صفحه 26 از 1915 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445761265261026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 19143
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی داشتم!(سورنا)
    شماره عضویت
    3326
    با سلام خدمت تمامی شما!من یه عضو در حد 5 دقیقه جدید تالارم!
    اکثر دوستان از جمله فرفره جون و آقا و خالد جون و....رو می شناسم!(فرفره جون هم کاملا بنده رو می شناسن!)....
    اکثر تاپیک ها وحتی تالار های دیگه که شما توش فعالیت می کنید رو رفتم وتوشون عضوم ولی اینجا یه ویژگی خاص داره اونم
    اینه که در مورد آقای پور صالحی توش صحبت شد که قصد خرید جوجه از ایشون رو داشتم!...
    آقا پدرام خیلی نگران شدم!(پس با اینایی که گفتین از کی جوجه رو بخرم؟)
    کلا سه نفر هستن که به طور عمده عروس هلندی رو پرورش می دن!
    بگید از کدوم بخرم بهتره؟:
    ویرایش شد.نام بردن اسم افراد و فروشندگان در تالار ممنوع است
    خواهشا کمکم کنید اونایی که تجربه دارن کدوم از نظر انصاف و قیمت جوجه ها و خود جوجه ها بهترن؟
    راستی من برای یکی دوهفته مونده به آخر زمستو یه لوتینو(اگر درست نوشته باشم)23 رزه می خوام بنظرتون از همین الآن به طرف بگم
    یا بذارم همون موقع که طرف مثل آقا پدرام بهم با قیمت بالا بهم نندازه؟...
    راستی من لوتینو خیلی دوست دارم فقط می ترسم بگیرم ولی کم هوش تر از اونای دیگه باشه یا زود تر بمیره یا مریض شه یا.....
    بنظرتون چیکار کنم؟
    این فاکتور ها به زیر پا گذاشتن علاقه می ارزه؟
    همتون باجوجو هاتون شاد و سر حال باشید ایشالا!.....
    ویرایش توسط hoak128 : 10th November 2010 در ساعت 09:21 PM دلیل: نام بردن اسم افراد و فروشندگان

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    از دوستان عزیز خواهشمندم از بردن اسم فروشندگان و فرد در تالار خودداری کنند

با تشکر

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر نمایش پست ها
    با سلام
    من هفته پیش یه ککاتیل خریدم از بازار پرندگان تو کمربندی که فکر می کنم بهم گرون دادن و بهم گفتن که ماده اس و 4 ماهشه ... اولش که اوردمش تو خونه هی میپرید اینور و اونور و جیغ میزد ولی الان آروم شده وتقریبا تمام روز نشسته روی میله یا غذا می خوره... میترسم افسرده شده باشه چون خیلی ساکت شده...

به من گفتن یکی از راههای دستی کردنش اینه که پرهاشو بزنم ولی من که اصلا نمی تونم کسی رو هم سراغ ندارم که اینکارو برام انجام بده...

لطفا به من بگین طوطی من به نظرتون افسرده شده یا نه؟ و چقدر طول میکشه تا به محیط عادت کنه و ...؟ و اگه ممکنه بهم بگین من که تهرانپارس هستم کجا بدم پرهاشو بزنن؟

مرسی
    با سلام خدمت دوست عزیز

برای تعیین حدودی سن طوطیتون اگه میشه یک عکسی بزارید البته بازهم اصلا نمیشه از روی عکس دقیق گفت

متاسفانه افرادی که خودشونو استاد در زمینه پرندگان میدونند راههای خیلی بد و سختی رو پیش روی مشتریان برای رام کردن پرنده شون میزارن

اصلا زدن پر عروس به دستی شدنش اثری نمیزاره.واصلا هم این کار رو نکنید.عروسها ذاتن پرنده ای حساس و بسیار عاطفی هستند.اگر پرنده شما واقعا 4 ماهه باشه حت میشه با خوش روی و صحبت و انجام بعضی کارها اون رو عادتی کرد

کمی صبر و حوصله به خرج بدید.این پرنده تازه وارد خونه شما شده و حداقل 1هفته زمان میخواد تا با شما آشنا بشه.حالت عروس ها رو خیلی راحت با دیدن شاخک های سرش میشه حدس زد.هر وقت شاخکاش کاملا سیخ و ایستاده شد بدونید پرنده شما دچار هیجان شده و حالا این هیجان رو چطوری میشه فهمید.ترس و فوضولی پرنده جزو هیجاناتشن.اگر شاخکاش سیخ شد . پراشو نزدیک نوکش کرد و حالت ایستاده ای به خودش گرفت بدونید ترسیده و احساس خطر میکنه ولی اگر شاخکاش سیخ شد و گوششو به سوی صدا میبره داره به اصطلاح فوضولی میکنه.عروس پرنده هایی احساساتی و خون گرم و خیلی فوضول هستند

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    3325
    با سلام

طوطی من همیشه در حالت پف کرده ست... می خواستم ببینم این حالت طبیعی هست یا نه؟
    مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر نمایش پست ها
    با سلام

طوطی من همیشه در حالت پف کرده ست... می خواستم ببینم این حالت طبیعی هست یا نه؟
    مرسی
    پف کردن طوطی علت های زیادی داره.از خسته بودن و خوابیدن بگیرید تا مریضی

ممکنه جایی که هست هوا سرد باشه.باید عوامل محیطی و سلامت طوطیتونو چک کنید

ولی همونطور که شما میگید همیشه پف کرده ست غیر طبیعیه !!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی داشتم!(سورنا)
    شماره عضویت
    3326
    با سلام خدمت تمامی دوستان!
    از دوست عزیزی که نوشته ی بنده رو(سوتیم رو)درست کردن خیلی متشکرم!
    چون دیدم اول تالار خیلی راحت دارن از یه نفر اسم می برن و گله می کنن فکر کردم که منم می تونم برای گرفتن مشورت از دوستان اسم این افراد رو ببرم!....
    راستی عزیز جان شما که یه پست زدی که فقط توش تذکر بدی یه خورده هم راجع به مشکل من توضیح می دادی!(سوالاتم)
    در هر صورت از آقایون وخانومای حرفه ای و اهل فن تقاضا دارم جواب سوالاتم(به خصوص بخش آخر رو بدید!...!)
    سلامت و پیروز باشید و با پرنده هاتون حال کنید!...

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط سورنا نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی شما!من یه عضو در حد 5 دقیقه جدید تالارم!
    اکثر دوستان از جمله فرفره جون و آقا و خالد جون و....رو می شناسم!(فرفره جون هم کاملا بنده رو می شناسن!)....
    اکثر تاپیک ها وحتی تالار های دیگه که شما توش فعالیت می کنید رو رفتم وتوشون عضوم ولی اینجا یه ویژگی خاص داره اونم
    اینه که در مورد آقای پور صالحی توش صحبت شد که قصد خرید جوجه از ایشون رو داشتم!...
    آقا پدرام خیلی نگران شدم!(پس با اینایی که گفتین از کی جوجه رو بخرم؟)
    کلا سه نفر هستن که به طور عمده عروس هلندی رو پرورش می دن!
    بگید از کدوم بخرم بهتره؟:
    ویرایش شد.نام بردن اسم افراد و فروشندگان در تالار ممنوع است
    خواهشا کمکم کنید اونایی که تجربه دارن کدوم از نظر انصاف و قیمت جوجه ها و خود جوجه ها بهترن؟
    راستی من برای یکی دوهفته مونده به آخر زمستو یه لوتینو(اگر درست نوشته باشم)23 رزه می خوام بنظرتون از همین الآن به طرف بگم
    یا بذارم همون موقع که طرف مثل آقا پدرام بهم با قیمت بالا بهم نندازه؟...
    راستی من لوتینو خیلی دوست دارم فقط می ترسم بگیرم ولی کم هوش تر از اونای دیگه باشه یا زود تر بمیره یا مریض شه یا.....
    بنظرتون چیکار کنم؟
    این فاکتور ها به زیر پا گذاشتن علاقه می ارزه؟
    همتون باجوجو هاتون شاد و سر حال باشید ایشالا!.....
    چون دیدم اول تالار خیلی راحت دارن از یه نفر اسم می برن و گله می کنن فکر کردم که منم می تونم برای گرفتن مشورت از دوستان اسم این افراد رو ببرم!....
    راستی عزیز جان شما که یه پست زدی که فقط توش تذکر بدی یه خورده هم راجع به مشکل من توضیح می دادی!(سوالاتم)
    در هر صورت از آقایون وخانومای حرفه ای و اهل فن تقاضا دارم جواب سوالاتم(به خصوص بخش آخر رو بدید!...!)

سلام
    کلا میگن که پرنده های آلبینو ( وحتی حیوانات آلبینو) حساس تر سایر همنوعان خودشون هستند هر چند که درصد صحت این حرف دقیق مشخص نیست حالا شاید کمی حساس تر باشند ولی نه دیگه در این حدی که شما گفتید ... شما گفتید که :
    راستی من لوتینو خیلی دوست دارم فقط می ترسم بگیرم ولی کم هوش تر از اونای دیگه باشه یا زود تر بمیره یا مریض شه یا.....بنظرتون چیکار کنم؟

کی گفته که لوتینو کم هوش تر از سایر همنوعان خودش است این گفته اصلا صحت نداره .... من تا به حال دوتا لوتینو داشتم هر دوتا باهوش بودن و از انواع دیگه چیزی کم نداشتند ( نرمال گری و نوع های دیگه را هم داشته ام و تجربه کردم) که الان هر دوتا لوتینو ها تشکیل خانواده دادن و تند تند جوجه میارن .... کی گفته زود تر میمیرن .... شما با توجه به شرایط و سلیقه شخصی خودت می تونی طوطی مورد علاقه ات را انتخاب کنی

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    با سلام

دوست عزیز بردن نام فروشندگان به هر دلیل ممنوع میباشد !!!

در مورد سوالتون.به نظر من و تجربه اندکی که دارم جوجه های فصل بهار مخصوصا جوجه های اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت بهتر از بقیه هستند

همچنین برای نوع عروس لوتینو من جایی ندیدم که گفته باشن این نوع طوطی ها کم هوش ترن ولی این نژاد از عروسها حساس تر و احساسی ترند نسبت به بقیه نژادها

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام

کی گفته که لوتینو کم هوش تر از سایر همنوعان خودش است این گفته اصلا صحت نداره .... من تا به حال دوتا لوتینو داشتم هر دوتا باهوش بودن و از انواع دیگه چیزی کم نداشتند ( نرمال گری و نوع های دیگه را هم داشته ام و تجربه کردم) که الان هر دوتا لوتینو ها تشکیل خانواده دادن و تند تند جوجه میارن .... کی گفته زود تر میمیرن .... شما با توجه به شرایط و سلیقه شخصی خودت می تونی طوطی مورد علاقه ات را انتخاب کنی
    سلام شیکرای عزیز

در مورد گفته شما که عروسهای زیباتون تند تند جوجه میارن ارزی داشتم

متاسفانه کنترل نکردن تخم گذاری پرندگان و آزاد گذاشتن اونها برای تخم گذاری اثرات بسیار بد و حتی مرگ برای پرنده به خصوص پرنده ماده به دنبال داره

پرندگان چون در اسارت آزادی کامل مثل طبیعت رو ندارند و در یک محیطی نگه داری میشوند و دارای شرایط باشند میزان تخم گذاریشون زیاد تره

ولی شما حتما کنترل کنید.عروس ماده اگر در مرحله تخم گذاری ضعیف بشه حتما میمیره !!!

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها
    سلام شیکرای عزیز

در مورد گفته شما که عروسهای زیباتون تند تند جوجه میارن ارزی داشتم

متاسفانه کنترل نکردن تخم گذاری پرندگان و آزاد گذاشتن اونها برای تخم گذاری اثرات بسیار بد و حتی مرگ برای پرنده به خصوص پرنده ماده به دنبال داره

پرندگان چون در اسارت آزادی کامل مثل طبیعت رو ندارند و در یک محیطی نگه داری میشوند و دارای شرایط باشند میزان تخم گذاریشون زیاد تره

ولی شما حتما کنترل کنید.عروس ماده اگر در مرحله تخم گذاری ضعیف بشه حتما میمیره !!!
    سلام دوست عزیز
    ممنون از توجه و اظهار نگرانی تون در مورد تند تند تخم گذاشتن پرنده های من !
    مطمئن باشید که حواسم به این مسائل هست
    منظورم از ذکر این جمله این بود که در نهایت سلامت و صحت به سر می برند ... در ضمن نگهداری از اونها در سری اول تخم گذاری به عهده من بود و در حال حاضر پیش یکی از دوستان بسیار با تجربه نگهداری میشوند و شیوه نگهداری از مولد ها به گونه ای است که در سال بیشتر از دوبار ازشون جوجه گرفته نمیشه ....
    کاکتیلی که اسمش پرپری است و شما هم عکسش را حتما دیدید ...بچه یکی از این کاکتیل های لوتینو است به اسم گردو که اتفاقا اون هم عکسش در بخش معرفی پرندگان خانگی اعضا هست .....مطمئن باشید من خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید به سلامت و تندرستی حیواناتی که نگهداری می کنم توجه دارم
    باز هم ممنون از توجه ، دقت نظر و توصیه تون

:smile (228): :smile (228): :smile (66):

صفحه 26 از 1915 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445761265261026 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)