نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    همکار قدیمی (معاون انجمن )

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ملنگو
    شماره عضویت
    4353

از دست دادن حیوان خانگی

تا به حال حیوان خانگیتون رو به هر دلیلی (مرگ ، گم شدن و...)از دست دادید؟چگونه؟
    لطفا در این تاپیک احساس خودتون و این که چطور با این حس کنار اومدید رو بیان کنید

با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    من بار ها و بار ها حیوانات خانگی خودم رو یا از دست دادم یا گم کردم. همیشه به خاطر کوتاهیه خودم بوده. و فقط الان دو سال هست که تونستم به خوبی از حیواناتم مراقبت کنم. و مواظب باشم که گم نشن. و اجازه ندم که مخالفت خانواده باعث شه که بی خانمان بشند. اول از همه آسایش اونا رو در نظر می گیرم بعد به فکر آسایش و تفریح خودم هستم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    من هم مثل خيلي از شما اين تجربه تلخ رو داشتم :smile (151):منتها مال من از توجه زيادي بوده و يا اعتماد به اطرافييان كه چوبش رو هم بدجوري خوردم يه بارملنگو مو ازدست دادم كه تا 3 روز براش گريه ميكردم :smile (109):يه بار هم ماهيم رو دست كسي سپردم كه متاسفانه با اين كه تاكيد كردم ابش عوض شده اين كار رو نكن بلافاصله بعد از رفتن من اب شير ريخت توي تنگش :smile (132):كه ببدبخت مرد بايد :smile (227):بگم هم محبت و توجه زيادي خطرناكه و هم عكسش

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام
    راستش این تاپیک امروز برای من مصداق بارزی پیدا کرد ! بارها شده که پرنده ها و یا ماهیهای با ارزشی رو از دست دادم و بسیار هم اندوهگین شدم اما به یک مسئله واقف هستم که یک فرد عاشق زمان از دست دادن حیوان مورد علاقه اش رو درک میکنه! یک حسی بهش میگه روزهای اخر با این حیوان بودنه!
    دیشب به یکی از تانکهای دیسکسم نگاه میکردم و از زیبایی 2 تا دیسکس داخلش در عجب بودم !از همیشه زیبا تر بودند شنا میکردند یک حس غریبی داشتم! صبح که بیدار شدم دیدم که هر 2 شون کف تانک مردند!

همکار قدیمی (معاون انجمن )

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی.ملنگو
    شماره عضویت
    4353
    چطوری میشه با فقدان حیوان خانگی کنار اومد؟
    چون گربه هام به زودی تبعید خواهند شد میپرسم:smile (205):
    خواهش میکنم همه جواب بدید

متشکرم

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    من قبل از نیکی ، یک مینا داشتم حدود دوسال پیشم بود حرف نمی زد ولی خیلی باهوش و بازیگوش بود همه حرفهای من را متوجه می شد ، یک دفعه همه پرهای سرش ریخت ، کچل شده بود ، بردمش دکتر ، دارو داد و گفت باید خیلی بیشتر از قبل بهش توجه کنی خیلی ضعیف شده برای همین بردمش پیش پدرم تا اون ازش نگهداری کنه ، هیچ وقت یادم نمی ره ، ظهر جمعه بود که فرستادمش رفت ، موقع خداحافظی اینقدر گریه کردم که .......... تجربه تلخی بود . (البته بعد از شش ماه که پیش بابا بود حالش خوب شد ولی اون موقع من دیگه نیکی را گرفته بودم)

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006

سلام سعیده جونم

مرسی از این تاپیک

من اول مشکی رو میگم بعد وقت کردم مرگ پانی رو میگم

مشکی همستر من بود که از اولین روز زندگیش پیش من بود و دنیای قشنگی با هم داشتیم تا اینکه سر یه مسئله از دست من افتاد مشکی پاهاش فلج شد و لی با تمام کارهایی که کردم و از اول اشتباه بود زنده موند ولی زندگی با زجر سعی میکردم همه چیز بهش بدم اما فک نکنم اون دلش میخواست زنده باشه 1 سال و 2 ماه بعد از اون حادثه مزخرف مشکی گوشش چرک کرده بود ! دلیلش معلوم نبود هیچ عاملی نبود از 7 تا دامپزشکی که بردم هیچکی هیچ کاری نکرد همه میفتن این نززدیک دو سالشه باید بره و من تموم سعیمو براش کردم اما نموند 1 هفته بعد شبی که پارک رفته بودم موقع برگشت یه حس بدی داشتم نگران مشکی قشنگم بودم وقتی اومدم دیدم خیلی اروم خوابیده اما هنوزم ناراحتم کاش اون لحظه کنارش بودم مثل تموم وقتایی که اون کنارم بود ! وقتی مشکی مرد من خیلی ضربه خوردم اما یه دوست کمکم کرد تا همه چی رو به فراموشی بسپرم چون به قول اون زندگی در گذره اگر الان اینجا ببازی دیگه بردی نخواهی داشت پس فراموش کن حتی اگر سخت ترین کار دنیاست ! من برای اینکه با مرگ مشکی کنار بیام به حیوانات کمک کردم شاید بیشتر زمانم رو برای کمک به حیوونا صرف کردم که یه روز مشکلی براشون پیش نیاد !این از دلتنگی من کم کرد !

موفق باشی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده نمایش پست ها
    چطوری میشه با فقدان حیوان خانگی کنار اومد؟
    چون گربه هام به زودی تبعید خواهند شد میپرسم:smile (205):
    خواهش میکنم همه جواب بدید

متشکرم
    می دونی سعیده جان . تو همه ی تلاشت رو کردی . تا جایی که در توانت بود بهشون کمک کردی. اگر بهشون کمک نمی کردی شاید الان وضعیت خوبی نداشتند.
    همین که تونستی بهشون کمک کنی خیلی ارزشمنده. حتی اگر خیلی کم بوده باشه. که قطعا کم کمکشون نکردی.
    امیدوارم به زودی شرایطی برات فراهم بشه که بتونی یه حیوان خانگی داشته باشی و همیشه در کنار خودت نگهش داری تا به شکلی این حسی که الان داری جبران بشه.
    می تونی بعد از این بدون این که گربه ای رو به خونه بیاری بهشون کمک کنی. می تونی به گربه هایی که تو خیابان هستند غذا بدی . و خیلی کارهای دیگه.
    دوست خوبم ناراحت نباش. خدا هم می دونه که خیلی خوش قلبی و به مخلوقاتش کمک کردی . اون گربه ها هم مطمئن باش که قدردان کمک های تو خواهند بود. به زودی نتیجه ی این کار خوبت رو تو زندگی خواهی دید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)