کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    همه شما رو از نزدیک میشناسند و میدونند که شما فحاشی نمیکنید و من دارم دروغ میگم و از روی دشمنی و عناد ورزی پست شما رو پاک کردم درسته؟

آقای مرادی شما از اون فروم عصبانی هستید معرفت حکم میکنه که حد اقل من رو زیر سوال نبرید الکی و اون چیزی که حقیقت بوده رو اینجا بنویسید نه اینکه من رو هم زیر سوال ببرید

حالا که واگذار میکنید به وجدان من و کاربران من هم بر خلاف میل باطنیم و برای دفاع از خودم پست های شما رو اینجا میزارم تا وجدان های پاک بگن آیا اینا فحاشی بوده یا نه

نسبت دادن کله پارس کردن به یک شخص!!!!!!!!!
    نسبت دادن صریح کلمه دیوانه به یک شخص
    وراج خطاب کردن یک انسان
    نسبت دادن کلمه بسیار زشت پاره کردن به یک انسان!!
    شوت زدن
    بلغور کردن
    شعور و فهم کسی رو زیر سوال بردن
    جهل و حماقت و حقارت و خفت و اظهار نظر های سخیف و ...

خدا وکیلی اینا اگر فحش نیست پس چیه آقای مرادی؟ معلومه که پاک میکنم آقای مرادی بر اساس کدام منطق نباید پاک می کردم؟

بازم میگم بی نهایت پشیمان هستم که از شما دفاع کردم که الان اینجوری شعور من رو هم جلوی کاربران زیر سوال میبرید

فکر میکنم فقط یک دلیل برای ادامه این بحث وجود داشته باشه اونم اینه که از نظر شما اون کلمات قرم رنگ فحش نبوده و من مریض بودم که پست شما رو پاک کردم

همیشه جواب خوبی بدیست و من اصلا ناراحت نیستم ولی اصلا و ابدا انتظار نداشتم و فکرش و هم نمیکردم که مجبور بشم واسه اثبات خودم هم که شده این پست ها رو نمایش بدم

همه اشتباه میکنن مهم اینه که آدم اشباهاتش رو قبول داشته باشه نه اینکه بقیه رو زیر سوال ببره تا خودش رو توجیه کنه

آژیده
    ویرایش توسط بابک آژیده : 23rd June 2012 در ساعت 05:52 AM

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    بابک جان عزیز بخش دوم رو اونها تو سایت نوشتن نه آقای مرادی و آقای مرادی این حرفها رو نقل قول کرده .البته من با شما کاملا موافقم که بحث و جدل در یک سایت دیگه رو نباید به اینجا کشید ولی در اصل اونها در بحث کاملا کارشناسی و مستند این سایت وارد شدن و جا داشت ما ها از ایشون دفاع کنیم که این امر با خریدن نمک و انجام تست توسط من بصورت کاملا مستند و منطقی صورت گرفت و بقول شما نیازی به این موضوع نبود که با اونها دهان به دهان بشیم.راستش الان یک ماه هستش میخوام تو سایت طریقه درست کردن تستر های کلسیم و منیزیم و نیترات رو بزارم واقعا از اینکه دوباره سایت دچار بحران شه میترسم و نزاشتم چون پاسخگویی به آدم بی منطق و کم اطلاع خیلی سخته و اصلا دوست ندارم محیط آروم و صمیمی پارسی پت بهم بخوره .
    در خصوص آقای مرادی هم وجود ایشون تو سایت بنظر من خیلی خوب و چه بسا ضروری هم هستش.پس از ایشون میخوام تو حضور پر رنگ ترشون (البته با سعه صدر بالا تر)به افزایش ارتقا سطح کیفی کمک کنن و مطمئن باشن که یک سری مطالب جدید از همین بگو مگو های اینچنینی در خصوص یک مطالب بوجود میاد(البته با حفظ حریم و حرمت شخصی افراد)و حساسیت بابک جان و مدیران ارشد سایت رو تو روشن نگهداشتن چراغ انجمن (الان منتظر بهونه هستند تا یک همچین انجمنی رو فیلتر کنن) درک کنن البته این موضوع دوم رو به همه علی الخصوص خودم هم گوش زد میکنم که با زدن پست نامربوط و یا تند مشکلی رو برای سایت بوجود نیاریم.

همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13
    سلام
    دیدید آقای آژیده دچار پیش داوری شدید !!!! اینها جملات من نیست بلکه جملات اونهاست در مورد من که عیناً نقل و قول کردم. بهتر بود پست رو دقیق تر می خوندید!!!البته اینجوری محق بودن جملات بنده بیشتر ثابت میشه ولی از طرفی خیلی ناراحت میشم که یکی از دوست های خیلی خوبم در مورد من اینطوری قضاوت می کنه.
    لطفاً اینقدر هم از دفاع کردن خودتون اظهار ندامت نکنید چون شما مسئول سایت هستید و وظیفه تون این حکم رو به شما میده و در آینده هم اگه اتفاق مشابهی برای کسی بیوفته و حق به جانب اون باشه و شما دفاع نکنید در مقابل همه ی کاربرها و وجدان خودتون مسئول هستید!
    متاسفم که این بحث ها اینجوری پیش رفت چون شما چاقو به دست هستید و خیلی عصبانی و خیلی بده که اینجوریه! آش نخورده و دهان سوخته!
    من فقط دلیل نیومدنم رو گفتم شما هم می تونستید خیلی بهتر جواب بدید!
    به هر حال من شما رو خیلی خوب می شناسم و می دونم که از نزدیک زیارتتون کنم هیچ وقت اینطوری حرف نمی زنید! به همین دلیل بیشتر نارحت میشم که چرا همچین عکس العملی دارید چون نیومدن من به این سایت شاید برای خودم و این سایت خیلی مهم نباشه اما اینجوری رابطه دوستیمون هم باید پایان بپذیره که فکر نمی کنم ارزشش رو داشته باشه
    موفق باشید

همکار قدیمی آکواریوم آب شور

شماره عضویت
    13
    ببخشید دوباره پست ارسال می کنم
    یادم رفت بگم اگه من اینجا جواب اون آقا رو می دادم برای این بود که خیلی از کاربرهای اون سایت همین جا هم عضو هستند و بودند و تو هر دو تا سایت جوابی به اون آقا ندادن!!! و این یعنی موافقت با ایشون !! از طرفی هم نمی خواستم تو سایت خودشون جوابی بهشون بدم که باعث بالارفتن پست هاشون و آمارهاشون بشه که البته فکر کنم اونها دقیقاً همین منظورشون بود.
    به هر حال با عرض پوزش از همه و آرزوی توفیق برای شما
    من میرم تا شاید دیگه هیچ وقت جو دوستانه شما به هم نریزه
    موفق باشید

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.moradi نمایش پست ها
    ببخشید دوباره پست ارسال می کنم
    یادم رفت بگم اگه من اینجا جواب اون آقا رو می دادم برای این بود که خیلی از کاربرهای اون سایت همین جا هم عضو هستند و بودند و تو هر دو تا سایت جوابی به اون آقا ندادن!!! و این یعنی موافقت با ایشون !! از طرفی هم نمی خواستم تو سایت خودشون جوابی بهشون بدم که باعث بالارفتن پست هاشون و آمارهاشون بشه که البته فکر کنم اونها دقیقاً همین منظورشون بود.
    به هر حال با عرض پوزش از همه و آرزوی توفیق برای شما
    من میرم تا شاید دیگه هیچ وقت جو دوستانه شما به هم نریزه
    موفق باشید
    سلام اقای مرادی:
    من فکر نمیکردم که به یک جنجالی که از طرف افرادی شروع شد دامن بزنید.اقای آژیده هم صرفا در جهت کنترل و اتمام اون ماجرا اقدام به پاک کردن پستها کردن که تبعا تمام پستها باید پاک میشده.حال اگه اونها توهینی کردن و شما هم پاسخ و دفاعی کردین فکر نمیکنم ارتباطی به این سایت و کاربران دیگه داشته باشه.اونطور که دیدم تمام کاربران اصلی این سایت در اون ماجرا از شما حمایت و نظرات علمی شما رو تایید کردن .خواهش میکنم به این سو تفاهم پایان بدید و بحثی رو که تمام شده فراموش کنید.اینکه خیلی از کاربران اون سایت اینجا عضو هستند هم فکر نمیکنم دیگه به فعالیتشون در اینجا ادامه بدن .ما به دنبال یار کشی و حمله که نیستیم هر کس نظری داره که در جاش باید مطرح بشه .شما که از پیشکسوتان اب شور هستید نباید زود در مورد دیگران قضاوت کنید.

قال رسول*الله (ص):
    تعافوا تسلط الضعانن بینکم (کنزالعمال، ج 3، ص 373).
    با یکدیگر عفو و اغماضی کنید تا کینه*ها از میان شما رخت بربندد.
    امیدوارم که این موضوع برای همیشه تمام بشه .
    تولد امام حسین (ع) مبارک

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نمیدونم شما از کجا اومدی که اولین پستت رو هم با این موضوع فرستادی اما بهتره متوجه باشی که خودت با چه لحنی صحبت میکنی. داری مستقیما توهین میکنی به اقای مرادی .الله اعلم بما تفعلون
    اقای اژیده خواهش میکنم پست های نامربوط رو پاک کنید و نذارید مجددا این بحثها شروع بشه.ظاهرا بعضی فقط به دنبال فتنه و اشوب هستند.
    ویرایش توسط sepideh : 23rd June 2012 در ساعت 06:42 PM

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    نمیدونم شما از کجا اومدی که اولین پستت رو هم با این موضوع فرستادی اما بهتره متوجه باشی که خودت با چه لحنی صحبت میکنی. داری مستقیما توهین میکنی به اقای مرادی .الله اعلم بما تفعلون
    اقای اژیده خواهش میکنم پست های نامربوط رو پاک کنید و نذارید مجددا این بحثها شروع بشه.ظاهرا بعضی فقط به دنبال فتنه و اشوب هستند.
    سلام
    عضو شدن و زدن چنین پستی کاملا مشکوکه
    بهتره عضویتش بررسی بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام
    بهتر اینه که به سرمایه ها احترام بزاریم نه از بین ببریمشون .هر کسی امکان داره کنترلش رو از دست بده و عصبانی بشه و لاجرم حرفای نا مربوط بزنه .آقایونی که الان دم از آب شور میزنن زمانی که آقای مرادی تو جنوب ایران به دنبال راهی برای انتقال ماهی آب و وسایل آب شور به تهران بود داشتن تازه با اصول اولیه آکواریوم آب شیرین و طریقه نگهداری ماهی گوپی و مولی دستو و پنجه نرم میکردن .بین یه آدم تاجر و فروشنده و یه یه آدم که خاک یه کار رو خورده متخصصه تفاوت هست اونم بسیار زیاد .
    خوبه احترام کسانی که بنیان گذار فروم های آب شور بودن و یه رو*** به فروم آب شور دادن حفظ بشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

بخش دوم رو هر چند آقای مرادی ننوشتند ولی حق متقل کردنش به اینجا رو هم نداشتند
    پس فردا هر کی تو خیابون دعواش شد بیاد اینجا جواب بده؟

اصل
    در ضمن دیگه کلماتی مثل پارس کردن طرف رو که نوشتن...ببخشید آدم پارس میکنه؟آقای مرادی پارس کردم کلمه محبت آمیزه؟
    دیوانه خطاب کردن یک نفر فحش نیست؟

اصلا انتقال فحش های دیگران از یک سایت به پارسی پت چه معنی داره مگه ما اینجا انجمن تخصصی تفسیر فحش داریم؟

از الان به بعد هم هر پستی راجع به این موضوع زده بشه در جا پاک میکنم

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام به همه دوستان
    میخوام جو رو عوض کنم
    آیا اسکیمر برای یک آکواریوم 160 لیتری واجبه ؟
    اگر لازمه باید 24 ساعته روشن باشه یا نه؟

صفحه 143 از 156 نخستنخست ... 4393124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)