صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 138
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام محبوبه جان
    بابت این موفقیت بزرگ بهت تبریک میگم .
    :smile (96):
    سلام هانی جان ممنون عزیزم :smile (177):
    غروب دیگه خیلی راحت موند روشو شیطونی کرد ظرف غذاشم گذاشتم بغل چوبش نشست غذاشم خورد بعد خودش برگشت از روی پل ارتباطی به قفس قدیمیش :smile (11): حالا دیگه کم کم باید به داخل قفس عادت کنه :smile (96):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام
    خوب امروز وقت شد و منم تنبلی رو گذاشتم کنار تا بیام و در مورد رُشا بگم
    رُشا جمعه 3 تیر 90 با یکم اصرار من رفت قفس جدیدش البته قبلش وقتی در قفس باز بود میرفت داخلش و سرک میکشید و میومد بیرون که اون روز من گذاشتمش داخل قفس و درشو بستم و سریع قفس قدیمی منتقل شد و قفس جدید اومد جای اون
    چند روز اول خیلی سخت بود شب اول بعد اینکه کاور گذاشتم و چراغ و خاموش کردم 1 ساعتی قفس نوردی کرد جوری که دلم سوخت چراغو روشن کردم کاورو زدم بالا باهاش حرف زدم یکم بعد دوباره که کاور گذاشتم خوابید اولا وقتی میرفت داخل قفس روی هر نشیمنی مینسشت دیگه از اونجا تکون نمی خورد حتی برای آب و غذا اما الان دیگه خدارو شکر خیلی بهتر شده اما هنوز راحت توی قفسش نمی چرخه که نمی دونم من بد گذاشتم نشیمناشو یا این خانوم زیادی تنبله عکس قفس و نشیمناشو میذارم لطفا اگه نظری راجب چیدمانش داشتین من و بی خبر نذارید:smile (180):
    این عکس و همین الان گرفتم و چیدمان قفسش در حال حاضر اینه

اینم یکسری عکس از رُشای عزیزم
    خوب شیطونم دیگه :smile (145):

اینم اسباب بازیه مورد علاقمه مامان با تیکه پارچه و طناب پنبه ای درست کرده برام:smile (6):

هنوز موفق به نابود کردن زنگولم نشدم:smile (215):

ظرف غذا و آبش پایینه ..دارم فکر میکنم ارزش داره اییییییین همه راهو برم پایین یا نه؟:smile (244):

عشق ذرتم من

کاور قفس و دوختم گذاشتم ببینم اندازشه دویید اومد روش 1 ساعتی نشسته بود روش گازش میگرفت دلیلشو خودمم نمی دونم:smile (23):

این عکسو برای جوجو گذاشتم (قابل توجه سپیده) ببین ورزشکارم هستم:smile (55):

موسیقی هم کار میکنم تازه شروع کردم ساز مورد علاقمم میله قفس مسافرتیمه

خوب بذار ببینم ساعت چنده.. ای وای دیرم شده دیگه میرم باز زودی میام پیشتون:smile (177):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    سلام محبوبه جون
    وااااااااااااااااااای نمیدونی چقدر خوشحال شدم عکسارو دیدم :smile (77):
    خیلی خونه جدیدش قشنگه مبارکش باشه دست مامان گلش درد نکنه :smile (96):
    این عکس اخریه خیلی قشنگه چه باحال داره ساعتو نگاه میکنه:smile (267):

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام محبوبه جون
    خیلی خشگله هم رشا ،
    :smile (74): هم قفس جدید :38:و هم دکور تو قفسش دستت درد نکنه:smile (10):
    چقدم شیطون رشا ماشالله><:93:

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    تبریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییک میگم محبوبه جان:smile (264)::smile (137)::smile (94):
    چه قفس خوبی داره روشا جونم

همکار قدیمی(سرپرست مترجمین)

شماره عضویت
    4503
    واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی خدایا قربووووووونت بره آیسی الهی . . . . . . مبارکه چه اسباب بازیهای خوشگلی اینا رو از کجا میگیری ؟ مخصوصا اون نشیمنگاه ریسمانی محشره . دست مامانیش درد نکنه اینقدر مواظبه شه . عسلی منو کشت هی میخواد از رو کله ام شیرجه بره تو مانیتور .

شماره عضویت
    4503
    من کلا تو اینجا رشا نعنا و هانی رو خیییییییییییییییییییییییی ییلی دوست دارم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیسان نمایش پست ها
    سلام آیسان جان
    تینای من مگه زشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile (32):تازه یه جوجه ملنگو هم دارم اسمش فندق هست شبها تو کف دستم میخوابه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba نمایش پست ها
    سلام محبوبه جون
    وااااااااااااااااااای نمیدونی چقدر خوشحال شدم عکسارو دیدم :smile (77):
    خیلی خونه جدیدش قشنگه مبارکش باشه دست مامان گلش درد نکنه :smile (96):
    این عکس اخریه خیلی قشنگه چه باحال داره ساعتو نگاه میکنه:smile (267):

سلام صبا جون خوبی عزیزم؟پیدات نیست :smile (179):
    اون عکس آخریم اولش بود که من عکس گرفتم بعدش من نبودم ساعتی در کار نبود:smile (140)::smile (228):

نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام محبوبه جون
    خیلی خشگله هم رشا ،:smile (74): هم قفس جدید :38:و هم دکور تو قفسش دستت درد نکنه:smile (10):
    چقدم شیطون رشا ماشالله><:93:
    سلام هانی جان شما خیلی به رُشا لطف داری ممنونم:smile (177):..شیطنتش که دیگه گاهی واقعا کلافه ام میکنه:66: از ترس کاراش چند دقیقه بخوام برم از اتاق بیرون مامان یا داداشم باید بیان پیشش بمونن دست گل آب نده:smile (224)::smile (228):

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    تبریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییک میگم محبوبه جان:smile (264)::smile (137)::smile (94):
    چه قفس خوبی داره روشا جونم
    سلام نفیسه جان ممنون عزیزم انشاالله بزودی شما هم برای نعنا جون یه قفس بزرگ و خوشگل میگیری(تو خرج انداختمت):smile (4)::smile (228):

واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی خدایا قربووووووونت بره آیسی الهی . . . . . . مبارکه چه اسباب بازیهای خوشگلی اینا رو از کجا میگیری ؟ مخصوصا اون نشیمنگاه ریسمانی محشره . دست مامانیش درد نکنه اینقدر مواظبه شه . عسلی منو کشت هی میخواد از رو کله ام شیرجه بره تو مانیتور .

سلام آیسان جان خدا نکنه خانوم بمونی برای عسلی :smile (264):ممنون از لطفت عزیزم ..اسباب بازیهاشو اومدم تهران براش قفس بگیرم گرفتم از خیابان شریعتی اون طناب ریسمانی ها رو هم همونجا گرفتم فکر کنم پرنده امیر همچین چیزی اسمش بود شما که تهرانی پُر اسباب بازی خوش بحالتونه من هر وقت میرم کیلویی میخرم بمونه تا سری بعد:smile (73):..همه زندگیم شده این فصقلی مگه میشه مراقبش نباشم :smile (228):

شماره عضویت
    4503
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام آیسان جان
    تینای من مگه زشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile (32):تازه یه جوجه ملنگو هم دارم اسمش فندق هست شبها تو کف دستم میخوابه.

بر منکرش لعنت من که ندیدمش اینا رو بیشتر میبینم. کاسکو ها رو خیلی دوست دارم.تیناجونی هم دوسش دارم عکسشو بزارین اگه گذاشتین بیشتر بذارین.

صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)