کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3482
    سلام
    میخواستم بپرسم رنگ چشماش چه رنگی اگه سنش بالا باشه باید حوصله داشته باشی:smile (101):

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherry نمایش پست ها
    فایل پیوست 1506فایل پیوست 1505فایل پیوست 1504فایل پیوست 1503

اینم جدیدترین عکساش ساعت کامرانیه بمن نمی*خوره.چون فقط عصر*ها هستن برای معاینه فردا میرم پیش دکتر ایزدی مطبش تو ****ه
    سلام
    مرسی......سنش احتمالا بالای 3 سال است و بالغه....که این کارو خیلی سخت میکنه....البته رام میشه چون من خودم تجربشو دارم ولی برای شما که اینقدر عجله داری طوطی مناسبی نیست...اما باز به عشق خودته اگه دلت پیش اینه همینو نگهدار اما بدون که رام شدنش بیشتر طول میکشه.....چند وقته داریش ؟؟رام که نیست؟! قبلا پیش کسی بوده ؟ (ببخشید من اینارو میپرسم یه چند وقتی نبودم اطلاع ندارم) یه وقت در لاک باز نشه بخوره !

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط athlantis نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز خسته نباشید .من طبق دستورات 10روز اب و غذا کاسکومو عوض کردم جیغ هاش غطع نشده ولی کم شده حالا چیکار کنم میشه راهنماییم کنید مرسی
    سلام
    خیلی خوبه همین که قار کشیدنش کمتر شده خودش نشانه خوبی است باید بیشتر صبر کنی 5 روز دیگه هم به همین روش ادامه بده بعد باید شروع کنی با دست بهش غذا دادن از پشت میله ها مطمئن باش کمتر میشه

راستی لطفا یک عکس ازش بذار تا ببینیم رنگ چشمش چه رنگیه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamalicool نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم رنگ چشماش چه رنگی اگه سنش بالا باشه باید حوصله داشته باشی:smile (101):
    سلام
    لطفا برای پاسخ گویی از گزینه نقل قول استفاده کن اینجوری معلوم نمیشه که مخاطبت کی هست
    ممنون

کاربر ساده

شماره عضویت
    3563
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    خیلی خوبه همین که قار کشیدنش کمتر شده خودش نشانه خوبی است باید بیشتر صبر کنی 5 روز دیگه هم به همین روش ادامه بده بعد باید شروع کنی با دست بهش غذا دادن از پشت میله ها مطمئن باش کمتر میشه

راستی لطفا یک عکس ازش بذار تا ببینیم رنگ چشمش چه رنگیه
    مرسی از کمکت 1سالشه سفید ولی مایل به تیره فردا عکسشو برات میزارم ممنون از کمکت بازم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی(فلاور -دیسکس) کاسکو دم شکلاتی
    شماره عضویت
    713
    سلام
    الان حدود 2 هفته میشه که تونستم اعتماد کاکو رو جلب کنم و با تخمه بیارمش
    رو پام که از 3 روز قبل دستمو گزاشتم روپام اونم کم کم اومد رو دستم بعد انگشتامو
    2 تا روی هم گزاشتم که بعد از یک روز اومد رو انگشتام حالا چه کار کنم ؟
    وقتی از روی پام میاد رو دستم،دستمو تکون بدم وکمی ببرم بالا تا بره رو قفس و همین
    طوری تا کم کم به رو دست بودن عادت کنه که ممکنه بترسه و بپره پایین یا سریع از رو دستم
    بیاد پایین و دیگه ازش بترسه و ....؟
    یا همین طوری وقتی رو قفسه دستمو ببرم طرفش تا بیاد رو دستم که ممکنه باز بترسه
    و مثل قبل بره تو قفسش و روز از نو ...؟
    یا یه چند روزی بزارم همین طوری بیاد رو دستم تا اعتمادش بیشتر جلب شه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    فایل پیوست 1506فایل پیوست 1505فایل پیوست 1504فایل پیوست 1503

اینم جدیدترین عکساش ساعت کامرانیه بمن نمی*خوره.چون فقط عصر*ها هستن برای معاینه فردا میرم پیش دکتر ایزدی مطبش تو ****ه
    سپیده جونم عکسای جدید عسل رو دیدی؟
    شرایط انتقال کاسکو تو قفس جدیدش رو قبلان توضیح دادین؟من با این مرحله روبرو شدم.
    سلام .کدوم عکسا رو می گی .منقارشو کوتاه کردی ؟قفسشو عوض کردی ؟من صفحه قبل فقط 4 تا عکس دیدم که منقارش کوتاه نشده بود .قفسشم همون قبلی بود .درسته ؟
    راستی همونطور که ardi1234 هم گفتن به شما .اون لاکی که گذاشتی براش وسیله بازی نیست .بهتره دیگه بهش ندی .اسباب بازی هاش باید چوبی و پلاستیکی باشه .جویدن اسباب بازی چوبی از رشد زیاد از حد منقار جلوگیری می کنه .نمونش تو فروشگاه پارسی پت هست .
    درباره گردو هم من سوالت رو ندیدم.ولی خانم شیکرا کاملا توضیح دادن .خیلی خیلی خوبه که فهمیدی چی رو بیشتر از همه دوست داره .غذاهایی مثل پسته گردو بادام زمینی باید فقط به عنوان جایزه داده بشن و جز غذاهای اصلی طوطی نباید باشه .گردو در روز به اندازه نصف یا یدونه کامل کافیه (که من هر روز فقط نصفه گردو رو به طوطیم میدم اونم برای جایزه) .پسته هم یکی یا دوتا در روز بیشتر نه.
    نکته دیگه اینکه چون قفسش اصلا مناسب نیست شرایط شما با کسی که طوطیش اول تو قفس مخصوص کاسکو بوده و حالا دوست داره یه قفس بزگتر داشته باشه فرق می کنه .شما باید سریعا قفسش رو عوض کنی .قفس مخصوص کاسکو ، قفس 1033 هست که باز از فروشگاه پارسی پت می تونی سفارش بدی .واسه اعضای سایت پارسی پت هم تخفیف داره .هر وقت قفس گرفتی بگو.

نقل قول نوشته اصلی توسط 00masoud نمایش پست ها
    سلام
    الان حدود 2 هفته میشه که تونستم اعتماد کاکو رو جلب کنم و با تخمه بیارمش رو پام که از 3 روز قبل دستمو گزاشتم روپام اونم کم کم اومد رو دستم بعد انگشتامو 2 تا روی هم گزاشتم که بعد از یک روز اومد رو انگشتام حالا چه کار کنم ؟وقتی از روی پام میاد رو دستم،دستمو تکون بدم وکمی ببرم بالا تا بره رو قفس و همین طوری تا کم کم به رو دست بودن عادت کنه که ممکنه بترسه و بپره پایین یا سریع از رو دستم بیاد پایین و دیگه ازش بترسه و ....؟
    یا همین طوری وقتی رو قفسه دستمو ببرم طرفش تا بیاد رو دستم که ممکنه باز بترسه و مثل قبل بره تو قفسش و روز از نو ...؟
    یا یه چند روزی بزارم همین طوری بیاد رو دستم تا اعتمادش بیشتر جلب شه؟
    عالیه عالیه .ببین حالا داره کم کم به دستت عادت می کنه .پس حالا که آروم آروم تونستی اعتمادش رو جلب کنی که بیاریش روی دست .باز هم همینجوری ادامه بده .نباید فعلا دستت رو تکون بدی .اصلا بلندش نکن .فقط بذار اینقدر دستت براش قابل اعتماد بشه که راحت روی دستت بمونه و یه چند دقیقه ای توقف کنه .بعد از این ، دستت رو کمی از روی پاهات بلند کن خیلی آروم و چند ثانیه نگهدار و دوباره بذارش روی پاهات .بعد بهش جایزه بده سریع .یکی دو روز هم همینجوری باهاش کار کن .فعلا به قفس کاری نداشته باش .تمرین خارج و دور از قفس .
    راستی حالش چطوره ؟باز پر می کنه؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    خواهشا منو راهنمایی کنید از دست این تیکو دیگه خسته شدم!
    اولا که همچنان صداش در نمیاد و روزی یکی دو تا سوت میزنه اونم اول صبح و همین!! دکتر هومن ملوک پور گفت طبیعیه و شاید تا 6 ماهم صداش در نیاد اما یه روز بالاخره شروع میکنه!! حالا این به کنار
    تو این دقیقا 2ماهی که اومده فقط معنی دست دادن فهمیده واسه هیچ حرکت دیگه همکاری نمیکنه!! و اصلا وقتی میخوایم یه تمرینی و شروع کنیم هیچ چیزیو به عنوان جایزه قبول نمیکنه و پرت میکنه حتی اگه تخمه باشه و 1روز هم طبق گفته دوستان عزیز از جیره غذاش حذف شده باشه
    تو قفس میزاره به پاش دست بزنیم و گازم نمیگیره اما بیرون قفس چه ما بالاتر باشیم چه پاییینتر چه هم سطح دیدش گارد میگیره و هر چی کنارش باشه رو به شدت میجوه مثل میله های قفس اما گاز محکم اصلا نمیگیره
    تحت هیچ شرایطی رو دست نمیاد مگر اینکه روی چوب بیارمش و به زور بیارم رو دستم و دستمو بگیرم بالا که جرات نکنه بپره وگر نه ارتفاع کم بشه سریعا میپره
    امروز دقیقا 2ماهه که پیشمه فقط اینقدر رامه که از دست غذا میگیره و دست میده و معنی اینو قشنگ میدونه و گاز محکم هم ابدا نمیگیره و فقط ژست میگیره چشماشم طوسی سفیده
    با کلی ذوق و شوق خریدم اما الان تمام ذوقمو از بین برده و فقط دلم خوشه که تا میگم دست بده سریع پاشو میاره بالا!!!
    لطفا کمکم کنید نمیخوام پسش بدم ابدا این تو ذهنم نیست اما همش میگم کاش جای این اون جوجه امازونی که تو مغازه بود و خریده بودم اما حالا که خریدم میخوام هر طور شده رامش کنم و میدونم که خنگ هم نیست فقط نمیدونم چکار کنم همکاری کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3482
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    اولا که همچنان صداش در نمیاد و روزی یکی دو تا سوت میزنه اونم اول صبح و همین!! دکتر هومن ملوک پور گفت طبیعیه و شاید تا 6 ماهم صداش در نیاد اما یه روز بالاخره شروع میکنه!! حالا این به کنار
    تو این دقیقا 2ماهی که اومده فقط معنی دست دادن فهمیده واسه هیچ حرکت دیگه همکاری نمیکنه!! و اصلا وقتی میخوایم یه تمرینی و شروع کنیم هیچ چیزیو به عنوان جایزه قبول نمیکنه و پرت میکنه حتی اگه تخمه باشه و 1روز هم طبق گفته دوستان عزیز از جیره غذاش حذف شده باشه
    تو قفس میزاره به پاش دست بزنیم و گازم نمیگیره اما بیرون قفس چه ما بالاتر باشیم چه پاییینتر چه هم سطح دیدش گارد میگیره و هر چی کنارش باشه رو به شدت میجوه مثل میله های قفس اما گاز محکم اصلا نمیگیره
    تحت هیچ شرایطی رو دست نمیاد مگر اینکه روی چوب بیارمش و به زور بیارم رو دستم و دستمو بگیرم بالا که جرات نکنه بپره وگر نه ارتفاع کم بشه سریعا میپره
    امروز دقیقا 2ماهه که پیشمه فقط اینقدر رامه که از دست غذا میگیره و دست میده و معنی اینو قشنگ میدونه و گاز محکم هم ابدا نمیگیره و فقط ژست میگیره چشماشم طوسی سفیده
    با کلی ذوق و شوق خریدم اما الان تمام ذوقمو از بین برده و فقط دلم خوشه که تا میگم دست بده سریع پاشو میاره بالا!!!
    لطفا کمکم کنید نمیخوام پسش بدم ابدا این تو ذهنم نیست اما همش میگم کاش جای این اون جوجه امازونی که تو مغازه بود و خریده بودم اما حالا که خریدم میخوام هر طور شده رامش کنم و میدونم که خنگ هم نیست فقط نمیدونم چکار کنم همکاری کنه

سلام دوست عزیز
    عجله نکن . اگه چشم طوسی باشه ؟ نگران هیچ چیز نباش . طوطی ها وقتی کاملا به محیط خونه عادت کنن . اونوقت دنبال یه دوست میگردند. روزی میشه منت میکشه سرشو بخارونی وباهات ارتباط نزدیکی برقرار میکنه . یکی از دوستام کاسکوش براش قی میکنه همون کاری که کاسکو برای جفتش میکنه .

موفق باشی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    سلام .باهاش تمرین حرف زدن می کنی ؟ خودت براش سوت می زنی ؟ زمانی که براش حرف یا سوت می زنی چه عکس العملی نشون می ده ؟هیچ صدایی ایجاد نمی کنه ؟قفسش کجاست ؟وقتی که تنها میشه (یعنی شما رو تو جایی که هست نمی بینه) هیچ سر و صدایی ایجاد نمی کنه ؟به همه این سوالا جواب بده .

خوب دو ماه اصلا زمان زیادی نیست پس عجله نکن و نا امید نشو .خیلی پیشرفتت خوبه اینو جدی می گم .ببین الان داری می ترسونیش برای چی دستتو می بری بالا که جرات نکنه بیاد پایین .این خودش باعث میشه از دستت فراری باشه و دیگه روی دستت نیاد .

گفتی از دستت غذا می گیره و داخل قفس از هم ازت نمی ترسه .تا حالا تو قفس تمرین کردی ؟یعنی تمرین روی دست آوردن رو تو قفس باهاش کار کردی ؟

صفحه 252 از 1238 نخستنخست ... 152202233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271302352752 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)