نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962

حسینیه دوستدار محیط زیست در اهواز

حسینیه حاج نوروز دلوار واقع در آخر اسفالت هواز برای دومین سال متوالی در هشت شب از شبهای محرم اقدام به توزیع غذای گیاهی نمود. این حسینیه که یکی از قدیمی ترین و مطرح ترین حسینیه های اهواز میباشد غذاهایی گیاهی شامل کلم پلو، هویج پلو و قارچ پلو که همگی با گوشت گیاهی مامسان تهیه شده اند به همراه غذاهایی مانند عدس پلو با سویا و برنج چینی را بین عزاداران توزیع نمود. در گزارش تصویری زیر پلو قارچ با گوشتهای ریز مامسان مشاهده می گردد.به امید اینکه حرکتهای مهربانانه و بدون خون ریزی اینچنینی الگو و نمونه ای برای بقیه تکیه ها و حسینه های ایران شود.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    آخه كي اين غذاها رو ميخوره آدم يا نبايد نزري بده يا ميده درست بده يارو خسيس نميخواد گوشت بريزه تو عدس پلوش الكي ميگه غذاي گياهي ميدم دوستدار محيط زيست.قربونت برم بيا اين يه دفعه رو بيخيال محيط زيست بشو.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    حسینیه حاج نوروز دلوار واقع در آخر اسفالت هواز برای دومین سال متوالی در هشت شب از شبهای محرم اقدام به توزیع غذای گیاهی نمود. این حسینیه که یکی از قدیمی ترین و مطرح ترین حسینیه های اهواز میباشد غذاهایی گیاهی شامل کلم پلو، هویج پلو و قارچ پلو که همگی با گوشت گیاهی مامسان تهیه شده اند به همراه غذاهایی مانند عدس پلو با سویا و برنج چینی را بین عزاداران توزیع نمود. در گزارش تصویری زیر پلو قارچ با گوشتهای ریز مامسان مشاهده می گردد.به امید اینکه حرکتهای مهربانانه و بدون خون ریزی اینچنینی الگو و نمونه ای برای بقیه تکیه ها و حسینه های ایران شود.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    متاسفانه مسئله و مشکل همین جاست که اگر توی غذا گوشت نباشه همه می گن که به ما بی احترامی شد .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    4روز زنده ايم اين 4 روز هم گوشت نخوريم.اين چرخه طبيعته منم بعد اينكه مردم خوراكه كرمها ميشم دوباره كرمها هم خوراك پرندگان ميشه پرنده هم خوراك يكي ديگه ميشه و همينطور ميچرخه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    متاسفانه مسئله و مشکل همین جاست که اگر توی غذا گوشت نباشه همه می گن که به ما بی احترامی شد .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    4روز زنده ايم اين 4 روز هم گوشت نخوريم.اين چرخه طبيعته منم بعد اينكه مردم خوراكه كرمها ميشم دوباره كرمها هم خوراك پرندگان ميشه پرنده هم خوراك يكي ديگه ميشه و همينطور ميچرخه .
    به هر حال آقا مهدی هر کس عقیده و نظری داره بعضی ها بنا به دلایلی که به نظر من خیلی هم ارزشمند هست گوشت نمی خورن عده خیلی زیادی هم که خود ما هم جزش هستیم گوشت می خوریم حالا یا عقیده نداریم یا نمی تونیم از گوشت بگذریم و یا .... در کل به نظر من احترام گذاشتن به عقاید مختلف خیلی مهمه ایشون دوست داشتن نذریشون رو اینجوری بدن نباید گفت که خسیس هست یا قصد توهین داره عقیدش این هست

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    اقا مهدی این روزا نذری خیلی میدن همه نذر دارن خیلی ها عقیده دارن که این نذری ها رو بخوری شفا پیدا میکنی یا نمیدونم خیلی خوبه که نهار و شام و صبحانت همه نذری باشه اما خود من گیاه خوارم شاید یه روز منم دلم بخواد ثوابی ببرم که بدون کشته شدن حیوون باشه هیچ کس حق نداره اینو از من بگیره و اون کسی که فکر میکنه بی احترامی یا خسیس بازی میتونه بره از 100 جا دیگه بگیره و این حسینیه به نظر من نیاز به همچین ادمایی نداشته و همون گیاه خوار ها براشون کافی بوده و قطعا چندین برابر ثواب میکنه چون بدون کشتن موجودی بی گناه غذا نذری میده !

موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    من با چرخه مخالفت نمی کنم. من با این حرف که شخصی اگر غذایی بدون گوشت برای مهمانش تدارک دیده بهش برچسب دست و دل باز نبودن بچسبونیم مخالفم . هیچ کس حق نداره گوشت خوردن شما رو مورد سرزنش قرار بده و برعکس .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    پس شما اصلا فلسفه نزري رو متوجه نشدي عزيزم كه اين حرف رو ميزني.اگه اينطوره كه شما ميگيد پس هيچ كس غذا نخوره چون بز و گوسفند و گاو گناه داره.تازه قارچ و سبزيجات هم موجودات زنده هستند اونا هم گناه دارند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط meshkyvapany نمایش پست ها
    اقا مهدی این روزا نذری خیلی میدن همه نذر دارن خیلی ها عقیده دارن که این نذری ها رو بخوری شفا پیدا میکنی یا نمیدونم خیلی خوبه که نهار و شام و صبحانت همه نذری باشه اما خود من گیاه خوارم شاید یه روز منم دلم بخواد ثوابی ببرم که بدون کشته شدن حیوون باشه هیچ کس حق نداره اینو از من بگیره و اون کسی که فکر میکنه بی احترامی یا خسیس بازی میتونه بره از 100 جا دیگه بگیره و این حسینیه به نظر من نیاز به همچین ادمایی نداشته و همون گیاه خوار ها براشون کافی بوده و قطعا چندین برابر ثواب میکنه چون بدون کشتن موجودی بی گناه غذا نذری میده !

موفق باشید

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    گر خدا با توست با سلطان مپیچ
    گر خدا پیچید صد سلطان به هیچ

اگه نذری واسه مولا امام حسین (ع) هستش که دیگه کار با حرف مردم نداره اگه حرف مردم ملاکه که خدا برای بنی اسائیل مائده اسمانی نازل کرد ایراد گرفتن گفتن این چیه ما نخود میخایم!
    گیاه خاری و گوشت خاری نظر شخصیه ذبح حیوانات حلال گوشت هم حلاله و کسی حق نداره حلال خدا رو حروم کنه!
    نظر هر کس هم قابل احترامه و میتونه از هر نعمت حلالی که خدا قرار داده تغذیه کنه و کسی حق نداره بهش اعتراض کنه!
    یا علی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)