فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  7
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چطور با زشت بودن خود سازش کنيم

 1. #1

  محل سکونت
  تهران
  حیوان خانگی
  کاسکو-گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  21
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0

  چطور با زشت بودن خود سازش کنيم

  از نگاه کردن به آينه، افسرده شدن و اجتناب از ديدن تصوير خود، نامناسب جلوه کردن در محافل اجتماعي خسته شده ايد؟ نااميد نشويد. در اکثر مواقع، زشتي فقط نوعي نگرش است که ما اتخاذ ميکنيم. اما حتي اگر از نظر فيزيکي هم واقعيت داشته باشد، هميشه راه هايي براي غلبه بر آن وجود دارد.


  مراحل


  1. لبخند بزنيد. چه باور کنيد يا نه، اين لبخند زدن يا نزدن افراد است که بخش اعظمي از جذابيت آنها را تشکيل مي دهد. اگر به فيلم هايي که تابه حال ديده ايد فکر کنيد، کدام هنرپيشه ها بودند که هميشه خوشتيپ ترين و جذابترين تلقي مي شدند؟ مطمئناً آنهايي که هميشه يک لبخند زيبا و جذاب براي بيننده ها روي لبانشان داشته اند. مغز ما طوري برنامه ريزي شده است که از نوزادي جذب لبخند ديگران مي شويم و لبخند زدن واقعاً مي تواند معجزه کند. مردم اگر حتي قيافه شما را به ياد نداشته باشند، هميشه آن لبخند زيبا و خنده از ته دلتان را به ياد خواهند آورد.

  2. خود را زيبا تصور کنيد. اکثر اوقات افراديکه احساس مي کنند زشت هستند خود را از ترس صدمه ديدن از جامعه دور مي کنند. به نظر آنها، عدم پذيرش جامعه که کاملاً قابل انتظار است واقعاً شايسته آنهاست. اما اينطور نيست. هيچکس حق ندارد درمورد ظاهر شما قضاوت کند، بجز خودتان و اگر تصميم بگيريد که خوش ظاهر باشيد، حتي اگر بيني شما بزرگ باشد يا شکم بزرگي داشته باشيد يا نصف صورتتان سرطاني باشد، آنچه به ديگران منعکس مي کنيد، فردي خوش ظاهر خواهد بود. اکثر اوقات مردم فقط به اين دليل مي گويند که يک نفر زشت است که خودش چنين تصوري از خود دارد.

  3. جلوي آينه بايستيد، به آنچه مي بينيد طوري واکنش دهيد که انگار يک نفر ديگر است. شما شايستگي اين را داريد که حداقل با همان احترامي که با يک غريبه برخورد مي کنيد، با خودتان برخورد کنيد. مطمئناً هيچوقت بي مقدمه به يک غريبه نمي گوييد که "اه، چقدر تو زشتي!" پس با خودتان هم اينکار را نکنيد. با خودتان مودب باشيد و سعي کنيد به هر طريقي که ميتوانيد به آن فردي که جلوي آينه مي بينيد کمک کنيد تا زيباتر به نظر برسد و احساس بهتري نسبت به خود پيدا کند.

  4. هر روز وقتي بيرون مي رويد، خوب لباس بپوشيد و به خودتان برسيد. اين يعني شلواري خوش قواره و پيراهني اتوکشيده تن کنيد و موهايتان را هم تا حد ممکن به زيباترين حالت خود درست کنيد. شايد در اول کار به نظرتان وقت تلف کردن باشد اما آنهايي که متقاعد شده اند که زشت هستند معمولاً سعي مي کنند که خود را در خانه پنهان کنند و هيچکس را نبينند. اما باز هم خودتان، خودتان را خواهيد ديد و اين است که واقعاً مهم مي باشد. وقتي عادت کنيد که تمام روز خوب به نظر برسيد، اتوماتيک وار تصور خواهيد کرد که فرد خوش ظاهري هستيد و به سايرين هم با همين تفکر واکنش خواهيد داد. و اين چرخه آنقدر ادامه پيدا ميکند که واقعاً زيبا مي شويد و متعجبانه خواهيد ديد که يک روز هر کس با ديدنتان، تحسينتان خواهد کرد.

  5. تحمل کنيد. مهم نيست که اول کار چقدر احساس حماقت کنيد، اما اين مراحل را خوب به ياد داشته باشيد: لبخند، جذاب تصور کردن خود، محترمانه برخورد کردن با خود درست مثل يک غريبه، و زيبا کردن و رسيدن به خود. مهم نيست که تغيير طرز فکرتان چقدر طول بکشد، هيچوقت نبايد تسليم شويد. پيشرفت واقعي هميشه تدريجاً به وجود مي آيد.

  6. از آرايشگرتان بخواهيد يک مدل موي جديد روي سرتان پياده کند، کمي آرايش کنيد، و با خودتان خوب برخورد کنيد. در خريد لباس بيشتر دقت کنيد و چيزي را بخريد که واقعاً برازنده تان باشد.

  7. دريچه قلبتان را براي دوستي باز کنيد. خواهيد ديد که وقتي دوستان بيشتري داشته باشيد، اعتماد به نفستان تا جايي بالا مي رود که خودتان را واقعاً زيبا خواهيد ديد.


  نکات


  * يادتان باشد، بعضي از افراد جذاب محبوب ما چندان هم زيبا نيستند. باربارا استرايساند و کارول برونت واقعاً نمونه بارز زيبايي به حساب نمي آيند اما ما آنها را به خاطر روحيه جذاب، دلپذير و پرانرژيشان دوست داريم. زيبايي خنده ماست؛ به شکل ابرو نيست بلکه در نحوه استفاده شما از آن ابرو است.


  * زيبايي نيز به همان اندازه زشتي يک فريب است. آرايش صورت هنرپيشه محبوبتان را برداريد و آنوقت است که شوکه مي شويد که دقيقاً قيافه دوران دبيرستان شما را دارد. حتي اگر زشت هم نباشد، يک دست لباس زشت و بي قواره تن او کنيد و ببينيد که چقدر زشت به نظر خواهد رسيد.


  * اعتماد به نفس از زيبايي ظاهر جذب کننده تر است. صاف بايستيد، سرتان را بالا نگه داريد و در چشمان مردم خيره شويد.


  * يادتان باشد که همه جوانب ظاهر براي همه افراد زيبا نيست و خيلي اوقات ويژگي هايي که به نظر يک نفر زشت مي آيد براي ديگران زيبا است.


  * اگر نمي دانيد که چطور بايد خوب لباس بپوشيد، کسي از اطرافيانتان را که به نظرتان فردي خوش لباس است که پيدا کنيد و ببينيد که چطور لباس مي پوشد و لباسهايي را در کمدتان پيدا کنيد که شبيه سبک لباس پوشيدن او باشد. راحت و کلاسيک لباس بپوشيد. اگر به نظرتان مي آيد که شکمتان از شلوار جينتان بيرون زده است مطمئن باشيد که آن شلوار هيچ زيبايي به شما نخواهد داد پس دور بريزيدش.


  *يک مدل موي جديد براي خود انتخاب کنيد. شايد تعجب بکنيد که يک تغيير ساده در مدل مو چطور مي تواند ظاهر شما را از اين رو به آن رو کند.


  · هميشه به خودتان بگوييد که زيباييد چون واقعاً هستيد.  * يادتان باشد، زيبايي مسئله اي کاملاً نسبي است. براي تحت تاثير قرار دادن يک نفر ظاهرتان را تغيير ندهيد. بهترين کار اين است که هميشه خودتان باشيد.


  *به خاطر بسپاريد فقط خودتان بدترين منتقد خودتان هستيد.


  وقتي اعتماد به نفس در شما ايجاد شد، مطمئناً ديگر خيلي به خودتان سخت نخواهيد گرفت.


  هشدارها


  * اول از همه اينکه، بدانيد که شما زشت نيستيد! همه فکر مي کنند که اشکالي دارند درحاليکه در واقعيت آن افراد زيباترين و جذاب ترين ها هستند.


  * هيچوقت از مردم نپرسيد که آيا فکر مي کنند شما زشت هستيد يا نه. ممکن است واقعاً اذيتشان کند. از اين گذشته، مطمئناً اگر زشت هم باشيد، آنها مستقيم اين را به شما نخواهند گفت.


  * آشکار است که شما زيبا هستيد. رمز موفقيت فقط در اعتماد به نفس است. و بهترين راه براي به دست آوردن اين است که دوستانه تر با مردم برخورد کنيد. براي شروع مکالمه پا پيش بگذاريد و از ديگران سوال کنيد، همين مکالمات آشنايي هايي به وجود مي آورد که اين آشنايي ها منجر به دوستي مي شوند. و آنوقت است که مردم واقعاً مي بينند که چقدر زيبا هستيد.

  pcparsi.com


 2. #2
  devil_boy آواتار ها
  محل سکونت
  shahe iran karaaaaaj
  علایق
  گیتارم _ بسکتبال _ اینترنت _ نگهداری از حیوانات
  تاریخ عضویت
  Jun 2011
  شماره عضویت
  192
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  بجای این کارا یه عمل جراحی کنید ردیف میشید
  البته اگه آدم پولدار باشه نیازی به زیبایی نداره
  پاییزدوست دارم بخاطربارونش وقتی زیربارون قدم می زنم وخیس می شم پاییزبهم یادآوری می کنه که زندگی جریان داره پاییزدوست دارم چون بهم یادآوری می کنه که دنیابه هیچ کس وفانمی کنه پاییزدوست دارم بخاطراینکه غم هاروپنهون می کنه پاییزدوست دارم چون یه سکوت مبهمی تووجودش نهفته داره من عاشق پاییزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کشتار گنجشک ها به قصد لذت را متوقف کنید
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید
از انجمن حامیان حقوق حیوانات میهن پت حمایت کنید