صفحه 9 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 593
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    تبریک میگم
    تانک زیبایی شده من که عاشق رفیجیو
    نور چیه ورودی اب با پمپ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    احمد جان خیلی عالی شده
    دستت دردنکنه.
    مبارک باشه .

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    راستی گیاه هالمیدا که تو عکس نمیبینم
    گندمی با انگوری

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام احمد آقا
    مبارکه
    بسیار زیبا شده
    راستی اگه سر موج سازتون رو بدید بالا میتونید اون تلائلو قیلی ویلی کننده ی معروف رو هم داشته باشید تو تانکتون

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacpu نمایش پست ها
    تبریک میگم
    تانک زیبایی شده من که عاشق رفیجیو
    نور چیه ورودی اب با پمپ؟
    مرسی اقا رضا نور رفریجوم یک زیر کابینتی 40 سانتی سفید و یک led سفید وآبی هستش ورودی پمپ از خونه اسکیمر با قدرت 150 تا 350 لیتر در ساعت(قابل تنظیم)
    در مورد هالمیدا یک مقدار روی سنگ بیس گندمی هستش ولی تو عکس معلوم نیست ولی الان انگوری ، مویی ،گندمی و هالمیدا هستش
    راستی برای تامین اهن میتونم از میخ آهنی توی آب استفاده کنم یا حتما باید محلول فرئیون رو بگیرم؟

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام احمد آقا
    مبارکه
    بسیار زیبا شده
    راستی اگه سر موج سازتون رو بدید بالا میتونید اون تلائلو قیلی ویلی کننده ی معروف رو هم داشته باشید تو تانکتون
    مرسی آقا صادق حتما همین کار رو میکنم؟نظرتون راجع به چیدمان لایو راک ها چیه ؟طبق فرمایش شما میخوام امروز برم و ماشروم و پلیپ بگیرم شما پیشنهادی ندارید؟
    برای دلقکها(میخوام بگیرم احتمالا مرون و اسلاریس و کلارکی)چی پیشنهاد میکنید (شقایق)؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    احمد جان گرفتن ماشروم و پولیپ مشکلی نداره و دلقکها هم مشکلی ندارن ولی واسه شقایق اصلاً عجله نکن که تانکت به یک ثبات کلی برسه و پارامترها همه نرمال بشه و تحت کنترل باشن.
    واسه استارت ریف هم پولیپ ستاره ای هم بدک نیست.

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    مرسی آقا صادق حتما همین کار رو میکنم؟نظرتون راجع به چیدمان لایو راک ها چیه ؟طبق فرمایش شما میخوام امروز برم و ماشروم و پلیپ بگیرم شما پیشنهادی ندارید؟
    برای دلقکها(میخوام بگیرم احتمالا مرون و اسلاریس و کلارکی)چی پیشنهاد میکنید (شقایق)؟
    سلام احمد جان
    قشنگ چیدید مبارکه فقط به نظر من حتما پشتش رو بکگراند بچسبونید من خودم از رنگ ابی خوشم میاد ولی بعضا دوستان مشکی هم میزنن و قشنگ میشه حالا رنگش که صلیقس ولی بودنش نمای تانک رو کلی عوض می کنه
    بعدا هم اگه خواستید لایو راک بگیرد کوچیک بگیرید که بتونید روی اینا قرارشون بدید و پوشت رو بیشتر بپوشونه
    یه تانک که لایو راک خوب توش چیده بشه حتی اگه بعدا فقط چنتا دونه ریف داشته باشه بازم خودشون رو خوب نشون میدن در واقعا لایو راک بیشترین رکن رو تو زیبا به نظر رسیدن تانک ایفا می کنه به نظر من
    اگه من باشم اول کل ماهی هایی رو که مد نظرم هستش خریداری می کنم بعد میرم سراغ خرید ریف ( چون اینجوری اگه خدایی نکرده ماهی ها مریض شدن راحت میشه درمانشون کرد ولی اگه ریف تو تانک باشه دردسر درمان کردنشون!)
    بعد راستی برای تیم نظافت چی تانکتون چی کار کردید؟ چه چیزایی در نظر گرفتید؟
    در مورد دلقک ها هم اگه تانک خود من رو نگاه کنید من انواع دلقک ها رو با هم داشتم چون به این خونواده از ماهی های آب شور خیلی علاقه دارم فقط نکشت اینه که از دلقک آروم شروع کنید و برید به سمت دلقک های شرور تر !! والبته همواره اروم ها سایزشون بزرگتر باشه
    به نظر من درلقک اسلاریس نخرید ( قبلا هم فکر کنم توصیه کردم به دوستان) به نظر من دلقک کلارکی بهترین نوع دلقک هستش من باشم اول کلارکی می خرم سبا هم بخرید خوبه چون شقایق سبا به نظر من قشنگ ترین شقایق میله ایه ( به خاطر نقطه های بنفشش) که خوب به راحتی با دلقک سبا همزیست میشه ( البته تو تانک من بقیه دلقک ها هم با این شقایق همزیست بودن) راستی از دلقک اسکانس هم خیلی راضی بودم ( من اورنجش رو داشتم) بعدش هم آخر سر میتونید تمیتو و مرون رو بخرید ( واقعا از رنک این مرون نمیشه گذشت )
    راستی شقایق رد بیس هم به نظر من شقایق خیای خوبیه!

راستی داشت یادم میرفت تو عکس به نظر میاد نور ریفیجیو از بالا به متریال ها هم میخوئره اگه اینجوریه پیشنهاد می کنم با یه کارتون پلاست یا طلق مشکی یا یه چیز دیگه جلوش و بگیرید

موفق باشید
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 1st January 2012 در ساعت 12:10 AM

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    مبارک باشه .زیباست.2 نکته به نظرم اومد اول اینکه جراحتون روی باله اش ظاهرا سفیدک داره درسته؟ و دیگه اینکه اگر سیم کشی پشت اکواریومتون رو هم نظم بدید نمای زیباتری ایجاد میکنه.در ضمن نورتون زیادی به ابی نزدیک نشده؟ از چه کلوینی استفاده میکنید؟ رفیجیومتون بسیار جالب و زیبا است چرا دوتا از خونه های تانک رو با کاغذ پوشونده بودید؟ موفق باشید.

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    احمد جان گرفتن ماشروم و پولیپ مشکلی نداره و دلقکها هم مشکلی ندارن ولی واسه شقایق اصلاً عجله نکن که تانکت به یک ثبات کلی برسه و پارامترها همه نرمال بشه و تحت کنترل باشن.
    واسه استارت ریف هم پولیپ ستاره ای هم بدک نیست.
    مرسی سعید جان حتما همین کار رو میکنم نمیدونم از کجا خوندم که پلیپ ستاره ای جزء سخت ترین ها هستند (از نظر نگهداری و شرایط آب) ولی نظر شما اینه که رحا هستند برای من که تجربه اولمه؟

صفحه 9 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)