان

از زمانی که عکس نعنا رو دیدم و شنیدم که چی سرگذشتی داشته مرتب به خودم میگفتم ای کاش یه خونه بزرگتر با یه حیاط کوچیک داشتم تا به عنوان خواهر همیشگی جسی عزیزم میاوردمش پیش خودم. اما همیشه افسوس بود و افسوس.
    تا اینکه بالاخره یه خانواده مهربون سرپرستیشو قبول کردن و من شادی رو توی صورتش دیدم. خیلی ها ممکنه هنوز تو فکر نعنا باشن و هنوز اعصابشون خورد باشه. منم عکسهاشو میزارم تا همگی خوشحال بشین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    من که نمی دونم جریانش چیه:smile (119): میشه بگید که من و اونایی که نمی دونن هم بدونن:smile (228):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ تریر کوچولو- 2تا کاکتیل- 1 ماهی فایتر 2.5ساله
    شماره عضویت
    4852
    نعنای کوچولو خیلی سگ رنج کشیده ای بود که یه آدم مهربون دقیقا وقتی چندتا بچه داشتن با لگد های محکم میکوبیدنش پیداش کرد و نجاتش داد.از لاغری دنده هاش کاملا بیرون زده بود. دستش شکسته، طحال پاره شده بدن کوفته و پاره شده. توی معدش سنگ و چوب پیدا شده بود. از همه بدتر بر اثر ضربات زیادی که بهش خورده نابینا شده که البته الان معلوم شده کم بیناست.
    خلاصه این آقاهه درمانش کرد اما نمیتونست نگهش داره. بالاخره یه آدم خوب پیدا شد و الان سرپرستیشو به عهده گرفته. الان دیگه نعنا خیلی خوشحاله. حالشم بهتره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    نعنای کوچولو خیلی سگ رنج کشیده ای بود که یه آدم مهربون دقیقا وقتی چندتا بچه داشتن با لگد های محکم میکوبیدنش پیداش کرد و نجاتش داد.از لاغری دنده هاش کاملا بیرون زده بود. دستش شکسته، طحال پاره شده بدن کوفته و پاره شده. توی معدش سنگ و چوب پیدا شده بود. از همه بدتر بر اثر ضربات زیادی که بهش خورده نابینا شده که البته الان معلوم شده کم بیناست.
    خلاصه این آقاهه درمانش کرد اما نمیتونست نگهش داره. بالاخره یه آدم خوب پیدا شد و الان سرپرستیشو به عهده گرفته. الان دیگه نعنا خیلی خوشحاله. حالشم بهتره.
    ممنون که توضیح دادی
    خیلی خوشحال شدم که نعنا به سلامتی و خوشبختی رسید و امیدوارم روزی برسه که دیگه هیچ حیوانی این شرایط وحشتناک و تجربه نکنه:smile (10):

از اون قسمت بچه ها خیلی ناراحت شدم نمی دونم چرا اکثر بچه های ایرانی بویی از محبت نسبت به یک حیوان نبردن :smile (151):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    ای کاش ما آدمها میتونستیم 1 لحظه از منظر یک حیوان(جاندار) به انسان و طرز تفکرش نگاه کنیم ! خیلی سنگدلند برخی از انسانها ! مگه نه!!!؟:smile (119):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    چه سرگذشتی !!!!. ممنون از این خبر خوب :smile (204):

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)