صفحه 14 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 531
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    هيچ موقع مكملهايه ابشيرين رو برايه ابشور استفاده نكنيد مگر اينكه اشاره شده باشه برايه استفاده برايه ابشور هم هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6816
    دوستان خسته نباشین من میخوام یه رفیوجیوم واسه تانک 100 لیتریم درست کنم به نظره شما تانک رفیوجیومم رو در چه ابعادی بسازم؟؟؟
    در ضمن اگه لطف کنین و بگین که به چه وسایلی نیاز دارم ممنون میشم .

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamee نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشین من میخوام یه رفیوجیوم واسه تانک 100 لیتریم درست کنم به نظره شما تانک رفیوجیومم رو در چه ابعادی بسازم؟؟؟
    در ضمن اگه لطف کنین و بگین که به چه وسایلی نیاز دارم ممنون میشم .
    حجمش 20تا25درصد حجم اکواریومت باشه ایده ال است ولی بزرگترم میتونی درست کنی رفیجیوم تجهیزات خاصی نداره فقط باید ابو توش هدایت کنی و یه نورم میخوای برایه گیاهان داخلش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6816
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    حجمش 20تا25درصد حجم اکواریومت باشه ایده ال است ولی بزرگترم میتونی درست کنی رفیجیوم تجهیزات خاصی نداره فقط باید ابو توش هدایت کنی و یه نورم میخوای برایه گیاهان داخلش
    چه جور نوری لازم داره؟یه تانک30 لیتری خوبه؟؟؟؟؟ چند شاخه گیاه لازم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من سامپ ندارم با 2تا فیلتر سطلی بزرگ تانکمو راه اندازی کردم!باید خروجیه فیلترا رو بدم داخل رفیوجیوم بعد از رفیجیوم به وسیله یه واتر پمپ ابو بفرستم به تانک اصلی؟چه واتر پمپی باچه قدرتی نیاز دارم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    چه جور نوری لازم داره؟یه تانک30 لیتری خوبه؟؟؟؟؟ چند شاخه گیاه لازم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من سامپ ندارم با 2تا فیلتر سطلی بزرگ تانکمو راه اندازی کردم!باید خروجیه فیلترا رو بدم داخل رفیوجیوم بعد از رفیجیوم به وسیله یه واتر پمپ ابو بفرستم به تانک اصلی؟چه واتر پمپی باچه قدرتی نیاز دارم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون
    با این کار نمیشه ابو برگردوند چون شما نمیتونید همون مقدار ورودی رو با یه واتر پمپ دیگه برگردونید یا اگه واتر پمپتون خراب بشه تمام اب تانکتون خالی میشه
    برایه نورممیتونید از لامپ کم مصرف یا ال ای دی های که دایمکس داره و لبه شیشه قرار میگیره استفاده کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6816
    [QUOTE=mahdi1367;49077]با این کار نمیشه ابو برگردوند چون شما نمیتونید همون مقدار ورودی رو با یه واتر پمپ دیگه برگردونید یا اگه واتر پمپتون خراب بشه تمام اب تانکتون خالی میشه
    برایه نورممیتونید از لامپ کم مصرف یا ال ای دی های که دایمکس داره و لبه شیشه قرار میگیره استفاده کنید[/QUOچی کار کنم پس؟

چی کار کنم پس؟ میشه یه واتر پمپ بزار م که قدرتش با قدرته یکی از فیلترا برابر باشه تا مشکلی پیش نیاد؟
    به نظره شما چی کار کنم؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    [QUOTE=hamee;49078]
    با این کار نمیشه ابو برگردوند چون شما نمیتونید همون مقدار ورودی رو با یه واتر پمپ دیگه برگردونید یا اگه واتر پمپتون خراب بشه تمام اب تانکتون خالی میشه
    برایه نورممیتونید از لامپ کم مصرف یا ال ای دی های که دایمکس داره و لبه شیشه قرار میگیره استفاده کنید[/QUOچی کار کنم پس؟

چی کار کنم پس؟ میشه یه واتر پمپ بزار که قدرتش بل قدرته یکی از فیلترا برابر باشه تا مشکلی پیش نیاد؟
    به نظره شما چی کار کنم؟
    بهترین حالت اینه که اب سرریز بشه یا باید از اکواریوم این اتفاق بیوفته یا از رفیجیوم با واتر پمپ کار غیر اصولی و خطرناکیه که به ریسکش نمیرزه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6816
    [QUOTE=mahdi1367;49079]

بهترین حالت اینه که اب سرریز بشه یا باید از اکواریوم این اتفاق بیوفته یا از رفیجیوم با واتر پمپ کار غیر اصولی و خطرناکیه که به ریسکش نمیرزه
    اخه تانکه من از این تانکای اماده یومیه:blue: ؟برای سرریز شدن اب هیچ راهی ندارم:blue::blue:
    نمیشه چند شاخه گیاه بزارم تو تانکه اصلیم؟وقتی که نمیتونم رفیوجیوم استفاده کنم.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    [QUOTE=hamee;49081]

اخه تانکه من از این تانکای اماده یومیه:blue: ؟برای سرریز شدن اب هیچ راهی ندارم:blue::blue:
    نمیشه چند شاخه گیاه بزارم تو تانکه اصلیم؟وقتی که نمیتونم رفیوجیوم استفاده کنم.
    میتونید از این رفیجیومهایه اماده که لبه شیشه اکواریوم نصب میشه هم استفاده کنید که یه واتر پمپ
    خودش داره که ابو میده تو رفیجیوم و اب دوباره سرریز میشه تو اکواریوم نورشم همین چراغایه که لبه شیشه نصب میشه
    کاشت گیاه تو اکواریوممدردسرایه خودشو داره که کارایی لازم رو هم نداره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6816
    [QUOTE=mahdi1367;49083]

میتونید از این رفیجیومهایه اماده که لبه شیشه اکواریوم نصب میشه هم استفاده کنید که یه واتر پمپ
    خودش داره که ابو میده تو رفیجیوم و اب دوباره سرریز میشه تو اکواریوم نورشم همین چراغایه که لبه شیشه نصب میشه
    کاشت گیاه تو اکواریوممدردسرایه خودشو داره که کارایی لازم رو هم نداره
    ازاین رفیوجیوم امده رو کی دار؟ قیمتش چنده ؟حجمش چند لیتره؟ ممنون از راهنماییتون:smile (228)::smile (228)::smile (228)::smile (228)::smile (228):

صفحه 14 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)