نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری (کاسکو)
    شماره عضویت
    3698

اوضاع وخیم حیوانات باغ پرندگان در شیراز

خدمت دوستان عریر سلام عرض میکنم من در شیراز زندگی میکنم امروز بعد از ظهر با پسرم برای دیدن حیوانات به باغ پرندگان شیراز رفتیم واقعا تاسف آور بود حیوانات و مخصوصا پرندگان و باز بخصوص انواع طوطی ها در این فصل سرما بدون غذا در محیط باز و بدون پوشش در قفس های کثیف و آلوده نگهداری میشدند و از شدت سرما می لرزیدند و همگی تقریبا بیمار بنظر می رسیدند و ضعیت آنها بسیار دلخراش بود طوری که فکر نکنم هرگز از خاطرم محو شود . پسرم حدود 1 ساعت گریه میکرد پرهای پرندگان ریخته و محیط بسیار آلوده بود ..

از عزیزان تقاضا دارم راهنمایی فرمایید که به کدام ارگان جهت رسیدگی باید شکایت کرد؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    دوست عزیز احساس شما رو کاملا درک می کنم . ولی گمان نمی کنم بشه کاری کرد . همین چند روز پیش 14 شیر سالم باغ ارم رو کشتند . ببر سیبری به شکل دردناکی مرد . و فکر می کنم باقی اون ها هم یکی یکی کشته بشند.
    خرس پارک پردیسان در وضعیت بدی زایمان کرد . و تغذیه اش در این اواخر به کمک دامپزشک پارک و کمک های مردمی بهتر شده .
    هیچ ارگانی کمک نخواهد کرد و این خود ما هستیم که باید کاری انجام بدیم . اما با این وجود پیشنهاد می کنم منتظر باشید تا شیکرای عزیز بیان و شاید ایشون بتونن به ما در این مورد کمکی کنن.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    خبر دردناکی دادید .... متاسفانه وضعیت پرنده ها توی پایتخت که مثلا همه امکانات را دارند از اونجا خیلی بد تر است در بسیاری از پارک های تهران وضعیت پرنده هایی که نگهداری میشن افتضاح است اتفاقا من چند ماه پیش به همراه تعدادی از دوستان متخصص پرنده نگری برای تهیه گزارش و وضعیت اونجا به شیراز آمدیم ولی متاسفانه اجازه تهیه گزارش داده نشد متاسفانه هیچ ارگانی از این ماجرا حمایت نمی کنه حالا برعکسش عمل می کنند ها فقط کافیه برید شایعه کنید که این پرند ه های بد بخت آنفولانزای مرغی دارند بلافاصله میان همه را میکشن مثل همین بلایی که سر شیرهای بد بخت پارک ارم آمد
    از دست ما هم کاری بر نمیاد
    بهنوش جان کای کاش می تونستیم کاری بکنیم .... اون قدر این ماجرای تلخ تکرار شده که حد نداره دیگه نمی دونیم باید به کی بگیم .................:smile (205):..........

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshya نمایش پست ها
    خدمت دوستان عریر سلام عرض میکنم من در شیراز زندگی میکنم امروز بعد از ظهر با پسرم برای دیدن حیوانات به باغ پرندگان شیراز رفتیم واقعا تاسف آور بود حیوانات و مخصوصا پرندگان و باز بخصوص انواع طوطی ها در این فصل سرما بدون غذا در محیط باز و بدون پوشش در قفس های کثیف و آلوده نگهداری میشدند و از شدت سرما می لرزیدند و همگی تقریبا بیمار بنظر می رسیدند و ضعیت آنها بسیار دلخراش بود طوری که فکر نکنم هرگز از خاطرم محو شود طوری . پسرم حدود 1 ساعت گریه میکرد پرهای پرندگان ریخته و محیط بسیار آلوده بود ..

از عزیزان تقاضا دارم راهنمایی فرمایید که به کدام ارگان جهت رسیدگی باید شکایت کرد؟
    سلام
    به ارگانی که نمی تونید شکایت کنید( البته اگر به وزارت بهداشت شکایت کنید میان همه را میکشن ... این کار را می تونید انجام بدهید دست به کشتنشون خیلی خوبه.... پاک کردن صورت مسئله را خوب بلدند همه )

اما فقط یک کار میشه کرد باید به خبرنگاران محلی زنگ بزنید و ازشون بخواهید که گزارش از پارک بگیرن یا به همشهری و برخی از روزنامه های معروف زنگ بزنید خبرنگاران اونها حرفه ای هستند و فقط کافیه بدونن که می تونن یه خبر جالب از اونجا تهیه کنن خب بودن یه باغ پنرده افتضاح در شهر حافظ و گل و بلبل می تونه یه خبر خوب باشه ...
    فقط از طریق خبر می شه نظر ها را به اونجا جلب کرد وگرنه شکایت و این حرفها هیچ راهی به جایی نمی بره ولی وقتی یه خبری پخش بشه مثلا شهرداری میاد میگه من رسیدگی می کنم ( برای اینکه عملکرد خودش را خوب جلوه بده ) البته این مثال بود ها ....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری (کاسکو)
    شماره عضویت
    3698
    از همه ممنونم پی گیری کردم قرار شد دور و سرپوش محیط رو چادر پلاستیکی بکشن که از ورود سرما جلوگیری کنه (البته اگه به تعهدشون عمل کنن)

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    امیدوارم که رسیدگی انجام بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری (کاسکو)
    شماره عضویت
    3698
    بالاخره باغ پرندگان شیراز مجموعه افتضاحی که نمیدونم چطور مجوز اینکار رو بدون هیچ امکاناتی گرفته بود تلفات زیادی داد بعضی از پرنده ها مردن و بعضی بر اثر تخریب سقف توری در این هوای سرد و برفی فرار کردند قبلا بارها پیگیری کرده بودم متاسفانه هیچ اقدامی و یا کمکی از طرف مسولان نشد تاسف آوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)