بزرگترین ترمینال فرودگاهی دنیا

برای پرواز کردن باید به فرودگاه بروید. چرا فرودگاه دوبی که بزرگترین ترمینال فرودگاهی را دارد در برنامه سفری خود قرار ندهید؟ (ترمینال ۳) بزرگترین شهر امارات متحده عربی یکی از قطب های حمل و نقب هوایی دنیاست. ویکیپدیا می گوید ترمینال ۳ با هزینه ۵/۴ میلیارد دلاری اش تنها ساختمان بزرگ همکفی است که در دنیا ساخته شده است. (لینک Google Maps)
جزیره نخل دوبی

همچنان در دوبی می مانیم تا از آسمان نگاهی به این مجمع الجزایر مصنوعی بیاندازیم. به لطف نمایش ماهواره ای Google Maps می توانید ببینید که چرا این جزیره اینگونه نام گرفته است. (لینک Google Maps)
ساختمان دولتی امپراطوری

یکی از ساختمان های نمادینی است که قبل از مرگ باید حتما آن را ببینید. نمایش ماهواره ای Google Maps این کار را انجام داده تا بدون صرف هزینه بلیط هواپیما آنجا را ببینید. با این حال نمی توانید سبک معماری دکو را مشاهده کنید اما این حقیقت را می پذیرید که این بنا یکی از هفت بنای مدرن و شگفت انگیز دنیاست. (لینک Google Maps)
گودال شهاب سنگ والف کریک

گودال شهاب سنگ والف کریک به قطر ۸۷۵ متر در استرالیا قرار دارد. این گودال از گودال عظیم وردفورت در آفریقای جنوبی که قطر آن ۳۰۰ کیلومتر می باشد کوچکنر است اما والف کریک از بالا بسیار زیبا به نظر می رسد. (لینک Google Maps)
کولونل سندرز

اگر عاشق خوردن بال مرغ هستید باید کولونل سندرز را بشناسید. هیچ کس مرغ کنتاکی سرخ شده را به خوبی او درست نمی کند. من یکی از طرفدارانش هستم اما کسانی هم هستند که از جهت افقی آن را بخوبی به تصویر کشیده اند. هیچ تبلیغی مانند این نمی تواند توجه شما را جلب کند. (لینک Google Maps)
خانه های مشهور

فقط می توانیم تا درب ورودی آنها پیش برویم، همین. من میدانم چون امتحان کردم. اما با کلیک بر روی خانه های مشهور می توانید آنها را از بالا ببینید. بیایید خانه جان تراولتا را با هم ببینیم. او یک جت شخصی دارد که علاوه بر باند به پارکینگ هم نیاز دارد. چقدر جالب! (لینک Google Maps)
بزرگترین قبرستان هواپیما

بنویارد واقع در پایگاه نیروی هوایی دیویس-منهتن در توسان آریزونا محل استراحت هزارام هواپیمای بدون سرنشین و جت هایی است که بیش ار ۴ مایل مربع طول دارند. می توان گفت که اینجا بزرگترین مکان تاسیسات نجات دنیاست. (لینک Google Maps)
برازیلیا

پایتخت برزیل نیز در اینجا ذکر شده است زیرا به سختی می توان باور کرد که یک شهر مدرن بتواند از سال ۱۹۵۶ در فهرست میراث جهانی یوسنکو جای بگیرد. این نمونه ای از برنامه ریزی مدرن شهری است. این مقاله ویکیپدیا را برای دیدن برخی از عکس های پانورامای این شهر بررسی کنید. اما تصویر منحصر به فرد این شهر را با کمک Google Maps ببینید.(لینک Google Maps)
فایرفاکس

احتمالا تمام این کارها را در فایرفاکس انجام می دهدی. حالا به جایی رسیده ایم که یکی از مناظر عجیب و غریب دنیاست. اما من با نمایش این لوگوی عجیب اما قابل فهم فایرفاکس در نزدیکی پورتلند زاویه ای حساس ایجاد کرده ام. قطعا بیگانگان نمی توانستند چنین چیزی درست کنند! (لینک Google Maps)
گوگل پلکس

کاری هست که با Google Maps انجام دهید؟ آه! من فقط می خواستم ببینم یک مکان چگونه بعنوان بهترین مکان کاری دنیا نام می گیرد. (لینک Google Maps)
زمین مکان بزرگی است. این مکان ها فقط برخی از شگفتی های زمین بودند که دیدید. مکان های مورد علاقه شما کدامند؟ در قسمت نظرات آنها را با در میان بگذارید.
منبع: makeuseof