صفحه 24 از 475 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 4744
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام ببخشید اینکه میگن مرغ عشق از تخم میفته یعنی چی؟باید چیکار کنی خوب شه؟
    این اصطلاح از تخم افتادن یا از تخم رفتن مخصوص پرنده های مولدی هست که بدلایلی مثل جابجایی در زمان تخم گذاری،جابجا کردن لونه در زمان تخم گذاری یا بزرگ کردن جوجه های گوشتی و یا عوض کردن پرنده ی نر جفت و یا پرریزی به پرنده ی ماده گفته میشه که از لونه به نوعی قهر میکنه و تا مدتی تخم گذاری نمیکنه.اونوقت میگن ماده ازتخم افتاده.بیشترم به ماده های کهنه ای که سر وقت تخم گذاریشون رو انجام میدن و ناگهان وقفه ای میفته گفته میشه و نه به هر ماده ای که مثلا گاهی اوقات تخم گذاری هم میکنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام بابت سوال های زیادم عذر میخوام .اما یه سوال مرغ عشق های من اصلا کف قفس نمیرن.چرا؟کلا همهی مرغ عشق ها اینجورین یانه؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام بابت سوال های زیادم عذر میخوام .اما یه سوال مرغ عشق های من اصلا کف قفس نمیرن.چرا؟کلا همهی مرغ عشق ها اینجورین یانه؟

سلام

عموما نباید کف قفس برن

کف قفس رفتن و همونجا موندن نشونه بیماری و ضعف هست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

عموما نباید کف قفس برن

کف قفس رفتن و همونجا موندن نشونه بیماری و ضعف هست
    پس خداروشکر که مریض نیستن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    الان مرغ عشق آبی من ماده کهنه کاریه! که به خاطر شرایط جابجایی از تخم افتاده و فعلا" دارم به تقویتشون میرسم دوستان ویتامین یا قطره یا غذای خاصی هستش که باعث برگشت ماده به تخم گذاری و تحریکش به جفت گیری باشد یا خیر؟از امروز یه مقدار بیشتر طرف نره میره و با حالت ترس و خیلی کم با هم نوک به نوک میشن .

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    الان مرغ عشق آبی من ماده کهنه کاریه! که به خاطر شرایط جابجایی از تخم افتاده و فعلا" دارم به تقویتشون میرسم دوستان ویتامین یا قطره یا غذای خاصی هستش که باعث برگشت ماده به تخم گذاری و تحریکش به جفت گیری باشد یا خیر؟از امروز یه مقدار بیشتر طرف نره میره و با حالت ترس و خیلی کم با هم نوک به نوک میشن .

قطره ad3e برای تحریک جفت به جفت گیری و تخمگذاری هست که به نر کمک میکنه توانایی بیشتری تو بارور کردن تخم داشته باشه

قطره توتال هم کمک بزرگی میکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام الان دوسری هست که برای مرغ عشق هام هویج میذارم اما زیاد علاقه نشون نمیدن وخیلی طول میکشه تا بخورن،ولی قبلا اینطوری نبودن و ظرف چند دقیقه کلی هویج میخوردند.مشکلی پیش اومده که دیگه انقدر کم میخورن؟اگر دیگه نباید هویج بدم از چه چیزی به عناون جایگزین استفاده کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام ببخشید رنگ نوک مرغ عشق ماده تغییر کرده و دوباره از قهو ای به سفید تغییر کرده.رمغ عشق نر میره روی میله میشینه وسرش رو میاره بالا وسعی میکنه ناخن ماده رو بکشه وبهش غذا بده اما مرغ عشق ماده خیلی کمتر از قبل غذا میگیره اینها نشونه ی چیه؟یعنی ماده آمادگیش رو از دست داده یانه من اشتباه میکنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام ببخشید رنگ نوک مرغ عشق ماده تغییر کرده و دوباره از قهو ای به سفید تغییر کرده.رمغ عشق نر میره روی میله میشینه وسرش رو میاره بالا وسعی میکنه ناخن ماده رو بکشه وبهش غذا بده اما مرغ عشق ماده خیلی کمتر از قبل غذا میگیره اینها نشونه ی چیه؟یعنی ماده آمادگیش رو از دست داده یانه من اشتباه میکنم؟
    سلام.ماده هرچی کهنه تر میشه رنگ نوکش به سفیدی و خشک شدن بیشتر تمایل پیدا میکنه و کم کم سفید میشه.با سرد شدن هوا پرنده ها تمایلشون نسبت به قبل کمتر میشه و قرار نیست همیشه همه چیز رو سریع بخورن.ممکنه ماده با سرد شدن هوا آمادگیش رو از دست بده ولی مقطعی هست و دوباره به حالت قبلش برمیگرده.اگر برات مقدوره ازشون عکس بذار.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام عکس گرفتم ولی گوشیم قاطی کرده.چند دقیقه صبر کنید با گوشی خواهرم براتون عکس ها رو میذارم

صفحه 24 از 475 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)