صفحه 59 از 84 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    6727

سلام کسکوی من 2روز نه خوب غذامیخوره ونه حرف میزنه همش کز میکنه چه کاری انجام بدم تا

سلام کسکوی من 2روز نه خوب غذامیخوره ونه حرف میزنه همش کز میکنه چه کاری انجام بدم تا بهتربشه چندروزقبل بردمش دامپزشکی سرماخورده بود الان بعدیک هفته مصرف داروبدترشده ؟
    ویرایش توسط sepideh : 29th January 2012 در ساعت 04:52 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    torghe
    شماره عضویت
    6746
    سلام ترقه من یه هفته ست یه پاش رو بالا می گیره نگاش کردم انگار پینه زده و نسبت به قبل باد کرده هیچیش نبود یه مرتبه ایجوری شد گفتم حتما خودش خوب می شه ولی هنوز نشده تو سایتا دیدم نوشته بود باآب گرم بشورینش و پماد پنی سیلین بزنین با آب گرم شستمش ولی پماد نزدم خواستم نظر شما رو بپرسم چیکارش کنم خوب بشه ضمنا جایی هستم که فعلا دسترسی به دامپزشک ندارم یه راهنمایی کنید که خودم بتونم خوبش کنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    6391
    سلام
    من امروز کاسکومو بردم پیش دکتر نجفی
    ایشون تشخیص دادن که جرب یا نوعی انگل پوستی داره
    بهش پروپوکسور دادن که یه پودر که خودشونم گفتن خطرناکه
    کسی راجع به این بیماری و این دارو چیزی می دونه؟
    و این که کلا چی کار کنم زودتر خوب شه؟
    حموم یا آفتاب واسش خوبه؟ یادم رفت از دکتر بپرسم[IMG]http://forum.****.ir/images/smilies/help.gif[/IMG]
    چند وقته خوب می شه؟
    سپاس

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    [QUOTE=neda_k85;47353]سلام
    من امروز کاسکومو بردم پیش دکتر نجفی
    ایشون تشخیص دادن که جرب یا نوعی انگل پوستی داره
    بهش پروپوکسور دادن که یه پودر که خودشونم گفتن خطرناکه
    کسی راجع به این بیماری و این دارو چیزی می دونه؟
    و این که کلا چی کار کنم زودتر خوب شه؟
    حموم یا آفتاب واسش خوبه؟ یادم رفت از دکتر بپرسم[IMG]http://forum.****.ir/images/smilies/help.gif[/IMG]

چند وقته خوب می شه؟

سلام

با توجه به نوع انگل و شدت عفونت می توان اظهار نظر کرد.
    چرا این موارد را از اقای دکتر نجفی سوال نکردید؟

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط torghe نمایش پست ها
    سلام ترقه من یه هفته ست یه پاش رو بالا می گیره نگاش کردم انگار پینه زده و نسبت به قبل باد کرده هیچیش نبود یه مرتبه ایجوری شد گفتم حتما خودش خوب می شه ولی هنوز نشده تو سایتا دیدم نوشته بود باآب گرم بشورینش و پماد پنی سیلین بزنین با آب گرم شستمش ولی پماد نزدم خواستم نظر شما رو بپرسم چیکارش کنم خوب بشه ضمنا جایی هستم که فعلا دسترسی به دامپزشک ندارم یه راهنمایی کنید که خودم بتونم خوبش کنم
    سلام

در چنین مواردی حتما چند تصویر مناسب ارسال نمایید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh azemy نمایش پست ها
    سلام کسکوی من 2روز نه خوب غذامیخوره ونه حرف میزنه همش کز میکنه چه کاری انجام بدم تا بهتربشه چندروزقبل بردمش دامپزشکی سرماخورده بود الان بعدیک هفته مصرف داروبدترشده ؟

سلام

شما بایستی با همان دامپزشک مشورت نمایید یا جهت معاینه مراجعه کنید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr_raha نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر.. من دکتر رها هستم البته از نوع انسانیش.. حقیقتش یه طوطی سبز وراج دارم که الان 3 ماهه که حرف نمیزنه دیگه.. البته بعد از رفتن خواهرم به امریکا دیگه حرف نزد.. با هر دومون صمیمی بود اما با من بیشتر، شاید مشکل روحی پیدا کرده؟ خلاصه بعد از یک ماه یه روز دوباره به حرف افتاد و همون روز که برفی هم بود من بردمش از خونه بیرون و دیگه حرف نزد و بردمش دامپزشک ته حلقش رو نگاه کرد و گفتن تورم شدیدی داره یا ناسازگاری غذایی داره یا سرماخوردگی.برای یک هفته بهش مولتی ویتامین دادن که بازم خوب نشد.. مدت هاست زبونش خاکستری رنگ شده مجدد بردمش دکتر و اینبار آنتی بیوتیک تزریقی گرفت با کلسیم و منیزیم فسفات که تو آبش میریختم برای چهار روز.. به محض دریافت آنتی بیوتیک اسهال شد شدید.. در حدیکه آب سفید دفع میکرد بعد از 24 ساعت اسهالش کم حجم شد و قوام گرفت اما هنوزم با وجود اینکه دو هفتس که از آنتی بیوتیکش گذشته هنوز اسهال داره البته مدفوع سبز رنگ با آب فراوان و کف نداره... زبونش هنوز خاکستری آبیه و نمیتونه حرف بزنه.. یعنی میخاد حرف بزنه اما نمی تونه.. در استارت می مونه.. خیلی ناراحتشیم... به نسبت سرحاله تو خودش نیست پرواز میکنه غذا میخوره اما حرف نمی زنه و اسهاله.. البته وقتی بهش ماست میدم مدفوعش بهتر میشه... غذاییش رو هم از غذاهای پخته به سبزی و میوه و مغز ها تغییر دادم اما فرقی نکرده..کمکم کنید آقای دکتر..سپاسگزارم
    سلام

پرنده شما به معاینه دقیق و ازمایش پاراکلینیک احتیاج دارد.
    می توانید در اسرع وقت مراجعه نمایید.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی
    شماره عضویت
    6688

» تغییر رنگ مدفوع و بیحالی عروس هلندی

سلام
    سئوالی داشتم در مورد عروس هلندی
    بیماری پرنده ماده من حدود 1ماه پیش شروع شد بیش از حد معمول خودشو تمیز میکرد و سرشو میخاروند. پرندم بیحالتر از همیشه به نظر میرسید و گاهی سرشو به اطراف تکون میداد و گاهی چنتاهم عطسه میکرد مطفوعش هم سبز مایل به قهوه ای شده بود بعد چند روز پرهاش شروع کرد به ریزش و از لحاظ رفتار دیگه اون عروس قبلی نبود من با چند نفر که صحبت کردم گفتن ممکنه پرندت ضعیف شده از پودر avi-vit استفاده کن و یک جفت هم براش تهیه کن ممکنه افسردگی گرفته من هم چون از یک ماه قبلش یک نر خریده بودم ولی تو یک قفس دیگه نگهداری میکردم تا مطمئن بشم بیماری نداشته باشه بعدقفساشونو یکی کنم این کارو کردم و هر روز هم از پودر avi-vit تو ابشون میریزم سیب و تخم مرغ و جوانه گندم هم در طول هفته استفاده میکنم ولی فقط ریزش پرش بهتر شده و رنگ مطفوعش هم معمولی تر شده (سبز و سفید ولی حجمش کمه) درکل بیحالتر شده و پرهای پشتشم پف میده و گاهی چندبار پشت سر هم دهنشو به حالت خمیازه باز میکنه ولی نه تنفس صدادار داره نه بینیش قرمز شده و نه مایع از بینیش خارج میشه بیشتر روز پفکرده رو چوبش میشینه و فقط در طول روز گاهی کاملا سالم به نظر میاد و غذا شو میخوره دوباره میشه همون عروس مریض قبلی. در ضمن یکی میگفت عروست مصمومیت فلزات گرفته که هم قفس و هم لوازم قفسشم عوض کردم ولی تغییراتش همونایی بود که گفتم . لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم ؟ممنون

همکار قدیمی(ناظر کل)

نوع حیوان خانگی
    2 شاه طوطی
    شماره عضویت
    3523
    دوست عزیز TECHNICOM پست شما به این قسمت انتقال یافت ...

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط TECHNICOM نمایش پست ها
    سلام
    سئوالی داشتم در مورد عروس هلندی
    بیماری پرنده ماده من حدود 1ماه پیش شروع شد بیش از حد معمول خودشو تمیز میکرد و سرشو میخاروند. پرندم بیحالتر از همیشه به نظر میرسید و گاهی سرشو به اطراف تکون میداد و گاهی چنتاهم عطسه میکرد مطفوعش هم سبز مایل به قهوه ای شده بود بعد چند روز پرهاش شروع کرد به ریزش و از لحاظ رفتار دیگه اون عروس قبلی نبود من با چند نفر که صحبت کردم گفتن ممکنه پرندت ضعیف شده از پودر avi-vit استفاده کن و یک جفت هم براش تهیه کن ممکنه افسردگی گرفته من هم چون از یک ماه قبلش یک نر خریده بودم ولی تو یک قفس دیگه نگهداری میکردم تا مطمئن بشم بیماری نداشته باشه بعدقفساشونو یکی کنم این کارو کردم و هر روز هم از پودر avi-vit تو ابشون میریزم سیب و تخم مرغ و جوانه گندم هم در طول هفته استفاده میکنم ولی فقط ریزش پرش بهتر شده و رنگ مطفوعش هم معمولی تر شده (سبز و سفید ولی حجمش کمه) درکل بیحالتر شده و پرهای پشتشم پف میده و گاهی چندبار پشت سر هم دهنشو به حالت خمیازه باز میکنه ولی نه تنفس صدادار داره نه بینیش قرمز شده و نه مایع از بینیش خارج میشه بیشتر روز پفکرده رو چوبش میشینه و فقط در طول روز گاهی کاملا سالم به نظر میاد و غذا شو میخوره دوباره میشه همون عروس مریض قبلی. در ضمن یکی میگفت عروست مصمومیت فلزات گرفته که هم قفس و هم لوازم قفسشم عوض کردم ولی تغییراتش همونایی بود که گفتم . لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم ؟ممنون
    سلام
    علایمی که به ان اشاره نمودید بیشتر نشان دهنده ورود پرنده به دوره پرریزی است.
    ولی برای جواب دقیق تر معاینه کامل نیاز است.

برهانی کیا

صفحه 59 از 84 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)