همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    [QUOTE=ahmad 222;39651]
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    سلام
    خوب آیا این رنگ روشن دلیلی هست برای اینکه این طوطی خریداری نشه؟
    چون من شنیده بودم که رنگ روشن برای مردم جذابیت بیشتری داره ضمن اینکه گفته میشه کامرونی هستند و دارای تنوع غذایی بهتری بودند نسبت به غنایی ها.
    کلا منظورم اینکه آیا رنگ هم میتونه ملاک یک انتخاب خوب یا بد باشه؟
    ممنون
    [QUOTE=jj-pet;39833]جناب فائقی نژاد تقریبا تمام طوطی های چشم دودی که دیدم همین رنگی بودن به غیر از اون چشم سیاه که اون هم بخاطر سن کم پرهاش تیره تر بود. من این طوطی ها رو تو مشهد دیدم و خودم هم شهرستان هستم مجبورم اطلاعت کاملی پیدا کنم تا بعدش با خیال راحت خرید کنم.(تمام تلاشم رو می کنم که حتما قبل خرید با شما عزیزان مشورت کنم).
    یه مطلب دیگه اینکه این جریان که تو پست های قبلی اشاره کردید و فرمودید طوطی خودش رو باخته و"جمجمه طوطی..." رو هم یه توضیح بفرمایید ممنون میشم.[/
    QUOTE]

دوست عزیزم مقوله شناخت طوطی یک بحث تجربی هست و نیار به برخورد و دقت در کاسکوهای متعدد داره . اما در رابطه با کاسکوی مذکور باید عرض کنم که جمجمه طوطی لاغر بود و محل قرار گرفتن چشمها از بالا برامده بود و..... لاغری مفرط در هیچ بخشی از کاسکو بی دلیل نیست و حتما عرضه ای داشته یا دارد که در زمان خرید چون شما حق انتخاب دارید از اینگونه پرنده ها صرف نظر کنید بهتر هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 222 نمایش پست ها
    سلام
    جناب فائقی نژاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    احمد اقای عزیز شرمندم نمیدونم چرا این چند تا پست از قلم افتاده بود معذرت میخواهم.
    ببینید رنگ روشن یا مرمری یا رنگ دودی برای کاسکو فقط سلیقه مشتری هست . شخصا کاسکوی مرمری را بیشتر میپسندم
    در ضمن کمی تو بورس تر هست .
    ویرایش توسط بابک آژیده : 17th November 2011 در ساعت 01:51 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    فيكساتور همون آبپاش خودمون هست كه پيس پيس آب مي پاشه

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhsa نمایش پست ها
    فيكساتور همون آبپاش خودمون هست كه پيس پيس آب مي پاشه

سلام
    تا جایی که به کار من مربوط میشه فیکساتور یه محلول بسیار رقیق و شفاف هست که درصد فرار بودنش از الکل بیشتره و بسیار هم تیز هست در بویایی و در صنعت ادکلن سازی استفاده ی فراوونی داره و به نوعی به ماده ادکلن هم معروف هست که بعضی از فروشنده های اسانس درون اسانس ( عطر ) اضافه میکنند که هم حجم مایع بره بالا و هم بوی شفاف رو زودتر از اسانس خالص در فضا پخش کنه
    برای پاک کردن لکه های بسیار غلظ چربی و شیشه های بسیار کثیف هم استفاده میشه اما کمی گرون هست که بخواد این نوع طرز استفاده رو ازش کنن
    حالا شایدم به اون اسپری ها فیکساتور بگن من نشنیدم تا به حال ولی چون کارم اسانس و ادکل هست گفتم یه دفاعی از حق فیکساتور کنم :smile (136):

کاربرفعال

شماره عضویت
    3728
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_b نمایش پست ها
    سلام
    من یه جوجه تیمنه حدود 2.5 ماه پیش خریدم
    پیش دامپزشک هم بردمش . الان حدود 10 ماهشه
    اوایل خیلی میترسید و میرفتم طرفش فرار میکرد اما اصلا غار نمیزد . الان چند هفتس که از دست غذا میگیره و حمام هم که میبرمش خیلی آرومه و عاشق آبه
    همه چیزم میخوره
    روی نوکش موقعی که غذا بهش میدم میتونم دست بکشم . چند بار هم وقتی غذا بهش دادم تونستم دست به سرش بزنم اما ترسید و یه کم خودش رو کشید عقب
    دو تا سوال داشتم
    1- وقتی بهش غذا میدم گاهی اوقات به جای غذا دست رو گاز میگیره . دست خالی رو هم که میبرم طرفش معمولا گاز میگیره . نوکشم خیلی تیزه . چیکارش باید بکنم؟؟ این به خاطر جوجه بودنشه؟ چون قبلا یه کاسکو حدود 3 ساله داشتم با وجود اینکه خیلی رام نبود اما دست رو که طرفش میبردم با نوکش میگرفت و لیس میزد اما گاز نمیگرفت
    2-چطوری باید بهش آموزش بدم که سر بده؟ برای این کار زوده؟؟
    سلام به همه دوستان
    این کاسکوم که این توضیحات رو در موردش دادم الان جدیدا یه مشکلی پیدا کرده
    وقتی دارم بهش غذا میدم یا دارم چیزی توی قفسش می ذارم گاهی اوقات یه دفعه حمله میکنه و گاز میگیره!!!
    با همه اعضای خانواده هم همینه حتی با خود من که خیلی خوبه و اصلا نمیترسه هم اینکارو میکنه
    چیکارسش کنم؟؟ این رفتار طبیعیه؟؟
    هنوزم به حرف نیومده و بیشتر صوت میزنه. خیلی هم دوست دارم که سر بده اما هنوز این کارم نمیکنه
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4273
    خیــــلی خیـــــلی خیــــلی مهمــــــــــم برای عاشقان پرنده
    من این بحث رو در خیلی از سایتها اعلام کردم و بنا به وظیفه انسانی باید اینجا هم مطرح کنم
    باید خدمت تمام علاقه مندان به کاسکو و تمام کسانیکه قصد خرید این پرنده زیبا باهوش و دوست داشتنی رو دارن عرض میکنم که تمام خاکستریهای جلقه پای چشم مشکی بعد از یک ماه میمیرن. دقت کنید گفتم همه یعنی 100% 100% . من فکر میکنم یکسری اشخاص بسیار کثیف و نامرد فقط و فقط بخاطر منافع شخصی و بخاطر پول به اونها ویروسی تزریق میکنن که حتما بعد از 1 ماه میمیرن. و این در حالی اتقاق میافته که قبلش اصلا هیچگونه علائمی از بیماری ندارن .
    شما رو بخدا کاسکوی حلقه پای چشم مشکی نخرید
    .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_b نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    این کاسکوم که این توضیحات رو در موردش دادم الان جدیدا یه مشکلی پیدا کرده
    وقتی دارم بهش غذا میدم یا دارم چیزی توی قفسش می ذارم گاهی اوقات یه دفعه حمله میکنه و گاز میگیره!!!
    با همه اعضای خانواده هم همینه حتی با خود من که خیلی خوبه و اصلا نمیترسه هم اینکارو میکنه
    چیکارسش کنم؟؟ این رفتار طبیعیه؟؟
    هنوزم به حرف نیومده و بیشتر صوت میزنه. خیلی هم دوست دارم که سر بده اما هنوز این کارم نمیکنه
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن
    سلام
    گاز گرفتن طوطی بر اثر 2
    عامل هست 1- عکس العمل دفاعی در زمان ترس 2- عادت طوطیان
    1- زمانیکه طوطی از عاملی بترسه و در اسارت باشه تنها مجبوره که با عامل مذکور روربرو بشه و از خودش دفاع کنه که در ایم حالت تنها ابزار دفاعی همان منقار هست ولی حال اینکه در طبیعا ترجیح میده از این میدان خارج بشه
    2- طوطیان بنا به عادتشون همه چیز رو با منقارشون امتحان میکنند برای خوردن برای بازی برای ایستادن و .... بارها گفته شده زمانیکه میخواهید طوطی روی دست شما بیاد از گاز گرفتن ان نترسید چراکه طوطی با این کار میخواهد از محکم بودن ایستگاهش مطمئن بشه .
    اما در رابطه با طوطی شما بنده بیشتر به مورد اول فکر میکنم و معتقدم انقدر که باید با طوطی کار نشده طوطی شما الان نیمه رام هست یعنی هنوز میترسه و این نیاز به ممارست و صرف وقت بیشتر با طوطی داره تا کاملا رام بشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط takiran نمایش پست ها
    خیــــلی خیـــــلی خیــــلی مهمــــــــــم برای عاشقان پرنده من این بحث رو در خیلی از سایتها اعلام کردم و بنا به وظیفه انسانی باید اینجا هم مطرح کنم باید خدمت تمام علاقه مندان به کاسکو و تمام کسانیکه قصد خرید این پرنده زیبا باهوش و دوست داشتنی رو دارن عرض میکنم که تمام خاکستریهای جلقه پای چشم مشکی بعد از یک ماه میمیرن. دقت کنید گفتم همه یعنی 100% 100% . من فکر میکنم یکسری اشخاص بسیار کثیف و نامرد فقط و فقط بخاطر منافع شخصی و بخاطر پول به اونها ویروسی تزریق میکنن که حتما بعد از 1 ماه میمیرن. و این در حالی اتقاق میافته که قبلش اصلا هیچگونه علائمی از بیماری ندارن . شما رو بخدا کاسکوی حلقه پای چشم مشکی نخرید .
    سلام دوست عزیز البته اینکه کاسکوهای حلقه پا مر گ و میر دارند و تلفات نسبتا بالایی دارند شکی نیست و همه کمابیش موافق هستیم . ولی بخاطر حفظ ماهیت معنوی و مادی فروم و مستدل بودن موارد مسئله ای که در رابطه با تزریق میفرمایید باید مستدل باشه در صورت امکان مدارک مربوطه را ارائه فرمایید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    سيلور الان يك سال و يك ماه كه پيش منه و خيلي پيشرفت داشته كامل رام شده الان تا پنج ميشماره پنج تن و بسم الله الرحمن الرحيم رو ميگه و پركنيش هم خوب خوب شده ولي چند وقته سراغ جفت ميكنه نميدونم حالا چيكار كنم براش يه نر بگيرم يا ....؟
    لطفا كمك كنيد ممنونم

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سيلور الان يك سال و يك ماه كه پيش منه و خيلي پيشرفت داشته كامل رام شده الان تا پنج ميشماره پنج تن و بسم الله الرحمن الرحيم رو ميگه و پركنيش هم خوب خوب شده ولي چند وقته سراغ جفت ميكنه نميدونم حالا چيكار كنم براش يه نر بگيرم يا ....؟
    لطفا كمك كنيد ممنونم
    سلام
    شما از کجا میدونید جفت میخواد ؟
    از کجا میدونید پرندتون ماده هست ؟
    و به این فرض که ماده هست از چه طریقی میخوایید نر پیدا کنید ؟
    و اینکه جفت بشند که چی ؟ جوجه کشی کنید ؟
    و اینکه طوطی های خاکستری مثل باجریگار ها نیستند که هر پرنده ی جنس مخالفی پیشش بزارید به عنوان جفت قبول کنه بلکه خودشون جفتشون رو از بین دسته های هم نوع انتخاب میکنند ( تقریبا مثل کاکتیل ها )

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    5653

تربیت کاسکو

سلام خسته نباشی من یه کاسکو حدود2ساله خریدم 5روزه که اوردمش اهلی ازدستمم غذامیگیره اماهرکاری میکنم روی دستم نمیاد ضمنا کاسکومن میتونه حرف بزنه لطفاراهنماییم کنید

صفحه 443 از 1238 نخستنخست ... 343393424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462493543943 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)