فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  51
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: اينگريدفرشته اي كه پيمانش با خدا را فراموش نكرده است

 1. #1
  شيما آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
  تخصص
  كارمند دانشگاه،روانشناسي
  حیوان خانگی
  خرگوش،مينا ،سگ و گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  20
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9

  اينگريدفرشته اي كه پيمانش با خدا را فراموش نكرده است

  عرفان نظرآهاري يك داستان دارد كه فرشته اي ميايد پيش خدا و درخواست رفتن به زمين ميكند .بالهاش را ميگذارد و قولميدهد كه برگردد:
  فرشته گفت: بازمی گردم، حتما بازمی گردم. این قولی است که فرشته ای به خداوند می دهد.
  فرشته به زمین آمد و از دیدن آن همه فرشته ی بی بال تعجب کرد. او هر که را می دید، به یاد می آورد. زیرا او را قبلا در بهشت دیده بود. اما نمی فهمید چرا این فرشته ها برای پس گرفتن بالهایشان به بهشت بر نمی گردند.
  روزها گذشت و با گذشت هر روز فرشته چیزی را از یاد برد. و روزی رسید که فرشته دیگر چیزی از آن گذشته ی دور و زیبا به یاد نمی آورد؛ نه بالش را و نه قولش را.
  فرشته فراموش کرد. فرشته در زمین ماند.
  فرشته هرگز به بهشت برنگشت

  راجع به اينگريد كه خواندم ياد اين نوشته افتادم شما هم بخوانيد :
  ینگرید نیوکریک، متولد یازده ماه ژوییه سال 1949، نویسنده و فعال حقوق حیوانات و مدیر سازمان غیرانتفاعی PETA است، که بی شک بزرگترین و فعال ترین سازمان در عرصهء حمایت از حقوق حیوانات است. از آثار اینگرید می توان اشاره کرد به کتاب "حیوانات را آزاد کنید!" (سال 2000) یا " گزینش مهربانانه " (سال 2005) با پیشگفتاری از پل مک کارتنی.
  دستاوردهای بزرگ اینگرید در طی حیاتش همگان را به تمجید واداشته. در سال 1970 فشارهای اینگرید به دولت ایالتی واشنگن باعث شد تا طرح ایجاد اولین کلینیک اخته کردن حیوانات به طور رایگان در واشنگتن به تثبیت برسد. فعالیت های او در عرصهء حقوق حیوانات باعث شد تا در سال 1980 ، "شهروند نمونهء واشنگتن" لقب بگیرد ! PETA تحت مدیریت اینگرید دستاوردهای فراوانی حاصل کرده و توانسته انجام آزمایشات بر روی حیوانات در بسیاری از آزمایشگاه ها را منع کند . اینگرید معتقد به برتری خود بر دیگر اعضاء پتا نیست و برای همین همیشه در تظاهرات ها و کمپین های پتا در خط مقدم حاضر می شود و با صدای رسا، شعار می دهد .
  خانم کرینیک در حال انجام یک حرکت اعتراضانهء نمادین در مقابل فروشگاه لوکسی که پالتو پوست می فروشد . " منم ، انسان ، که حیوانات را استثمار می کنم !"

  [IMG]http://up8.********.com/images/43xpsfdhaf774rgd7m7w.jpg[/IMG]
  اینگرید نیوکریک از ALF حمایت می کند و این حمایت خود را بارها به صورت علنی اعلام کرده و از این بابت مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته و می گیرد.
  بخشی از داستان زندگی اینگرید از زبان خودش " خب، تا 22 سالگی ام اصلا توجه خاصی به حیوانات نداشتم و حتی چیز زیادی در مورد گیاهخواری نمی دانستم. در سال 1970 همراه همسرم به مریلند (Maryland ) رفتیم. قرار بود من در دانشگاه آنجا درس بخوانم. یک روز دیدم همسایهء ما تعدادی بچه گربهء ناخواسته را در کوچه رها می کند و من تصمیم گرفتم برای آنها کاری بکنم. بچه گربه ها را برداشتم و به پناهگاه نزدیک خانه مان بردم. هیچ گاه آن روز را فراموش نخواهم کرد. خانمی آنها را از من تحویل گرفت و با مهربانی به من گفت: "نگران نباش ، من آنها را آرام می کنم ."او بچه گربه ها را از من گرفت و رفت. با خود اندیشیدم، چه خوب! احتمالا برای آنان جایی را اختصاص خواهد داد.
  زن دقایقی بعد بازگشت و من از او پرسیدم " آیا ممکن است من بچه گربه ها را در جای جدیدشان ببینم؟ " زن به من نگاهی تند و متعجبانه کرد و گفت: از چه حرف می زنید؟ آنها همه مرده اند!!
  تمام بدنم لرزید. پاهایم سست شد و افتادم. آن زن بچه گربه ها را کشته بود ! بسیار ترسیده بودم. همان روز بنا به دلیلی، که هنوز هم برایم کاملا مشخص نیست، احساس کردم باید کاری بکنم. پس در همان پناهگاه مشغول به کار شدم!"
  اینگرید در آن پناهگاه به صورت روزانه شاهد بدبختی و رنج و درد حیوانات بود. پس تصمیم به مطالعه در این باره کرد. روزها درس های دانشگاه را می خواند و شب ها در مورد موازین حقوق حیوانات و بدرفتاری با حیوانات مطالعه می کرد.
  او در ادامه می گوید: " هر روز به نزد رییس پناهگاه می رفتم و از دیگر کارمند شکایت می کردم. جان به آن توله سگ لگد زد ! ماریلین بچه گربه ها را پرتاب کرد ! ولی کسی به حرف من گوش نمی داد . بعضی از آنها از آزار حیوانات لذت می بردند. هر روز صبح، زودتر از دیگران به پناهگاه می رفتم تا مانع آزار حیوانات توسط دیگر کارمندان باشم و هر شب در راه بازگشت به منزلم تمام مسیر را گریه می کردم."در سال 1980 اینگرید کاملا گیاهخوار شده بود. او در این باره به دوستش گفته بود " من عاشق دو چیزم . مسابقه با ماشین و گوشت! از همهء گوشت ها بیشتر جگر ! آه خدای من میخواهم همین فردا جگر بخورم! عاشق اینم که ماشین سواری کنم و در راه از یک فست فود همبرگر بخرم و بخورم . دوست دارم تخم مرغ خام را با پیاز هم بزنم پ. من گوشت دوست دارم ، ولی از وضعیت اسفناک حیوانات در کشتارگاه ها مطلع شده ام و نمی توانم از آن حمایت کنم. پس گوشت نخواهم خورد. هرگز !
  در سال 1980 هنوز در امریکا کسی چیز زیادی در مورد حقوق حیوانات نمی دانست، در حالیکه هشت سال از آغاز فعالیت های وسیع حقوق حیوانات در انگلستان می گذشت، اینگرید به همراه چهار تن از دوستانش در زیرزمین خانهء یکی از دوستان، طرح ایجاد PETA را ریختند . سازمانی که بعدها میلیون ها عضو پیدا کرد.
  مسئلهء میمون های نقره ای :

  مسئلهء میمون های نقره ای مسئله ای بود که اینگرید و پتا را از یک گروه کوچک به گروهی جهانی تبدیل کرد پ. در سال 1981 اینگرید ، دوست خود پاچکو را به گونه ای وارد سیستم آزمایشگاه دکتر ادوارد تابو کرد ، تا از اوضاع حیوانات در آن ازمایشگاه خبر بگیرد پ. دکتر ادوارد که یک روانپزشک بود با قطع عضلات میمون های زنده، بر روی سیستم عصب مرکزی بدن آنان تحقیق می کرد . پاچکو شبانه وارد آزمایشگاه دکتر ادوارد شد و تصاویری از وضعیت میمون ها تهیه کرد که به شدت تکان دهنده و ناراحت کننده بود. فردای آن روز اینگرید و پاچکو با در دست داشتن تصاویر نزد پلیس رفتند و برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده، پلیس به یک آزمایشگاه علمی حمله کرد و ضمن دستگیری دکتر ادوارد پف او را روانهء دادگاه کرد. این اقدام توجه دنیا را برای اولین بار معطوف پتا و اینگرید کرد.
  اینگرید امروزه در سن شصت سالگی فعال تر از همیشه است. به کشورهای متفاوت سفر کرده و تشکیلات پتا در کشورهای مختلف را سازماندهی می کند. بنا به گفتهء خود به هیچ روی قصد بازنشستگی ندارد

  [IMG]http://up8.********.com/images/3zxjj3elako4p7rsooy.jpg[/IMG]
  منبع:
  http://forum.vegankind.ir/showthread.php?t=1043&p=2968
  توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

 2. #2
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  پتا هنوز هم کشتن با ترحم رو داره؟
  تنهت مشکلم باهاشون همینه....
  بسیبشس

 3. #3
  شيما آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
  تخصص
  كارمند دانشگاه،روانشناسي
  حیوان خانگی
  خرگوش،مينا ،سگ و گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  20
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9
  آره داره
  اما فكر ميكنم در مواقع ضروريه و وقتي كه ديگه كاري ازشون بر نمياد
  ميدوني انجام اين كارا به اين وسعت خيلي سخته و هميشه گافهاي ناشي از شرايط پيش مياد
  توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

 4. #4
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  شماره عضویت
  716
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  2
  فکر میکنم این دیگه جزء بدیهیات باشه که وقتی مطلبی رو از جایی کپی میکنیم باید با ذکر نام منبع و ارسال کننده باشه. . درسته که هدف، اطلاع رسانی و نشر هرچه بیشتر مطالب هست ولی اینها هیچکدوم توجیه کننده ی نادیده گرفتن وظایف مون در قبال همدیگه نیست. لینک تاپیک اصلی:

  http://forum.vegankind.ir/showthread.php?t=1043&p=2968  پست شما ویرایش شد.
  با لحن درست در نوشتار اقدام به ارسال پست کنید.
  این انجمن بر اصول اخلاقی پایه گذاری شده و برخورد با اشتباهی کوچک مانند جا گذاشتن منبع یا اشتباهات بزرگی همچون بی حرمتی به باقی کاربران در تمامی مراحل در نهایت با گزارش کاربران، توسط مدیریت انجام میگردد.

  توجه نکردن به این مساله و رعایت نکردن موازین اخلاقی و برخورد شخصی با این گونه مسائل ، برخورد مدیران را در پی خواهد داشت.

  به علت امکان آشنا نبودن شما با این انجمن این بار اخطار دریافت نمیکنید و به تذکری عمومی بسنده میکنیم.


  قوانین میهن پت

  با تشکر.burt
  ویرایش توسط mihalism : 26th November 2011 در ساعت 07:26 PM

 5. #5
  Jblaq آواتار ها
  علایق
  حیوانات
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  3
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  کاربر عزیز
  نگران نباشید
  منبع حتما فراموش شده و اینکار از عمد انجام نشده
  همین الان منبع را اضافه میکنم


  و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......


 6. #6
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  یک پست ویرایش شد و تذکر داده شد.
  بسیبشس

 7. #7
  کاربر جدید
  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  شماره عضویت
  716
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  2
  خیالت راحت، "آشنا نبودن من با این انجمن" همچنان باقی میمونه، نیومدم که مزاحم اوقات خوشتون بشم، راحت باشید. اما اگر باز هم تاپیکی رو بدون ذکر منبع بگذارید ناچارید با همین "لحن نادرست" رو به رو بشید.  پست شما مجدد ویرایش شد.
  برای بار دوم خدمتتون عرض میشه با مطالعه قوانین تالار اقدام به ارسال فرمایید.
  ویرایش توسط mihalism : 26th November 2011 در ساعت 07:57 PM

 8. #8
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  برای بار دوم پست ویرایش شد.

  همانطور که برای حضور شما اینجا دعوتی انجام نشده ،ماندن و آشنا شدن شما هم برای اعضای سایت مورد دارای اهمیتی نیست.
  برای بار دوم از دادن اخطار چشم پوشی شد.
  بسیبشس

 9. #9
  شيما آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
  تخصص
  كارمند دانشگاه،روانشناسي
  حیوان خانگی
  خرگوش،مينا ،سگ و گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  20
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9
  من از همه معذرت ميخوام منبع فراموشم شد
  دوست عزيز بنده به اندازه كافي مقالات دست اول علمي در مجلات و محافل علمي معتبر داشته ام كه نياز نداشته باشم مطلبي به سادگي معرفي يك انسان نام آشنا را به خود نسبت دهم اگربه پستهاي من دقت كرده باشيد بارها منبع :تالار گفتمان گياهخواران رو ذكر كردم و ابايي از اين كار ندارم
  فكر نميكنيد برخوردتان شايسته انساني كه انقدر روح بزرگي داشته كه گياه خوار شود نيست

  آنچه متاسفانه ناچار به مواجه شدن با آن هستيم لحن نادرست شما نيست چرا كه من به دل نميگيرم دوستان عزيز هم به من لطف داشتند كه برخورد كرده اند آنچه مواجه شدن با آن برايم ناگوار است اين روحيه خودخواهانه هم فكرانم است .به راستي براي چه مطلبي را مينويسيم ؟خودمان را مطرح كنيم ؟يا هدف حمايت ازحيوانات است ؟اين برخوردهاي تند چه معني دارد ؟مگر نه اينكه همه اين فرومها يك هدف دارند؟چرا به جاي همفكري و همراهي با افرادي كه چون شما هدف مشترك دارند در پي دعوا و دزديدن كاربر و انتقال مطالب و من نوشتم تو نوشتي و... هستيم ؟فكر نميكنيد علت اين همه عقب ماندگي حقوق حيوانات در سرزمين مان همين عقب ماندگي ما حاميان از فعاليتهاي گروهي واقعي است ؟
  توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

 10. #10
  شيما آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
  تخصص
  كارمند دانشگاه،روانشناسي
  حیوان خانگی
  خرگوش،مينا ،سگ و گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  20
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9
  براي ايشان در فروم خودشان پيام خصوصي گذاشتم و موضوع را شرح دادم
  از مديران ارشد عزيز براي مشكلي كه پيش آوردم عذر ميخواهم :37:
  توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. كروكوديل در هواپيما
  توسط RAMIN در انجمن اخبار مرتبط با حیوانات
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 25th September 2012, 06:51 PM
 2. علت باند پيچی کردن درختان در تهران + عکس
  توسط Melika در انجمن اخبارعمومی
  پاسخ: 5
  آخرين نوشته: 3rd December 2011, 11:50 PM
 3. شقايق پيچ
  توسط Qmars در انجمن معرفی گیاهان زینتی
  پاسخ: 2
  آخرين نوشته: 5th September 2011, 05:07 PM
 4. پيله آ
  توسط Qmars در انجمن نگهداری و تکثیر گیاهان زینتی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 15th June 2011, 10:01 AM
 5. فرق پيچ امين الدوله وياس
  توسط Qmars در انجمن نگهداری و تکثیر گیاهان زینتی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 22nd May 2011, 11:54 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کشتار گنجشک ها به قصد لذت را متوقف کنید
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید
از انجمن حامیان حقوق حیوانات میهن پت حمایت کنید