صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 59
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    خوب طبق قولی که دادم اومدم شرمنده دیده....

اینجا یه دفعه از کنارش در اومدم بچم هول کرده بود.

اینجا ها هم که طبق معمول تا ما رو می بینه پف می کنه و بعد هم شروع می کنه به خاروندن خودش که یعنی ایها الناس من تنم می خاره بیاید منو بخارونید بچه پررو

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    [QUOTE=ramlin;48798]سلام ممنون از شما
    در رابطه با تغذیه آرا چون هنوز 1 سالش نشده هنوز سرلاک مصرف می کنه با انواع آبمیوه های طبیعی که به ترتیب اینجا غذاهایی که روزانه مصرف می کنه را اعلام می کنم خیلی به تغذیش می رسم و مراقبش هستم چون عاشقشم و می میرم براش پسرمه دیگه چیکار کنم.
    آرا الان 9 ماهشه تو زمینه سخنگویی باهاش خیلی مشکل دارم اصلا همکاری نمی کنه و نمی دانم باید چیکار کنم و ممنون می شم اگر در این زمینه به من کمک کنید چون خیلی نیاز دارم به کمکتان.
    سلام و ناقص می گه مامانم گاهی عصبانی باشه می گه و اسم خودشو گاهی اوقات بیشتر از این صحبت نمی کنه سلامم حار نیست کامل یاد بگیره نمی دانم باید چیکار کنم باهاش البته من عاشق خودشم نه حرف زدنش ولی نمی خوام حیف شه و از این سن خارج بشه.
    از آب وحشت داره اصلا سکته می کنه توی این 4 ماه که پیشمه تازه چند روزه قبل اجازه داد یه کمی با آب بریزم روش اونم با گول زدنش که یکم آب روی آرای توی آینه می ریختم بعد آقا اجازه می داد روی سر ایشان هم بریزم بله اصلا اجازه نمی ده از آب استفاده کنیم سکته می کنه.
    ایشان جیغ های معروفشان را دارن البته خیلی کم گاز نمی گیرن من قبل از آرا یه اسکارلت داشتم اونم گاز نمی گرفت با اینکه 3 سالش بود گاهی البته گاز ریز می گیره که خودش بعدا می فهمه چیکار کرده
    ممنون ولی خواهشا راهنماییم کنید ممنون می شم ازتان
    سپاسگزار هستم که به این تاپیک سر زدید و نظرات ارزشمند خودتان را در اختیارم قرار دادید ممنون

سلام
    ابتدا باید از لطف شما تشکر کنم و اینکه به تاپیک شما سر زدم وظیفه بنده هست و خوشحال میشم که بتونم خدمتی هر چند ناچیز به اعضای محترم پارسی پت بکنم.به علت تعدد مطالب با اجازه شما با شماره مواردی را عرض میکنم .
    1- به نظر بنده آرای شما 1 سال را داره و بر فرض هم که نداشته باشه از 6 ماه بزرگتر هست در این حالت سرلاک و مایعات غذای کمکی جیره خواهند بود و باید به جیره اصلی عادت کرده تا هم به لحاظ رشد و هم به خاطر عدت غذایی به مشکل نخوره . باز هم اصرار میکنم که آرا ها خیلی به میوه جات و سبزی جات و صیفی جات علاقه مند هستند .
    2-دلیل اصلی علاقه نداشتن به صحبت کردن این هست که شما ترجیح میدهید بیشتر با ان بازی کنید و برایتان گوارا تر هست . در اینصورت طوطی که بازی باهاش بشه نسبتا کمتر حواسش را به یادگیری کلمات میده و از طرفی هم حتما ساعات زیاذی را بیرون قفس هست
    3-به هیچ عنوان اب روی سر طوطی نریزید !!!! اب پاشی باید ولرم با فشار کم و از پاها شروع شود من آرای وحشی را چیزی حدود 45 دقیقه طول میکشه تا حمام دهم زیرا ابتدای امر میترسه و باید با اب عادت کنه بعد ارام ارام بالاتر از پاها را باید خیس کنید تا زیر گردن . 4 ماهه طوطی حمام نرفته؟:Oمیدونید یکی از دلایل پر کنی و عصبی شدن طوطی کثیفی پرها مخصوصا سینه هست؟ لطفا با حوصله و ممارست حمام را در برنامه هفتگی قرار دهید .
    4- اسکارلت ها و وینگزها نسبت به ابی ها ارامتر و کم صدا تر هستند در صورتیکه سرو کله بزرگتر و جثه ای درشتر دارند
    به هر حال برای شما ارزوی سلامتی دارم و خوشحال میشم که خدمتی انجام دهم
    ارادتمند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    سلام
    ابتدا باید از لطف شما تشکر کنم و اینکه به تاپیک شما سر زدم وظیفه بنده هست و خوشحال میشم که بتونم خدمتی هر چند ناچیز به اعضای محترم پارسی پت بکنم.به علت تعدد مطالب با اجازه شما با شماره مواردی را عرض میکنم .
    1- به نظر بنده آرای شما 1 سال را داره و بر فرض هم که نداشته باشه از 6 ماه بزرگتر هست در این حالت سرلاک و مایعات غذای کمکی جیره خواهند بود و باید به جیره اصلی عادت کرده تا هم به لحاظ رشد و هم به خاطر عدت غذایی به مشکل نخوره . باز هم اصرار میکنم که آرا ها خیلی به میوه جات و سبزی جات و صیفی جات علاقه مند هستند .
    2-دلیل اصلی علاقه نداشتن به صحبت کردن این هست که شما ترجیح میدهید بیشتر با ان بازی کنید و برایتان گوارا تر هست . در اینصورت طوطی که بازی باهاش بشه نسبتا کمتر حواسش را به یادگیری کلمات میده و از طرفی هم حتما ساعات زیاذی را بیرون قفس هست
    3-به هیچ عنوان اب روی سر طوطی نریزید !!!! اب پاشی باید ولرم با فشار کم و از پاها شروع شود من آرای وحشی را چیزی حدود 45 دقیقه طول میکشه تا حمام دهم زیرا ابتدای امر میترسه و باید با اب عادت کنه بعد ارام ارام بالاتر از پاها را باید خیس کنید تا زیر گردن . 4 ماهه طوطی حمام نرفته؟میدونید یکی از دلایل پر کنی و عصبی شدن طوطی کثیفی پرها مخصوصا سینه هست؟ لطفا با حوصله و ممارست حمام را در برنامه هفتگی قرار دهید .
    4- اسکارلت ها و وینگزها نسبت به ابی ها ارامتر و کم صدا تر هستند در صورتیکه سرو کله بزرگتر و جثه ای درشتر دارند
    به هر حال برای شما ارزوی سلامتی دارم و خوشحال میشم که خدمتی انجام دهم
    ارادتمند
    [/quote]

سلام با تشکر و سپاس از شما و ممنو از وقتی که گذاشتید یک دنیا سپاسگزارم.
    شما لطف دارید
    ممنون از شما نظرتان کاملا درسته اینطوری که به من گفتن آرا الان 9 ماهه هست در اختیارش هم همیشه انواع میوه و سبزیجات تازه هست که البته آرا به فلفل دلمه ای و کلم بروکلی هیچ علاقه ای نداره هرچی هم جلوش خوردم حتی لب نزده به زودی لیست برنامه غذای روزانشو می زارم تا مورد و ایرادی هست بهم گوشزد کنید.
    چشم در این مورد حتما برنامه حمام را قرار می دم خیالتان راحت باشه و ممنون از راهنمایی های دلسوزانه شما مرسی

کاربر ساده

شماره عضویت
    6788

خیلی خوشگله چه نازی داره تو نگاش;

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    نقل قول نوشته اصلی توسط venous نمایش پست ها

خیلی خوشگله چه نازی داره تو نگاش;
    ممنون عززم چشماتان خوشگل می بینه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    اینم یه پرتره از پسملم ای جیدلتو بوتولم من

تازه سرلاکشو خورده نوکشو تمیز نکردم بچم محو دوربین شده الهی

هرچی و که بخواد بخوره اول باید به پوستش یه تستی بزنه.
    عاشق موز هست این پسر ما

اینجا هم با هزار خواهش و التماس داره موزشو می خوره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    سلام
    ما دوباره اومدیم.
    جاتون خالی یه شب مهمان داشتیم گفتن که حق نداری آرا رو بیاری بالا ما حوصله نداریم بچه ها صداشو در بیارن و از این حرفا ما هم گذاشتیمش پایین و چراغها را هم خاموش و ....
    ساعت 10:30 بود چنان جیغایی زد چنان مامان مامان کرد که همه وحشت کردن از دستش گرسنش شده بود و هوس سرلاک و با سرنگ کرده بود همچینم ناز می کرد الهی دورش بگردم دیگه مجبوری بردمش بالا چون همه می خواستن زیارتش کنن و یه کمی هم دستمالی که طبق معمول چون ایشان با بچه ها چپه با بزرگا ارتباط برقرار کرد مثل اینکه در شانشان نیست با آدم کوچولوها ارتباط داشته باشه اگه دونید در مقابل بچه ها چقدر بداخلاق می شه اصلا محل نمی ده..
    پرنده های شما هم همینطوره؟ با بچه ها دوست نیستند؟

اینجا گفتم بوس بوس لنز دوربین و می بوسید هرکی بوسیدنشو می بینه می گه این بچه زیادی فیلم می بینه به زور می خواد زبونشو تو دهن آدم فرو کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    الهی قربون اون نگات بشم من

اینم چندتا عکس دیگه گفتم خالی نمونه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاکادو
    شماره عضویت
    7036
    سلام راملین جون ژوانم واقعا خوشحالم که شما و پسر خووووووووشگلت رو این جا میبینم
    منم تازه عضو شدم
    خیلی خوشگل و نازه
    راملین جان چطوری حمومش میکنی؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    مرسی خسته نباشید پسر شیطون وزیبایی داری
    خدا براتون نگهش داره
    موفق باشید

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)