ایتنا - شرکت سامسونگ در یک اطلاعیه رسمی میزان فروش جهانی دو اسمارت‌فون مهم این شرکت یعنی Galaxy S و Galaxy S II را اعلام نمود.

بر اساس اطلاعات این شرکت، این میزان فروش به تازگی از مرز ۳۰ میلیون دستگاه نیز فراتر رفته است که رکورد فوق‌العاده‌ای در فروش محصولات این برند به حساب می‌آید.

به گزارش ایتنا‏‏‎‎ْ، در این میان Galaxy S II به تنهائی با گذر از فروشی معادل ۱۰ میلیون عدد در یک بازه زمانی بسیار کوتاه، پرفروش‌ترین محصول تاریخ سامسونگ نیز به حساب می‌آید که هیچ نمونه دیگری تاکنون به آن نزدیک نیز نشده است.

میزان فروش این محصول با توجه به طراحی فوق‌العاده، مشخصات سخت‌افزاری پیشرفته و ساختار پردازشی مدرن مطمئنا در روزهای آینده نیز با قدرت هرچه تمام‌تر ادامه پیدا خواهد کرد و به دوک شک رکوردهای تازه‌ای در این زمینه به مجموعه سامسونگ و Galaxy S II تعلق خواهد گرفت.

میزان فروش Galaxy S نیز با عبور از رقم ۲۰ میلیون عدد نه تنها بیشترین فروش یک محصول موبایلی سامسونگ به حساب می‌آید، بلکه در میان دیگر رقبا و در بازار جهانی موبایل نیز رکورد فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود.

شهرت و محبوبیت Galaxy S با گذشت ۲ سال از زمان ارائه آن به بازار، به طور روزافزون در حال افزایش است، تا جائیکه از این مدل به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین اسمارت‌فون‌های فعلی بازار یاد می‌شود.

ریاست بخش ارتباطات موبایلی در مجموعه سامسونگ، JK Shin، ضمن اشاره به گذشت تنها ۵ ماه از حضور Galaxy S II در بازارهای جهانی، فروش فوق‌العاده و محبوبیت بی‌نظیر این مدل را ادامهٔ موفقیت سوپر مدل پرفروش Galaxy S عنوان نموده و بر تاثیر گذاری این محصول در تغییر رویه ساخت اسمارت‌فون‌های مدرن، پس از ارائه آن در نمایشگاه CTIA ۲۰۱۰ تاکید نمود.