فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  49
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: زبان بدن*

 1. #1
  Jblaq آواتار ها
  علایق
  حیوانات
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  3
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0

  زبان بدن*

  *زبان بدن*
  مترجمان:رامین کریمی
  محمد رضا سبحان
  شاهین وافقی
  بهاره کریمی


  گوردون وینرایت
  این مبحث شامل 15 بخش میباشد
  بخش اول

  ارتباط چشمی :
  قواعد دستوری چشمی
  کاربرد های ارتباط چشمی
  پژوهش های مرتبط با ارتباط چشمی
  از طریق حرکت مردمک هایمان چه می اموزیم؟
  استفاده بهتر از چشم هایمان


  در این فصل می آموزیم :

  * ارتباط چشمی و شیوه نگریستن به عنوان بخش مهمی از ارتباط غیر کلامی

  * اهمیت ارتباط چشمی در پی بردن به حالت های هیجانی،مانند پرخاشگری یا جذابیت های جنسی

  * آنچه با کمک چشم هایمان انجام می دهیم.
  ادامه دارد...

  اختصاصی متعلق به میهن پت


  و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......


 2. #2
  Jblaq آواتار ها
  علایق
  حیوانات
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  3
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  با اینکه ارتباط چشمی تا این حد مهم است ، روشن و واضح شرح داده نشده است، چندین نویسنده در مورد ارتباط غیر کلامی و انواع آن بررسی هایی نموده اند.

  به طور غریزی ما همیشه دنبال چشم هایی هستیم که به آن ها علاقه داریم و به چشم هایی که از ابتدا با شکل و نوع آن ها آشنا شده ایم، حساسیت نشان می دهیم.

  محققان دریافته اند که پاسخ ما به ارتباط چشمی ، غیر ارادی و غریزی است: می توان این ارتباط چشمی را در ذهن خود جستجو کرد.

  گروهی دیگر عنوان کرده اند که اهمیت ارتباط چشمی ار آنجا روشن میشود که در بزرگسالی به سرعت یاد میگیریم زمانیکه کسی به ما نگاه کرد ، رفتار اشتباهی از ما سر نزند. ما میان نوع خاصی از نگاه ، که بیانگر عشق و تنفر است ، تفاوت قائل می شویم.

  بدین ترتیب نه تنها در کاربرد زبان بدن قوی تر میشوید، بلکه شناسایی زبان بدن دیگران نیز برایتان آسانتر می شود.در این قسمت برای شما تمرینی در ارتباط با ارتباط چشمی قرار دادیم: آنرا انجام داده و نتیجه را بررسی نمایید.

  ما این تمرین ها را در هر فصل خواهیم داشت، چرا که باعث می شود چیز های زیادی با انجام آن ها بدست آورید. خواهید دید که این تمرین ها برای افزایش تجربه شما در کاربرد زبان بدن بسیار مفید هستند. تمرین ها در دفتر چه جداگانه برای مرور در آینده نگه دارید: هر کدام از آنها، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهند.
  تیتر بعدی: تمرین: آن ها به چه چیزی نگاه می کنند؟

  ادامه دارد...

  اختصاصی متعلق به میهن پت


  و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......


 3. #3
  کاربر عادی kazo آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  هریس
  محل سکونت
  تهران کثیف
  علایق
  گرافیک و خزندگان
  تخصص
  طراح گرافیک و عکاس
  حیوان خانگی
  ایگوانا
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  6
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  ممنون اسمارت
  منتظر بقیش هستم
  راستی زیرشون حتما درج کن انتشار اختصاصی از میهن پت هست


 4. #4
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  ممنون.
  بسیبشس

 5. #5
  Jblaq آواتار ها
  علایق
  حیوانات
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  3
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  تمرین: آن ها به چه چیزی نگاه می کنند؟  رمانیکه در یک مکان عمومی هستید مثل یک کافی شاپ یا رستوران میبینید که مردم با احتیاط تعارف می کنند .توجه کنید که هنگام گفتگو چگونه همدیگر را نگاه می کنند : ببینید در هر نوبت ارتباط چشمی چقدر طول می کشد ( احتاجی به گرفتن زبان نیست فقط توجه کنید که آیا نگاه ها بلند هستند یا کوتاه)آیا آن ها تمام وقتشان را صرف نگاه کردن به همدیگر می کنند یا به اطراف و مردم دیگر هم نگاه می کنند؟ آیا آنها وقتشان را صرف نگاه کردن به چیزهای موجود در اتاق می کنند ؟ وقتی که یک نفر وارد یا خارج می شود آن ها چه واکشنشی دارند؟
  کدامیک از آنها وقتی در حال صحبت کردن با یکدیگر هستند بیشتر یا کمتر به هم نگاه می کنند؟ الگو های ارتباط چشمی افرادی که پهلو به پهلوی یکدیگر نشسته اند یا افرادی که روبه روی هم نشسته اند چه فرقی دارد؟ دیگر چه چیزی در باره ارتباط چشمی متوجه شده اید؟

  طوری به دیگران نگاه نکنید که موذب شوند اگر این طور شد بهتر است که نگاه کردن را مدتی متوقف سازید . زیرا مردم ممکن است با شیوه های متفاوتی به نگاه شما واکنش نشان دهتد.بعضی ها ممکن است دستپاچه شوند ، بعضی ها شما را غیر معمولی تلقی می کنند و برخی هم ممکن است خشمگین شوندشاید فکر کنید که چرا باید اینکار را انجام دهند؟ مگر در نگاه کردن چیزی است که آن ها باید تا این اندازه مظطرب باشند و آشفته شوند؟ بعضی از دلایل را در بخش بعدی مورد بررسی قرار خواهیم داد گرچه شما خود بر اهمیت آن واقفید.

  نتیجه و مروری بر تمرین

  خوب ،ببینیم چه یاد گرفته اید.نکات زیر چکیده ی آنچه اموزش داده ایم می باشد:
  1- وقتی اشخاص در حال صحبت کردن هستند تمام مدت به اطرافشان نگاه نمی کنند مگر در مواردی خاص.
  2- در مکان هایی مثل کافی شاپ و رستوران گاهی اوقات افراد به همدیگر نگاه می کنند مخصوصا به کسانیکه جذاب هستند یا ممکن است به نوعی تابلو باشند .(مثلا افراد مست و آن هایی که در حال مشاجره با پیشخدمت هستند )
  3- زمانیکه در یک مکان عمومی هستیم مثل یک موسسه تاکسی یا اتوبوس اگر گفتگوی محرمانه ای انجام شود نا خود آگاه توجه افراد به آن گفتگو جلب میشود.

  4- وقتی افراد گفتگو را متوقف ساخته و به اشیا داخل اتاق نگاه می کنند حاکی از آن است که آن ها از آن گفتگو خسته شده اند تازه به آن مکان رسیده اند یا شرایط برایشان عادی است (مانند افرادی که سال هاست ازدواج نکرده اند)

  5- وارد یا خارج شدن از یک اتاق منجر به جلب نوجه میشود. خیلی از ما از قدم زدن به تنهایی در یک کافی شاپ یا رستوران کمی دستپاچه می شویم بدون آنکه بدونیم علت این دستپاچگی درونی و ذاتی است و پس از اینکه دیگران هم به قدم زدن بپردازند این احساس از بین میرود.

  6-افراد خیلی صمیمی هنگام گفتگو بیشتر سر به هوا می شوند و به این سو و آن سو می نگرند.
  7- افرادی که در مقابل هم نشسته اند نسبت به افرادی که پهلو به پهلوی هم هستند بیشتر ارتباط چشمی را نشان می دهند. اگر افرادی که پهلو به پهلوی هم نشسته اند بخواهند که بیشتر با هم ارتباط چشمی داشته باشند به طرف چهره ی دیگر بر میگردوند.

  8- حالا که موارد فوق را دانسته اید حتما از این کلید طلایی ارتباطی با آگاهی استفاده کرده و فواید آن را لمس کنید.  تیتر بعدی:برخی از دلایل ناراحت شدن افراد از نگاه های طولانی دیگران
  ادامه دارد...

  اختصاصی متعلق به میهن پت  و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......


 6. #6
  همکار قدیمی reza torabi آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  دامپزشکی و عشق به حیوانات به معنای واقعی
  تخصص
  دامپزشک
  حیوان خانگی
  انواع حیوانات آسیب دیده ، گاه به گاه مهمان من هستند
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  10
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  چقدر برام جالب بود....ممنون ، منتظرهای بخشهای دیگه هستم!
 7. #7
  شيما آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
  تخصص
  كارمند دانشگاه،روانشناسي
  حیوان خانگی
  خرگوش،مينا ،سگ و گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  20
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9
  مرسي عزيزم اين مطلب موضوع خيلي جالبيه .يه تمرين هم من به شما ميدم :هيچ ميدونيد نوع نگاه كردن شما در مغازه ها چقدر در رفتار فروشنده موثر است ؟!
  در يك پژوهش ميداني اين كار را انجام داديم البته نگاه يكي از فاكتورها بود ولي انجام تحقيق خيلي سرگرم كننده بود به 3 نفر نياز داريد دو شركت كننده و يك نظاره گر كه همه تغييرات رفتار فروشنده را ثبت كند
  شركت كننده اول وارد مغازه كه ميشود با نگاه عميق به فروشنده سلام كند .چشم از او بر نداريد هر جا ميرود هر جنسي مياورد و...دنبال دستش نگاه كنيد و وقتي راجع به جنس تعريف ميكند به چشمانش نگاه كنيد و چشمانتان را تغيير حالت دهيد مثلا وقتي نكته خوبي از كالا را ميگويد چشمهايتان را كمي گشاد تر كنيد يا به معني دقت كمي چشمهايتان را ريز كنيد وخلاصه يك ارتباط چشي قوي بگيريد
  دومي با ورود خود را سرگرم كالا ها كند تا فروشنده به سراغش بيايد با نگاهي كوتاه به فروشنده و سلام دوباره مشغول ويترين و اجناس شود وقتي ميخواهد جنسي را براش بياورد به كالاي مورد نظر نگاهو اشاره كند وقتي فروشنده توضيح ميدهد به كالا نگاه كند و و خلاصه ارتباط چشمي در حد صفر
  خودتان تفاوت رفتار فروشنده را خواهيد ديد .
  توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

 8. #8
  Jblaq آواتار ها
  علایق
  حیوانات
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  3
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  مرسی مرجان عزیزم این مطلبی که من دارم می نویسم یه کتابه که هر رزو سعی می کنم یه بخششو تایپ کنم
  اینی تمرینیم که شما گفتید من همیشه به صورت روتین انجام میدم و واقعا جواب میده
  می فهمم چی میگی عزیز


  و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......


 9. #9
  Jblaq آواتار ها
  علایق
  حیوانات
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  3
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  برخی از دلایل ناراحت شدن افراد از نگاه های طولانی دیگران، به شرح زیر است:
  1) تماشا کننده ممکن است به منظور آزار به آنها این کار را کرده باشد.
  2) فرد تماشا شونده با خود می اندیشد که چرا اینقدر به او نگاه می کنند، چیزی که او می اندیشد خود آگاهی و تحلیل اعتماد به نفس خود می باشد
  3) تماشا شونده ممکن است احساس کند که شاید فرد تماشا کننده را بشناسد
  4) آنها ممکن است فکر کنند که فرد تماشا کننده از لحاظ جنسی به آنها جذب شده است.کاری که آنها خواهند کرد خودداری از ارتباط چشمی است. آنها ممکن است با خود بی اندیشند که مشکلی روی داده و در صورت ادامه این رفتار حتی ممکن است از کوره در رفته یا مضطرب شود
  5) حتی ممکن است برخی از افراد که در آماج نگاه های دیگران قرار گرفته اند احساس حماقت نمایند و اعتماد به نفس و خود پنداره شان آسیب ببیند.
  6) آنها ممکن است فکر کنند که فرد تماشا کننده می خواهد به گروه آنها ملحق شود و اعضای گروه اغلب به تازه وارد ها خوش آمد نمی گویند؛ این امر در گروه های کوچک قویتر است

  قواعد دستوری چشم
  اکنون که ما اولین تمرینمان را تمام کرده ایم اجازه دهید که بعضی از شکلهای ارتباط چشمی را بررسی کرده و برخی از مسائل موثر بر آن را مشخص کنیم

  ارتباط چشمی می تواند طولانی باشد( مثل زمانیکه دو عاشق به هم نگاه میکنند) یا میتواند کوتاه باشد(مثل زمانیکه ما به فردی نگاه میکنیم که چندان برایمان خوشایند نیست)

  نگاه می تواند مستقیم(نگاه گستاخانه، نگاه خیره به جلوی پیشانی) یا غیر مستقیم باشد. این نگاه می تواند بریده بریده باشد(نوعی که ما در یک مکالمه ساده استفاده میکنیم) یا پیوسته باشد(زمانی که به کسی خیره نگاه میکنیم)
  برای زوایه نگاه هم اصول و قانونی هایی وجود دارد. تلاش برای نگاه کردن به ناحیه تناسنلی یک نفر و یا پایین لباس یک دختر موجب میشود که شما اصول را زیرپا بگذارید این یک قانون جهان شمول است
  ارتباط چشمی خیلی زیاد می تواند برای بیشتر مردم موجب آشفتگی شود. نگاه خیره معمولا بی ادبانه تعبیر میشود
  نگاه خیره در اغلب کودکان وجود دارد اما اغلب بزرگترها در روند تربیتی فرزندانشان آنها را از نگاه کردن به صورت خیره نهی میکنند بزرگسالان معمولا خود را با چنین نگاه هایی به دردسر نمی اندارند. اگر میخواهید لحج کسی را در بیاورید. به چشمان او زل بزنین.
  بسیاری از قوانین مرتبط با ارتباط چشمی مانند سایر قوانین زبانهای غیر کلامی به شرایط و وضعیت استفاده وابسته است.به طور کلی تمامی روشهای غیر کلامی ارتباطی دارای شباهتهایی هستند

  ادامه دارد
  اختصاصی میهن پت


  و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......


 10. #10
  کاربر عادی kazo آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  هریس
  محل سکونت
  تهران کثیف
  علایق
  گرافیک و خزندگان
  تخصص
  طراح گرافیک و عکاس
  حیوان خانگی
  ایگوانا
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  6
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  پس ادامش چی شد اسمارت؟


صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کشتار گنجشک ها به قصد لذت را متوقف کنید
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید
از انجمن حامیان حقوق حیوانات میهن پت حمایت کنید