صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 225
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11132
    نیلوفر جان عکسا الان دیده نمیشه ولی من قبلا سر سری به این جا سر زده بودم و 2 تا لوتینو دیدم با کلی جوانه گندم که میخوردنشون.یکی از اساتید میگفت ک جوانه گندم زیادیش خوب نیست برای زمان جوجه داری که ابدا چون بسیار چسبناکه و البته فک کنم زیاد عشقیشون میکنه.گفتم بگم گرچه احتمالا خودت میدونی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    11079
    سلام نیلوفر خانوم , واقعا شرمنده اونقدر مشغله کاری دارم که اصلا وقت نکردم به تاپیک شما سر بزنم
    خیلی ناراحت شدم , فکر نمیکردم اینجوری شه!
    یه جورایی مطمئن بودم همشون جوجه میشه!
    خیلی ناراحت کنندست , با وجود این همه رسیدگی و تغذیه عالی چرا اینجوری شد؟!! این و مطمئن باشین اینا هیچ وقت با هم جفتگیری نمیکنن و سری بعدی باز تخم ها پوک خواهد بود! فقط ناراحتیش برای شما میمونه
    یک جفت میتونن سال ها باهم زندگی کنن و جفت نخورن! میشه فقط به عنوان تزیینی ازشون استفاده کنی
    راستی من فعلا قادر به ارسال پیام خصوصی نیستم و نتونستم جوابتون و بدم
    راستش یه کم قیمت و بیارین پایین تر از اون قیمتی که تو پیام گفتین من خریدارم, میخوام به عنوان تزیینی نگه دارم نه جفت مولد!

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1122 نمایش پست ها
    نیلوفر جان عکسا الان دیده نمیشه ولی من قبلا سر سری به این جا سر زده بودم و 2 تا لوتینو دیدم با کلی جوانه گندم که میخوردنشون.یکی از اساتید میگفت ک جوانه گندم زیادیش خوب نیست برای زمان جوجه داری که ابدا چون بسیار چسبناکه و البته فک کنم زیاد عشقیشون میکنه.گفتم بگم گرچه احتمالا خودت میدونی
    درسته... جوانه برای نطفه دار شدن تخم ها و جفت گیری عروس ها خوبه
    زمان تخم گذاری و زمانی که رو تخم ها میخوابیدن بهشون جوانه نمیدادم
    اون عکس برای قبل از تخم گذاریه.. به هر حال ممنون از راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash A2 نمایش پست ها
    سلام نیلوفر خانوم , واقعا شرمنده اونقدر مشغله کاری دارم که اصلا وقت نکردم به تاپیک شما سر بزنم
    خیلی ناراحت شدم , فکر نمیکردم اینجوری شه!
    یه جورایی مطمئن بودم همشون جوجه میشه!
    خیلی ناراحت کنندست , با وجود این همه رسیدگی و تغذیه عالی چرا اینجوری شد؟!! این و مطمئن باشین اینا هیچ وقت با هم جفتگیری نمیکنن و سری بعدی باز تخم ها پوک خواهد بود! فقط ناراحتیش برای شما میمونه
    یک جفت میتونن سال ها باهم زندگی کنن و جفت نخورن! میشه فقط به عنوان تزیینی ازشون استفاده کنی
    راستی من فعلا قادر به ارسال پیام خصوصی نیستم و نتونستم جوابتون و بدم
    راستش یه کم قیمت و بیارین پایین تر از اون قیمتی که تو پیام گفتین من خریدارم, میخوام به عنوان تزیینی نگه دارم نه جفت مولد!

سلام
    شما که اینقدر مشغله دارین چطور میخواین از پس یه جفت عروس و در نهایت جوجه هاشون بر بیاین؟!
    هم خودتون و عذاب میدین هم حیوون و.. به هر حال کلی رسیدگی میخواد...
    من پیشنهاد میکنم شما کلا صرف نظر کنین
    من با چند نفر مشورت کردم و گفتن 1ماه تقویتشون کنم و بعد لونه بزارم و حتما نتیجه خواهم گرفت..
    بخصوص بهار که فصل جفتگیری پرنده هاست
    فعلا قصد فروش ندارم.. تا چند ماه دیگه ببینم چی میشه.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نیلوفر خاوم خیلی متاسفم... انشاالله دفعه بعد باور کنید خودمو گذاشتم جای شما و میفهمم حالتون رو... امیدوارم دفعه بعد حتما جواب + بگیری

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11255
    [QUOTE=نیلوفر آزاد;90189]

سلام آزاد جان..منم اومدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11255
    آخی خیلی ناراحت شدم...من هر روز با تو روز شماری میکردم که کی به دنیا میان..

ایشاالله سری بعد..

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    11079
    [QUOTE=نیلوفر آزاد;94675
    سلام
    شما که اینقدر مشغله دارین چطور میخواین از پس یه جفت عروس و در نهایت جوجه هاشون بر بیاین؟!
    هم خودتون و عذاب میدین هم حیوون و.. به هر حال کلی رسیدگی میخواد...
    من پیشنهاد میکنم شما کلا صرف نظر کنین
    من با چند نفر مشورت کردم و گفتن 1ماه تقویتشون کنم و بعد لونه بزارم و حتما نتیجه خواهم گرفت..
    بخصوص بهار که فصل جفتگیری پرنده هاست
    فعلا قصد فروش ندارم.. تا چند ماه دیگه ببینم چی میشه.[/QUOTE]

اونقدر وقت دارم كه 2روز در ميون ظرف آب و دونشون و روزنامه زيرش و عوض كنم خواهر من شما نگران نباش!
    شما حرف همونا رو گوش كن 1ماه تقويت كن ببين چي ميشه!
    وقتي اين همه مدت جفتگيري نكردن ديگه نميكنن خواهر گلم
    شما يا بايد عروس نرو عوض كني و يه نر بالغ بخري يا كلا بي خيال جوجه گرفتن از اين جفت شي
    اين قطره ها و ويتامين و اين حرفا همش الكيه. مگه تو طبيعت كه زندگي ميكنن قطره و ويتامين و تقويي ميخورن؟!
    2حالت دره يا جفت ميخورن يا نميخورن تمام/
    اين 2 تا يه جفت تزييني غير دستي هستن كه هيچ وقت نميتوني ازشون جوجه بگيري/ چون اصلا جفت نيستند
    امان از دست اين دلال و كاسب ها كه فقط به فكر پول جيبشون و فروش هستن/

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    اونقدر وقت دارم كه 2روز در ميون ظرف آب و دونشون و روزنامه زيرش و عوض كنم خواهر من شما نگران نباش!
    شما حرف همونا رو گوش كن 1ماه تقويت كن ببين چي ميشه!
    وقتي اين همه مدت جفتگيري نكردن ديگه نميكنن خواهر گلم
    شما يا بايد عروس نرو عوض كني و يه نر بالغ بخري يا كلا بي خيال جوجه گرفتن از اين جفت شي
    اين قطره ها و ويتامين و اين حرفا همش الكيه. مگه تو طبيعت كه زندگي ميكنن قطره و ويتامين و تقويي ميخورن؟!
    2حالت دره يا جفت ميخورن يا نميخورن تمام/
    اين 2 تا يه جفت تزييني غير دستي هستن كه هيچ وقت نميتوني ازشون جوجه بگيري/ چون اصلا جفت نيستند
    امان از دست اين دلال و كاسب ها كه فقط به فكر پول جيبشون و فروش هستن/
    خیر دوست عزیز به این شکل که شما میفرمایید هم نیست.این شرکت های معتبر هم اعتبار و سرمایشون رو از سر راه نیاوردن که بیان هزینه کنن و همه هم بی سواد و کم تجربه نیستن که بیان پولشون رو بابت این چیزهای به زعم شما الکی بدن و به خورد پرندشون بدن.توی طبیعت گل رس شور هست شما توی خونه میتونید براشون فراهم کنید؟میوه های استوایی هست که تازه از درخت میخورن؟ما توی خونه داریم؟اگر جفت نبودن و تخم ها از مستی ماده بود تحت هیچ شرایطی پرنده ی نر روی تخم نمیخوابید.هر جفت ممکنه توی هرسه الی چهار دوره جوجه دهی تمام تخم های یک دورش پوچ باشه.امان از دست این دلال ها و کاسب ها واقعا!!!این خانوم هم اعلام کردن که پرندشون رو حفظ میکنن و قصد فروش ندارن و ناامید هم نخواهند شد.چه یک ماه دیگه جوجه بدن و چه جوجه ندن!!!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    11079
    به هر حال خواهرم من قصد ناراحت كردن و نا اميد كردن شما رونداشتم/ اميدوارم نتيجه بگيرين!
    هر وقت قصد فروش داشتين 100 پايين تر از اون قيمتي كه تو پيام خصوصي گفتين خبرم كنين من به عنون تزييني و خوشگليشون ميخوام / موفق باشي خواهر گلم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    به هر حال خواهرم من قصد ناراحت كردن و نا اميد كردن شما رونداشتم/ اميدوارم نتيجه بگيرين!
    هر وقت قصد فروش داشتين 100 پايين تر از اون قيمتي كه تو پيام خصوصي گفتين خبرم كنين من به عنون تزييني و خوشگليشون ميخوام / موفق باشي خواهر گلم
    سلام.یه خبرخوب که ظاهراشما ازش غافلید:عروس های نیلوفر خانم باز هم تخم گذاشتن وانشاءالله اینسری جوجه هم میدن انوقت دیگه صد درصد تزیینی نیستن

صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)