صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 69
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    8673
    یه سوال دیگه برام پیش اومده جوجوی من وقتی تو خوابه یه صداهایی از خودش در میاره مثل اونایی که خواب میبیننو تو خواب دادو فریاد میکنن یا حرف میزنن این طبیعیه؟ همه جوجه طوطیا اینطورین؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام
    اگه صداي مثل خس خس كردن طبيعيه و هر وقت به سمتش بريد و متوجه حضور شما بشه صداش بلند تر ميشه و بهتره جاي مناسب تري بزاريدش تا ناراحت نشه و صداي خس خس نده.
    اما صدا اگه مثل ناله باشه ميتونه از پر خوري باشه كه بايد مقدار غذاش رو كم كنيد اما و تعداد وعده هاي غذاييش رو زياد و همينطور ميتونه دچار بيماري شده باشه و اين صدا بابت رنجي كه از اين بيماري ميكشه باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    8673
    هروقت جاش خیلی گرمو نرمه میخوابه این صداهارو میده مثل ناله میمونه صداش اتفاقا من غذا کم بهش میدم با قاشق چای خوری اگه غذاش رقیق باشه چند قاشق باید بهش بدم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    ببينيد غذا دادن به طوطي گوشتي بايد به اين صورت باشه:هر وقت چينه دونش خالي خالي شد بايد تا حدي بهش غذا بديد كه زود بتونه غذا رو هضم كنه و غذا توي چينه دونش نمونه و به هيچ وج تا چينه دونش خالي نشد مجدد بهش غذا نديد وعده هاي زياد با حجم غذايي كم اما مقوي

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای زینتی - مرغ عشق -قناری
    شماره عضویت
    7074
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    یعنی چی نحوه مستقل کردنش؟اگر ممکنه واضح تر بپرسید سوالتون رو

با تشکر
    آژیده
    منظورم اینه که با اینکه خیلی خوب روی چوب قفس وامیسه و خیلی خوب پرواز میکنه ولی هنوز غذای نرم میخوره واصلا سراغ ارزن و میوه ها و سبزیهائی که داخل قفس هست نمیره فکر کنم بلد نباشه اونا هم خوراکی هست فقط از دست خودم غذاشو میگیره اونم پودر یه سری بذر ها مثله کتون و ارزن وشاه دانه و .... هست که با آب مخلوط میکنم و به صورت خمیر بهش میدم
    حودودا 40 -45 روزه هم هستش نمیدونم چیکار باید بکنم تا خودش بتونه تغذیه کنه حدااقل واسه صبح تا عصر که سر کار هستم و ازش دورم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    8674

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    8674
    ممنون از شما ببخشید عکس قبلی خیلی بد بود خوب ناشیگریه دیگه فقط تو نگهداری طوطی ناشی نیستم تو کارای دیگه هم ناشیم ببخشید.خوشحال می شم از نظراتتون استفاده کنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    8674
    سلام به همگی دیشب حال طوطیم(سیامک)بهتر شدتا حدی که از روی میزی که هست از جعبه بیرون اومدپرید روی کاناپه کناریش بعد روی مبل کناریشبعد از روی اون پرید پایین ما فکر کردیم داره میاد پیش ما حالا نگو به هوای میوه اومده کلی جیغ و داد کرد ودنبال ظرف میوه که جا به جاش می کردیم کرد تا مجبور شدیم یه کم سیب بهش دادیم چنان به سیب حمله ور شد که ترسیدیم خفه بشه گذاشتیمش تو جعبه امروز دوباره بی حال بود و چند تا از پر های روی سرش ریخته .واقعا نمی دونم چکار کنم می شه یکی کمکم کنه؟ شما دوستانی که تجربتون زیاده بگید تازه دیگه به زور غذای رقیق می خوره

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاها ب نمایش پست ها
    سلام به همگی دیشب حال طوطیم(سیامک)بهتر شدتا حدی که از روی میزی که هست از جعبه بیرون اومدپرید روی کاناپه کناریش بعد روی مبل کناریشبعد از روی اون پرید پایین ما فکر کردیم داره میاد پیش ما حالا نگو به هوای میوه اومده کلی جیغ و داد کرد ودنبال ظرف میوه که جا به جاش می کردیم کرد تا مجبور شدیم یه کم سیب بهش دادیم چنان به سیب حمله ور شد که ترسیدیم خفه بشه گذاشتیمش تو جعبه امروز دوباره بی حال بود و چند تا از پر های روی سرش ریخته .واقعا نمی دونم چکار کنم می شه یکی کمکم کنه؟ شما دوستانی که تجربتون زیاده بگید تازه دیگه به زور غذای رقیق می خوره

سلام

جوجه شما در آستانه مستقل شدن هست و به خاطر همین غذای سرلاکی رو نمیخوره

براش مگه توی جعبه اش سیبو هویج و سفیده تخم مرغ رنده شده نمیگذارید؟

از جعبه نیاریدش بیرون فعلا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام طاها جان من فكر ميكنم بهونه گيري سيامك در مورد غذا بابت مستقل شدنشه يعني احساس ميكنه كه بزرگ شده و ميخواد روي پاي خودش واسه شما تخمه مخصوص طوطي بگير و يه مقدار بشكونش و بزار جلوش ببين نتيجه چيه؟
    در مورد عكس هم به نظر طوطي تون سر حال مياد و مشكلي نداره از نظر ظاهري فقط يه خورده پر هاش نا منظمه كه فكر كنم توي دست گرفتيش اينجوري شده؟ اما در مورد بي حاليش فكر كنم به خاطر غذا باشه كه بايد خيلي مواظب باشي
    براي عكس گرفتن فاصله دوربين رو طوري تنظيم كن كه عكس طوطي تون واضح بيوفته چون اينجا عكس ديوار واضح افتاده

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)