صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    کاربر ساده

شماره عضویت
    3221

معرفی گربه های خانگی animation

این گربه کوچولو 12 مرداد به دنیا اومده. امروز رفتیم از مامان و باباش گرفتیمش، واکسنش رو هم زدیم و آوردیمش خونه مون. اونقدر توی ماشین جیغ کشید و میو میو کرد که دلمون براش کباب شد... اما از وقتی اومده توی خونه اونقدر سرگرم بازیگوشی شده که به کل مامانش یادش رفته!!

اول اصلا بلد نبود با گلوله کاموا و کاغذ بازی کنه. فکر کنم اصلا صاحب قبلیش باهاش بازی نمی کرد! اونقدر براش تکونش دادیم که تحریک شد بپره کاموا رو بگیره... بعد که یاد گرفت، سه چهار ساعت حسابی سرگرم شد!! خیلی بامزه ست. جای دستشوییش رو هم فوری شناخت.

فقط هنوز جای خوابش رو قبول نداره... اول خواست روی زمین بخوابه که برداشتم گذاشتمش توی سبدش. بعد پاشد رفت که زیر تخت بخوابه. بازم گذاشتمش سر جاش، ولی دفعه بعد رفت روی بالش کنار مادربزرگم خوابید!! دوباره برداشتم گذاشتمش توی سبدش، ولی این دفعه رفت روی مبل خوابید. منم دیگه بی خیال شدم...

هنوز برای این خانم خانما اسم انتخاب نکردیم، ولی من بهش می گم پیشو. شصت تا عکس ازش گرفتم، ولی چون توی بیشترشون تکون خورده، تار افتادن... فعلا این چند تا قابل آپلود اند:
    ویرایش توسط hsoonheb : 23rd June 2011 در ساعت 11:05 AM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خیلی خیلی خوشگله دوست من:smile (77):. حسابی مواظبش باش. :smile (56):
    گربه ها جای خوابشون رو خودشون انتخاب می کنند و هر بار یه جای متفاوت رو در نظر می گیرند. هر جایی که از نظر اون ها امن و راحت باشه می خوابند. :smile (141):
    امیدوارم سال های سال در کنار هم باشید
    باز هم عکس برامون قرار بدید :smile (259):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    راستی دوست خوبم. برای این نژاد گربه ها که چشماشون آمادگی بیماری ها رو داره ، می تونید از دامپزشکی ها و با توصیه های اون ها قطره ی مخصوص چشم رو تهیه کنید تا اطراف چشم هاشون با ترشحات به رنگ زرد و قهوه ای نشه .

کاربر ساده

شماره عضویت
    3221
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    راستی دوست خوبم. برای این نژاد گربه ها که چشماشون آمادگی بیماری ها رو داره ، می تونید از دامپزشکی ها و با توصیه های اون ها قطره ی مخصوص چشم رو تهیه کنید تا اطراف چشم هاشون با ترشحات به رنگ زرد و قهوه ای نشه .
    دامپزشکی راجع به قطره چیزی بهم نگفت. فقط گفت هر روز با آب ولرم و یه کم پنبه ترشحاتش رو پاک کنم. دفعه بعدی که برم، می پرسم که چی بزنم... ممنون دوست عزیز

کاربر ساده

شماره عضویت
    3221
    امروز پیشو رو حموم کردیم و تر و تمیز شد... اینم یه عکس موقع حموم کردنش که خیلی آروم بود، اما موقع سشوار کشیدن طفلی از ترس می لرزید. یه عکس دیگه هم هست از خوابیدنش بعد از کلی شیطنت...

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام.مباركه.خيلي قشنگه.
    چند خريدينش؟
    من عاشق گربه پرشينم مخصوصا سفيد.ولي به دلايلي كه گفتم نميتونم بگيرم.دستشويي بلده بره؟
    بازم تبريك

کاربر ساده

شماره عضویت
    3221
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام.مباركه.خيلي قشنگه.
    چند خريدينش؟
    من عاشق گربه پرشينم مخصوصا سفيد.ولي به دلايلي كه گفتم نميتونم بگيرم.دستشويي بلده بره؟
    بازم تبريك
    مرسی میلاد جان. آگهی فروشش رو توی سایت های تبلیغاتی پیدا کرده بودم. یه خانمی بود که دو تا گربه پرشین بزرگ داشت و پیشو بچه یکی یه دونه اونها بود!! صاحبش آخر به 450 راضی شد.

راجع به دستشوییش خیلی راحت بودم. اول براش خاک مخصوص گرفتم و توی یه تشت کوچیک ریختم (عین همون که توی خونه قبلیش داشت). تا آوردمش خونه، براش یه کم شیر درست کردم و اونم خوردش. بعد پیشو رو گذاشتم توی ظرف خاکش. اونم یه کم اونجا رو بو کرد و محیط رو ارزیابی کرد. تقریبا یه ربع بعد خودش رفت سمت خاکش و دستشویی کرد.

راستی، کاسکو جدید گرفتی؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    مرسی میلاد جان. آگهی فروشش رو توی سایت های تبلیغاتی پیدا کرده بودم. یه خانمی بود که دو تا گربه پرشین بزرگ داشت و پیشو بچه یکی یه دونه اونها بود!! صاحبش آخر به 450 راضی شد.

راجع به دستشوییش خیلی راحت بودم. اول براش خاک مخصوص گرفتم و توی یه تشت کوچیک ریختم (عین همون که توی خونه قبلیش داشت). تا آوردمش خونه، براش یه کم شیر درست کردم و اونم خوردش. بعد پیشو رو گذاشتم توی ظرف خاکش. اونم یه کم اونجا رو بو کرد و محیط رو ارزیابی کرد. تقریبا یه ربع بعد خودش رفت سمت خاکش و دستشویی کرد.

راستی، کاسکو جدید گرفتی؟
    بله.
    عكساشو ديديد؟؟؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خواهش می کنم .
    فقط موقع حمام بردن من پیشنهاد می کنم سرش رو خیس نکنید. در آخر با حوله ی خیس تمیز کنید . چون واقعا دردسر عفونت گوش خیلی زیاده و همین طور سخت خوب می شه :smile (117):

کاربر ساده

شماره عضویت
    3221
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    بله.
    عكساشو ديديد؟؟؟؟؟؟؟؟
    الان توی آلبومت دیدم... ایول، خیلی خوشکله.
    امیدوارم زودتر به حرف بیافته

نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    خواهش می کنم .
    فقط موقع حمام بردن من پیشنهاد می کنم سرش رو خیس نکنید. در آخر با حوله ی خیس تمیز کنید . چون واقعا دردسر عفونت گوش خیلی زیاده و همین طور سخت خوب می شه :smile (117):
    دکتر گفت که گوشهاش رو روی سرش بخوابونم و حمومش کنم. منم همش می ترسیدم توی گوشهاش خیس بشه... احتمالا دفعه بعد که می برمش دامپزشکی، همونجا هم می دم حمومش کنن.
    ممنونم از راهنماییتون :smile (228):

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)