صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط samaan نمایش پست ها
    بسیار زیبا ومتنوع هستند
    من که عاشقشون شدم
    خوش به حال این همه پرنده:D
    :smile (94):

متشکرم دوست عزیز و عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام

پرنده های زیبایی دارین امیدوارم که روز به روز بیشتر بشن و همیشه سالم بمونن

متشکرم دوست عزیز و بازهم شرمنده بابت تاخیر در پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام

پرندهاتون خیلی قشنگن.خدا براتون نگه داره.حیف اون اکلکتوسها که مردند.اون کاسکوی سخن گو هم حیف شده فروختین میشه گفت نابغه بوده.

بزرگوار ممنون بالاخره پرنده میاد و میره تا ادم بتونه تجربه کنه.ولی در عین حال حق با شماست بعضی پرنده ها خاص هستند

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5120
    سلام آقای فائقی عزیز من خواستم یه پیام برات بفرستم که ظاهراً تا 25 تا پیغام به به و چه چه تو سایت نفرستم نمیتونم با شما هیچ مکاتبه ای داشته باشم آخه من نمیدونم من تازه کار ناوارد چی باید بنویسم تا بشه 25 پیغام! لطفا اگه ایمیلی تو یاهو یا جیمیل یا صفحه فیسبوک دارین معرفی کنین تا بشه بهتر با شما ارتباط برقرار کرد.بالاخره ما تازه کارا باید از یه جایی راه بیوفتیم یا نه ...ضمناً طوطی های بسیار زیبایی دارین .این ایمیل های من هست.

این رو هم ببینین بد نیست
    1. برای دسترسی به ارسال پیام بازدید کننده شما باید حد اقل 25 پست یا بیشتر داشته باشید. تعداد پست های شما هم اکنون 0 است.

فکر کنم این میشه اولین پستم تا 24 تا دیگه هم خدا کریمه
    ویرایش توسط sepideh : 23rd September 2011 در ساعت 04:08 AM

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5120

از ویرایشتون متشکرم

سلام .خدمت سپیده خانوم:53: از ویرایشتون متشکرم ولی وقتی دلیل ویرایش رو دیدم یه چیزی رو متوجه نشدم چون تو اون قسمت که نشون میده دلیل ویرایش چیه اون علامت نشون داده نشده بود نمیدونم من یادم رفته بود بزارم و این برا شما این ذهنیت رو در مورد من ایجاد کرده بود که خواستم تبلیغ جای دیگه ای رو اینجا کنم یا اینکه گذاشتم و نشون نداده بود و کلا گذاشتن ایمیل اینجا جزو کارهای خلاف قوانین سایت هست.اگه خلافه قانون هست که گردن ما از مو باریکتر این رو به حساب همون تازه کاریمون بزارین، قول میدم تا میتونم طبق قانون عمل کنم و تمام سعیم رو میکنم که تا میتونم طبق قوانین اینجا عمل کنم خلاصه ما تسلیمیم :smile (165):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط irani نمایش پست ها
    سلام .خدمت سپیده خانوم:53: از ویرایشتون متشکرم ولی وقتی دلیل ویرایش رو دیدم یه چیزی رو متوجه نشدم چون تو اون قسمت که نشون میده دلیل ویرایش چیه اون علامت نشون داده نشده بود نمیدونم من یادم رفته بود بزارم و این برا شما این ذهنیت رو در مورد من ایجاد کرده بود که خواستم تبلیغ جای دیگه ای رو اینجا کنم یا اینکه گذاشتم و نشون نداده بود و کلا گذاشتن ایمیل اینجا جزو کارهای خلاف قوانین سایت هست.اگه خلافه قانون هست که گردن ما از مو باریکتر این رو به حساب همون تازه کاریمون بزارین، قول میدم تا میتونم طبق قانون عمل کنم و تمام سعیم رو میکنم که تا میتونم طبق قوانین اینجا عمل کنم خلاصه ما تسلیمیم :smile (165):
    سلام . خوش اومدین به پارسی پت .نه من فکر نکردم شما می خوای تبلیغ کنی فقط همونطور که خودتون اشاره کردین گذاشتن ایمیل خلاف قوانینه . مرسی که به قوانین پارسی پت احترام میذارید . امیدوارم بتونیم به شما کمک کنیم . سوالاتتون رو تو تاپیک های مربوط بپرسید تا آقای فائقی نژاد و دوستان دیگه ، شما رو راهنمایی کنن . اینجوری هم پست های شما زیاد میشه و می تونید پیام بدید و هم کاربرای دیگه از این سوالا و جوابا استفاده می کنن .

موفق باشید .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام. آقای فائقی نژاد امکان داره در مورد شیوه ی حمام بردن کاکاتو ی خودتون توضیح بدید؟ همین طور ماکائو ها

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام خانم مهرنوش
    1- کاکاتو

البته اگر منظور کاکاتوی خودم هست که باید عرض کنم این حضرت اقا وقتی میرم توی حمام صداش میکنم میاد توی حمام بعدش قفسش رو که ا ز قبل بردم توی حمام میگیره میره بالا و میشینه روش بعد با دوش تلفنی و اب ولرم میگیرم روی پاهاش و یواش یواش میارم بالا تا روی سینه البته این اقا زاده دوست دارند با دست هم شسته بشند بالهاش رو میگیره بالا تا من با دست بشورمش بعدش نوبت پشتش میرسه که به همین ترتیب شسته میشه .برای خشک کردن میاد روی دستم با حرکت رو به پایین شروع میکنه به بال زدن تا اب روی بالها بریزه . بعدش با حوله کوچک خشکش میکنم و اخر سر نوبت سشوار میرسه

2- کاکاتوی وحشی

کمی با اهلی فرق داره . ابتدا کاکاتو را باید ببرید و توی حمام بگذارید 10 یا 15 دقیقه با چراغ روشن بونه تا به محیط عادت کنه . محل نزدیک دوش تلفنی باشه حتما .
    اب را ولرم کنید و با فشار خیلی کم شروع به شستن قفس بکنید . چوب زیر پا را خیس کنید اب به پاها بپاشید اگر پرنده به دیواره چسبید صبر کنید تا روی چوب بیاید و تکرار کنید تا عادت بکند . و بقیه به ترتیب بالا انجام میشه بدون دخالت دست . پرنده را از قفس به هیچ وجه بیرون نیارید و اگر پرنده تازه وارد هست حداقل 15 روز حمام نبرید.در هنگام شستن روی سطحی بنشینید که با قفس تقریبا هم تراز شوید. اگر طوطی برای شستن پشتش مقاومت کرد اصرار نکنید و به دفعات بعدی موکول کنید. شروع به خشک کردن با سشوار کنید ولی با باد ملایم و گرم . سشوار را روی یک نقطه متمرکز نکنید و بصورت بادبزنی حرکت دهید . به هیچ عنوان و در هیچ شرایط اب و هوایی طوطی را حتی کمی خیس هم از حمام بیرون نیاورد . اب روی سر به هیچ عنوان نگیرید .

3- ماکائو

تقریبا با روش بالاست با رعایت احتیاط بیشتر هم برای سلامتی شما هم برای سلامتی پرنده البته برای حمام کردن ماکائو وحشی به کسا نیکه تجربه این کار را ندارند توصیه میکنم حتما بارهای اول با یک با تجربه عمل کنند و مواظب دمها باشند

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)