صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 87
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سهیل عزیز چقدر ناتسی خوشگله واقعا جز کاسکوهای زیباست . خدا حفش کنه براتون

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

من تصمیم داشتم که تو این تالار اول پرنده های قبل از ناتسی رو معرفی کنم و آخرش برسم به خودش ...

ولی بازم نشد ، چون دوستان میدونند که این دختر ننر بابا چقدر برام عزیزه ...

ولی سعی میکنم بین پستهای ناتسی درباره بقیه پرنده هام هم چند تا مطلب بذارم...

امروز میخوام چند تا عکس از عروس هلندیم بذارم ...

اینم عروس بابا ....(البته قانونا باید داماد بشه ولی اسمش عروسه دیگه ، خودش انتخاب کرده و به خوش میگه عروسه ملوس ...)

از اونجاییکه که من خودم خیلی شر و شور و شیطونم ، اصولا همه رنده هام و حتی علی هم شیطون از آب در میان :smile (92):

از طرفی هم همشون یه جورایی خیلی بابای هستند ... با اینکه خیلی وقته که عروس جای دیگست ولی هروقت که منو میبینه کلی خودشو لوس میکنه...

طبق معمول هم هرجا که یه موجود زنده با منه ، علی هم باید باشه ...

اینم برخورد دختر بابا با لوس قبلیه بابا...

موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    عروس واقعا پرنده ی زیبایی هستش. تو عکس دوم فکر می کنم دیگه هیچ جای خوبی رو جز گوشه ی بالای در پیدا نکرده و سفت چسبیده که نیفته .

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    سهیل عزیز چقدر ناتسی خوشگله واقعا جز کاسکوهای زیباست . خدا حفش کنه براتون
    با سلام

خیلی ممنون ، شما لطف دارید ...

به عسل خوشگله که نمیرسه ... عسلو از قول من یکم بچلونیدش...

موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

یکی از مسایلی که بعضی از دوستان میپرسند درباره انواع اسباب بازی و مقایسه اونهاست...

دوستان عزیز دقت کنند که مفهوم اسباب بازی برای طوطی ها با چیزی که برای کودکان استفاده میشه متفاوته ، اسباب بازی برای طوطی حتما نباید نوع و شیئ خاصی باشه و بعضا خوراکی ها هم میتونند برای طوطی حکم اسباب بازی رو داشته باشند...

برای تهیه اسباب بازیه مناسب بهتره که بدونید یرای چه کاری اسباب بازی لازم دارید ...

کاربرد اسباب بازی ها برای هدفهای متفاوتیه که برای هر کدومشون یک نوع اسباب بازی لازمه ، بخاطر همین نمیتونید کاربری ها رو با هم مقایسه کنید و مثلا بگید که اسباب بازی چوبی مناسبه و یا پلاستیکی ، جویدنی مناسبه و یا سرگرمی و...

اسباب بازیها برای چند کاربرد اصلی بکار میروند....

1- اسباب بازیهایی که برای سرگرم کردن طوطی بکار میروند.... هر وسیله ،شیئ ویا حتی خوراکیک ه بتونه مدتی طوطی رو مشغول کنه جزء این دسته بحساب میاد که طیف خیلی وسیعی هم داره....

2-اسباب بازیهای آموزشی ... وسایلی که برای آموزش دادن به طوطی بکار میروند که شامل آموزشای مختلف مثل آموزش رنگ ، شکل ، جنس ، اجرای دستورات ساده و... میشود

3- اسباب بازیهایی که برای تقویت توانایی های طوطی بکار میرود... مثل اسباب بازیهایی که برای بالابردن قدرت ذهنی ،هوشی ، حرکتی ، تمرکزی و ... کاربد دارند

همانطور که عرض کردم چون کاربری اسباب بازیها برای امور مختلفی است پس باید از تنوع زیادی برخوردار باشند که بشه به اهداف مختلف رسید ..

فقط چند نکته بسیار مهم رو در تهیه اسباب بازی رعایت کنید

1- حتما از هر جنسی که میخواهید اسباب بازی تهیه کنید ، باید جنس بسیار مرغوب و ضد آلرژی باشد

2-جنسش برای طوطی مضر نباشد

3-اگر از اسباب بازی کودکان استفاده میکنید ،حتما از مارکهای معتبر استفاده کنید و حتما حتما از اسباب بازی و عروسکهای نوزادان و یا کودکان زیر 3 سال تهیه کنید که از مرغوبیت جنسش مطمئن باشید..

بنده چند تا از وسایلی که بعنوان اسباب برای ناتسی استفاده میکنم رو میذارم تا عزیزان در جریان باشند و اگر سوالی داشتند بفرمایند ، بنده در خدمتم.

همانطور که میبینید از اسباب بازیهای مخصوص ، اسباب بازی کودکان و اجناس طبیعی میتونید بعنوان اسباب بازی استفاده کنید...

یک لینک هم از فیلم بازی ناتسی با توپ پینگ پنگ رو براتون میذارم ...

http://persiandrive.com/559623

یک نکته رو هم لازمه درباره توپ پینگ پنگ عرض کنم ، درباره استفاده از توپ پینگ پنگ اختلاف نظر زیاده ،چون بعضی عزیزان معتقدند که حاوی مواد و گاز سمیه و برای طوطی مناسب نیست...

خدمت عزیزان عرض کنم که توپ پینگ پنگ استانداردو مرغوب بخاطر ابعاد و سفتیه خودش مانع میشه که توسط طوطی (البته بغیر از طوطی های بزرگ جثه) شکسته ویا سراخ بشه و طوطی حریف آنها نمیشه ... فقط دقت کنید که توپ استاندارد باشه ، سالم باشه و اگر احیانا شکستگی و یا سوراخ دارد استفاده نکنید..

موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی(فلاور -دیسکس) کاسکو دم شکلاتی
    شماره عضویت
    713
    با سلام
    خیلی عالیه خدا همشونو حفظ کنه
    اگه میشه ازتون چنتا سوال بپرسم
    برای رام شدن چه جور باش تمرین کردین همین طور برای حرف زدن اخه یه دم شکلاتی چشم سفید دارم که
    یه 5 کلمه ای حرف زده ولی وقتی میرم پیش قفسش میچسبه به دیواره پشتی قفس و دیگه ازم چیزی نمیگیره مگه سریع برم پیشش و غذا بزارم دهنش که اکثر وقتا میندازش خیلی دوست دارم از تجربتون استفاده کنم تا بتونم این کوچولورو سریعتر رام کنم چون برام حرف زدن زیاد مهم نیست حالا نمیدونم چه جوری باش کار کنم چهقدر اسرار کنم گردو پسته هیچی ازم نمیگیره چه برسه...
    با تشکر

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط 00masoud نمایش پست ها
    با سلام
    خیلی عالیه خدا همشونو حفظ کنه
    اگه میشه ازتون چنتا سوال بپرسم
    برای رام شدن چه جور باش تمرین کردین همین طور برای حرف زدن اخه یه دم شکلاتی چشم سفید دارم که
    یه 5 کلمه ای حرف زده ولی وقتی میرم پیش قفسش میچسبه به دیواره پشتی قفس و دیگه ازم چیزی نمیگیره مگه سریع برم پیشش و غذا بزارم دهنش که اکثر وقتا میندازش خیلی دوست دارم از تجربتون استفاده کنم تا بتونم این کوچولورو سریعتر رام کنم چون برام حرف زدن زیاد مهم نیست حالا نمیدونم چه جوری باش کار کنم چهقدر اسرار کنم گردو پسته هیچی ازم نمیگیره چه برسه...
    با تشکر
    سلام .دوست عزیز اینجا تاپیک معرفی پرنده های اعضای سایته و بحثهای تخصصی مربوط به رام کردن و نگهداری طوطی اینجا مطرح نمیشه .سوالتون تو تالار مربوطه هم پرسیده شده .همونجا هم بهش جواب داده میشه .

http://www.parsipet.ir/forum/showthr...5624#post15624

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

یکی از تفریحات علی (که البته از من به ارث برده) رفتن به پرنده فروشی هاست ....

هر وقت هم که میریم ، بمن گیر میده که یکی از پرنده ها رو بگیرم و باهاشون بازی کنم تا اون هم بتونه بهشون دست بزنه ....

تازگی ها هم عاشق یه آرا شده و هی بمن میگه که بیارمش خونه ، منم اگر بخاطر ناتسی نبود میاوردم ولی بخاطر ناتسی نمیتونم و مجبورم علی رو ببرم پیشش...

یه جوجه آرای خوشگل و مامانی که خیلی هم با من و علی جوره .....

موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    چه ماکائوی ناز و خوشگلیه من عاشق چشمهای آبیشونم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    چه ماکائوی ناز و خوشگلیه من عاشق چشمهای آبیشونم
    با سلام

بله خیلی ناز و ملوسه، هنوز هم سرنگیه (البته 15 ماهه هست ولی بیشتر سرنگی غذا میخوره)...

این پت شاپ چند تا آرا داره که 1-2 تاشون واقعا تکن (1 جوجه اسکارلت بینظیر هم داره که بعید میدونمتو ایران مثل اون باشه) ... اینقدر هم مالکانش علی رو دوست دارن که همه رو میارن که علی باهاشون بازی کنه ولی علی این یکی رو بیشتر دوست داره و فقط میره سراغ این ... بخاطر همین هم من اینو میگیرم و دیگه با من خیلی جور شده و داره یجورایی وابسطه میشه ... فکر کنم آخر مجبور بشم ببرمش خونه پدرم و نگهدارمش.

موفق باشید

صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)