صفحه 24 از 150 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1493
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5015
    سلام مجدد خدمت دوستان ... یک سوال دیگه این شاه طوطی ما هر وقت میخوام بش هویج یا سیب یا برنج بدم باید کمی عسل بهشون بزنم تا بخوره اگه نزنم نمیخوره .....اشکالی نداره ؟؟؟ اندازه عسل هم به مقداره سر چاقو میوه خوری است ....با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhahaha نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت دوستان ... یک سوال دیگه این شاه طوطی ما هر وقت میخوام بش هویج یا سیب یا برنج بدم باید کمی عسل بهشون بزنم تا بخوره اگه نزنم نمیخوره .....اشکالی نداره ؟؟؟ اندازه عسل هم به مقداره سر چاقو میوه خوری است ....با تشکر
    سلام

اشکالی نداره میتونید از عسل استفاده کنید اما نباید به زیاده روی تبدیل بشه.... بهتره پله پله مقدار عسلی که استفاده میکنید رو بیارین پایین تا کم کم بدون عسل هم غذاش رو بخوره

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    دوستان ممنون میشم نظرشون راجب قفس بدن خوبه یا بده , قفس اندازش واسه شاه طوطی خوبه ؟ رنگش بد نیست ؟بعد جاشم طبق توضیحاتی که خوندم توی سایت 2 تا دیوار کنارشه و کنار پنحره هستش ولی روبرو پنجره نیست .
    بعد جای غذاش و آبش استیل هستش , و یکیش 2 برابر از اون یکی هستش تو بزرگه باید آب باشه یا کوچیکه ؟
    دوستان اگه چیزی کم و کسر هم داره بگین میخرم براش.
    البته بالای قفس باز میشه و چوب میخوره و نشیمنگاه داره واسه وقتی بیرون میاد.( البته قفس توی عکس یکم کوچیک میزنه از نزدیک اینجوری نیست.
    ممنون میشم نظرتون و بدین.
    مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم نظرشون راجب قفس بدن خوبه یا بده , قفس اندازش واسه شاه طوطی خوبه ؟ رنگش بد نیست ؟بعد جاشم طبق توضیحاتی که خوندم توی سایت 2 تا دیوار کنارشه و کنار پنحره هستش ولی روبرو پنجره نیست .
    بعد جای غذاش و آبش استیل هستش , و یکیش 2 برابر از اون یکی هستش تو بزرگه باید آب باشه یا کوچیکه ؟
    دوستان اگه چیزی کم و کسر هم داره بگین میخرم براش.
    البته بالای قفس باز میشه و چوب میخوره و نشیمنگاه داره واسه وقتی بیرون میاد.( البته قفس توی عکس یکم کوچیک میزنه از نزدیک اینجوری نیست.
    ممنون میشم نظرتون و بدین.
    مرسی

سلام

دو تا نکته به نظرم میرسه.... اول این که رنگش باید کوره ای باشه وگرنه خیلی خیلی خطرناکه براش.... دوم هم این که به نظر میاد ارتفاع قفس کم باشه.... گفته بودین طوطیتون 6 - 7 ماهشه برای همین پرهای دمش هنوز قراره رشد کنن و شاید مجبور بشید قفس رو عوض کنید.... این جور قفس ها که طولشون از ارتفاعشون بیشتره برای نگهداری تعداد زیادی پرنده کوچیک بهتره تا یک دونه پرنده بزرگ مثل طوطی

شاه طوطی من عادت داره وقتی تخمه میخوره پوستش رو میریزه توی ظرفش برای همین مجبورم همیشه کم براش تخمه بریزم تا اون زیر میرا مدفون نشن.... به نظرم اگر ظرف بزرگه رو برای تخمه استفاده کنید این مشکل منو ندارید دیگه

موفق باشید

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    نقل قول نوشته اصلی توسط Da Vinci نمایش پست ها
    سلام

دو تا نکته به نظرم میرسه.... اول این که رنگش باید کوره ای باشه وگرنه خیلی خیلی خطرناکه براش.... دوم هم این که به نظر میاد ارتفاع قفس کم باشه.... گفته بودین طوطیتون 6 - 7 ماهشه برای همین پرهای دمش هنوز قراره رشد کنن و شاید مجبور بشید قفس رو عوض کنید.... این جور قفس ها که طولشون از ارتفاعشون بیشتره برای نگهداری تعداد زیادی پرنده کوچیک بهتره تا یک دونه پرنده بزرگ مثل طوطی

شاه طوطی من عادت داره وقتی تخمه میخوره پوستش رو میریزه توی ظرفش برای همین مجبورم همیشه کم براش تخمه بریزم تا اون زیر میرا مدفون نشن.... به نظرم اگر ظرف بزرگه رو برای تخمه استفاده کنید این مشکل منو ندارید دیگه

موفق باشید

ممنون دوست عزیز
    مدل این قفس که دقیقاً قفس من هستش توی سایت آقای ****** الان دیدم. سایزشم زده بود.
    امیدوارم مناسب طوطی من باشه.
    مدلشو اینجوری زدن اونجا :

قفس پرنده سایز بزرگ

قفس طوطی مدل: 702
    سایز: 61-40-135
    در رنگهای: سفید ابی مشکی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    5021
    سلام چرا شاه طوطی ها قیافشون مثل منگلا میمونه ولی بازم خیلی موجوات خوبین

نمیدونم صداشون م مثل مانگویه یا نه در ضمن فرقشون چیه
    راستی لطفا به بخش طوطی ملنگو اسکند کوچیک بروید و جواب سوالمو بدین ملنگو خوشگلم پونه جونم مرد امروز صبح و خیلی ناراخت شدم یک سری علایم دیدم میخواستم علت مرگشو بگین تا برم به فروشنده بگم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوجو گلی نمایش پست ها
    سلام چرا شاه طوطی ها قیافشون مثل منگلا میمونه ولی بازم خیلی موجوات خوبین

نمیدونم صداشون م مثل مانگویه یا نه در ضمن فرقشون چیه
    راستی لطفا به بخش طوطی ملنگو اسکند کوچیک بروید و جواب سوالمو بدین ملنگو خوشگلم پونه جونم مرد امروز صبح و خیلی ناراخت شدم یک سری علایم دیدم میخواستم علت مرگشو بگین تا برم به فروشنده بگم
    سلام

نمیدونم شاید کلا هرکی خوب باشه مثل منگلا میمونه

صداشون تقریبا شبیه به هم هست و شاه طوطی یکم تن سنگین تری داره ولی سبک جیغ زدنشون یکی هست.... شاه طوطی ها بزرگ تر و گرون تر هستن ولی از نظر هوش و استعداد سخنگویی زیاد فرقی ندارن.... بعضی ها میگن شاه طوطی هوش عمومیش بیشتره ولی نمیشه با قطعیت گفت چون شخصیت طوطی هم تاثیر میذاره.... ما ملنگو هایی داریم که صد برابر یک شاه طوطی استعداد حرف زدن داره و بر عکس شاه طوطی ای هم داریم که میتونه فعل یاد بگیره

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    دوستان من حس میکنم طوطیم آب نمیخوره
    خیلی بهش توجه میکنم بعد حس کردم آب خیلی کم ! شاید 2 روز یک بار !
    مشکلی نیستش ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    دوستان من حس میکنم طوطیم آب نمیخوره
    خیلی بهش توجه میکنم بعد حس کردم آب خیلی کم ! شاید 2 روز یک بار !
    مشکلی نیستش ؟
    سلام

اکثر افراد وقتی اولش پرنده میخرن فکر میکنن که اصلا آب نمیخوره.... یک بنده خدایی میگفت که من مطمئنم طوطیم دو ماهه آب نخورده!.... نگران نباشید پرنده ها باید روزانه 5% وزن بدنشون آب بخورن در غیر این صورت به شدت ضعیف و بی حال میشن.... وقتی شما داری تماشاش میکنی اون کاملا متوجه میشه و برای همین آب نمیخوره.... پرنده های قفسی وقتی احساس خطر کنن میتونن ساعت ها خشکشون بیزنه و هیچ واکنشی هم نشون نمیدن

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    نقل قول نوشته اصلی توسط Da Vinci نمایش پست ها
    سلام

اکثر افراد وقتی اولش پرنده میخرن فکر میکنن که اصلا آب نمیخوره.... یک بنده خدایی میگفت که من مطمئنم طوطیم دو ماهه آب نخورده!.... نگران نباشید پرنده ها باید روزانه 5% وزن بدنشون آب بخورن در غیر این صورت به شدت ضعیف و بی حال میشن.... وقتی شما داری تماشاش میکنی اون کاملا متوجه میشه و برای همین آب نمیخوره.... پرنده های قفسی وقتی احساس خطر کنن میتونن ساعت ها خشکشون بیزنه و هیچ واکنشی هم نشون نمیدن
    ممنون از پاسخگویی همیشه شما. لطف دارین دوست عزیز
    ولی طوطی من فکر نکنم بترسه ! آخه با من که خیلی راحته روی دستم میاد از دستم غذا میگیره . روزی 5 ساعت حدودی هم بیرون قفس بالا روی استنده.
    ولی شاید میخوره من نمیبینم.
    همیشه میبینم غذا میخوره ! ولی آب شاید من 4 روزه ندیدم بخوره !

صفحه 24 از 150 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)