صفحه 58 از 101 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1005
    کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی اساتید تالار.یکی از فلاورهای من حدود چند ماهی هست که هدش خوابیده ورنگشم تیره شده.خودم احساس میکنم زیر شکمشم خالی شده.یه دوره با مترونیدازول درمان رو شروع کردم ولی هیچ تاثیری نداشت.اینم بگم که خیلی خوب غذا میخوره کاملا سروحاله ومدفوعشم طبیعیه.اما هدش خوابیده ورنگشم تیره شده.خواهشا کمکم کنید چون عاشق این فلاورمم.با احترام.
    حامد جان میشه یک عکس از فلاورت بزاری
    معمولا بعد از درمان انگل های روده ای و فرو رفتن شکم ماهی چند وقت طول میشکه تا ماهی مثل روز های قبل از بیماری بشه
    برای تغذیه از هیکاری و اسپکتروم استفاده کن و سیفون منظنم هم کمک می کنه به برگشتن ماهی به شریاط قبا از بیماری
    غذا های گفتم رو بده و سیفون رو هم هر 3 روز یکبار انجام بده

برای تحریک ماهی بهتر از یک ماهی دیگه مثل یک پرت نر کوچکتر از خودش داخل تانکش نگهداری
    هم روی اشتهای ماهی تاثیر داره هم رو رشد هد و رنگش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی.ماهی.ماهی
    شماره عضویت
    3976
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    حامد جان میشه یک عکس از فلاورت بزاری
    معمولا بعد از درمان انگل های روده ای و فرو رفتن شکم ماهی چند وقت طول میشکه تا ماهی مثل روز های قبل از بیماری بشه
    برای تغذیه از هیکاری و اسپکتروم استفاده کن و سیفون منظنم هم کمک می کنه به برگشتن ماهی به شریاط قبا از بیماری
    غذا های گفتم رو بده و سیفون رو هم هر 3 روز یکبار انجام بده

برای تحریک ماهی بهتر از یک ماهی دیگه مثل یک پرت نر کوچکتر از خودش داخل تانکش نگهداری
    هم روی اشتهای ماهی تاثیر داره هم رو رشد هد و رنگش
    سلام مصصطفی جان.ممنون از اینکه مثل همیشه به من لطف داری.به روی چشمم.عکسشم میذارم.فقط الان چند ماهی هست که از این موضوع گذشته و ماهیم هنوز خوب نشده.ماهی دیگه هی هم میندازم کنارش رو میزنه.البته اینم بگم دو روز پیش تو آب تانک مبندازول ریختم.دیشب 50 درصدش رو سیفون کردم و تصمیم دارم تا سه مرحله بصورت یک روز در میون این کار رو انجام بدم.وبعد از 7 روز دوباره به خاطر اینکه تخم انگلی بافی نمونده باشه دوباره از مبندازول استفاده کنم.به نظر شما جواب میده؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    سلام مصصطفی جان.ممنون از اینکه مثل همیشه به من لطف داری.به روی چشمم.عکسشم میذارم.فقط الان چند ماهی هست که از این موضوع گذشته و ماهیم هنوز خوب نشده.ماهی دیگه هی هم میندازم کنارش رو میزنه.البته اینم بگم دو روز پیش تو آب تانک مبندازول ریختم.دیشب 50 درصدش رو سیفون کردم و تصمیم دارم تا سه مرحله بصورت یک روز در میون این کار رو انجام بدم.وبعد از 7 روز دوباره به خاطر اینکه تخم انگلی بافی نمونده باشه دوباره از مبندازول استفاده کنم.به نظر شما جواب میده؟
    ,وقتی تمام علائم طبیعیه دارو لازم نیست
    اینجوری باعث میشه ماهی بیشتر ضعیف بشه
    عکس بزار تا دوست خوبم جناب رستمی هم نظر شون رو بدن و مطمئن باشه با راهنمایی های ایشون حتما نتیجه میگیری

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    با عرض سلام خدمت تمامی اساتید تالار.یکی از فلاورهای من حدود چند ماهی هست که هدش خوابیده ورنگشم تیره شده.خودم احساس میکنم زیر شکمشم خالی شده.یه دوره با مترونیدازول درمان رو شروع کردم ولی هیچ تاثیری نداشت.اینم بگم که خیلی خوب غذا میخوره کاملا سروحاله ومدفوعشم طبیعیه.اما هدش خوابیده ورنگشم تیره شده.خواهشا کمکم کنید چون عاشق این فلاورمم.با احترام.
    چرا عکس نمیگذارید؟
    کسی که عاشق ماهیشه آخه نباید شرایط رو کامل تعریف کنی.
    ببین عزیز این چیزهایی که شما فرمودید دو حالت داره.
    میدونی ما خیلی عارضه های پوستی داریم که ماهی رو آزار میده.
    ماها همیشه توی فروم بیماریهای حادش رو می نویسیم مثل کیلودونلا و کاستیا و ایک و .... که دیگه زنگ آخر ماهی هستند.
    ولی در دنیا بیماریهایی هم هست که تا تکه برداری نشه و آزمایشات علمی روش انجام نشه با چشم قابل تشخیص نیست.
    در انسان هم همینطوره، مگرنه اینقدر آزمایشات و دستگاههای تست و آزمایش تهیه نمیشد.
    دقت کردید برای ماها خیلی پیش میاد که ماهیمون بدون دلیل ضعیف میشه و گاها میمیره و هیچ دلیلی براش نداریم.
    اما بدون دلیل که واقعا نمیشه. میشه؟
    اما اگر همین الان که جواب از من میخوای خوب خیلی دلیلها داره که اصلی ترینش ترس و استرسه که خیلی عوامل توش دخیلا. مثل نور، سایز آکواریوم، حجم آب، فاکتورهای آب، مکان آکواریوم و ..... و یا چیزی که در تانک یا محیط مجاور باعث آزار ماهی میشه.
    شما مدت و سن ماهیتون رو نگفتید.
    شاید هم یه عفونت مجاری ادرار یا عفونت داخلی مثل کبد یا...................
    آخه عزیز با این دو خط نوشتن آیا خودتون رو متونن درمان کنن؟ چه برسه به اون طفلک که شما 70-80 کیلویید و اون زیر یک کیلو.
    اینو کلی به دوستان عرض می کنم ، تو رو خدا نسبت به یکسری چیزها سرسری نگذرید.
    دیگه ماشاء ا... همه تون گوشی زیر 500 تومن ندارید بابا یه عکس بگذارید. :smile (133):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی.ماهی.ماهی
    شماره عضویت
    3976
    ممنون از اینکه جوابمو دادین.بعداز ظهر عکسشو میزارم.فقط یه سئوال:آپلودسنتر سایت که بالای صفحه هست چطور بایداندازه عکس روداخلش کوچیک کرد؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    3774
    دوستان من داروها رو زدم یعنی جنرال+سیپرو+نیتروفورانتین
    هر روز سیفون و تجدید دوز دارو الان روزه پنجمه که میخوام درمانو تموم کنم.
    حالا شما چی پیشنهاد میدین؟این عکسش.

انگالر جای زخمش دو تا از پولکاش کنده شده من که اینطوری احساس میکنم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    ممنون از اینکه جوابمو دادین.بعداز ظهر عکسشو میزارم.فقط یه سئوال:آپلودسنتر سایت که بالای صفحه هست چطور بایداندازه عکس روداخلش کوچیک کرد؟
    عکس رو با اون نباید کوچیک کرد.
    اینقدر ادیتور عکس موجوده مثل فتوشاپ و .............

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid pc نمایش پست ها
    دوستان من داروها رو زدم یعنی جنرال+سیپرو+نیتروفورانتین
    هر روز سیفون و تجدید دوز دارو الان روزه پنجمه که میخوام درمانو تموم کنم.
    حالا شما چی پیشنهاد میدین؟این عکسش.

انگالر جای زخمش دو تا از پولکاش کنده شده من که اینطوری احساس میکنم.
    شما درمان رو الات تموم نمیکنی.
    درمان با آنتی بیوتیک دوره ی 7 روزه داره.
    اون پولکها درست میشه ولی اگر الان درمان رو قطع کنی و بیماری برگرده اونوقت گرفتار میشیم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی.ماهی.ماهی
    شماره عضویت
    3976
    http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13047855671.jpg اینم از عکسش.ممنون میشم کمکم کنید که درمان بشه.بااحترام.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4385

فلاور مريض من

اين عكس فلاورمه.
    چند روزيه كه مريض شده.اگه ميشه كمكم كنيد:7:

صفحه 58 از 101 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)