صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    همکار قدیمی( انجمن گل و گیاه)

شماره عضویت
    453

تصاویر گل و گیاه اعضا

تصاویر مربوط به گل و گیاه اعضا در اینجا قرار داده شود

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    اينم بامبوهاي عزيز من كه4ماهه دارمشون و وقتي خريدمشون كوچيك بودن

چطورن؟نظر بديد؟؟
    چندوقته ميخوام تو آبشون فايتر بندازم ولي وقت نميكنم برم و بگيرم.فكر كنم اين هفته بتونم بگيرم.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    سلام به همگی

من هم عکس گیاهامو میزارم امیدوارم خوشتون بیاد :

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .خیلی عالیه :smile (98):.من فکر میکردم فقط خانوما هستن که به گل و گیا علاقه دارن:smile (13): .به هر دوتون تبریک میگم خیلی زیبا و باشکوه هستن .:smile (264)::smile (66):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام .خیلی عالیه :smile (98):.من فکر میکردم فقط خانوما هستن که به گل و گیا علاقه دارن:smile (13): .به هر دوتون تبریک میگم خیلی زیبا و باشکوه هستن .:smile (264)::smile (66):
    سلام
    ممنونم.من عاشق گياها هستم.ولي الان چون خونمون آفتابگير نيست فقط اينو تونستم نگه دارم.الانم شديدا دنبال گياه گوشتخوار ونوسم ولي پيدا نميكنم.اگه كسي پيدا كرد ممنون ميشم بهم بگه.
    من همه جاندارانو دوست دارم.ميخواد حيوون باشه يا گياه.فرقي نداره.
    بنظرتون فايتر بندازم تو آبش قشنگ ميشه؟
    همه نظر بديد.ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    [QUOTE=reza_hetete;15873]سلام به همگی

من هم عکس گیاهامو میزارم امیدوارم خوشتون بیاد :

رضا جان واقعا قشنگند.
    بهت تبريك ميگم.

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم.من عاشق گياها هستم.ولي الان چون خونمون آفتابگير نيست فقط اينو تونستم نگه دارم.الانم شديدا دنبال گياه گوشتخوار ونوسم ولي پيدا نميكنم.اگه كسي پيدا كرد ممنون ميشم بهم بگه.
    همه نظر بديد.ممنون
    میلاد جان بنده در مورد گیاهان اطلاعاتم کامل نیست و mr.wish عزیز باید راهنمایی بفرمایند اما من شنیدم که ریشه بامبو ترشحات مضری دارد که می تواند نگهداری از فایتر در ظرف حاوی آنها باعث بیماری ماهی و منجر به مرگ آن شود، اما شنیده ها قابل اطمینان نیستند حتما از مدیر این بخش سوال کن قبل از خرید.

همکار قدیمی( انجمن گل و گیاه)

شماره عضویت
    453
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    همه نظر بديد.ممنون
    سلام
    بابا میلاد تو هنوز درگیر فایترو بامبویی!
    بامبو مشگل خاص واسه فایتر ایجاد نمیکنه بنداز تو ظرفش لذتشو ببر
    ولی فایتر یه جور ماهییه که زود به زود دیده نمیشه عمر طولانی مدتی داشته باشه یا حداقل من ندیدم چون اکثرا فایترهام زود از بین میرن البته من از فایتر بیشتر تو تانک استفاده کردم متاسفانه هر دفعه هم مرده شنیدم که عمق آب فایتر نباید زیاد باشه شاید دلیل مرگ فایترهام این باشه ولی من تو تانکایی که داشتم ارتفاع آب بالای 45 س نبوده البته تو لیوان و تنگ هم واسم نموندن!
    ولی بامبو حاوی شیره سمی هست به خاطر همین قبل از استفاده باید به انتهاش نگه کرد که خشک و چوبی شده باشه یا یه چند روز بیرون آب باشه تا خشک بشه و بعد از اون هم یه مدت داخل آب ظرف جدا گانه ای باشه بهتره با ماهی هایی که علاقه به خوردن گیاه دارن نگه داری نشه چون معمولا در زیر آب جوانه هایی تولید میکنه که بهتره برداشته بشه
    گیاه گوشتخوار ونوس هم بهت گفتم باید سفارش بدی اگه پیدا نکردی یه جاست گونه های جدیدی از گوشت خوارهارم آورده بگو بهت آدرسشو بدم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    سلام
    ماهی مناسب برای ظرف بامبو چیه؟

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.wish نمایش پست ها
    سلام
    بابا میلاد تو هنوز درگیر فایترو بامبویی!
    بامبو مشگل خاص واسه فایتر ایجاد نمیکنه بنداز تو ظرفش لذتشو ببر
    ولی فایتر یه جور ماهییه که زود به زود دیده نمیشه عمر طولانی مدتی داشته باشه یا حداقل من ندیدم چون اکثرا فایترهام زود از بین میرن البته من از فایتر بیشتر تو تانک استفاده کردم متاسفانه هر دفعه هم مرده شنیدم که عمق آب فایتر نباید زیاد باشه شاید دلیل مرگ فایترهام این باشه ولی من تو تانکایی که داشتم ارتفاع آب بالای 45 س نبوده البته تو لیوان و تنگ هم واسم نموندن!
    ولی بامبو حاوی شیره سمی هست به خاطر همین قبل از استفاده باید به انتهاش نگه کرد که خشک و چوبی شده باشه یا یه چند روز بیرون آب باشه تا خشک بشه و بعد از اون هم یه مدت داخل آب ظرف جدا گانه ای باشه بهتره با ماهی هایی که علاقه به خوردن گیاه دارن نگه داری نشه چون معمولا در زیر آب جوانه هایی تولید میکنه که بهتره برداشته بشه
    گیاه گوشتخوار ونوس هم بهت گفتم باید سفارش بدی اگه پیدا نکردی یه جاست گونه های جدیدی از گوشت خوارهارم آورده بگو بهت آدرسشو بدم
    جدا از بحث شیره سمی بامبو که ممکنه باعث صدمه دیدن ماهی بشه، اگر می خواهید ماهی شما شاداب باشد حداقل حجم مناسب برای نگهداری از فایتر رو هم مد نظر داشته باشید، برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه این تاپیک خالی از لطف نیست : http://parsipet.ir/forum/showthread.php?t=6803
    در مورد مرگ فایترهای mr,wish عزیز هم حتما دلیلی داره وگرنه فایتر یکی از مقاومترین ماهی های زینتی است، بنده خودم 1 سال و چند ماهی هست که از یک فایتر در تنگ 6 لیتری نگهداری میکنم و مشکلی نبوده.

سلام
    ماهی مناسب برای ظرف بامبو چیه؟
    مسعود جان بنظر من هیچ ماهی مناسب برای نگهداری در گلدان بامبو نیست، یکوقت هست که ما می خواهیم از یک ماهی نگهداری کنیم و علاوه بر لذتی که از نگهداری آن می بریم از دیدن شادابی ماهی هم لذت ببریم و یک و قت هم هست که ما فقط می خواهیم ماهیو زنده نگه داریم و توجهی به شادابی و راحتی اون نداریم، این دو مقوله ای جداست، البته این بستگی به گلدان بامبو شما و حجم آن هم دارد، خواندن تاپیک بالارو به شما هم پیشنهاد می کنم.
    موفق باشید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)