صفحه 10 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 832
    کاربر ساده

شماره عضویت
    3433
    سلام به همگی
    اگه میشه درباره بیماریهای دستگاه گوارش و روش درمان ان توضیحات کاملی بدید ...

ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوست عزیز

این سوال رو تو بخش سوال و جواب با دکتر برهانی کیا مطرح کنید ایشون جواب میدن
    در ضمن...بیماری های دستگاه گوارش خیلی زیاده دکتر نمیتونه همرو براتون شرح بده!!سولاتون رو تخصصی تر و واضح تر بپرسید

با تشکر
    آژیده

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام اقای دکتر
    کاسکو ی من امروز کسل شده و دیگه سوت نمیزنه و بعضی موقع ها چرت میزنه
    اینجا دامپزشک نیست که ببرمش چی کارکنم ؟؟و از چی میتونه باشه؟؟؟
    وتوضیحات بیشتر:این کسالتش از دیشب شروع شد که و فکر کنم یکم اتاق سرد تر شده و پف داره و اصلا عطسه نمیکنه و حمام هم نبردمش و به تازگی 2 شب پیش بش ذرت دادم ولی ذرتش یکم خشک بود و از چیزی نترسیده
    ممنون از شما
    سلام
    محل نگهداری پرنده شما باید گرم (حدود 30 درجه سانتیگراد) و مرطوب ( حدود 50 درصد) باشد و تا حد امکان از در و پنجره بیشترین فاصله را داشته باشد.
    فعلا از حمام کردن پرنده خودداری کنید.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی- شاه طوطی
    شماره عضویت
    3438

درخواست کمک

سلام من یک عروس هلندی و یک شاه طوطی دارم در خانه .عروس حدوداً 6 ماه است که پیش ماست و شاه طوطی حدود 1 ماه نمی دانم این 2 تا رو چگونه باید با هم روبرو کنم ؟؟؟؟>

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوست عزیز
    اینجا بخش سوال و جواب دامپزشکیه!!!!سوالتون رو تو بخش های مربوطه بپرسید
    با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3375

منقار کاسکو

سلام آقای دکتر
    منقار کاسکوی من یک هفته ای هست که پوسته شده آیا طبیعی هست یا به خاطر کمبود کلسیم ؟ اگر به خاطر کمبود کلسیم چه غذایی بیشتر بهش بدم ؟
    با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کوکاتيل
    شماره عضویت
    3441
    سلام آقای دکتر
    وقت به*خير
    يک بار تلفنی و يک بار حضوری در بیمارستان مزاحمتان شدم و درخصوص بسته شدن متناوب پلک*های عروس هلندی*ام از حضرت*عالی سؤال کردم، که هر دوبار فرموديد برای مدتی اتاق را گرم و مرطوب نگه*دارم و تشخيصتان احتمال ابتلا به سينوزيت خيلی خفيف بود.
    در اين مدت کمتر با اين مسئله روبرو بودم، ولی با توجه به گذشت حدود يک هفته، ديروز مجدداً شاهدش بودم. ضمن اين*که زمان بسته نگاه داشتن پلک*ها (گاهی چپ، گاهی راست) قدری نگران*کننده طولانی شده بود. با وجودی که اتاق کاملاً گرم است، پرنده را هم در اين مدت حمام نکرده*ام، شما چه تجويزی می*فرماييد؟
    سپاس

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdilego نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر
    منقار کاسکوی من یک هفته ای هست که پوسته شده آیا طبیعی هست یا به خاطر کمبود کلسیم ؟ اگر به خاطر کمبود کلسیم چه غذایی بیشتر بهش بدم ؟
    با تشکر
    سلام
    این حالت در اثر مصرف اجیل به عنوان جیره اصلی و در نتیجه کمبود کلسیم روی میدهد. مصرف تخمه،گردو،پسته،... به مقدار کم و به صورت تفننی صحیح می باشد نه به عنوان جیره اصلی.
    مصرف کلسیم به صورت : مکمل معدنی پرندگان،کف دریا،اتخوان پخته،...توصیه می شود.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3453
    سلام
    آيا دادن ميوه به ،به طوطي مجاز؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wallstreet نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر
    وقت به*خير
    يک بار تلفنی و يک بار حضوری در بیمارستان مزاحمتان شدم و درخصوص بسته شدن متناوب پلک*های عروس هلندی*ام از حضرت*عالی سؤال کردم، که هر دوبار فرموديد برای مدتی اتاق را گرم و مرطوب نگه*دارم و تشخيصتان احتمال ابتلا به سينوزيت خيلی خفيف بود.
    در اين مدت کمتر با اين مسئله روبرو بودم، ولی با توجه به گذشت حدود يک هفته، ديروز مجدداً شاهدش بودم. ضمن اين*که زمان بسته نگاه داشتن پلک*ها (گاهی چپ، گاهی راست) قدری نگران*کننده طولانی شده بود. با وجودی که اتاق کاملاً گرم است، پرنده را هم در اين مدت حمام نکرده*ام، شما چه تجويزی می*فرماييد؟
    سپاس
    سلام
    پرنده شما احتیاج به معاینه دارد.

برهانی کیا

صفحه 10 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)