فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  125
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: بلوتوثی کثیف لکه ننگی بر دامان محیط زیست ایران (تصاویر وحشتناک از جنایتی....)

 1. #1
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0

  بلوتوثی کثیف لکه ننگی بر دامان محیط زیست ایران (تصاویر وحشتناک از جنایتی....)

  __________________________________________________ ___________


  فیلم کشتار ناجوانمردانه ماده خرس و دو توله کوچکش


  __________________________________________________ ___________

  سالهاست به مدد تکنولوژی و موبایل های با قابلیت فیلمبرداری، جنایات خاموش، قابل رویت و استناد شده اند. همانطور که متجاوزین به ناموس جامعه، از اقدامات شنیع خود فیلمبرداری می کنند، متجاوزین به حق حیات وحش این مرز و بوم نیز تصاویری را بر حافظه تلفن های خود ثبت می کنند که رعشه بر تن بیننده می اندازد. اگر در حیطه تجاوز به عنف، رهگیری و شناسایی سریع انجام می شود، در حیطه حیوانات و حیات وحش و محیط زیست شرایط دقیقا بر عکس است. اینجا نه تنها برخورد ها به کاهش جنایت ختم نشده، که باعث جری تر شدن جانیان طبیعت نیز شده است.

  ضجه های معنی دار توله خرسی معصوم

  اگر توان دیدن فیلم را داشتید، در جای جای فیلم ضجه های توله خرس هایی را شنیده اید که مادرشان به قتل رسیده و شکم کوچکشان با قساوت دریده شده؛ اما هنوز خون آلود و با روده هایی بیرون آمده راه می روند و در جستجوی حمایتی ناممکن دور مادر می گردند. می گردند و ضجه می زنند و مِهر رفته اش را طلب می کنند. ضجه هایی انسانی از توله هایی که سهم اندکشان از دنیای نامردی ها، چند بار دیدن خورشید است و شکمی دریده و مادری مرده.

  جریمه های چند صد هزار تومانی برای جنایات میلیونی

  اگر قرار باشد باز هم به رسم گذشته عمل شود، این بار هم سه جانی جریمه ۷۰۰ هزار تومانی خواهند داد و خواهند رهید. تفنگشان باز پس داده خواهد شد و آماده خواهند بود برای جنبنده بعدی، جنبنده ای که پوست قاچاقش میلیون میلیون خرید و فروش می شود. آیا این شکل برخورد جنایتی اینچنین را تبدیل به فعالیتی سود ده نمی کند؟ وقتی قنداق تفنگ قاتل، از جریمه این جنایت قیمتی تر است، هر تفنگ به دستی با دیدن حیوانی که پوستی گران بها به تن دارد ترغیب به شلیک خواهد شد. بهانه نجات رمه و گاو و گوسفند هم که تا کنون محکمه پسند بوده و رهاننده جانی از زندان.

  ثبت حد اقل مجازات برای اکثر جنایات

  جنایتی بدتر از آنچه در این فیلم سیاه دیده می شود برای حیات وحش متصور نیست. آیا واژه «حداکثر مجازات» اینجا کاربردی خواهد داشت؟ یا طبق روال مرسوم، با درخواست تجدید نظر و پیگیری و مظلوم نمایی و فراموشی رسانه ها، خاطی به حداقل مجازات محکوم خواهد شد؟ اصولا آیا چنین فردی باید حق بازگشت به طبیعت را داشته باشد؟ و باید بتواند گاو و گوسفندش را در مناطق حفاظت شده و ممنوعه بچراند؟ و تفنگ به دست بگیرد؟ و بکشد؟ و خاطرات مردانگی اش را در برخورد با خرس و رهایی از دادگاه و محاکمه برای دیگران تعریف کند؟ و از جثه بزرگ خرس مادر بگوید؟ و از جذابیت کشتن خرس داستان ها بسازد؟

  جریمه نقدی، غیر آموزنده و ناتوان از بازدارندگی

  تا امروز نه جریمه ای باعث کاهش کشتار حیات وحش شده و نه حتی باعث شده تفنگ به دستان رها شده در طبیعت، جمله ای به اطلاعاتشان بیافزایند. وقتی قاتل خرسی در مرکز ایران، آن را با خرس قطبی اشتباه می گیرد، تمام سیستم آموزشی و زیست محیطی و ارگان های مسوول حیات وحش و محیط زیست باید نگاهی خاص به پشت سر بیاندازند! آیا تمام آنچه باید می شد را انجام داده ایم؟ آیا این فیلم مختصر آموزش، پرورش، اخلاق، قانون، انسانیت، شعور و دانش آموزش داده شده را زیر سووال نمی برد؟

  نیت جریمه: کسب مال ناچیز به سود دولت یا اصلاح مجرم؟

  شاید وقت آن است که بپرسیم نیت اصلی محکمه و محاکمه چیست؟ واریز مال اندک به خزانه دولت؟ اخذ ضرر و زیان وارده به طبیعت از سوی سازمان حفاظت محیط زیست؟ تنبیه مجرم؟ آگاه کردن جامعه؟ یا… پیشگیری از تکرار جرم؟

  مبالغ اندک جریمه و تنبیهات قابل صرف نظر کردن در حیطه محیط زیست و حیات وحش، نه هدف است و نه برای رسیدن به هدف، مفید. نه مجرمی با پرداخت چنین جرایمی اصلاح خواهد شد و نه سایرین درس عبرت خواهند گرفت. شرایط فعلی همه را برای تجاوز به حقوق حیوانات و محیط زیست جری تر خواهد کرد.

  داشتن اسلحه عادی تر از چوبدستی!

  حداکثر مجازات حمل و نگهداری سلاح گرم به عنوان محاربه ***** است. افراد زیادی مجوز حمل سلاح دارند و بسیاری هم بدون چنین مجوزی مسلحند. در موارد متعددی، حتی افراد مجاز که از نظر روانی هم تست شده اند، به خاطر مسایل ناموسی اسلحه می کشند و همسر و فرزند خویش را به گلوله می بندند. ضاهرا دسترسی به اسلحه چندان هم سخت نیست. رسیدن به سن قانونی و پایان خدمت سربازی شاید سخت ترین شرایط آن باشند. هرچند که خواندن صفحه حوادث روزنامه ها، شرایط راحت تری را برای خرید قاچاق اسلحه معرفی می کند.

  بی اطلاعی از اسلحه های موجود

  سالها پیش قرار بود اسلحه های غیر مجاز تحویل شوند و هیچ سلاح بی مجوزی باقی نماند. اخبار رسانه ها از عدم موفقیت این طرح می گوید و البته اتفاقات شنیع زیست محیطی نیز موید این مطلب است. سلاح به دستانی که از شلیک به ارزشمند ترین حیوانات نیز باکی ندارند و هیچ بانک اطلاعاتی دقیقی هم از اعمال آنها در دست نیست.

  و آخر اینکه جریمه فرهنگی موثرتر از جرایم بی اثر مالی

  برای فردی که نمی داند، جریمه مادی دانایی به ارمغان نخواهد آورد. راه حل ندانستن، آموزش است و تقدیم دانش. اگر این قاتل خرس ها سفری به تهران داشته باشد و یک هفته میهمان گروه های فعال حقوق حیوانات و محیط زیست باشد، ارزش حیواناتی که جانشان را گرفته بهتر درک کند. حیواناتی که طبیعت گردان برای دیدنش حاضرند بیش از جریمه این کشتار نابخردانه هزینه کنند تا صاحب فقط یک عکس آنها شوند و خاطره دیدارش را در زیستگاه طبیعی، عمری به دوش کشند. در کنار جرایم قانونی و جبران ضرر و زیان وارده به طبیعت، محکوم شدن نادان به دانستن مفیدترین کاری است که برای جلوگیری از تکرار این جنایت می توان انجام داد.

  شاید جالب ترین حکم قضایی در این زمینه، حکم دادگاه شیراز باشد برای مجرمی که الاغی را به جرم خوردن محصولات جالیزش آتش زده بود: حفظ کردن ۵۰ حدیث در زمینه حقوق حیوانات و قبول شدن در امتحان آن!

  دیده بان حقوق حیوانات، جهت آموزش این فرد و مجرمین مشابه اعلام آمادگی می کند و سایر گروه های فعال حیات وحش و حقوق حیوانات را نیز جهت اعلام آمادگی فرا می خواند.


  پیکر ماده خرس کشته شده  شکارچی در حال فیلمبرداری...  ... و کارگردانی صحنه.  که بچه های زخمی کدام طرف باشند که بهتر در فیلم دیده شوند  ... و دیگری برای فیلم و عکس یادگاری چگونه سر خرس را بالا بگیرد.  که این افتخار بزرگ چگونه بهتر(!) در فیلم دیده شود  قطاری از فشنگ نشان دهنده میزان مردانگی شکارچی است  نفر دوم در گرفتن فیلم و عکس یادگاری وارد تر است  می داند چطور یک حیوان زخمی را به دست بگیرد...  و زخم افتخار آمیزش را به دوربین نمایش دهد...  می داند چطور خرسی را از گوش بلند کند...  کنترل کند...  بچرخاند...  نمایش دهد...  و...  پرتاب کند.  خدایی هست که این دست های رو به آسمان را می بیند  این پیکر خونین...  و این مظلومیت بی حد را.  و بی شک، این صحنه را نیز خواهد دید. طلب مظلومانه مهر مادری...  با فشردن سری کودکانه به سینه ای ستبر و بی جان...  با دیدن این تصاویر فقط بغض دارم و نفرت از نامردیها و بی قدرتیهای آنهایی که نباید......
  بسیبشس

 2. #2
  شيما آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
  تخصص
  كارمند دانشگاه،روانشناسي
  حیوان خانگی
  خرگوش،مينا ،سگ و گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  20
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9
  حامد جان ديوانه ام كردي
  كاش قدرتي داشتم كه بتوانم همه اين نامردمان را به سزاي كارشان برسانم .
  توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

 3. #3
  کاربر عادی kazo آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  هریس
  محل سکونت
  تهران کثیف
  علایق
  گرافیک و خزندگان
  تخصص
  طراح گرافیک و عکاس
  حیوان خانگی
  ایگوانا
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  6
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  واقعا حتی ذره ای عذاب وجدان احساس نمی کنند؟
  بالخره هر انسانی یه نقطه عاطفی و احساسی داره دیگه
  این نقطه در این آدما واقعا کجاست؟ چی کار کنند با این حیونا یکمی احساساتشون جریحه دار میشه؟
  دوست داشتم همه این آدم ها رو به همون شکلی که با این بی زبونا تا کردند دونه دونه رنجشون بدم


 4. #4
  کاربر عادی Qmars آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  18
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  ببخشيد بچه ها اين بي پدر مادر بايد همونجوري كه اين حيونكي ها رو به اين روز در آورده قصاصش كنند كثافتو مرتيكه.........
  ویرایش توسط Ahoora : 14th September 2011 در ساعت 08:19 PM

 5. #5
  کاربر میهن پت Jasmine آواتار ها
  حیوان خانگی
  طوطی
  تاریخ عضویت
  Jun 2011
  شماره عضویت
  190
  میانگین پست در روز
  0.03
  نوشته ها
  67
  عجب آدمایی کثیفی پیدا میشن!
  خدا لعنتشون کنه
  الهی همین بلایی که سر این بیچاره ها آوردن سر خودشون بیاد و سزای کار کثیفشونو ببینن

 6. #6
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  به خدا من همیشه میگم عزیزان و فامیل کسی رو نباید نفرین کرد.
  اما خدا شاهده عزیزش جلو چشمش پر پر بشه و ببینم ذره ای ناراحت نمیشم.
  بسیبشس

 7. #7
  کاربر جدید khorshide آواتار ها
  محل سکونت
  رودهن
  علایق
  نقاشی و عکاسی
  تخصص
  تدریس در آموزشکده
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  16
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  خدایا همچین آدمهایی رو دیگه خلق نکن. شاید دیگه شاهد همچین صحنه هایی نباشیم.
  خدایا کاری کن با عزیزاشون هم همچین رفتاری بشه شاید فهمیدن با حیوونا چطور رفتار کنن.
  خدایا این حیوون 2 پارو که این کارو کرده از روی زمین حذفش کن.

 8. #8
  کاربر جدید khorshide آواتار ها
  محل سکونت
  رودهن
  علایق
  نقاشی و عکاسی
  تخصص
  تدریس در آموزشکده
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  16
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  برگزاری کنفرانس خبری در دفتر روزنامه همشهری برای رسیدگی به مجازات دو شکارچی جنایتکار روانی کشتار و شکنجه ماده خرس و دو توله اش  امروز 23 شهریور ماه 1390 با حضور نزدیک به 20 نفر از حامیان حیوانات که لطف کردن براساس فراخوان گروه دیده بان گربه های ایران که از همه ی حامیان حیوانات تقاضا کرده بودن که امروز ساعت 13 در محل تحریریه روزنامه همشهری واقع در خیابان جردن حضور به هم رسانند، کنفرانس خبری تشکیل شد. در هماهنگی که صورت گرفت آقای افلاکی، سردبیر گروه شهری روزنامه همشهری بسیار با احترام ونهایت همکاری از همه دوستانی که محبت کردن و وقت گذاشتند تشریف آوردند دعوت کردن که در اتاق کنفرانس روزنامه همشهری کنفرانسی با حضور معاون روزنامه همشهری و چند مسول دیگر برگزار شود. باید به عرض برسانیم که یکی از دلایلی که ما از شما حامیان حیوانات تقاضا کردیم که در این اجتماعات شرکت کنید تنها به دلیل این است که این جورقضیه ها،خیلی جدی و محکم مطرح شود. مثل اجتماع امروز که وقتی مسئولان همشهری تعداد ما حامیان حیوانات که همگی خواستار اشد مجازات برای این دو روانی بودیم ، را دیدند عکس العملی را که اگر ما دو نفر بودیم را نشان ندادند و مساله طوری شد که با پذیرایی گرم آنها مورد استقبال قرار گرفتیم بطوری که از تک تک دوستان در این مورد نظر و پیشنهادخواسته شد و همه دوستان نظرات خود را بیان کردن و قرار شد فردا بطور خلاصه در این مورد ، مطلبی در روزنامه چاپ شود و در روزهای بعدی که به احتمال شنبه باشد، مطلب مفصل تری چاپ شود. در همین جا از همراهی مسئولان روزنامه همشهری که با احترام زیاد از ما استقبال کردند تشکر می کنیم. دوستان این اولین قدم می باشد برای گرفتن حق حیوانات بی دفاع این مملکت. به امید یکدیگر، اگر این موضوع را فراموش نکنیم و پافشاری کنیم شاید بتوانیم بالاخره قانون حمایت از حیوانات را در کشور تصویب کنیم.یادمان بماند که چگونه با دست در دست هم دادن می توانیم قدم های بعدی را برای این زبان بسته ها برداریم.
  از دوستانی که وقت گذاشتند آمدند نهایت سپاسگزاری را داریم:
  خانمها: سارا،یاسمن، بهاره،سمیرا،شهرزاد، آناهیتا، مینا، شمیم، زهرا، رامک، ژاله و کیانا و آقایان، کاوه، امین، مجید و تعدادی از خانمها و آقایانی که اسامی شان را نخواستند درج شود. از همه ممنون هستیم . قرار شد برای اقدامات بعدی نیز از اتحاد هم استفاده کنیم.

 9. #9
  کاربر جدید khorshide آواتار ها
  محل سکونت
  رودهن
  علایق
  نقاشی و عکاسی
  تخصص
  تدریس در آموزشکده
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  16
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  دوستان اینو تو یه سایتی دیدم گفتم بزارم براتون دعا کنیم همگی که این افراد به سزای کارشون برسن.

 10. #10
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  ممنون خورشید جان.
  امیدوارم به مجازات این کار کثیفشون برسن.
  بسیبشس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. خودروی بی نظیر و تخم‌مرغی، دوستدار محیط زیست+تصاویر
  توسط RAMIN در انجمن آرشیو مطالب حذف شده و قدیمی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 5th July 2012, 07:29 AM
 2. تصاویر خانه های بسیار زیبا، دوستدار محیط زیست در سوئد
  توسط RAMIN در انجمن آلبوم تصاویر محیط زیست
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 23rd June 2012, 05:51 PM
 3. تصاویری از تست قدرت موتور یک خودرو آئودی!
  توسط odin در انجمن اخبارعمومی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 15th November 2011, 10:38 PM
 4. تصاویر / نمایشگاه بین‎المللی محیط زیست
  توسط Pars در انجمن آلبوم تصاویر حیوانات
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: 20th July 2011, 12:05 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کشتار گنجشک ها به قصد لذت را متوقف کنید
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید
از انجمن حامیان حقوق حیوانات میهن پت حمایت کنید