صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962

یک باغ وحش خانگی باورنکردنی !

تصاویر زیر گویای یک باغ وحش خانگیست که توسط زنی که توانسته علاقه مندی هایش را در جمع خانوادگیش داشته باشد می بینید! این زن در آپارتمان محل زندگیش بهمراه فرزندانش حدود 100 حیوان مختلف از جمله انواع مارهای کوچک و بزرگ ؛ رطیل ؛ قورباغه ؛ آفتاب پرست ؛ سوسمار ؛ لاک پشت ؛ سگ های متفاوت با نژادهایی که معمولا در خانه نگهداری می کنند و گونه هایی دیگر از حیوانات و خزندگان که اکثر آنها بسیار خطرناک هم هستند را نگهداری می کند!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    واقعا خونه ی قشنگیه . تو این خونه حوصله ی هیچ کس سر نمی ره

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    چه خونه ترسناکی

من که میترسم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها
    چه خونه ترسناکی

من که میترسم

hoak 128 عزیز . دوست خوبم. من پیشنهاد می کنم حتما خزندگان رو از نزدیک ببینی. من هم در ابتدا به خرندگان علاقه ای نداشتم. اما الان واقعا برام جذابن . اگر توانایی اش رو داری حتما از نزدیک ببین و حتی لمسشون کن .
    :smile (22):

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها

hoak 128 عزیز . دوست خوبم. من پیشنهاد می کنم حتما خزندگان رو از نزدیک ببینی. من هم در ابتدا به خرندگان علاقه ای نداشتم. اما الان واقعا برام جذابن . اگر توانایی اش رو داری حتما از نزدیک ببین و حتی لمسشون کن .
    :smile (22):

راستش بهنوش جان من تا اسم مار میاد از وحشت میخوام فرار کنم
    :smile (76)::smile (76)::smile (76):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها

راستش بهنوش جان من تا اسم مار میاد از وحشت میخوام فرار کنم
    :smile (76)::smile (76)::smile (76):

درک می کنم حسین جان . می دونی یکی از فیلسوفان می گه ترس وقتی ایجاد می شه که ما از اون چیز بی خبریم و نمی دونیم واقعا چطوریه . مثل مرگ چون نمی دونیم چیه و چطوریه کمی ازش می ترسیم .
    من هم خیلی می ترسیدم :smile (268):و حتی فکر این که بخوام روزی به مار دست بزنم من رو می ترسوند :smile (1):. اما تو همین جشنواره ی اخیر فرصت شد برم از نزدیک ببینم. و کم کم شهامتش رو پیدا کنم که بهشون دست بزنم.:smile (22): هنوز مارهای بزرگ رو تجربه نکردم که دوست دارم تجربه کنم .
    فکر می کنم شما هم خوشت میاد حسین جان . و نظرت کاملا عوض می شه مثل من :smile (23):

کاربر موثر

شماره عضویت
    2690
    ممنون شهرزاد جان

واقعا خانه جالبی داره این خانم

خیلی جالبه که مانیتور و سگ رو کنار هم نگهداری میکنه و مشخص است که این مانیتور خیلی اجتماعی تربیت شده

نکته ای هم که وجود داره این است که ایشون مشخصا سعی کرده که گونه های بسیار دست آموز رو نگهداری کنه و برای همین هم بین سوسمارها به سراغ bearded dragon رفته

راستش بعد از دیدن این عکس ها به این خانم حسودیم شد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط mas0ud نمایش پست ها
    ممنون شهرزاد جان

واقعا خانه جالبی داره این خانم

خیلی جالبه که مانیتور و سگ رو کنار هم نگهداری میکنه و مشخص است که این مانیتور خیلی اجتماعی تربیت شده

نکته ای هم که وجود داره این است که ایشون مشخصا سعی کرده که گونه های بسیار دست آموز رو نگهداری کنه و برای همین هم بین سوسمارها به سراغ bearded dragon رفته

راستش بعد از دیدن این عکس ها به این خانم حسودیم شد
    این ایمیل برام اومد داشتم نگاه می کردم بزارم فروم همش می گفتم جای مسعود و علیرضا در همچین جایی خالی.به قول بهنوش جان اینقدر زیادن حوصله آدم سر که نمی ره هیچی فکر کنم وقت کم بیاد با بودن اینها

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    رطیل،ایگوانا،لاکپشت،عقرب،صدپا،اسکینک زبان آبی، کینگ
    شماره عضویت
    3124
    مسعود جان هنوز نفهمیدی اون مونیتور چی هست؟ من هنوزم میگم Gila Monster هست! شایدم Beaded Lizard هست!

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها

درک می کنم حسین جان . می دونی یکی از فیلسوفان می گه ترس وقتی ایجاد می شه که ما از اون چیز بی خبریم و نمی دونیم واقعا چطوریه . مثل مرگ چون نمی دونیم چیه و چطوریه کمی ازش می ترسیم .
    من هم خیلی می ترسیدم :smile (268):و حتی فکر این که بخوام روزی به مار دست بزنم من رو می ترسوند :smile (1):. اما تو همین جشنواره ی اخیر فرصت شد برم از نزدیک ببینم. و کم کم شهامتش رو پیدا کنم که بهشون دست بزنم.:smile (22): هنوز مارهای بزرگ رو تجربه نکردم که دوست دارم تجربه کنم .
    فکر می کنم شما هم خوشت میاد حسین جان . و نظرت کاملا عوض می شه مثل من :smile (23):
    نمیدونم شاید راست میگین چون حتی فکر اینو نمیکنم که به مار دست بزنم :smile (186)::smile (185):

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)